PDA

View Full Version : MORETO



jhjxcs
07-25-2006, 15:08
:D zdr.na vsi4ki predstoi mi hodene na more v primorsko na bungalata na MMC-to.Iskam da pitam nqkoi ako e hodil tam skoro da mi kaje kak e obstanovkata tam za da znam.Mersi predvaritelno!:)

Г-н Х
07-25-2006, 15:14
бях там миналата година и беше просто ужасно. мръсотия, обслужване абе... [-(

fake
07-25-2006, 15:15
мммм...казвали са ми, че не е кой знае какво...т.е. зле е положението...
но ти не се притеснявай, едва ли ще се прибирате особено по тия бунгала...задължително си вземи нещо против комари

az_i_ko_we
07-25-2006, 15:20
тъпото е че бутилка мери джеин е по скъпа от вечер в такова бунгало...
ма става да си държиш нещата и да ползваш душ...
иначе на плажа.... там поне е по чисто да се спи...

teenkopele
07-26-2006, 10:45
Какво толкова те интересуват условията?!? В крайна сметка отиваш на море. Не вярвам да стоиш в бунгалото кой знае колко. :wink:

fti4ka
07-26-2006, 11:34
межу другото ми казаха че в Приморско било много хубаво.. мене па ме интересува квартирите по колко са :-k

miloto_girl_4e
07-26-2006, 11:45
межу другото ми казаха че в Приморско било много хубаво.. мене па ме интересува квартирите по колко са :-k


В Приморско е хубаво и няма спор в това :) Само дено бунгалата на ММЦ-то не са точно в Приморско, а между Приморско и Китен :wink:
Относно квартирите не мога да ти помогна, но в някой по-нормален хотел 15 лв. за нощувка сигурно излиза, не знам, аз за втора поредна година ще съм на лагер там и .. 230 лв. за 10 дена + ядене на шведска маса и транспортта включен, ако можеш така да си изчислиш колко горе-долу вървят цените...

/wan`a`doo/
07-26-2006, 15:37
На хотел в ПРиморско с телевизор, балконче и две легла...40лева имаше миналата година, ама квартири има по-евтини. Аз преди си бях намерила в Созопол в една супер готина къща по 10лева на легло... нямаше некви луксове,ама не беше и мизерия. Хах,а в ПРиморско е готино, ама малко ми селянее... абе който слуша поп и чалга там си е екстра, ама иначе има точно едно мноо готино барче с техно,ама вечер е full и другото нормално клубче е с комерсиален "хаус", в което ходят загоряли 40годишни мъже :lol: По-голямата част от плажа вечер е затворена, което всъщност е доста добре... има един супер готин кей, ама за мен по-добро от Созопол няма :-D

/wan`a`doo/
07-26-2006, 15:48
аз за втора поредна година ще съм на лагер там и .. 230 лв. за 10 дена + ядене на шведска маса и транспортта включен, ако можеш така да си изчислиш колко горе-долу вървят цените...
Нека оточня, че има паяци, хлебарки, прахоляк и под някое легло можеш да си намериш използвана дамска превръзка... в храната пък можеш да си намериш зъб или косъм... охраната ти конфискува и изпива алкохола и общо взето е прекрасно :-D :-D :-D

07-26-2006, 15:49
Наистина си вземи нещо против комари,а иначе там е пълна мизерия...

teenkopele
07-26-2006, 15:54
На хотел в ПРиморско с телевизор, балконче и две легла...40лева имаше миналата година, ама квартири има по-евтини. Аз преди си бях намерила в Созопол в една супер готина къща по 10лева на легло... нямаше некви луксове,ама не беше и мизерия. Хах,а в ПРиморско е готино, ама малко ми селянее... абе който слуша поп и чалга там си е екстра, ама иначе има точно едно мноо готино барче с техно,ама вечер е full и другото нормално клубче е с комерсиален "хаус", в което ходят загоряли 40годишни мъже :lol: По-голямата част от плажа вечер е затворена, което всъщност е доста добре... има един супер готин кей, ама за мен по-добро от Созопол няма :-D

Приморско си е Приморско...скара, бира, плаж, море...и други неща. :wink: