PDA

View Full Version : споделете, моля ви!



просто се питам
07-25-2006, 13:33
Здравейте,

просто искам да попитам защо грубото, невъзпитано и малоумно поведение на мъжете спрямо жените се оценява повече??

за пет години попаднах на четири такива жени (на възраст между 21 и 28 години). имате ли идея защо когато един мъж се държи нормално не бива забелязван и оценяван? всичките те сега са с хора които не ги уважават, държат се грубо и са тотални идиоти. мъже, кажете има ли между вас такива като мен, които смятат че с една жена трябва да се държим ДОБРЕ, а не да се правин на малоумни кретени... и жени, кажете ми моля ви защо се държите така с хора, които наистина ви имат за нещо повече, грижа ги е за вас и искат да сте щастливи.

ПС. вече започвам да си мисля че нещо с мен не е наред!

МОЛЯ САМО ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ ПО ТЕМАТА!
БЛАГОДАРЯ!

maybelline
07-25-2006, 14:30
Зная какво имаш предвид.Виждала съм подобни сцени много пъти.Чудно ми е как всеки само се чуди как да унижи другия и да се държи с него като с някое животно.Още по-странно е,че тук става въпрос за 21-28 годишни жени.Аз съм наясно,че в тийнейджърска възраст повечето хора без самочувствие гледат да се правят на много интересни и незнам какви още,но мислех че с пубертета и малоумното поведение отшумява.Явно някои хора просто са с такива характери и толкова им е възпитанието.

MUDVAYNE
07-25-2006, 14:35
те и тея жени дето се кефят на простаците с техното умряло чуство за хумор и тъпите им забележки и те толко са жени , просто те си се привличат маи незнам :mrgreen: Обаче има и свестни хора които оценяват Нормалните хора

lost_girl
07-25-2006, 14:37
Зная какво имаш предвид.Виждала съм подобни сцени много пъти.Чудно ми е как всеки само се чуди как да унижи другия и да се държи с него като с някое животно.Още по-странно е,че тук става въпрос за 21-28 годишни жени.Аз съм наясно,че в тийнейджърска възраст повечето хора без самочувствие гледат да се правят на много интересни и незнам какви още,но мислех че с пубертета и малоумното поведение отшумява.Явно някои хора просто са с такива характери и толкова им е възпитанието.

съгласна съм с теб

LoVe_bY
07-25-2006, 14:40
Сори че се е получило така с теб!
Аз съм на твоето мнение - трябва да има някакво уважение!
И то не става дума за някои 13 - 18 годишни, защото тази възраст е дивашка, отделят се хормони и т.н. Става дума за млади жени!
Ужас!
Аз никога не бих се държала така дори с познатите си, пък айде да не говорим за приятеля.

IKisseDAGirL
07-25-2006, 14:40
работата е там, че не до там доброто държание е нещо като предизвикателство

така една жена си поставя за цел да достигне до душата на мъжа и да го размекне ;-) а тези, които още отначало са мили, добри и правят всичко за нея не представляват никаква трудност - в тях няма нищо недостижимо, привлекателно и предизвикващо полагането на някакви усилия :roll:
такива като вас са ни просто "в кърпа вързани" :mrgreen:
няма загадка или интрига във вас

нали трябва да се потрудиш, за да получиш желаното, да пораздвижиш ума си, да събудиш фантазията си...
нищо не е толкова сладко, когато е поднесено на тепсия :wink:

Axxxel
07-25-2006, 14:41
Мдам...и при мен това нещо не се оценява въобще...винаги съм твърдял и ще продължавам да твърдя, че няма грозни жени...има неразбрани жени.И че са цветя, които не бива да се потъпкват, но рядко срещам разбиране...защо...незнам...н не смятам да си променям вижданията само защото не ме разбират...

Axxxel
07-25-2006, 14:45
работата е там, че не до там доброто държание е нещо като предизвикателство
така една жена си поставя за цел да достигне до душата на мъжа и да го размекне ;-) а тези, които още отначало са мили, добри и правят всичко за нея не представляват никаква трудност - в тях няма нищо недостижимо, привлекателно и предизвикващо полагането на някакви усилия :roll: такива като вас са ни просто "в кърпа вързани" :mrgreen:
нали трябва да се потрудиш, за да получиш желаното, да пораздвижиш ума си, да събудиш фантазията си...
нищо не е толкова сладко, когато е поднесено на тепсия :wink:
Да разбирам, че заради това момичето, в което съм влюбен изведнъж загуби интерес към мен така ли???От сега се ядосах на тази тъпотия...ми Вие тогава сте с извинение много залупени...баси и работата...значи трябва да съм недостижим, да удрям гъза в тавана от надутост, да се правя на незаинтересован, да не подарявам често цветя или други подаръчета, защото ще бъда разкрит...така ли???БУЛШИТТТТ...гледайте си работата тогава...

просто се питам
07-25-2006, 14:50
Axxxel, и аз съм така. не мога просто да започна да се държа като тъпанар, само и само да ми се обръща внимание.

valantain_love, защо да сме ви в кърпа вързани? това че се държим добре, че ви уважаваме, не значи че когато си поискате можете да бъдете с нас.

интересното е че простотията вече е доста дълго време на мода и май се оказа заразна.

EnJoY
07-25-2006, 14:52
работата е там, че не до там доброто държание е нещо като предизвикателство
така една жена си поставя за цел да достигне до душата на мъжа и да го размекне ;-) а тези, които още отначало са мили, добри и правят всичко за нея не представляват никаква трудност - в тях няма нищо недостижимо, привлекателно и предизвикващо полагането на някакви усилия :roll: такива като вас са ни просто "в кърпа вързани" :mrgreen:
нали трябва да се потрудиш, за да получиш желаното, да пораздвижиш ума си, да събудиш фантазията си...
нищо не е толкова сладко, когато е поднесено на тепсия :wink:
Да разбирам, че заради това момичето, в което съм влюбен изведнъж загуби интерес към мен така ли???От сега се ядосах на тази тъпотия...ми Вие тогава сте с извинение много залупени...баси и работата...значи трябва да съм недостижим, да удрям гъза в тавана от надутост, да се правя на незаинтересован, да не подарявам често цветя или други подаръчета, защото ще бъда разкрит...така ли???БУЛШИТТТТ...гледайте си работата тогава...

С теб сьм пич почнах и аз да пиша на к**венското и мнение и в другата тема пак тази не осьзнава че може да наранява някой хора!!!

Axxxel
07-25-2006, 15:16
Само ще кажа, че това че се държим с вас като с дами не означава, че трявва да ни се качвате на главата...именно заради това си държание сега не съм с момичето, което обичам...вярно обичам я...все още я обичам, но няма да позволя да ме правят на идиот...нямам какво повече да кажа...

07-25-2006, 16:06
A slu4aino da ste 4uvali :"Gospod e subira4,toi ne e murlq4!"Az mislq 4e taq replika ne e slu4aina,ima hora i hora!q se zamislete teq momi4eta ,koito sa v momenta s takiva hora,kakvi sa bili?(s vas naprimer)Osven tova mislq 4e i obratnoto ne e za prenebregvane!Primerno dadeno momi4e se durji super gotino s dadeno mom4e i na nego mu hrumva 4e ve4e mu e pisnalo,a sled tova se hva6ta s nekva dropla,mai ne e slu4aino!

Axxxel
07-25-2006, 16:16
A slu4aino da ste 4uvali :"Gospod e subira4,toi ne e murlq4!"Az mislq 4e taq replika ne e slu4aina,ima hora i hora!q se zamislete teq momi4eta ,koito sa v momenta s takiva hora,kakvi sa bili?(s vas naprimer)Osven tova mislq 4e i obratnoto ne e za prenebregvane!Primerno dadeno momi4e se durji super gotino s dadeno mom4e i na nego mu hrumva 4e ve4e mu e pisnalo,a sled tova se hva6ta s nekva dropla,mai ne e slu4aino!
И тва според мен си е пълна простотия...

LoVe_bY
07-25-2006, 21:19
A slu4aino da ste 4uvali :"Gospod e subira4,toi ne e murlq4!"Az mislq 4e taq replika ne e slu4aina,ima hora i hora!q se zamislete teq momi4eta ,koito sa v momenta s takiva hora,kakvi sa bili?(s vas naprimer)Osven tova mislq 4e i obratnoto ne e za prenebregvane!Primerno dadeno momi4e se durji super gotino s dadeno mom4e i na nego mu hrumva 4e ve4e mu e pisnalo,a sled tova se hva6ta s nekva dropla,mai ne e slu4aino!

1. Пиши на кирилица!
2. Нищо не си обяснил/а както трябва, дори не можах да разбера какво се опитваш да кажеш!
Моите предложения:
- на колкото и да си години, и който и пол да си, можеш да се обърнеш към преподавател по Български език!
След това се върни тук, напиши си мнението на кирилица, и обясни това, което се опита да обясниш в текста който си написал/а в онова правоъгълниче отгоре по по-ясен и достъпен за умните хора начин!
- ако предишния вариант не ти харесва нека ти обясня - В българският език съществуват няколко правила като: Кратки, ясни изречения! , Препинателни знаци! , Словоред!
За това включи умното си мозъче и напиши нещо подходящо по темата и достъпно за хората!
Не искам да се заяждам!
Изцяло е за твое добро!

А, има тука и един линк за регистрация, можеш да го използваш!

ycMuBkaTa
07-25-2006, 21:50
Аз имам чувството, че ние просто искаме това, което нямаме...Ако някой се държи добре с нас, не го оценяваме и търсим някой, който не струва. Ако попаднем на такъв, в мигом се впускаме да търсим принца...С две думи жените не знаем какво искаме :roll:

IKisseDAGirL
07-25-2006, 21:56
абе кво ме нападате, да не казвам, че аз съм такава??
казвам, че това е начина на разсъждаване на тези, които си падат по тоя тип мъже
ходете и спорете с тях, а не с мен :!:
даже напротив, на мен ми харесват по-добрите и по-милите, сигурно защото аз си падам леко лошичка :twisted: :P апък нали противоположностите се привличат и така...

Obitax
07-25-2006, 21:58
Dude ima hora vsqkakvi ne se 4udi a prosto si potarsi momi4e koeto 6te te haresa bez da se prai6 na idiot .







da poqsnq 6toto nqkoi neznaqt Dude = pi4

BUBU_to4ka_TO
07-25-2006, 21:59
ima hora vsqkakvi...lo6oto e 4e si popadnal kofti izvadka zatova molq te ne sydi 4e VSI4KI momi4eta sa takiva...prosto nqkoi...imat takiva problemi...az go otgavam do nqkade na vid mazohizym(kefi gi da gi unijavat) ili prosto im haresva rolqta na jertvi! po dobre ne se navyrtai kra takiva...te si imat psihi4ni problemi

Tekitha
07-25-2006, 22:26
нах добрата ми приятелка казваше че като започе едно момче да й лиже гъза не и е интересно ама като започне да я мачка тя тгава почва да се държи добре с него незнам.... При мен нещата не седят така и честно казано има разни неща от така наречените остарели маниеро към жените които много ценя у един мъж и много ми правят впечателние без значение дали това ще е мое гадже или на майка ми приятел или на баща ми на който и да е!

Axxxel
07-26-2006, 00:09
Аз имам чувството, че ние просто искаме това, което нямаме...Ако някой се държи добре с нас, не го оценяваме и търсим някой, който не струва. Ако попаднем на такъв, в мигом се впускаме да търсим принца...С две думи жените не знаем какво искаме :roll: А след като го разбираш не ти ли се струва страшно тъпо...все едно някой ви казал, че трябва да опитате от всичко на тоя свят.И се опитвате да се натъпчете с всичко, което има на масата...защо просто не се спрете на нещо, което ви удовлетворява и това е...какви са тези постоянни търсения...търсиш, ако нещо в сегашната ти връзка не върви и провала на връзката е неизбежна...не разбирам...може и тъп да съм...незнам...ама просто не ги разбирам тези неща...

ycMuBkaTa
07-26-2006, 06:38
Аз имам чувството, че ние просто искаме това, което нямаме...Ако някой се държи добре с нас, не го оценяваме и търсим някой, който не струва. Ако попаднем на такъв, в мигом се впускаме да търсим принца...С две думи жените не знаем какво искаме :roll: А след като го разбираш не ти ли се струва страшно тъпо...все едно някой ви казал, че трябва да опитате от всичко на тоя свят.И се опитвате да се натъпчете с всичко, което има на масата...защо просто не се спрете на нещо, което ви удовлетворява и това е...какви са тези постоянни търсения...търсиш, ако нещо в сегашната ти връзка не върви и провала на връзката е неизбежна...не разбирам...може и тъп да съм...незнам...ама просто не ги разбирам тези неща...
Нямам си и идея да ти кажа...Природа може би. Мразя да слагам всички под един общ знаменател, така че със сигурност има и момичета, с които нещата не стоят така. Иначе мисля, че сега съм доста по-пораснала. Имам връзка от почти 2 години, доволна съм и не търся някой, от когото да ям бой...Така че определено това зависи и от годините. На всяка рано или късно й идва акъла в главата и проглежда какво става, ама проблема е, че до тогава вече е наранила някой свестен и самата тя се е наранила, оставила се в ръцетена някой "парцал"

Th3WildAng3l
07-26-2006, 06:56
"Лошото момче" с всичките си простотии и тъпотии, и изродско поведение е един вид недосегаемата цел. Много момичета са авантюристки и ги кефи да си поставят за цел да "превъзпитат" въпросните хора и се чувстват щастливи, когато в един момент той започне да се държи мило и с разбиране. Това че има момичета, които харесват такова отношение и такива хора, каквито описа ти не мисля, че трябва да е мерило за всички - разни хора, разни идеали. Има и много момичета, които харесват мило поведение и търсят повече сигурността, разбирането и прочие - аз лично имам много такива приятелки. А щом тези жени на по повече от 20 години са с хора, които не се държат добре с тях .. може би виждаш само едната страна - сигурно все има някаква причина да са заедно.

07-26-2006, 11:42
A slu4aino da ste 4uvali :"Gospod e subira4,toi ne e murlq4!"Az mislq 4e taq replika ne e slu4aina,ima hora i hora!q se zamislete teq momi4eta ,koito sa v momenta s takiva hora,kakvi sa bili?(s vas naprimer)Osven tova mislq 4e i obratnoto ne e za prenebregvane!Primerno dadeno momi4e se durji super gotino s dadeno mom4e i na nego mu hrumva 4e ve4e mu e pisnalo,a sled tova se hva6ta s nekva dropla,mai ne e slu4aino!

1. Пиши на кирилица!
2. Нищо не си обяснил/а както трябва, дори не можах да разбера какво се опитваш да кажеш!
Моите предложения:
- на колкото и да си години, и който и пол да си, можеш да се обърнеш към преподавател по Български език!
След това се върни тук, напиши си мнението на кирилица, и обясни това, което се опита да обясниш в текста който си написал/а в онова правоъгълниче отгоре по по-ясен и достъпен за умните хора начин!
- ако предишния вариант не ти харесва нека ти обясня - В българският език съществуват няколко правила като: Кратки, ясни изречения! , Препинателни знаци! , Словоред!
За това включи умното си мозъче и напиши нещо подходящо по темата и достъпно за хората!
Не искам да се заяждам!
Изцяло е за твое добро!

А, има тука и един линк за регистрация, можеш да го използваш!
1-vo- Ne sum dlujna da pi6a na kiriliza!!!Tova si e li4no moe re6enie i ako ne ti haresva,ne si dlujen da go 4ete6!!!
2-ro -Sled kato se slaga6 v kategoriq "umni hora ",ne mislq,4e e tolkova slojno napisano,4e da ne go razbira6!
3-to- Ne e lo6o predlojenieto ti za pravilno napisani izre4eniq na bulgarski ezik i se nadqvam,4e v tova mi obru6tenie kum teb sum go spazila!(momi4e sum)
i 5-to -Nadqvam se da sum bila -kratka,qsna i iz4erpatelna!!!
6-to i posledno-Sled kato,saita pozvolqva anonimnost i az sum prezenila,4e iskam da q zapazq,tova e li4no moe pravo!
A 6to se odnasq do tova da ti preveda temata,ili po-to4no otgovora i mi,su6tnostta i e,4e na kritikar-kritikar mu se polaga!V slu4eq govorq za teb,koeto logi4eski poglednato se svurzva s replikata:Gospod ne e murlq4,a subira4!"
Nadqvam se tozi put da e bilo dostatu4no qsno napisano za teb,za da me razbere6!

просто се питам
07-26-2006, 13:09
хора не се заяждайте. не съм пуснал темата за това. просто това вече е взело да става модел на поведение от страна на жените. погледнете се в огледалото, вие се познавате най-добре, и се запитайте следното:

"Защо ми е да падам на нивото на глупака, който и без това не знае как да се държи сме и не заслужава? Какво ще постигна с това че се принизявам?"

IKisseDAGirL
07-27-2006, 09:03
хора не се заяждайте. не съм пуснал темата за това. просто това вече е взело да става модел на поведение от страна на жените. погледнете се в огледалото, вие се познавате най-добре, и се запитайте следното:

"Защо ми е да падам на нивото на глупака, който и без това не знае как да се държи сме и не заслужава? Какво ще постигна с това че се принизявам?"
и аз мн пъти съм задавала този въпрос на една моя приятелка
тя никога не успя да ми отговори :wink:
беше попаднала на някакъв мухльо, беше се влюбила в него и може би това до някъде я оправдаваше
макар че според мен дори любовта не е оправдание за това да се самоунижаваш
абе всеки си преценява колко струва, щом някои хора са решили, че е позволено на другите да ги мачкат, тва си е техен проблем 8)

CutiE
07-27-2006, 13:56
Сърцето не пита... [-X

IKisseDAGirL
07-27-2006, 17:27
Сърцето не пита... [-X
e да, тва също го има, но... ако бях аз да ме унижават и тормозят - не, не [-( сърце, не сърце, при мене гордостта и достойнството са по-важни

addictedtou
07-28-2006, 14:16
Emi i az ne razbiram tfa...zashto kogato s opredeln tip jeni se dyrjat dobre...tq ne go ocenqfa...a kogato se dyrjat grybo se oplakfa...tfa mnogo zafisi ot jenata..
Az lichno mn cenq istinskite jentalmeni...no za jalost te sa na izchezvane:(

Angel`of`Truth
07-28-2006, 14:24
работата е там, че не до там доброто държание е нещо като предизвикателство

така една жена си поставя за цел да достигне до душата на мъжа и да го размекне ;-) а тези, които още отначало са мили, добри и правят всичко за нея не представляват никаква трудност - в тях няма нищо недостижимо, привлекателно и предизвикващо полагането на някакви усилия :roll:
такива като вас са ни просто "в кърпа вързани" :mrgreen:
няма загадка или интрига във вас

нали трябва да се потрудиш, за да получиш желаното, да пораздвижиш ума си, да събудиш фантазията си...
нищо не е толкова сладко, когато е поднесено на тепсия :wink:

Тогава мога да ти кажа само - бъди боклук...нека ти е интересно с някой, който се държи точно по този начин с теб...аз нямам намерение да го правя с някое момиче - просто не смятам, че това е начина.Да - държа се винаги мило, да - "в кърпа съм вързан", да - не им е интересно на момичетата с мен.Скучен съм и съм романтичен.Дано сте щастливи с някой, който ви сменя през вечер.Кърпички...... :?