PDA

View Full Version : kakvo da pravq ???



Az_Nikito
07-25-2006, 13:19
edin den predi okolo sedmica celiqt mi jivot se preobarna . izgubih po4ti vsi4kite mi fr ot nesebar i sega vsi4ki si mislqt 4e laja . eto kakvo stana :
imam edna fr koqto mnogo si padahe po edno mom4e s koeto q zapoznah . mi okolo sedmica sled kato se zapoznaha i te se hvanaha (do tuk OK) .edin den izlqzoh ot vka6ti i vidqh tova mom4e da se natiska s druga . za jalost i toi me vidq . nakara me da obe6taq 4e nqma da kazvam na nikoi za tova nai malko na moita fr (gadjeto mu ) ,vseki den bqh s tqh i vsewki den vijdah kak tq se vdlqbva vse pove4e i pove4e . Nakraq se re6ih i i kazah no tq ne mi povqrva . toi i e bil kazal 4e az sam mu se bila obqsnila v lubov i 4e edvali ne se opitvam da gi razdelq . tq me namrazi i kaza na vsi4ki 4e sam bila lajkinq .
s dve dumi sega i tq i cql nesebar me mrazi no vse nqkoga istinata 6te izleze na qve . porosto do togava 6te sam zapo4nala daskalo v vidin inama da moga da se za6titq ot lajite koito toi 6te nagovori za men . Kakvo da pravq ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) za da izleze istinata po barzo na qve ? :-k :-k :-k :-k :-k :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

LP_girl_14
07-25-2006, 13:26
Незнам,ама според мен ако това момиче ти беше истинска приятелка,никога нямаше да повярва на онова момче.Та тя го познава от една седмица!Пък колкото до лъжите,които са наговорили...да не ти пука.Хората,които те обичат,хората които държат на теб никога няма да се усъмнят в теб,заради едни клюки.Рано или късно твоята приятелка ще разбере с какво момче ходи,маската му ще падне и тогава тя ще е тази,която ще съжалява.Ти си направила каквото тярбва.Щом не иска да ти вярва и загърбва приятелството ви заради него-нейн проблем.После тя ще си търпи последствията :!:

Az_Nikito
07-25-2006, 13:30
tq si misli 4e toi e princ na bql kon i 4e e edvali ne perfekten

LP_girl_14
07-25-2006, 13:33
tq si misli 4e toi e princ na bql kon i 4e e edvali ne perfekten

Това е така защото е хлътнала.Всяко момиче,което е влюбено пречупва всичко през неква розова призма и за нея момчето с което е е съвършенното.Но рано или късно той сам ще се издъни.Опитала си да я предупредиш-като не тии вярва няма как да я убедиш насила че казваш истината...

Az_Nikito
07-25-2006, 13:41
e mislq 4e znam kak da q nakaram da mi povqrva .ako q zaveda tam kadeto toi se vijda s drugata i tq gi vidi zaedno . no neznam kak e po dobre da jivee6 6tastlivo v laja ili ne6tasno v izmama

07-25-2006, 13:52
poznavash li momi4eto s koeto se e natiskal..?govori s neq
ako ne,uspokoi se shte se opravi vsi4ko

maybelline
07-25-2006, 14:26
Погледни от добрата страна - сега знаеш що за приятелки си имала.Ако някоя от тях ти беше истинска приятелка,никога нямаше да се усъмни в твоите думи.Колкото до момчето,мисля че е голям кретен.Сигурна ли си,че с другата се виждат всеки път на едно и също място?Ако да,заведи 'приятелката' си,но дори да ги видите,ако не се целуват,той винаги може да изкара,че момичето му е сестра или братовчедка и т.н.Макар,че от изненада май няма да знае какво да каже.

lost_girl
07-25-2006, 14:35
според мен им тегли една дълга къса и айде,все пак си имаш приятели във Видин!

Axxxel
07-25-2006, 14:57
Винаги нещата излизар наяве...все някога всичко се нарежда както трябва :)

cskamoni4ka
07-25-2006, 17:25
Заведи я на мястото,където се среща той с другата,да ги види и да разбере,че не я лъжеш и си и приятелка.Разкажи и всичко,което разказа и на нас тук във форума,или пък направи,така че тя да влезне тук и да го прочете.Но не оставяй нещата така..!

Obitax
07-25-2006, 21:17
eiiiiiiiiiiiiiiiii tva da si Tapo kopele ov4ar4e ne e lesno i to nikak daje. mi ne se qdosvai sedi grei se pak istinata kato LASNE 6te im go turi6 a*alno na vsite.