PDA

View Full Version : svirkata iznevqra li e???



Malkiq
07-25-2006, 14:27
ta zna4i,da vi pitam,az hodq s edno momi4e,mn q obi4am,oba4e,i durja na neq naistina,oba4e bqh na edin kupon sno6ti,i se napih qko,i se zabih s edna...ne pomnq kakvo e stanalo,no na sutrinta q hvanah i q pitah kakvo e stanalo,onaq mi obesni 4e ni6to ne sme pravili,samo svirka mi napraila i sum zaspal,kazva 4e ne sme se ebali....problema e 4e sega ne iskam da se obadq na priqtelkata 6tot mi e mnooogooo kofti,i se 4udq dali da i kaja za tva,vie kvo 6e kajete...ne sum mn siguren 4e 6e mi prosti 6ot ne mi e za 1vi put #-o #-o #-o kvo da praq da i kaja li...???a i svirkata broi li se za iznevqra...smisal ni6to dr ne sme praili,a i az sum bil mn piqn ](*,) ](*,) ](*,)

kudravoto
07-25-2006, 14:29
mi da iznevqra e i ne mu4i momi4eto ako bqh na neq nqma6e da hodq s takuv muhlio

Овцата
07-25-2006, 14:40
Ако няма от къде да разбере, просто не й казвай. И гледай да не го правиш повече. Няма смисъл излишно да я нараняваш.

MiRaCuLiXbb
07-25-2006, 14:40
Неее вие да сте праили нещо? Хич. А ти кво разбираш под "да сме праили нещо"? Дали да кажеш на твойта зависи от теб, но рано или късно ще разбере сама.

Malkiq
07-25-2006, 14:50
Ако няма от къде да разбере, просто не й казвай. И гледай да не го правиш повече. Няма смисъл излишно да я нараняваш.
mda,ne bih i kazal,ma az go znam i 6e se samoizdam 100% a i 6e mi e kofti,i ne sum muhlio,prosto se napih kato govedo ](*,)

07-25-2006, 14:50
Не и казвай пък и нищо лошо не си направил пич! Споко :D

kaka0155
07-25-2006, 14:55
Еми, ако не е имало общи познати на купона и мислиш, че няма как да разбере просто не и казвай!
Обаче, ако действително държиш на нея се замисли вурху поведението си!!! :!:
И едно пояснение, докато за мъжете изневярата е секс с друг, при жените е дори и желанието ти да бъдеш с друга...

пс: алкохола не е оправдание в никакви ситуации!!!

Tedinceto_
07-25-2006, 14:57
Emi pi4 kvo da ti kaja az sym momi4e i ako priqtelqt mi mi go izcepi tova 6te mi stane mnogo typo no mislq 4e 6te mu prostq za6toto go obi4am.Smqtam 4e i ako tq te obi4a 6te ti prosti s ugovorkata 4e tva e za posleden pyt!!!USPEH:}

07-25-2006, 14:57
И едно пояснение, докато за мъжете изневярата е секс с друг, при жените е дори и желанието ти да бъдеш с друга...
пс: алкохола не е оправдание в никакви ситуации!!!
Ехххх колко сте капризни жените :smt011

Овцата
07-25-2006, 14:58
Ако няма от къде да разбере, просто не й казвай. И гледай да не го правиш повече. Няма смисъл излишно да я нараняваш.
mda,ne bih i kazal,ma az go znam i 6e se samoizdam 100% a i 6e mi e kofti,i ne sum muhlio,prosto se napih kato govedo ](*,)
Да, и за да ти е чиста съвестта трябва да нараниш нея, така ли? Ако не знае, няма да страда.

DuraceLL
07-25-2006, 14:58
tova 4e si bil piqn ne e opravdanie, no vse pak vseki moje da sgre6i. ako darji6 na neq nqma da se povtori. kaji i tq 6te vidi 4e si iskren v dumite si, nadqvam se 4e 6te te razbere.

Malkiq
07-25-2006, 15:00
da,nqma6e ob6ti poznati....verno 4e alkohola ne e opravdanie,ama v slu4aq nqma6e da go napravq ako ne bqh pil,a i sigurno taq me e iznasilila,6tot az ne q haresvam :evil: mi vazmojno li e taq da me luje 4e izob6to e imalo ne6to,za da me drazni i izmu4va,a otnosno kazvaneto...vie bihte li zarqzali priqtelq si za takova ne6to #-o 6tot az ako ne i kaja,pak 6e e gadno 6tot az 6te go znam,tq moje da ne go znae,ama az....abe nz nz kvo da praq ](*,)

Malkiq
07-25-2006, 15:02
ujas,vseki tuk kazva razli4no,edni me napadat drugi ne....aide posledno mi kajete kvo da pravq,6tot az sam mislq 4e ni6to nqma da re6a,i 6e napravq prostotiq....da i kaja li ili ne ](*,) ](*,) ](*,)

07-25-2006, 15:08
ujas,vseki tuk kazva razli4no,edni me napadat drugi ne....aide posledno mi kajete kvo da pravq,6tot az sam mislq 4e ni6to nqma da re6a,i 6e napravq prostotiq....da i kaja li ili ne ](*,) ](*,) ](*,)
Бе не е изневяра бе! Слушай батко си! Ако си обичаш мадамата, а поебваш тук там без "нищо лично" дет се вика, не е изневяра. Така че свиркай си! И от мене да запомиш: На калъп да те фанат нема да си признаваш! Мани ги тука тия дечковци кво ти разправят! Ае свиркай си са и споко :wink: :wink: :wink:

`Death`Whore`
07-25-2006, 15:15
Трябва да И кажеш. Изтъкни, че си бил пиян и не си знаел какво става. Нея ще я заболи много и когато видиш сълзите в очите И, ще се осъзнаеш и може би ще разбереш, че напиванията водят до болка.

kaka0155
07-25-2006, 15:17
ujas,vseki tuk kazva razli4no,edni me napadat drugi ne....aide posledno mi kajete kvo da pravq,6tot az sam mislq 4e ni6to nqma da re6a,i 6e napravq prostotiq....da i kaja li ili ne ](*,) ](*,) ](*,)

Не се ядосвай Сладък!!!
А и ти сам каза, че не си сигурен дали изобщо се е случило нещо, обаче си имал други изцепки преди това! Така, че според мен не и казвай и по-спокойно, ако спреш да мислиш за това няма да се издадеш сам. Ок??!

kudravoto
07-25-2006, 15:19
Ако няма от къде да разбере, просто не й казвай. И гледай да не го правиш повече. Няма смисъл излишно да я нараняваш.
mda,ne bih i kazal,ma az go znam i 6e se samoizdam 100% a i 6e mi e kofti,i ne sum muhlio,prosto se napih kato govedo ](*,)


izvinqvai 4e te obidih no ne q naranqvai mnogo kofti 6te se po4uvstva a i sam kaza 4e ne ti se slu4va za purvi put

07-25-2006, 15:20
Трябва да И кажеш. Изтъкни, че си бил пиян и не си знаел какво става. Нея ще я заболи много и когато видиш сълзите в очите И, ще се осъзнаеш и може би ще разбереш, че напиванията водят до болка.Мноооооооооого филми гледате бе! Глупости! Сълзи! Пълни простотии! Ех деца деца! Оше си мислите че всичко дето фърчи става за ядене... Ц, ц, ц,!
И на калъп да те фанат- не си призаваш!

`Death`Whore`
07-25-2006, 15:22
Мен би ме заболяло, ако мъжът ми направи такова нещо. Чувал ли си за...чувства?

kristini4ka
07-25-2006, 15:24
Znachi vednuj i az taka na 1 kypon se bqh napila i neshto beshe stanalo abe nqkvi glyposti koeto mi go kazaxa moite priqteli...loshoto beshe che i priqtelq mi beshe tam i mi se rasurdi mnogo qko...izchakah nqkolko dni da my mina i nakraq sednaxme i pogovorixme i se sdobrihme...taka che ako tq naistina te obicha spored men bi trqbvalo da i kajesh...shte ti e surdita v nachaloto no sled kato te obicha shte i mine...

07-25-2006, 15:28
Мен би ме заболяло, ако мъжът ми направи такова нещо. Чувал ли си за...чувства?
Чувал съм мило и точно това е проблема, че сега всичко ви е чувства, след няколко години ще разбереш какво представляват чувствата...

`Death`Whore`
07-25-2006, 15:37
Не ме наричай "мило". И сега се замислям как родителите ми все още са заедно и се обичат. Явно за тях чувствата са реалност и за 20 години не са осъзнали "какво са чувствата".

Nasindo
07-25-2006, 15:38
Мен би ме заболяло, ако мъжът ми направи такова нещо. Чувал ли си за...чувства?
Чувал съм мило и точно това е проблема, че сега всичко ви е чувства, след няколко години ще разбереш какво представляват чувствата...

Evala bace ... mnogo "tanko" se izrazi ama si e taka... az smqtam 4e ne trqbva da i kazvash pi4.... 6toto 6tom predi si imal gafove ,sq kato i kaje6 i tq 6te se obedi ,4e s ni6to ne si promenil i si predishniq muhal :wink:

`Death`Whore`
07-25-2006, 15:39
....което е истината!

07-25-2006, 15:43
....което е истината!
Бе я беж при плюшените мечета бе МИЛОООООООООО ](*,)

kudravoto
07-25-2006, 15:46
ей защо я милосваш?не разбра ли че не и е приятно

07-25-2006, 15:47
ей защо я милосваш?не разбра ли че не и е приятно
Е за това де! за това! :-({|=

princeskata
07-25-2006, 16:03
a ti kak bi reagiral ako razbere6 4e e duhala na drug????

Svetlana_Pei4eva
07-25-2006, 16:06
ta zna4i,da vi pitam,az hodq s edno momi4e,mn q obi4am,oba4e,i durja na neq naistina,oba4e bqh na edin kupon sno6ti,i se napih qko,i se zabih s edna...ne pomnq kakvo e stanalo,no na sutrinta q hvanah i q pitah kakvo e stanalo,onaq mi obesni 4e ni6to ne sme pravili,samo svirka mi napraila i sum zaspal,kazva 4e ne sme se ebali....problema e 4e sega ne iskam da se obadq na priqtelkata 6tot mi e mnooogooo kofti,i se 4udq dali da i kaja za tva,vie kvo 6e kajete...ne sum mn siguren 4e 6e mi prosti 6ot ne mi e za 1vi put #-o #-o #-o kvo da praq da i kaja li...???a i svirkata broi li se za iznevqra...smisal ni6to dr ne sme praili,a i az sum bil mn piqn ](*,) ](*,) ](*,)
e po-dobre ot tebe da gorazbere ot kolkoto nqkoi drug da se izpusne i spored men e iznevqra!

SMoKe_BoY
07-25-2006, 16:10
Трябва да И кажеш. Изтъкни, че си бил пиян и не си знаел какво става. Нея ще я заболи много и когато видиш сълзите в очите И, ще се осъзнаеш и може би ще разбереш, че напиванията водят до болка.
Водят до болка ако ти пука .. пък ако нямаш приятелка... нон стоп мат мат мат :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: и който видиш :smt008 :smt008

`Death`Whore`
07-25-2006, 16:13
Доколкото разбрах, на него му пука.

Emotional_Decay
07-25-2006, 16:15
Ау...Е,мн. ясно,че е изневяра... :-#
Че си бил пиян не е никакво оправдание,особено,ако и предните пъти с тва си се оправдал...ще ти се стъжни,ако продължаваш така.Най-добре е да и кажеш,ама не само да и го изцепиш тва в 1 изречение и да чакаш кво ще стане,а и кажи колко я обичаш и т.н...Кажи и,че ще и го докажеш и бля,бля,бля...Ако разбере от друг си загубен,да знаеш...Поемай си отговорност за действията като толкова държиш на момичето си...И гледай да не се повтаря [-(

az_i_ko_we
07-25-2006, 17:19
Пич бил си пиян не помниш -> следователно нищо не е станало...
а и една свирка ко са...
не е изневяра ти не си правил нищо...

Game_Over_Boys
07-25-2006, 17:30
Според мен това е изневяра,а така като криеш от нея само го потвърждаваш!Ако наистина имаш чувства към нея не й изневерявай повече!Ако си падаш женкар...не си за сериозна връзка,защото така само нараняваш!Уважавай приятелката си!!!

07-25-2006, 17:31
kolegaaa ewala ti praq nema kazwash nishto ne se izlagai samo deto momata sha i stane gadnu sha poreve nqkolko dena i posle sha ti cherni jiwota ako pak imash wazmojnost za svirka ili neshtu dr bez nikakwa otgowornost ataka ne boi se mene nekoi da me e fanal do sq nema strashnu
PS: ne se napivai pred priqtelkata si za da ne izrasish nekoi glupawo priznanie

07-25-2006, 17:57
MALKIQ QJ MU GLAVATA KOPELE GROZNO SEGA SHTE OSTANESH BEZ GADJE

cskamoni4ka
07-25-2006, 18:49
Ами ти каза,че си се "забил" с нея,значи не е било само свирка,а и сам каза не си бил много пиян и не ти е за първи път!ДА!-брои се за изневяра.Ако държиш на нея не й казвай и за в бъдеще гледай да не се повтаря!

cskamoni4ka
07-25-2006, 18:50
И още нещо,след като не си бил много пиян защо не помниш какво е ставало,а и не беше ли ти този с темата,че приятелката ти постоянно искала секс от теб,тогава за какво са ти други жени да ти правят свирки и да се забиваш с тях?Не ме разбирай погрешно:)

adaro
07-25-2006, 20:09
Spoko:)ne kazvai 4e si pil kato za na4alo:)posle izvarti istoriqta taka 4e da izleze momi4eto koeto ti e razkazalo za svirkata ti:)nali se se6ta6:)ako priqtelkata ti vqrva bezrezervno 6te se vbesi na neq i 6te i oskube peru6inata na onazi deto ste se svirkali dvamata pak tq kakvo 6te da ti prikazva:)ne si padam po tozi variant li4no az no znam 4e deistva:)
uspeh:)

anichkaaa
07-25-2006, 20:29
Еми, ако не е имало общи познати на купона и мислиш, че няма как да разбере просто не и казвай!
Обаче, ако действително държиш на нея се замисли вурху поведението си!!! :!:
И едно пояснение, докато за мъжете изневярата е секс с друг, при жените е дори и желанието ти да бъдеш с друга...

пс: алкохола не е оправдание в никакви ситуации!!!

Napulno sam saglasna s teb.Alkohola ne e opravdanie za va6ite postupki i nie ne sme dlujni da vi turpim!!!Az ako bqh na taq macka na mqstoto(i o6te pove4e 6tom ne ti se slu4va za purvi pat) izob6to nqma6e da hodq s teb.Ta ti nali uj durji6 na neq!?Sled kato ne moje6 da se kontrolira6 ne pii tolkova mnogo ili pone ne hodi na takiva kuponi bez neq.Vse pak si mislq,4e tova momi4e trqbva da durji prekaleno mnogo na teb,za da ponasq tova otno6enie i unijenie.Pomisli si dobre kakvo to4no izpitva6 kam neq i sam preceni drugiq pat kakvo 6te pravi6,za6toto tq e momi4e,a tiq ne6ta se use6tat. :evil:

minor
07-25-2006, 20:32
И едно пояснение, докато за мъжете изневярата е секс с друг, при жените е дори и желанието ти да бъдеш с друга...
пс: алкохола не е оправдание в никакви ситуации!!!
Ехххх колко сте капризни жените :smt011

Аз пък съм съгласен с нея ;]

anichkaaa
07-25-2006, 20:37
Emi pi4 kvo da ti kaja az sym momi4e i ako priqtelqt mi mi go izcepi tova 6te mi stane mnogo typo no mislq 4e 6te mu prostq za6toto go obi4am.Smqtam 4e i ako tq te obi4a 6te ti prosti s ugovorkata 4e tva e za posleden pyt!!!USPEH:}

Kaji i po-dobre,za da ne stane po-lo6o posle.Rano ili kusno 6te go nau4i i 6te stane po-zle.A moq priqtel(nedei si boje) ako mi napravi takav nomer naistina 6te bada mnogo ubidena i surdita,no 6te mu prostq-prosto prekaleno mnogo go obi4am.A spored men i tvoito momi4e durji na teb,taka 4e....moje bi 6te ti prosti.I gledai da si vzeme6 vse pak pouka ot vsi4ko tova :!:

anichkaaa
07-25-2006, 20:38
И едно пояснение, докато за мъжете изневярата е секс с друг, при жените е дори и желанието ти да бъдеш с друга...
пс: алкохола не е оправдание в никакви ситуации!!!
Ехххх колко сте капризни жените :smt011

Аз пък съм съгласен с нея ;]

Az sa6to.Za nas jenite vsi4ko svurzano s ne6to pove4e ot obiknoveni otno6eniq s momi4e moje da badat tulkuvani kato iznevqra,no zavisi i ot momi4eto.

Malkiq
07-25-2006, 21:29
И още нещо,след като не си бил много пиян защо не помниш какво е ставало,а и не беше ли ти този с темата,че приятелката ти постоянно искала секс от теб,тогава за какво са ти други жени да ти правят свирки и да се забиваш с тях?Не ме разбирай погрешно:)
ma az ne sum iskal da stava taka...taq me e iznasilila,vazpolzvala se e ot mene :roll: 8-[ a i sum pisal 4e sum se napil qko,a ne 4e ne sum bil mn piqn, a tva sus sexa se oprai...ve4e se pouspokoiha ne6tata :mrgreen: ama sega...malko sum se pooburkal :smt011

Palaviqt_Goshko
07-25-2006, 21:57
eeeeee edin kazva6e 4e svrikata e iznevqra samo ako e napravena s 4uvstvo :}

OlimpiA
07-25-2006, 22:18
Свирката изневяра ли е....водата пие ли се :smt017 :mrgreen:

pavelludiq
07-25-2006, 22:40
Свирката изневяра ли е....водата пие ли се :smt017 :mrgreen:Водата е за миене ве, водката е за пиене :D

Angel_Girl
07-26-2006, 01:18
Kak nqma da i kaje6 be 4ovece kaji i tq ima pravo da znae kaji i i si ponesi posledstviqta ot deistviqta si nali uj si maj?Kakav maj si ako ne moje6 da si ponese6 posledstviqta???I da svirkata e iznevqra i trqbva da i kaje6 nezavsimo dali imate ob6ti poznati ili ne

psiHopaT4o
07-26-2006, 01:29
Бате споко набий си в главата че нищо не сте прайли и че тая шом никога не би се доближил до нея ко остава да преспите начи те лъже и ще ти се изчисти съвестта =]

Pepsl
07-26-2006, 01:38
Послушай сърцето си! \:D/

07-26-2006, 09:03
... и на калъп да те фанат нема да си признаваш!...
дрън-дрън имала право да знае! ](*,) ](*,) ](*,)

krem4et0
07-26-2006, 11:21
Свирката си е изневяра.Аз ако разбра,че такова нещо е било правено на гаджето ми от друга ще го приема като изневяра.Даже целувката или закачливият поглед са изневяра.Колкото до това пиян съм бил,ала бала-случват се такива работи ок,ама ти си дръж устата затворени и ципът вдигнат и няма да изпадащ в подобно положение.не знам аз лично бих ли скъсала с гаджето си,аз относно изневярата съм по-либерална-в смисъл ако не го задоволявам да върви при друга,но определено връзката ни ако продължи ще е съвсем различна.И боже вече никой ли не влага в сексът чувства!

cskamoni4ka
07-26-2006, 11:48
И още нещо,след като не си бил много пиян защо не помниш какво е ставало,а и не беше ли ти този с темата,че приятелката ти постоянно искала секс от теб,тогава за какво са ти други жени да ти правят свирки и да се забиваш с тях?Не ме разбирай погрешно:)
ma az ne sum iskal da stava taka...taq me e iznasilila,vazpolzvala se e ot mene :roll: 8-[ a i sum pisal 4e sum se napil qko,a ne 4e ne sum bil mn piqn, a tva sus sexa se oprai...ve4e se pouspokoiha ne6tata :mrgreen: ama sega...malko sum se pooburkal :smt011
Ох..т`ва че си бил пиян НЕ ТИ Е ОПРАВДАНИЕ! :wink:

thirteen
07-26-2006, 11:56
Оле ако аз разбера такова нещо... :smt013 :smt013 :smt013 ... ако се целуне с др момиче как ще се чувствам,а пък тва вече на нищо не прилича.. защо не я зе с теб на купона да ти лапа поне тя...

Malkiq
07-26-2006, 12:37
Оле ако аз разбера такова нещо... :smt013 :smt013 :smt013 ... ако се целуне с др момиче как ще се чувствам,а пък тва вече на нищо не прилича.. защо не я зе с теб на купона да ти лапа поне тя...
mi 6tot ne iska6e,6ot nikoi ne poznava6e na toq kupo,az bqh s moi priqeli...ii taka,ma ne sum vinoven beee,6to me napadate,mn sum bil piqn,nali vi kazvam 4e taq ovca mi razkaza kvo e stanalo :roll:

`Death`Whore`
07-26-2006, 12:39
Ами, тъп си! След като твърдиш, че изпитваш чувства към приятелката си, ще се стараеш да не се напиваш, за да не правиш глупост.

Malkiq
07-26-2006, 12:41
Ами, тъп си! След като твърдиш, че изпитваш чувства към приятелката си, ще се стараеш да не се напиваш, за да не правиш глупост.
Mersi golqma da porasne6...povtorih 300000 puti 4e ne sum iskal!!!!

`Death`Whore`
07-26-2006, 12:43
Какво не си искал? Да се напиваш? Да не би да са ти сипали водка вместо лимонада и да не си усетил? Човек не се напива, ако не иска.

cecko_boy
07-26-2006, 12:46
Kaji i tq ste razbere 4e mn durjish na neq stom si iskren i shte te razbere s ugovorkata da ne se povtarq , a i onaq moe da te e metnala stom si bil tolko piqn i ni6to ne pomnish

Mike-Jones
07-26-2006, 13:02
;) az ako bqx na gajeto ti shex ti teglq edna putka maina ;) i aide ;) tui za alkoxola nee ;)izvinenie ti ot sia shtom gi praish tiq raboti :)kato se ujenish :) na jena si tai li she kajesh :) piqn bqx ;)to ti si razvalil vsi4ko ve4e :)losho priqtel losho :)

Malkiq
07-26-2006, 13:05
Какво не си искал? Да се напиваш? Да не би да са ти сипали водка вместо лимонада и да не си усетил? Човек не се напива, ако не иска.
](*,) ne sum iskal da i izneverqvam,a tva 4e sum se napil...sam si go napravih,nikoi ne mi e nalival v 4a6ata...abe ti 6to se zaqjda6 taka uporito s mene???

koalka
07-26-2006, 13:45
Как така не сте правили нищо?Свирката нищо ли е?Ами според мен е изневяра.Друга ти е доставяла удоволствие,а не гаджето ти.И въпреки че си бил пиян и не си занел какво правиш ти си го искал.Обичаш я?А тогава защо си изневерявал и преди?Много интересно.По-добре не я наранявай повече.Не знамч как те търпи.По-добре не и казвай,защото няма да ти прости,ако и други пъти си и изневерявал.Странна представа имаш за ЛЮБОВТА.Да бе да!Обичаш я!

carelessness
07-26-2006, 13:48
spored teb ako neq nqkoi q lije ti tova 6te go ima6 li za iznevqra???? zamisli se malko sam i 6te razbere6 4e dori edna celuvka si e iznevqra.do kolkoto dali da i kaje6 ili ne.......spored men tq trqbva da znae za6toto vse ot nqkade moje da razbere (na lujata krakata sa kusi ) ii togava o6te pove4e 6te q zaboli.....

fti4ka
07-26-2006, 13:52
ти не си виновен алкохола е виновен...

[EG]MISSY
07-26-2006, 13:59
июневяра е ,разбира се.и целувката е изневяра,всъщност,ако е смао целувка е по-интимен акт ,дори и от секса,но и кажи по-добре,за да не разбере от друго място,а истината така или иначе ще излезе на яве.това е нещо като текст за вас двамата...

Eba4a
07-26-2006, 13:59
yeah радвате честно.. свирка изневяра... нали той не е прайл на някой ква изневяра .. тая го е фанала и му е духала .. кво да напрай пича?!? Да не я е карал ела и ми прай свирки.. не.. тя му са е метната... тай че пич не е изневяра...тва че аз изневерявам на приятелката си с коят ми падне .. кво ... да не значи нещо .. да не съм мухлйо и тя изневерява хващал съм я в крачка и аз така че .. спокооооо :) :mrgreen: Be CooL MaN

sLaDuR4ItUuU_F
07-26-2006, 14:04
Щом не е имало общи познати по-добре не и казвай.
Според мене не е изневяра при положение ,че си бил пиян , а и нали казваш ,че не я искаш? :-k Трай си и гледай да не ти се случва пак.

jerry_rsg
07-26-2006, 20:35
Изневяра си е!
Другия път ходи на купони с приятелката ти ... пък какво ще си правите ще си бъде между вас

rowzz
07-26-2006, 21:37
не ве спох..

mravkata_z
07-26-2006, 21:46
Mi da mnogo qsno!
A natiskaneto isnevqra li e?
A celuvaneto s nepoznati iznevqra li e?
A opipvaneto i masturbiraneto da drugo momi4e isnevqra li e?
A petinga isnevqra li e?
A lubovnata igra iznevqra li e?

Mai za tebe samo vkarvaneto na penisa vav vaginata e iznevqra, a?

freaky_FK
07-26-2006, 22:04
ama kaji i ako durjish na neq.obqsni i ako se sardi mnogo trqbva da si zaslujish proshkata;)

Malkiq
07-27-2006, 13:13
](*,) ](*,) ](*,) ujas

macka123
07-27-2006, 13:22
mi da iznevqra e i ne mu4i momi4eto ako bqh na neq nqma6e da hodq s takuv muhlio

mimi_sugababe
07-27-2006, 14:31
spored mene tova 4e si se napil e dosta osnovatelna pri4ina ti q poznava6 mn po dobre ot vsi4ki nas!:}zatova ti re6i dali iska6 da i kaje6!:}primerno ako bqh az nqma6e da mi puka se pak si bil pil pak i az ne sam mn revniva nz za frendkata ti dali e mn revniva pak i zavisi ot tova kakav vid iznevqra sa bili dr pati i kolko sda bili!:}}}}}}}}}}}are nadqvam se da se vrazomi6:}}}}}}}}}}}}}}

07-27-2006, 14:33
ако ти си ми гадже и напрайш свирка на некаф ше те счупа от бой и след това от секс и ше те зарежа като мръсно куче!

koalka
07-27-2006, 14:34
](*,) ](*,) ](*,) ujasАми ужас ама това е истината брато.Изневерил си и.Но не съм сигурна,че всички момичета са безпристранни.Ако беше момиче,а не момче-всичко и е простено,но няма значение.

MimityYy
07-27-2006, 14:49
ne i kazvai i ne go pravi pove4e :!:

мухахаха
07-28-2006, 10:08
Ако беше направил свирка на някой, определено щеше да е изневяра. Щом на теб е било, пич, не се стряскай! Ти си бил пиян, нищо не помниш, че то може и нищо да не е станало бе, на някаква к#^$а там ли ще вярваш? :---)

Както беше казал някой, нищо няма да си признаваш, ако те питат - отричай. А за всички, за които това е изневяра - наглеждайте си момчетата по-често, че кой знае колко често им се случва ;-)

Jenninka
07-28-2006, 10:14
ujas,vseki tuk kazva razli4no,edni me napadat drugi ne....aide posledno mi kajete kvo da pravq,6tot az sam mislq 4e ni6to nqma da re6a,i 6e napravq prostotiq....da i kaja li ili ne ](*,) ](*,) ](*,)

яко ли ше ти е ако някой лиже приятелката ти?ше издивееш!как да не е изневяра?щом се е стигнало до свирки,начи сте се целували!а щом сте се целували,значи е изневяра.от теб си зависи да казваш или не.квот искаш тва прави...ама щом тва не е1ви път...не знам.аз не бих търпяла такова нещо.първо на теб ше извия врата(ако си ми гадже),а след тва оная ще я навра в тоалетна(тая,която си е позволила изобщо да те пипа ):)

07-28-2006, 14:33
зарязах бившото си гадже за тва, че се целува с друга след един купон на който бяхме заедно и е казал на всичките ми приятели и т. н. за да ги пита как да ми го каже... е каза ми го след един много приятно прекаран ден може би нямаше да го скъсам ако ми беше казал веднага
ти й кажи, но като си го правил преди и тва, че ти е прощавала, не означава, че пак ще ти прости
аз лично няма да търпя нещо такова! след тая случка съм твърдо реше още като тръгна с някой да му казвам как седят някой неща сегашното ми гадже винаги ме взима по купони и внимава много какво прави

BSplayer
07-28-2006, 15:27
пробвай пак да видиш дали няма да ти хареса повече .

pitbullbg
07-28-2006, 17:35
ae ot kade si 4ul 4e svirkata e iznevqra... tova e samo jest za dobar den ili dobar ve4e... pfff mnoo qsno 4e e iznevqra

SunnyG
07-28-2006, 17:45
Ако няма от къде да разбере, просто не й казвай. И гледай да не го правиш повече. Няма смисъл излишно да я нараняваш.
mda,ne bih i kazal,ma az go znam i 6e se samoizdam 100% a i 6e mi e kofti,i ne sum muhlio,prosto se napih kato govedo ](*,)


znachi si govedo :) kakto i da e..ako naistina darjish na neq ili trqbva da i kajesh za stanaloto(kato me samnqva da povqrva che samo ti go e lapnala onaq i e nqmalo nishto poveche,ama shtom ne ti e i za sefte znachi sasvsem she ti e trudno da q ubedish...) ili da si zamalchish i da nosish vinata v sebe si dkato savestta ti ne te ubie...dano ne sam prozvuchala grubo ama si e taka...

golemiq_salam
07-28-2006, 20:06
priznai si .6e epo dobre.6ti olekne.ina4e :---)

Malkiq
07-28-2006, 20:13
ако ти си ми гадже и напрайш свирка на некаф ше те счупа от бой и след това от секс и ше те зарежа като мръсно куче!
bate mersi mnogo,ma ne sum pedal [-X

BSplayer
07-28-2006, 20:22
ако ти си ми гадже и напрайш свирка на некаф ше те счупа от бой и след това от секс и ше те зарежа като мръсно куче!
bate mersi mnogo,ma ne sum pedal [-Xxaxa karai be 6a stanesh

Malkiq
07-28-2006, 20:47
ако ти си ми гадже и напрайш свирка на некаф ше те счупа от бой и след това от секс и ше те зарежа като мръсно куче!
bate mersi mnogo,ma ne sum pedal [-Xxaxa karai be 6a stanesh
be are nema nujda da stavam,taka si mi e extra [-(

`Death`Whore`
07-28-2006, 20:57
Да, лесно ти е - да имаш човек, който винаги ти е навит, и да правиш, каквото искаш с други.

AssShot
07-28-2006, 23:54
Виж, к'во ся. Абсолютно нищо няма да и казваш, защото можеш да прееб*еш яко нещата. Лошото е, че не ти е за 1ви път, както казваш. Не те знам, за това не мога да знам да ли си мухльо или не. Няма нищо лошо от някоя и друга свирка в повечко, ама да си е от твоята приятелка все пак. Айде умната, и гледай да не се повтаря, т.е. потретва почетвъртва или там нз колко пъти са ди подухвали..

jumpforjoy
07-29-2006, 00:13
4ove4e sednete i si pogovorete s tvoeto momi4e! No vmesto da i obe6tae6 4e nqma da go napravi6 pak, po-dobre i kaji 4e spira6 pieneto v golemi koli4estva i naistina go napravi. Ne si struva nqkakva si te4na pomiq da vi razdeli ( ako naistina pri4inata e v neq )! I 4ove4e ne se samoobvinqvai prekaleno. Vinoven si vinoven si, no vse pak ima6 6ans da se revan6ira6 - moje bi posleden!!!

jumpforjoy
07-29-2006, 00:15
Prosto iskah da si kaja mnenieto ni6to 4e sa minali pove4e ot 5 meseca, no k1sno go vidqh :)

shadow4e
07-29-2006, 02:15
Prosto iskah da si kaja mnenieto ni6to 4e sa minali pove4e ot 5 meseca, no k1sno go vidqh :)
темата е от преди 4 дена.

Nasty_Bitch_AMG
07-29-2006, 14:12
I TI TVYRDI6 4E Q OBI4A6?!HA HA HA HA HA!Ti si bahti izroda!

Malkiq
07-29-2006, 19:37
I TI TVYRDI6 4E Q OBI4A6?!HA HA HA HA HA!Ti si bahti izroda!

mi da obi4am q,i kolkoto da ne ti se vqrva tva mi e moje bi purvata vruska koqto vzmima naistina na seriozno i nai-dulgata,tva e purvoto momi4e s koeto se 4uvstvam adski dobre i me kara da sum 6tastliv...a tva 4e sum napravil tazi glupost...da vinoven sum,izrod sum kuvto iskate me nari4aite no ne kazvaite 4e ne q obi4am za6toto ne e taka :!: :!: :!: a kolkoto do tova koeto stana...mersi na vsi4ki koito me posavetvaha da i kaja...kazah i i v momenta ne mi govori,no to4no kato i go kazah,kaza 4e iska da q ostavq izvestno vreme sama da go obmisli...koeto me navejda na misulta 4e,vse pak ima nqkakuv 6ans da ne me ostavi :smt012 ta mersi na si4ki koito si dadoha mennieto

CrazyWitch
07-29-2006, 20:34
Ами искаш мнение.. Да, изневяра е. За мене е изневяра дори и ... една прегръдка дадена с чувство и т.н. Мойто мнение е че не трябва да и казваш, ако съжаляваш и наистина много я обичаш. Защо си позволил и преди такова нещо или и тогава си бил пиян? Аз лично съм помолила приятеля си при изневяра да не ми казва. (ако съжалява за изневярата). Не и казвай ако мислиш, че това нещо ще се повтори и много зажеляваш за случката понеже на момичето ще му е много кофти и знае ли се взаимоотношенията ви може да се променят коренно.

JAJA
07-29-2006, 22:02
mmmmm da iznevqra si e i to kakva typo kopele takova!!!!!!!!
e zaspal si pri svirrrrrka (hahahahahahahhahahhh-naistina si typo kopele) =D> #-o ako i kaje6 6te i napravi6 mn golqma uslyga-li4no az bih ti go othapala no 6tom zaspiva6 -nezavisimo kolko si pil -hahahahah samo 6te te prispinkam s "usta" I 6TE TE NACEPQ S EDNA TABURETKA V TIKVAGATA SLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAADDDDDDUKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!! !

Jenninka
07-29-2006, 22:59
mmmmm da iznevqra si e i to kakva typo kopele takova!!!!!!!!
e zaspal si pri svirrrrrka (hahahahahahahhahahhh-naistina si typo kopele) =D> #-o ako i kaje6 6te i napravi6 mn golqma uslyga-li4no az bih ti go othapala no 6tom zaspiva6 -nezavisimo kolko si pil -hahahahah samo 6te te prispinkam s "usta" I 6TE TE NACEPQ S EDNA TABURETKA V TIKVAGATA SLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAADDDDDDUKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!! !


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ахахахххахахах е такива момичета да имаше, повече мъже нямаше да останат 8) ма кво да се пради ... "който си го прави,на себе си го прави",ПИЧ!

Malkiq
07-30-2006, 10:50
mmmmm da iznevqra si e i to kakva typo kopele takova!!!!!!!!
e zaspal si pri svirrrrrka (hahahahahahahhahahhh-naistina si typo kopele) =D> #-o ako i kaje6 6te i napravi6 mn golqma uslyga-li4no az bih ti go othapala no 6tom zaspiva6 -nezavisimo kolko si pil -hahahahah samo 6te te prispinkam s "usta" I 6TE TE NACEPQ S EDNA TABURETKA V TIKVAGATA SLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAADDDDDDUKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!! !

e dobre mn milo ot tvoq strana, :lol: obesnih 4eee,ne pomnq kak sum zaspal,i koga sumzaspal,ne pomnq dali sum svur6il,ne pomnq dali sum go vdignal izob6to...be ni6to ne pomnq be,taq taka mi kaza,4e prosto sum zaspal,dori e vazmojno tva da ne e vqrno,vapreki 4e az ve4e kazah na priqtelkata mi #-o a tva za taburetkata...ne mislq 4e e dobra ideq :lol:

ATAKABG
07-30-2006, 11:57
По-добре не и казвай...Иначе ше стане по-лошо :wink: И гледай да не се повтаря,ако държиш на момичето си. :?

osemenitelia
07-30-2006, 16:53
кажи и тя да напрай на някой свирка че да сте квит

PLAMENKO
07-31-2006, 10:24
аз ако разбера че гаджето ми правила свирка на некои ше му откъсна главата и ще и я подара на нея да си я помни

Tempestjuji
07-31-2006, 12:01
vij sa.. taq iznevqta e plutska..puk i 6tom si bil piqn i 6tom daje ne si spomnqsh tva e tupo da se schita za iznevqra!! kakvo tolkova... nai-loshoto e da i izneverish ot surceto, a ne 4rez tqloto ;)
a za tva dali da i kajesh..tva zavisi samo ot tebe i samo ot tova kak tq shte reagira..
a ponqkoga e po-dobre da se zamulchi...

cskamoni4ka
07-31-2006, 12:04
vij sa.. taq iznevqta e plutska..puk i 6tom si bil piqn i 6tom daje ne si spomnqsh tva e tupo da se schita za iznevqra!! kakvo tolkova... nai-loshoto e da i izneverish ot surceto, a ne 4rez tqloto ;)
a za tva dali da i kajesh..tva zavisi samo ot tebe i samo ot tova kak tq shte reagira..
a ponqkoga e po-dobre da se zamulchi...
И все пак е вид изневяра,и ще бъде тъпо да го скрие от приятелката си!И ако беше прочела всичко щеше да разбереш,че той вече и е казал.

Tempestjuji
07-31-2006, 12:10
xa mi... moite suboleznovaniq #-o :mrgreen: :mrgreen:

Chiana
07-31-2006, 17:28
Брех, брех, малкия.... тзтзтз аз ако бях на мястото на приятелката ти, отдавна щях да те зарежа. Дори само да се беше целувал с някоя, щях направо да ти го изкарам през гз. Радвай се, че имаш златно момиче направо! Да ти търпи изпълненията... Виж, като се знаеш какъв си, еми защо не ги избягваш тия неща? Просто режеш отвсякъде... Ако трябва, няма да ходиш на купони без нея. Съобразявай се. Нямам намерение да те упреквам, а дали е изневяра - разбирасе. Приятелят ми ако тръгне да гушка някоя, много жестока караница ще стане. Нз аз съм много моногамен човек и очаквам от партньора си същото. Ноооо хората са различни. Е, надявам се да ти прости. Ако ти прости, опитай се наистина да се промениш. Просто недей да допускаш да се стига до там занапред. Айде късмет, малкия! И пиши какво е станало.

Malkiq
08-01-2006, 15:17
pfff,za sega ni6too,ne govori,ne mi vdiga,ne mi otgovarq na sms-te ni6too,ako otida do tqh nqma da mi otvori,ne vliza v skype,ili pone ne online...i taka za sega e dosta zle rabotata,ama 6te vidime :smt011 ama ako toq pat mi prosti verno 6e stana dr 4ovek,nikakvi drugi jeni pove4e [-X samo dano mi prosti [-o< :smt012

koalka
08-01-2006, 15:20
pfff,za sega ni6too,ne govori,ne mi vdiga,ne mi otgovarq na sms-te ni6too,ako otida do tqh nqma da mi otvori,ne vliza v skype,ili pone ne online...i taka za sega e dosta zle rabotata,ama 6te vidime :smt011 ama ako toq pat mi prosti verno 6e stana dr 4ovek,nikakvi drugi jeni pove4e [-X samo dano mi prosti [-o< :smt012Честно да ти кажа-аз ве бих ти простила.Това е тъпа постъпка и тя не е длъжна да търпи изневерите ти.Тя не ти вдига,не си чати с теб,няма да ти отвори-това ясно говори,че не иска да те вижда.

Malkiq
08-01-2006, 15:45
pfff,za sega ni6too,ne govori,ne mi vdiga,ne mi otgovarq na sms-te ni6too,ako otida do tqh nqma da mi otvori,ne vliza v skype,ili pone ne online...i taka za sega e dosta zle rabotata,ama 6te vidime :smt011 ama ako toq pat mi prosti verno 6e stana dr 4ovek,nikakvi drugi jeni pove4e [-X samo dano mi prosti [-o< :smt012Честно да ти кажа-аз ве бих ти простила.Това е тъпа постъпка и тя не е длъжна да търпи изневерите ти.Тя не ти вдига,не си чати с теб,няма да ти отвори-това ясно говори,че не иска да те вижда.
emi za sega moga samo da se molq da ne e kato teb :smt012

DaDdY_BoY
08-01-2006, 15:47
ujas,vseki tuk kazva razli4no,edni me napadat drugi ne....aide posledno mi kajete kvo da pravq,6tot az sam mislq 4e ni6to nqma da re6a,i 6e napravq prostotiq....da i kaja li ili ne ](*,) ](*,) ](*,)
а бе най-добре си и кажи ... защото и на теб ще ти тежи...кажи си и :)... аз лично бих постъпил така пък ..ти си знаеш ;)

koalka
08-01-2006, 20:36
pfff,za sega ni6too,ne govori,ne mi vdiga,ne mi otgovarq na sms-te ni6too,ako otida do tqh nqma da mi otvori,ne vliza v skype,ili pone ne online...i taka za sega e dosta zle rabotata,ama 6te vidime :smt011 ama ako toq pat mi prosti verno 6e stana dr 4ovek,nikakvi drugi jeni pove4e [-X samo dano mi prosti [-o< :smt012Честно да ти кажа-аз ве бих ти простила.Това е тъпа постъпка и тя не е длъжна да търпи изневерите ти.Тя не ти вдига,не си чати с теб,няма да ти отвори-това ясно говори,че не иска да те вижда.
emi za sega moga samo da se molq da ne e kato teb :smt012Ами дано не е.

niGGa
08-01-2006, 20:38
Изневяра е, да.

`Death`Whore`
08-01-2006, 20:38
Искам да си отговориш на един въпрос. Ти каза, че и преди си изневерявал и то неведнъж. Тогава не си ли си казвал, че ако тя ти прости, ще се промениш? Ако да, виж резултата.

danielka_88
08-01-2006, 20:41
az bih kazala ako te obi4a 6te ti prosti ama ti trebva da vnimava6 da ne se dyni6 pove4e

Malkiq
08-01-2006, 20:50
Искам да си отговориш на един въпрос. Ти каза, че и преди си изневерявал и то неведнъж. Тогава не си ли си казвал, че ако тя ти прости, ще се промениш? Ако да, виж резултата.
](*,) ](*,) ](*,) mrazq kogato jenite sa pravi ](*,) :smt012

FiSoLiNka
08-01-2006, 20:50
Дам,Това е изневяра..ако бях на мястото на твоята приятелка щях да ти простя но след време.....първо да спре да ме боли от това което си направил..поне за мен е така

virtualna_e
08-01-2006, 21:36
Em vij kato ne ti e za prav pat po dobre ne i kazvai Pak spored men svirkata ne e iznevqra ama zavisi kak tq go priema taka 4e ne se ma4i i zabrai za tva ne6to i NE i kazvai

08-01-2006, 21:39
az bih ti prostila no kak to ti sam kaza ne ti e za parvi pat baq 6a sa zamislq da li 6a ti go prostq no ako imam nekvi 4ustva kam tebe bih ti go prostila no sled kato mine izvesno vreme i sam sigorna v 4ustvata si