PDA

View Full Version : za "podmokrqneto"



07-25-2006, 13:33
ne sum pravila sex vse oshte, mojete li da mi obqsnite kakvo tochno chuvstvata kogato se "podmokrqte" pri vuzbuda? kakvo tochno predstavlqva tva neshto - zasilvane na normalniq vlagalishten sekret, ili kakvo che neshto ne mi e qsno
i kolko mokra trqbva da buda za da se kaje che sum dobre navlajnena
zashtoto dosega kolkoto i vuzbudena da sum bila ne sum se useshtala kato "podmokrena", trqbva li da ima sekret koito da teche po sramnite mi ustni ili izobshto kak trqbva da bude, abe kajete neshto po vuprosa kvoto se seshtate zashtoto taka kato cheta razni temi ostavam s vpechatlenieto che sum super suha makar che normalnoto mi vaginalno techenie e dosta obilno po princip (vaginalno, ne bqlo, nqmam infekcii gubichki i drugi ot sorta)
prosto kogato sum vuzbudena ne se useshtam mokra i nz ..

Tedinceto_
07-25-2006, 14:23
mi 4uvstvoto e mnogo qko i smqtam 4e 6tom ne si go use6tala zna4i prosto ne si izpitvala orgazym(t.n podpokrqne}:))))

Овцата
07-25-2006, 14:37
mi 4uvstvoto e mnogo qko i smqtam 4e 6tom ne si go use6tala zna4i prosto ne si izpitvala orgazym(t.n podpokrqne}:))))
Глупости.
Когато се възбудиш, се подмокряш, но не си представяй някакви вади, при всеки е различно. Обикновено при оргазъм подмокрянето се засилва.
Пак ти казвам, че при всеки е различно. Спокойно, няма начин да нямаш тази способност ;)

Rain
07-25-2006, 14:58
che kakvo obshto ima podmokrianeto s orgazma?Xa-xa... :lol: