PDA

View Full Version : Как пристъпвате към ...



07-26-2006, 08:48
Здравейте. Та моята история (аз и по-рано бях пуснал тема) ..излизах няколко пъти с едно момиче, но просто нищо не се случва. Знам, че ме харесва поне малко, но след като се видим и само си говорим. Имам някакъв страх от провала и предполагам, че за това, но вие как мислите ?

NeSTa_86
07-26-2006, 08:53
...:) Не си ли се целувал преди това ?
Ако е така...доста зор ще ти бъде докато събереш кураж, но няя се плашил. Там като се изпращате я прегърни и я целуни ако трябва и без език...; Поне и покажи, че го искаш, пък другия път тя ще вземе нещата в свои ръце. :)

BUBU_to4ka_TO
07-26-2006, 08:56
:-k


off topic:abe 6to na tova mnenie ne mi dava opciq istrivane????

BUBU_to4ka_TO
07-26-2006, 08:57
...:) Не си ли се целувал преди това ?
Ако е така...доста зор ще ти бъде докато събереш кураж, но няя се плашил. Там като се изпращате я прегърни и я целуни ако трябва и без език...; Поне и покажи, че го искаш, пък другия път тя ще вземе нещата в свои ръце. :)


vidqh ti i temata koqto pusna i postovete i 6te kaja samo edno...ima6 umstven bagaj na ne pove4e ot 8 godi6en


a po temata 6tom si govorite 6to ne i kaje6 kak se 4uvstva6?za6to ne i obqsni6 i ne q popita6 tq kakvo misli, kakvo 4uvstva? a i o6te ne6to NE SE NAHVYRLQI S CELUVKI nai mn da q razkara6 ...osven ako ne si 99% siguren 4e 6te ti otvyrne....uspeh :wink:

BeBencEto
07-26-2006, 08:58
Здравейте. Та моята история (аз и по-рано бях пуснал тема) ..излизах няколко пъти с едно момиче, но просто нищо не се случва. Знам, че ме харесва поне малко, но след като се видим и само си говорим. Имам някакъв страх от провала и предполагам, че за това, но вие как мислите ?
e ne e tolkova strashno kakvo kato samo si govorite prosto sledvashtiqt put kato izleznete se pribliji kum neq i tq ako ne se drupne shte se celunete...lele kak go obqsnih i az :mrgreen: no mislq che me razbra.opitai!

ANGEL4E
07-26-2006, 11:01
ne vqrvam 4e ne moje6 da se celuva6
nqma experti v tova proste go pravi6 za6to ne pogovori6 s neq vinagi ima efekt kato govori6 za problemite si pomisli si

ANGEL4E
07-26-2006, 11:07
ne mi se vqrva 4e ne moje6 da se celuva6 ili go pravi6 ili ne
ne my misli mnogo...
moje da pogovori6 s neq vinagi pomaga kaji i kakvo izpitva6 i kakvi problemi ima6 ako te haresva tq 6e ti pomogna

LP_girl_14
07-26-2006, 11:11
НЕзнам,може би не си достатъчно уверен в себе си или пък се страхуваш да не те отблъсне...Обаче ако наистина искаш да се получи нещо между вас,трябва да преодолееш тези свои страхове.пЪк и няма нищо лошо в тва да си говорите.Няма за къде да бързате.Доста по-добре е да се опознаете както трябва и тогава да започвате връзка.ПРосто постепенно почнете да се сближавате,да флиртуваш с нея,на й намекваш за това ,което изпитваш.Кажи й колко ти е приятно в нейната компания,покани я да излезете пак и така..Нещата просто ще си дойдат от самосебе си.Пък ако събереш малко повече смелост,й признай всичко направо.Сигурна съм че ще оцени искреността ти :wink:

07-26-2006, 11:50
Aз не бързам, но вече излизахме 3-4 пъти :::

NaI_MiLi4KaTa
07-26-2006, 23:28
...:) Не си ли се целувал преди това ?
Ако е така...доста зор ще ти бъде докато събереш кураж, но няя се плашил. Там като се изпращате я прегърни и я целуни ако трябва и без език...; Поне и покажи, че го искаш, пък другия път тя ще вземе нещата в свои ръце. :)
Мно0о0о0ого съм съгласна. :smt016

macka123
07-27-2006, 14:23
Aз не бързам, но вече излизахме 3-4 пъти :::

е как го каза все едно излизате от месеци
помисли
може да не иска тва от теб или да иска първо да се опознаете
нз
как стоят нещата........