PDA

View Full Version : obarkana rabota :)



sexy_kiss_
07-25-2006, 22:13
Zdraveite na vsi4ki,ei sega predi malko savsem slu4aino si roveh iz neta i popadnah na toq site...neshto se poza4etoh i mi haresa,reshih i az da si poizleq makata i da mi hvarlite nqkoi savet nasam.E da si doida na dumata...ot polovin godina po4ti si hodq s edno mom4e i do predi mesec dva misleh 4e naistina go obi4am,no sega i az ne znaq kakvo to4no izpitvam kam nego...a nqmam smelos da se razdelq s nego,zashtoto si mislq 4e kato se razdelim i shte me boli mnogo,a sashto taka edno mom4e ot skoro po4na da mi se obesnqva v lubov (toi si e golqm sladur i mnogo si me kefi),no az pak sam si malko nedover4iva i do kolkoto go poznavam tova mom4e si mislq 4e ne me vzema na seriozno ,a prosto taka da vidi dali shte sam porednata koqto shte mu se varje...ne znam mn sam obarkana iska mi se da mu vqrvam,a v sashtoto vreme ne moga,pri tova vi kazah kak stoqt neshtata s gadjeto mi i...prosto ne znam kak da postapq...dali zareja moeto mom4e s riska da stradam sled tova...ili da se doverq na drugoto mom4e i da bada s nego....moje bi ne za dalgo ne znaq.Ako ima nqkoi kompetenten po toq vapros...da ne se 4udi a da pishe i da mi pomogne plss :roll:

thirteen
07-25-2006, 22:39
За да не съжаляваш после,първо се увери 100% какво испитваш към твоето гадже и тогава реши какво да правиш.Нещо да се е случило за да охладнеят чувствата ти така?

sexy_kiss_
07-25-2006, 22:58
ne znam i az kakvo to4no stana s 4uvstvata mi,naskoro imahme malko problemi...bqha mi kazali 4e izliza s dr momi4e a se okaza 4e ne e taka i nz sled tova neshtata pak se opraviha i vsi4ko si beshe normalno,no izvednaj eto 4e ne znaq kakvo i izpitvam i ne znaq kak da si izqsnq 4uvstava

thirteen
07-25-2006, 23:01
Ами ако това мислиш,че ще ти помогне не излизай с него 1 седмица.Може да се отдадеш на приятелки.. но не да излизаш с онова момче.Ще оцениш какво е приятелят ти за теб когато го няма явно в твоя случай.Защото ми се струваш объркана бая.За 1 седмица все ще си събереш мислите.

07-25-2006, 23:05
po skoro mislq 4e imam nujda da sam s nego,zashtoto blizo mesec 4e i pove4e ne sme se vijdali ...naloji mu se da zamine i taka,sigorno sled mesec 4ak shte si doide i az sam se otdala na priqtelkite si v momenta,no tozi sladur kato se poqvi iii....nali se seshtash :smt007

iiirish
07-25-2006, 23:20
ти сама много добре знаеш, че няма смисъл да се оплиташ в мрежите на този, който сега ти е попаднал в погледа. може би наистина не знаеш какво изпитваш към приятеля си, но това не значи че трябва да го зарязваш. просто поговори с него и му кажи, че ти е нужно време за да осъзнаеш напълно чувсвата си. поискай да се разделите за 2-3 седмици. ако го обичаш непременно ще почувстваш това през времето, което ще прекарате по отделно

thirteen
07-25-2006, 23:20
Ами наистина смятам ,че първо трябва да видиш какво имаш до себе си(ся след като го няма помисли за всичко)после да не пускаш др теми " как да си го върна " :) Сещаш ли се ... имаш човека до себе си не от малко време,познавате се хубаво... какво да добавя още..
Аз не бих рискувала с другото момче след като си имам човек до мене.Като го видиш просто , си мисли за твоя :) хаха така да се каже.Макар,че ако си чувстваш нещо няма как да го промениш.

LP_girl_14
07-26-2006, 00:36
Така...някой май не е наясно с чувствата си.Не се притеснявай,такива моменти има в живота на всеки просто не взимай прибързани решениия.Ако харесваш онова момче-опознай го по-добре,разбери дали наистина има чувства към теб или си му просто за свалката,разбери що за човек е той и тогава се реши.Колкото до момчето с което си.Може би връзката ви е във застой,а може пък наистина вече да не го обичаш,да искаш да опиташ нещо ново,да бъдеш с друг.Ако е второто-не се страхувай.По-добре избери несигурното и щастието,отколкото сигурното и нещастието.Просто изчакай малко да ти се прояснят мислите и след това избери с койискаш да бъдеш и за напред

ycMuBkaTa
07-26-2006, 06:06
Така...някой май не е наясно с чувствата си.Не се притеснявай,такива моменти има в живота на всеки просто не взимай прибързани решениия.Ако харесваш онова момче-опознай го по-добре,разбери дали наистина има чувства към теб или си му просто за свалката,разбери що за човек е той и тогава се реши.Колкото до момчето с което си.Може би връзката ви е във застой,а може пък наистина вече да не го обичаш,да искаш да опиташ нещо ново,да бъдеш с друг.Ако е второто-не се страхувай.По-добре избери несигурното и щастието,отколкото сигурното и нещастието.Просто изчакай малко да ти се прояснят мислите и след това избери с койискаш да бъдеш и за напред
Именно :!: Напълно подкрепям :!:

ANGEL4E
07-26-2006, 06:43
saglasna sam s vsi4ki
sega dokato go nqma lipsvat li ti laskite mu ili celuvkite mu ili na4ina po koito ti govori a karal li te e da poludqva6 i da go jelae6 pove4e ot vsi4ko?... ako e taka zna4i izpitva6 ne6to i po dobra ne riskuvai s drugiq kolkoto i da e gotin moje pak samo da si igrae s teb i posle da te boli mn pove4e pomisli i ot tazi strana na ne6tata
znam 4e e mn hubavo kato nqkoi ti se obqsnqva v lubov no dali e iskren
a tvoq priqtel zabival li se e s dr prez tazi polovin godina?
ako da posle sajelqva6e li?
a daval li e priznaci 4e iska da kasate?
pomisli toi dali naistina te obi4a...
malko ili mn tova sa6to e na4in da razbere6 dali go obi4a6 vse o6te...
pojelavam ti kasmet i dano re6enieto koeto vzeme6 ne ti donese bolka!
:wink:

sexy_kiss_
07-28-2006, 21:38
e tova li vi bqha vsi4ki saveti be skapi4ki ...shte pla4kam :wink:

thirteen
07-28-2006, 21:39
Я кажи ти какво стана... ? :) Някакво развитие на събитията ? :D

freaky_FK
07-28-2006, 22:03
ami vij sega ne burzai.vruzkata ti e sravnitelno dulga,ot samo sebe si se razbira che moje bi izpitvash malko skuka i ti e lubopitno za novi neshta.ako si obichkash choveka do teb i toi teb ne naranqvai sebe si i nego.tretia e prosto kato izkushenie i trqbva da precenish dali izkushenieto ili ti si po silna???

sexy_kiss_
07-28-2006, 22:28
neshtata sa si vse sashtite ne sam mradnala na nikade vse oshte...v momenta i dvamata gi nqma,no skoro shte se zavarnat :)) i az shte trqbva da reshavam

koalka
07-29-2006, 06:33
Ами според мен трябва да изчакаш малко време,за да видиш дали другото момче е сериозно.Страхуваш се да не бъдеш наранена,но нали вече не го обичаш?Как тогава ще бъдеш наранена?Помисли добревърху чувствата си и се изясни

Freelander
07-29-2006, 07:35
ako zareje6 sega6noto si gadje sled polovin godi6na vryzka samo 6ti kaja 4e si mnogo typa!