PDA

View Full Version : WEB MODELS



guAMaHT
07-25-2006, 15:47
Има ли някой от форума който да е модел на WEB MODELS и как стоят нещата и има ли някакво заплащане?И колко пъти трябва да се ходи и въобще как стоят нещата с тях щото тва в сайта им не е много задоволително.Аз им пратих там данни после ми искаха снимка и ме одобриха и сега се чудя да отида ли.Струва ли си да бия път от Горна Оряховица до София :roll:

07-25-2006, 16:01
ako iska6 da bude67 elitna kurva toez prostitutka bii ako iska6 da se podigravat s tebe i da te podmiatat kato parcal ok tvoi si e givota mn mladi momi4eta za sugalenie se zahlasvat po modelite manekenkite no te ne sa ni6o prosto sa galki momi4eta koito blagodarenia na tova 4e sa se suglasili da prodavat sebe si sa izvesni a kolko ima det nikoi ne gi zn... ako vse pak ima6 niakvo dostoinstvo i ne iska6 da bude6 kupena ot niakoi 4i4ko s mangizi ne ti preporu4vam dali 6e e web models visage x ground ivet feshion dream models ili ... koito i da sa se tq no vse pak ti si re6aa6 moge da ti haresva luksa na modelite i vuzmognosta da imat parcalki no dali 6e ti haresa da bude6 protege na niakoi?

08-03-2006, 11:26
a moje li da mi dade6 saita i da mi kaje6 kakvo trqbva da izpratq ili da se qdq na proslu6vane pls pomogni mi :)

08-03-2006, 11:27
moje li da mi dade6 saita i da mi kaje6 kakvo trqbva da izpratq ili da se qdq na proslu6vane pls pomogni mi

niki7o
08-03-2006, 11:28
Мен ме зеха също като ходих на един кастинк искаха ми тогава 60 лв

impress
08-03-2006, 12:37
Уеб Модълс?!

Аз на улицата да застана с табела "Фотомодел съм" по-голяма ще е файдата!!
Ходих на интервю, в което ми казаха, че залогът да се запиша при тях е 40 лв (уж за по-сигурно, за да не се откажа и да съм при тях поне 6 месеца). Отделно курсовете са към 50-55 лв, а снимките - по 2-3 лв.

Мога да ви кажа, че тия са най-големите мошеници на които съм попадал. Баща ми вика, добре, ако искаш, записваме те, ама ще ги проверим в данъчното дали са регистрирани. Гхах, каква смехория, като основна дейност в данъчната служба Уеб Модълс са посочили "Строителна фирма", като никъде не е пишело за спомагателна и т.н.

Съветче за кандидат-фотомоделите в малките градове:
Аз съм от Бургас и тука мероприятия за фотомодели ЙОК. Всичко са го изместили в София. За Пловдив и Варна не мога да твърдя, дано там има свестни организации за модели, където:

- се плащат само за снимките
- курсовете са за сметка на фирмата и се карат, когато е ясно, че ще има мероприятия
- по никакъв начин не взимат залог

При изпълняване на тия условия сигурно ще има по-малка чиста печалба, но поне ще я има!! А не да сме на минус.

Ice_Queen
08-03-2006, 16:11
Значиииииииииии мен ме повикаха на интервю...във Вторник ще ходя...ако искате след Вторник ще ви разкажа как е минало...а тва което impress написа.... мн мн ме разколеба дали да отида...но..ОБЕЩАВАМ ПОСЛЕ ЩЕ РАЗКАЖА С ПОДРОБНОСТИ!

miminia
08-03-2006, 16:36
аз бях модел на Web Models ако въообще може да се наречеш модел!платила съм за курс 60лв за снимки 70 лв и още много!На първото ти ревю изобщо не е ревю!Пееш песничка и прайш едно кръкче!и ако не те изберат за нещо примерно за прическа,усмивка или нещо др заминаваш избрат нови!

miminia
08-03-2006, 16:37
ще искат да ходиш само с поли вързана коса първия път!абе изобщо не се хващайте намира се в една зграда на белия дом май не помня опашката на конника абе там някъде при некъф йосифов май беше оня

Ice_Queen
08-03-2006, 16:49
ще искат да ходиш само с поли вързана коса първия път!абе изобщо не се хващайте намира се в една зграда на белия дом май не помня опашката на конника абе там някъде при некъф йосифов май беше оня

НА мен ми казаха Стрелбище...а ако е зад опашката на коня ,няма как да не съм го виждала-уча точно там(руската гимназия е зад радисън)...миииии мисля да отида.да видя.да се обедя. но е мн притеснително това което ти каза.а иначе във вс др агенции ли е така..я разкажете-тези който имат инфо-повече,моля ви.

bilka
08-04-2006, 20:29
Аз преди няколко седмици им пратих мейл да ги питам след като съм от Ямбол как ще става номера. Отговорът беше: Заповядайте в офиса ни в София! Е аз точно това питам. Как да избегна да ходя там! Абе отказах се, а и има много агенции хиляда пъти по-добри от тази! Разгледах на J-models страницата и ми вдъхва голямо доверие ;-)

08-05-2006, 11:18
dobre de daite link na nqkoq modna kompaniq

sexy_dupe_sf
08-05-2006, 11:58
mi vij kvo az sam manekenka vav 1druga firma kazva se vog&fashion i sa si dovolna ot tqx-mn svestni xora sa i kato cqlo angenciqta e mn organizirana-po4ti vsqka sedmica imame revuta :D a predi da doida v tazi agenciq bqx i v Web Models ama tam sa mn zapadnali imoga da vi kaja 4e nqma ni6to ob6to s Vog&Fashion :wink:

sexy_dupe_sf
08-05-2006, 12:01
eto ti i adresa http://www.voguefashionbg.com/

bilka
08-05-2006, 20:57
http://www.fashion.bg/models/model_agencies.php
Ето доста!
А знае ли някой дали в Ямбол има клонове или представителства на някоя агенция :?

08-30-2006, 12:42
Emi znachi edin den doide nqkakyv v daskalo i kaza koito iska da doide edi koga na kasting i az na shega otidoh i me haresaha i edin mesec nqkyde te obuchavat da hodish na tokcheta bla bla nqkvi takiva posle se snimkash i te slagat v internet - saita im....i ti kazvat da chakash ako te izbereat moje da reklamirash neshto ili da predstavqsh drehi ako si dostatychno visoka :) shtoto na men mi kazaha che ne sym i taka do sega na men ne sa mi se obadali taka che....pravi si izvodi a.A moita pr i se obadiha i otidohme tam kydeto kazaha i edin frizior izbirashe nqkvi gluposti tam i pak nishto ne stana....da ti kaja ne si pravi truda ako iskash neshto seriozno da stane nzz....no e hubavo da otidesh shtoto kato te grimirat za snimkite ti kazvat kak trqbva da si pravish kosata grim takiva neshta na men mn pomogna :) i taka useph

impress
09-02-2006, 22:46
То ако не е София другаде май няма свестни модни агенции.... съвета ми е завършете си средното и бегайте към София както и аз ще направя ;)

09-03-2006, 20:40
ee kak bre xora edna moq mn dobra priqtelka do skoro beshe vuv vissage...no poradi pri4inata 4e ba6ta i q darji mn strogo se otkaza...zna4i kato za na4alo pove4eto drehi koito reklamirash si ostavat za teb...i vsi4kite sa markovi mislq 4e zapla6taneto ne beshe mn dobro no vse pak ti stigat samo dreshkite:)

09-03-2006, 20:41
zabravih da kaja 4e stavashe vapros za pld de

impress
09-11-2006, 10:50
И в Пловдив ли я имала тая забутана компания Visages, дано поне там наистина излизат модели ... а не 60 лв за тоя дет' си развява .....

hollaback_girl
09-11-2006, 16:49
mi v Qmbol ima klon na Visage idvaha v daskalo da izbirat ...men me izvikaha uj ama az ne otidoh...zakvo mi e? :roll: a tva 4e ti davali posle drehite koiot reklamira6..az ne sam 4uvala za takova ne6to kato se ima na predvid 4e poznavam momi4eta koiot se zapisaha tam..samo zn 4e ima podarqvaha nqkvi botu6i....