PDA

View Full Version : само за МОМЧЕТА...



cvety_i_bebeto
07-26-2006, 08:50
искам да разбера:кой изневерява повече момичетата или момчетата....?И кой сажаляват повече...

not`here
07-26-2006, 08:56
Каква ти е дефиницията за иневяра на теб ?

Frank_Lampard
07-26-2006, 12:36
По принцип на всичките ми предишни гаджета съм изневерявал по една или друга причина... На приятелката ми в момента, с която връзката ни е доста, доста силна и едва ли скоро ще се скъса / може би никога / съм изневерявал само веднжъ и съжалявам ... разбира се казах й, тя също ми призна за една изневяра и съм 99%, че повече няма да си изневеряваме O:)

maldini
07-26-2006, 12:38
искам да разбера:кой изневерява повече момичетата или момчетата....?И кой сажаляват повече...
Зависи си от самия човек както винаги :-) ,Аз лично никога не съм изневерявал,а пък и никога няма да изневеря :-)

koalka
07-26-2006, 14:31
Въпреки,че съм момиче бих искала да изкажа мнение по въпроса.Значи..не мисля,че може да се каже кой изневерява повече.Но естествено доста момчета търсят просто секс.Момичетататърсят повече нежност,но и те изневеряват.

Obitax
07-26-2006, 20:50
искам да разбера:кой изневерява повече момичетата или момчетата....?И кой сажаляват повече...

celta koqto si si postavila e malko trudna no ne i ne postijima :) za men iznevqrata e gadno ne6to i ako se stigne do tam zna4i liubovta e zaginala ve4e .