PDA

View Full Version : MOLBA ZA PRO6KA!



{Just_Beaty}
07-25-2006, 21:46
Zdraveite,hora!nz,moje bi prosto imam nyjda da si izleq mukata na nqkoi,s nadejda tozi nqkoi da ne mi kaje:"mi....nz macka" ili "nz,znai6 go k1f e lyd!kak moja?" ili... "e,sq ako se razdelite ima i drygi"....Dosega s1m imala mn mom4eta,kazvat,4e s1m imala nqkakvo izl14vane,syper 4ar....misleh,4e tozi,koito mi razbi s1rceto e bil nai-golqmata mi ljybov,no eto 4e doide TOI!nai-golemiqt pi4 v daskalo,nai-pekaniq...otna4alo zdrasti!az 4atq s nego,no ne go znam koi e,toi me znae ina4e i post.me pozdravqva...az absloljytno bezrazli4na,posle stanahme edna golqma kompaniq,az s1m averka na nai-dobriq my aver-az gi zapoznah...mina mn vreme,mn intrigi....posle s NEGO stanaxme nai-dobri friends,no dori v nai-smelite mi me4ti ne sme bili zaedno-nai-otvoreniq s men!no....eto 4e priqtelstvoto pridobi po-seriozni rakyrsi!hodim ot 3 meseca i 20 i nqkolko dni,no vse edno hodim ot mn po-otdavna....otna4alo az vljybena,post sms-i tva-onova,toi ni6to!i kak ina4e,toi e jivtnoto,koeto nikoga dosega ne e bilo sposobno na obi4!misleh si,4e 6te izd1rjim 1-2sedmici,za6toto toi e jenkar,a az s kakvo s1m po-razli4na ot ostanalite macki?!no ne,az my "vzeh s1rceto",kakto kazvat vsi4ki,omagjosah go :) ot skoro yse6tam kolko neveroqtno mn d1rji na men daje ot drebolii,ot vsqko edno negovo dvijenie,jest,milyvka :)lydo vljybeni sme!!!!nikoi ne go e vijdal taka...a i az ne s1m se 4yvstvala taka....toi tolkova jestoko e vljyben,ta me revnyva ot VSI4KI....ne moje da izlqza daje s priqtelite my,ne moje da me vidi nqkoi po banski?????!!!!!???? :0~ postoqnno sme po partita i kyponi...no nqkoi p1t nqma kak da me vzeme s1s sebe si i togava pri men zapo4vat lydite paranoi,4e se e natiskal s nqkoq dryga....a to ni6to ob6to!onzi den pak se bqhme sabrali,no toi be6e izmoren i se pribra...az bqh syper nad1hana da doide,zv1nqhme my,no toi-ne...lqgam sled malko,no....PAZETE Q!!!DA NE SE NAPIE!!!![tel.razgvor s aver] no az nabrah,4e ne e do61l,d1rpaha mi 4a6ata-> "stiga pi!",no az NE...."M1ja ti kaza da te pazim!Nqma da pie6 pove4e",men oba4e ne me e*e-da e do61l da me vardi.....i togava stana.....kakvato stana :) :(~ az 6te tr1gvam,no 1-vo trqbva da razdam na vsi4ki pris1stva6ti cynka s ezik za leka no6t....i togava se celynah s nai-dobrata mi averka[za7 ili 8 p1t za ve4erta...no tova ne se smqta] i s......o6te edno mom4e!!!!dobre,4e vsi4ki dr bqha po-trezvi,a....i go poznavat!!!! sega toi e na lager za 7 dni....ne yspqx da my go s1ob6tq predi da tr1gne,a sega znaqt ve4e dosta hora!a i ne iskam da go razbira ot 3-ti 4ovek.....kak da my go s1ob6tq,nz kak 6te reagira...a i ne moga da riskyvam da go izgybq zaradi celyvka za 3sec.koqto nito s1m q napravila s 4ista s1vest,nito daje pomnq dobre!!!!bqh adski piqqqqqqqnnnnnnaaaaaaaaaaaaa :((((( ~~~ Ei zatva ne piite :) :(~ ne znam,6t0t daje moje da prebie averite si i onzi,s koito se celynah :(((( a celyvkata za nego e ne6to syper sve6tenno,6t0t nali znaete,4e daje jigylatata i prostitytkite ne se celyvat,a i toi e tolkova revniv!!!! Ljybovta ni e obre4ena nali???? :(((((((((( PLS,izkajete mnenieto si po v1prosa!!!!!!! mn se sdyhvam :(((( MNOGO GO OBI4AM,ZA DA GO IZGYBQQQQQQQQQQQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obitax
07-25-2006, 21:54
1. Pile NE pi6i s tolkoz edar 6rift 6toto gluhi moe da imam ma sam 100000% 4e slepi nqma . 2. S BOI NE SE RE6AVAT PROBLEMI A SE NAVLI4AT NOVI !!! 3. po dobre mu kaji istinata i ne vavli4ai onzi momak v ka6ite za6toto toi ne e VINOVEN a TI !!!



Are sa Good Luck


a 6tqh da zabravq NE se napivai pove4e kato ruski kazak

BUBU_to4ka_TO
07-25-2006, 21:56
zvynni mu i mu obqsni slu4kata ili iz4akai da se vyrne kato gleda6 pyrva da se dobere6 do nego
ako te obi4a 6te te razbere az sym izneverqvala i mi prostiha ot obi4 taka 4e stiskam palci i za teb :wink: \:D/

Tekitha
07-25-2006, 21:58
разбере ли просто мисля 1е трябва да забравиш за него или ще трябва да направиш едва ли не невъзможното за да ти прости....

thirteen
07-25-2006, 22:57
Мислиш ли , че вече не са се обадили да му кажат ?

iiirish
07-25-2006, 23:29
дори ревнив той би трябвало да те разбере щом си била пияна. вярно, че те е предупредил да не го правиш (и в това ти е грешката), но няма какво да се прави пред свършен факт. напила си се - ок. всички са видели колко пияна си била, така че - да ти е простено! обясни му всичко с най-малки подробности и дано те разбере

Boot
07-25-2006, 23:49
Що всички си мислите, че пиянството е извинение?!
Ми не е ебати, да не си се напивала като свиня, той не ти е ангел-хранител, че да те пази 24/7.
Следващия купон без него - малко акъл и малко алкохол. И без пуберски глупости..

Angel_Girl
07-26-2006, 01:12
Nameri na4in i mu kaja predi dr da mu e kazal i poemi otgovornost za deistviqta si nezavisimo dali si bila piqna i 4e celuvkata e bila za 3 sec.
Aide jelaq ti vs da mine dobre i da te razbere za da ste si zaedno no dr pat ne pravi gluposti

ProstoAz
07-26-2006, 01:21
Спокойно! На този 7-дневен лагер той ще ти го върне най-малко тройно! :lol:
Наистина...не се впрягай за глупости! Каквото трябва да става - ще става. И 3 месеца и незнам си колко си дни не са никакъв критерий...нали знаеш оная поговорка за вълка...

07-26-2006, 07:04
Виж ся,ако те обича ще ти прости, но щом казваш, че е тлкова ревнив не знам вече..но има и друго - казал е на аверите си да те пазят да не се напиеш, но те не са го нарпавили и това е по скоро тяхна грешка, а не твойта (не си мисли, че не си виновна :mrgreen: )

Th3WildAng3l
07-26-2006, 07:18
Аз не бих му казала сякаш .. не знам , не бих повдигнала темата. Ако приятелите му му кажат нещо ще споменат и че си била пияна( не че това те оневинява) .. пък и те какви приятели са му, че да не те спрат... както казва една приятлка като напрая някоя глупост "не си искала - не си го спряла", и докато ти си била пияна и не си можела да разсъждаваш трезво, поне те би трябвало да са били ако не друго то по-добре от тебе.
Някой беше постнал мнение, че може би вече знае ... може наистина вече да са му казали, а ако не са едва ли биха му казали.
Ти самата каза: "no ne,az my "vzeh s1rceto",kakto kazvat vsi4ki" -> щом всички мислят така, едва ли биха му казали - по-скоро биха те защитили,защото това би го наранило и защото до известна степен и те имат вина.

ANGEL4E
07-26-2006, 07:39
macka bila si piqna 6tom si bila piqna zna4i vsi4ko ti e prosteno
no pak ot druga strana te sa iskali da te nakara6 da spre6 da pie6 no ti ne
po dobre my se obadi i mu kaji tova moga da te posavetvam na tvoe mqsto tova bih napravila

SlyN4o`f
07-26-2006, 08:13
A be revniv toi ako te obi4a 6te ti prosti!E da 6te mu stane kofti no i ako ti be6e na negovoto mqsto bi se razstroila!Nai -vajnoto e da poeme6 otgovornost za deistviqta si i...mislq 4e trqbva da mu se obadi6...Obqsni mu vsi4ko i mu kaji kolko mnogo dyrji6 na nego!Aide uspeh :smt083

cskamoni4ka
07-26-2006, 10:02
Звънни му и му обясни как стоят нещата,кажи му колко много си била пияна(но това не е оправдание за постъпката ти),но да ти кажа ти сама каза колко е ревнив,така че незнам дали ще ти просто,ти сама си си го направила!

Ivanna99
07-26-2006, 10:51
I az sum na mnenie,4e e redno da mu kaje6,no nedei da spomenava6 imeto na mom4eto s koeto si se celunala,za6toto naistina to 6te izqde boq,a do kolkoto razbiram ne toi e vinovniq!Obadi mu se i go pitai ako ima vreme mu razkaji,4e iska6 da go nau4i ot teb,4e ne otdava6 nikakvop zna4enie na edna celuvka,no vse pak iska6 da znae,4e si bila piqna,no sus spokoen ton!Pokaji mu,4e za teb tazi celuvka ne ozna4ava abs ni6to i ne bi trqbvalo da e problem za nego!Vruzkata ti vuob6te ne e obre4ena po prostata pri4ina,4e ni6to ne e stanalo!Razbiram da be6e spala s dr,no ti ne si sledovatelno ako naistina te obi4a kolkoto i revniv da e,6te prejivee edna ni6to i nikakva(na pruv pogled)celuvka v netrezvo sustoqnie!I az sum na mnenie,4e celuvkata e ne6to mn razkriva6to 4uvstvata,no v tvoq slu4ai ne mislq,4e e taka!Taka,4e sedni i pogovori s priqteliqt si,no v tozi razgovor vmukni i temata,4e negovata revnost prekaleno mn te pritiska i zadu6ava samata teb ;)

alkobalko
07-26-2006, 11:04
Ох, доста е объркана ситуацията. От една страна бих те посъветвала да не му казваш. Поговори с приятелите му и ги помоли и те да не му казват. Обясни им колко пияна си била и че не си могла да мислиш трезво. И само се моли той да не разбере. От друга страна май е по-добре да му признаеш всичко. Обясни му случилото се и го помоли за прошка. Както го описваш обаче ми се струва доста ревнив и не би простил, а ако прости ще е доста трудно.

Smokinka
07-26-2006, 13:23
мацко, по-добре му кажи! той все ще разбере отнякъде, а не е ли най-добре да разбере от теб??? ама ще трябва и да му кажеш, че супер мн си се притесснявала как ще реагира като разбере понеже не искаш да го загубиш, а онова е било просто моментно и не е значело абсолютно нищо. а тва, че е ревнив...вярно, може да усложни нещата ама аз съм на мнение, че просто не можеш да криеш такива неща от гаджето, което толкова мн обичаш и което също е лудо по теб :wink: айде стискам ти палци

CrazyWitch
07-26-2006, 13:55
Съобщу му го колкото се може по-скоро, но не мислиш ли че нещата след това ще са си все същите. :( Айде късмет от мен и повече без глупости. То и аз съм пила... ама тогава пък ставам още по-бясна и трудно допускам човек до себе си. Е .. всяко пиянство е различно :-k . Дано оправиш нещата. Айде.

{Just_Beaty}
07-27-2006, 16:54
Mnogo blagodarq na vsi4ki za izkazanoto mnenie,za men naistina e ot zna4enie!!!!Sled broeni dni,vednaga sled kato si go gy6na adski silno[6toto moje da e i za posledno],6te my kaja,4e iskam da pogovorim i imam da my kazvam ne6to...Apelirala sum vsi4ki xora,koito znaqt,averite my-da ne my kazvat,a i toi 6te si go izkara syper mnogo na tozi koito my go kaje[osven na men],zatova da ne si riskyvat otno6eniqta s nego,a i te sa tezi,koito mogat da pogovorqt s nego i malko ili mnogo da my povliqqt!a i nali znaete -vestonoseca ili e bit,ili e 4erpen s vino <ili ne6to takova be6e:>Nqkoi kazvat da ne my go suob6tavam,no....hora,kakvo e edna vruzka obvita ot luji???mislq,4e ako toi subere sili da mi prosti,kolkoto i naranen da e,tova adski mnogo 6te skrepi sujyza ni,makar 4e ve4e 6te sum izgybila doverieto my kum men!a otnosno alkoxola....ve4e ne blizvam!!!xax!!!
P.S.moje i da pi6a kak sa se razvili subitiqta,makar 4e i sega sustoqnieto mi e tolkova ....gadno i depresirano,4e sobstvenata mi maika misli,4e sum se drogirala :(~

FiRe_LaDy
07-27-2006, 17:26
Razbiram te kakvo ti e.I az sam izneverqvala.Samo deto ne bqh piqna i go napravih,zashtoto go iskah.Obache priqtelq mi me obichashe adski mnogo(za razlika ot men) i uspqh da mu zavyrtq glavata i s dve tri mili dumi i mi povqrva,no v nikakav sluchei ne se gordeq s postypkata si.I vse pak chovek se uchi ot greshkite si.Za napred shte znaesh.Shte ti e kato obica na uhoto!Obache ne go lyji.Po dobre mu kaji istinata,a ako toi te obicha shte te razbere i shte ti prosti. :wink:

NaDeTy`bE
07-27-2006, 19:56
NEDEI GO LYJI dnes za malko ne skysah s priqtelq si za edna BLAGORODNA LUJA .. kamo li za tova koeto ti si napravila .. po hubavo rano ot kolkoto kysno povqrvai mi ..