PDA

View Full Version : U4ili6tata



Spike
07-25-2006, 17:25
Kakvo da pravia,ako ne moga da vlezna v u4ili6tetomkoeto e moiata strast?Stava vupros za stroitelnia tehnikum v Plovdiv-isakm da stana arhitekt,no ne mojaha da me priema,za6toto imam 5 po matematka,a za bala tia se smiata 3 puti!Drugite dve ocenki sa mi osli4ni!:(Iskam da u4a tam,no ne moga i mi idva da se grumna!Ne znam kakvo da pravia!I ako ne u4a tam posle ne moga da sledvam arhitektura,koeto zna4i 4e cialoto mi bude6te se provalia!Niakoi moje li da mi pomogne?Tolkova mnogo iskam da u4a tova,4e dori 6te se zapasia sus u4ebnicite po koito se u4i arhitektura,za da se nau4a i da 4ertaia!HELP ME PLEASE!

fake
07-25-2006, 17:38
бутни кинти, ако вашите имат тази възможност....
или влез някъде другаде и после се премести в това архитектурното...

Dobrina
07-25-2006, 18:01
Защо да не може после да следваш това? Според мен това е даже по-логично, отколкото да учиш в строителен техникум - но може да има пречки, за които да не знам...

>>ZLOBI4KA<<
07-25-2006, 18:11
Ми в твоя случай спонсорство му е майката. Разбира се, ако имаш финансова възможност. Или ако си седми клас, пробвай се и след осми(ако приемат и след 8 де. не съм наясно как стоят нещата). Др не се сещам засега. Дано да успееш да влезеш. Успех ;)

_Jessy_
07-26-2006, 00:09
Миличък, ти не знаеш ли, че в училищата в Пловдив второто име на директорите е Корупция... Или отиваш(по-скоро вашите отиват) при директора и обясняват колко много държат сина им да учи в това училище, колко е добро и как биха направили всичко, за да влезеш... след което по няяяяяяякакъв начин се договарят, или се записваш в друг техникум(в Пазарджик ако има строителен става) и после се прехвърляш в Пловдив втория срок. От моя клас едно момче така направи(аз уча в Математическата, където е дори по-трудно). Той един срок учеше в Математическата в Смолян и после дойде в Пловдив.