PDA

View Full Version : mnogo spe6no mi pomognete plsss



lqli
07-26-2006, 01:25
Nz dali tazi tema e za tuk ma mi trqbav pomo6ta vi.Predi vreme bqh na kupon i s edin priqtel me otvori samo tova i az re6ih da nekazvam na nikoi noi toi izdrunkal na vsi4ki i izlugal dori 4e sme se ebali i dori 4e sum mu duhala.Az neiskam nikoi da razbere.Dneska priqtelite mi si govoriha za tova mom4e 4e samo lujel i ostanoviha 4e toi bil izlugl koi li ne 4e moite priqtelki mu bili duhali a tova ne e vqrno.Priqtelite mi me popitaha dali sum se ebala s nego i az izlugah.Na 15 avgust sme na kupon i vsi4ki 6te go izvikat i 6to go pitat za6to luje za edin kvo si i togava te 6te go popitat za6to e izlagal 4e se e ebal s mene i toi siguno 6te kaje istinata.To4no tova neiskam da stava posle vs 6te me pitat dali e vqrno kakvo da im kaja te netrqbav da razbirat molqvi se pomognete miii az misleh te kato me pitat dali e vqrno az da otri4am i toi da kazva 4e e istina i az 6te otri4am ma nqma da stane a dokato s mom4eto nemoga da govorq kakvo da pravq mislq da napiq mom4eto na toq kupon lele nz kakvo da pravq napravo 6te otka4a pomognete mi plssss

ProstoAz
07-26-2006, 01:28
Той те "отворил" пък "не сте се ебали" - я ми разясни сега как стават тези работи?
На колко години си?
Всеки да си мисли с главата! За това ти е дадена! И още нещо - никога не се срамувай от постъпките си! :D Искала си го - направила си го! Какво ти пука за мнението на останалите?
Боже, боже...само по това си правя заключението, че си на 13-14год. #-o

lqli
07-26-2006, 01:30
togava bqh piinala malko i neznaeh kakvo pravq prosto nemoga v momenta da mislq ni6to dr tolkova sum pritesnena a

ProstoAz
07-26-2006, 01:32
То това пиенето е голяма работа...Уфф, много го мразя това човек да няма смелост и да поеме отговорност за постъпките си... [-X
Та дай на главния въпрос - защо не искаш никой да разбира? Това не ми стана никак ясно... :-k

sk8girL
07-26-2006, 01:33
Еми щом му се носи славата на лъжец се възползвай от това и отричай,пък който иска да ти вярва...
Но какъв е смисъла да го напиваш?! :roll:

lqli
07-26-2006, 01:33
emi za6toto neiskam sestrami da razbere za6toto tq e otvratitelna mn e gadna prosto nqmate si i na predstava za tova neiskam tq da razbere :(

ProstoAz
07-26-2006, 01:37
А защо не искаш сестра ти да разбере? На колко години си? А тя?
Доизкавай се, моля! :-D

lqli
07-26-2006, 01:39
abe az sum mani4ka a 14 a tq e na 17 i v smi mi e kazvala 4e ako se eba o6te ot malka 6te me prebie hahaha nie s neq se biem vs den ma 6te ima da mi go natqkva tova vseki den mn e zlobna i zatova neiskam da razbira istinata :( :? :(

ProstoAz
07-26-2006, 01:45
Разбирам я...знаех си аз каква е работата! Замисли си само защо примерно ако разбере ще те пребие - може би като малко по-голяма има малко повече акъл в главата - за това! :wink: Но както и да е...Пропускаме досадните лекции по морал, не сме ти родители... :lol:
Отричай пък каквото стане...друго не мога да те посъветвам. Освен разбира се да внимаваш за напред пред кой си отваряш краката...та даже да не можеш да говориш с него тц-тц-тц... [-(

ycMuBkaTa
07-26-2006, 06:00
След като те са ти приятели, а и знаят, че той е лъгал и преди, тогава ти отричай пък той да казва каквото ще. Те би трябвало да вярват на теб повече. Ако си достатъчно убедителна, няма да имаш проблем.

ANGEL4E
07-26-2006, 06:56
hei spoko otri4ai do kraq
vij v tazi situaciq 6te razbere6 koi sa ti istinski priqteli(pone tova)
a i toi edvali 6te pozvoli da go podlagat na takav tormoz(ako ima pone malko mozak 6te si mal4i)

luda`flirtajika
07-26-2006, 09:29
ako kaje istinata shte kajesh taka:"Zashto mu vqrvate kato vednuj vi e izlugal,zashto da ne vi luje i vtori put" i produljavash da otri4ash do krai

Ivanna99
07-26-2006, 10:06
Hm,emi mili4ka znae6 li kakvo 6te te posuvetvam za da si nai-obeditelna i da ne zapodozrat,4e luje6 kogato toi kaje istinata ti se zasmei i orez smqh go potvurdi!Ne znam dali me razbira6 imam v predvid,4e ti hem go potvurjdava6,no po samiq na4in i intonaciqta trqbva da iztukne6,4e ne e taka!Kogato toi kaje"hahaha tq se eba s mene edi koga si,edi kude si"ti mu kaji "ooooo da,ma kak vie ne znaete li prosto s lujcite mi e nezabravim sexa osobeno,kogato ne e imalo takuv"i se smei prez cqloto vrem vse edno ne ti puka,za6toto ne e vqrno ;) razbira6 li me?Taka e nai-obeditelniqt na4in da blufira6 pred ostanalite,4e kazva6 istinata povqrvai mi :)

Tesinka
07-26-2006, 11:15
A beee razbiram ti problema!Samo 4e mi pisna da slusham kak nqkvi 13-14 godi6ni momi4eta veche se otvarqt ii neznam si kvo!Kakto nqkoi predi men kazaha-zatova ti e dadena glavata!Da se misli s neq!!!Bila si piqna.... mi misli predi da se napiesh,pomisli si kakvi 6te sa posledstviqta!Vseki si misli za udovolstvieto!E,da ama to ponqkoga vodi do dosta seriozni problemacii!Vse pak za da ne se pritesnqvash tolkova... ne se interesuvai tolkova za mnenieto na drugite!6te te obsujdat tam nqkolko dena i 6te zabravqt!A i tova si e tvoq rabota kakvo pravish i s kogo...!Da ne ti puka!!!6te vidish,4e vsi4ko 6te mini i zamini!Oba4e mnogo mi e stranno kak moje da dadesh na nqkvo oligofren4e da te otvori i to bez 4uvstva,bez nishto!!!pfff.... 4ak kato go pi6a tova qd me hva6ta... seriozno!No purvo mislete,ta 4ak togava deistvaite!taka se pravi!Inu4e spokoino,ne se panikiosvai-priqtelite ti 6te te razberat,a drugite mainata im!
Aide ot mene Adios i umnata-gore glavata! 4ao 4ao ;)