PDA

View Full Version : не мога



miss
07-25-2006, 17:34
Здравейте,искам да споделя с вас нещичко.Може да ми е от полза.харесвам супер много едно момче,даже може да се каже,че го обичам.Подозирам,че и то не е безразлично към мен.Но проблемът е следният,че даже той да ми предложи да тръгнем -аз не бих могла.Просто,аз винаги огорчавам хората ,които обичам и много ме е страх да не го нараня.Аааа и бих искала да ви питам още нещичко-кой обикновенно прави първата крачка момчето или момичето и как става всичко

cskamoni4ka
07-25-2006, 17:37
1.Ако всеки път от бягваш момчетата,защото те е страх да не ги нараниш,то какво се получава?!Замисли се!
2.Попринцип е прието,че момчетата правят първата крачка(начините за различни,няма обяснение как точно става,не всички са еднакви).

Nadelina
07-25-2006, 17:44
Nedei da se strahuvash.. Ako iska da e s tebe bydi s nego.. zashtoto taka shte naranish dvama dushi.. A ako ti si sigurna v chuvstvata si kym nego nqma kak da go naranish.. prosto shte go napravish po shtastliv.. Iii moq syvet e .. Bydi sebe si! A otnosno pyrvata krachka.. Ami razlichno.. tu momicheto.. tu momcheto.. zavisi ot mnogo faktori..

`Death`Whore`
07-25-2006, 17:47
Ами, вземи се в ръце! Малко самовъзпитание ти трябва! Не е лесно да осъзнаеш как нараняваш хората и да се опиташ да се промениш. Как така ще нараняваш някого, когото обичаш, и после няма да си вземеш поука? Нали затова са грешките - за да станем по-зрели. Ти явно не се учиш от своите.

LP_girl_14
07-25-2006, 18:23
В любовта няма правило че вс емомчетата трябва да правят първата крачка.Защо трябва да са те?Харесваш го,имаш чувства към него,усещаш че и той не е безразличен към теб-тогава?Я се стегни и му покажи какво значи той за теб.Не е нужно да има предлаганеМина времето,когато се задаваше въпроса"искаш ли да ми станеш гадже".Разберете се да излезете някъде сами и му казваш кво чувстваш или просто оставяш флирта между вас да продължи и в подходящия момент го целуваш.Пък тва за нараняването на хора...явно досега не си обичала истински.Ако обичаш някого няма да искаш да го нараниш :wink:

Safira
07-25-2006, 18:43
Никой не губи от това да опита да бъде с човека от мечтите си. Ако той приеме всичко е красиво. Ако не - малко страдаш, но се появява следващия човек. Няма смисъл да се пропускат моменти, които после няма да върнеш, след като ти си почти сигурна, че той има интерес към теб.
А и не се страхувай от това да си с него. И не се знае дали ще огорчиш. Просто прецени възможността това да стане, и с какво точно ще стане. И го подготви за това, когато бъдете заедно. Защо някакви неоправдани страхове да провалят всичко?
Така че..по-добре рискувай. Всичко е пред теб!

ycMuBkaTa
07-25-2006, 19:00
Не си мисли глупости! Не можеш да твърдиш, че правиш всички нещастни, тая фраза я има само по филмите. В реалния живот нещата се случват и никой не може да ги променя - освен нас самите де.
Затова щом ти харесва момчето действай! Както ти казах в любовта няма закони и правила - аз първа, ти втори и обратно, нещата се случват просто - тва е живота все пак.
Харесваш ли го - действай :!:

not`here
07-25-2006, 19:03
Здравейте,искам да споделя с вас нещичко.Може да ми е от полза.харесвам супер много едно момче,даже може да се каже,че го обичам.

А ти изобщо знаеш ли какво е обич и изпитвала ли си го .. ??!?! Едва ли . Не можеш да кажеш, че обичаш някои с който си нямала контакт.. За другите ти дразги мога да ти кажа следното. Няма идея от това което казваш... Не си сигурна в това дали ще нараниш и него. Може би този път да е по-различно .. Без да опиташ няма да получиш нищо на готово.. Моя съвет е да опиташ. Дори и при провал трябва да продължаваш с опитите, на края ще има положителен резултат в твоя полза. Успех !!!

freaky_FK
07-25-2006, 20:30
ami kogato haresvash nqkoi vinagi stigash do samozabludata che i toi te haresva tai che spokoino(neshtata takiva kakvito sa).puk i izgolejda nqmash mnogo opit vav vrazkite kak razbra che naranqvash horata?

miss
07-25-2006, 20:54
Просто преди време,едно момче много ме харесваше и ми сподели за чувствата си към мен.но аз му казах,че нищо между нас не може да се получи.Той само ме погледна и ми каза-ТИ СИ ТОЛКОВА БЕЗЧУВСТВЕНА,ВИНАГИ НАРАНЯВАШ ХОРАТА,КОИТО ТЕ ОБИЧАТ,ИЛИ ТИ ГИ ОБИЧАШ

anichkaaa
07-25-2006, 20:58
Ами, вземи се в ръце! Малко самовъзпитание ти трябва! Не е лесно да осъзнаеш как нараняваш хората и да се опиташ да се промениш. Как така ще нараняваш някого, когото обичаш, и после няма да си вземеш поука? Нали затова са грешките - за да станем по-зрели. Ти явно не се учиш от своите.

Napulno saglasna. =D>

dEnIsTy
07-26-2006, 08:18
ти преди да си започнала връзката и мислиш за разочарование...май май не е много правилно :wink: смисъл,вземи се в ръце и се радвай на моментите прекарани заедно...и внимавай какви глупости правиш:)

ANGEL4E
07-26-2006, 10:33
.Аааа и бих искала да ви питам още нещичко-кой обикновенно прави първата крачка момчето или момичето и как става всичко

poprincip mom4etata pravqt parvata kra4ka no vsi4kite sa razli4ni hora i moje da popadne6 na inat4eta koite ako ti ne napravi6 ne6to prosto 6te sedqt i 6te te gledat nezavisimo ot vsi4ko toi moje da e ludo vluben no 6te si mal4i
a kolkoto do drugoto nedei taka opitai moje pak tozi pat da e razli4no :-k

vlubena v dvama
07-26-2006, 10:36
В любовта няма правило че вс емомчетата трябва да правят първата крачка.Защо трябва да са те?Харесваш го,имаш чувства към него,усещаш че и той не е безразличен към теб-тогава?Я се стегни и му покажи какво значи той за теб.Не е нужно да има предлаганеМина времето,когато се задаваше въпроса"искаш ли да ми станеш гадже".Разберете се да излезете някъде сами и му казваш кво чувстваш или просто оставяш флирта между вас да продължи и в подходящия момент го целуваш.Пък тва за нараняването на хора...явно досега не си обичала истински.Ако обичаш някого няма да искаш да го нараниш :wink: i az sam na sa6toto mnenie