PDA

View Full Version : Slu4ka...



07-26-2006, 09:13
Zdraveite iskam da popitam...predi sedmica nqkyde pravihme sex s priqtelq mi skysa se prezervativa pih hap4e i t.n. do tuk ok oba4e sled dva dena pak go napravihme i prezervativa otnovo se skysa(ne be6e svyr6val)i vednaga go izkara.sled o6te nqkolko dni mi doide,po skoro ne be6e cikyl a kryvote4enie zaradi postinor-a,koito pih... i da popitam vyzmojno li e da se e polu4il nqkoi gaf sled vsi4ko tova?

тодор_живков
07-26-2006, 09:14
не

alkobalko
07-26-2006, 09:17
Никой от тук присъстващите не може да ти каже със сигурност. Лично на мен не ми се вярва да има проблем. Но за да си по-сигурна изчакай да мине поне 1 седмица и си направи тест. Надявам се да е отрицателен. Явно обаче имате проблеми с презервативите. Не знам на колко години си, но предполагам има 16-17. Ако е така отиди на лекар и се посъветвай за друг начин за предпазване от бременност.

07-26-2006, 09:26
Mersi mnogo za otgovorite za sega...da utre e to4no sedmiq den i mislq da si napravq test,mislq 4e 6te ot4ete...i dano vsi4ko e nared.

alkobalko
07-26-2006, 12:41
Mersi mnogo za otgovorite za sega...da utre e to4no sedmiq den i mislq da si napravq test,mislq 4e 6te ot4ete...i dano vsi4ko e nared.
Стискам ти палци. Дано да е отрицателен. А на теб кога трябва да ти дойде принципно?

07-26-2006, 12:59
ami az dnes go napravih testa otricatelen e no za vseki slu4ai 6te napravq i utre...trqbva da mi doide v na4aloto na sledva6tiq mesec...kym 8mi

Майн
07-26-2006, 15:40
Много ти е рано за тест. Тестовете се правят един или два дни след като би трябвало да ти дойде.

Mike-Jones
07-26-2006, 23:29
she vi kupq edna perqlna nai xubavata da moje da peresh na bebeto dreshkite ;)

maybelline
07-27-2006, 07:41
Много ти е рано за тест. Тестовете се правят един или два дни след като би трябвало да ти дойде.

Има тестове,които се правят 7 дни след половият акт.А до авторката - наистина имате проблем с презервативите.Съветвам те да използвате и друг вид контрацептив,например противозачатъчни(ако си над 12-13-годишна),но първо се посъветвай с лекар.

Овцата
07-27-2006, 10:45
Искам да те питам само - какви презервативи използваш?

07-27-2006, 10:47
Бах тоя кондом... въх... тоя кура му крив.. хахахах кви презервативи сугурно от 30 стинки ... да не са прецакат да дадат повече ... хаха дайте 1.30 за дурекс е .. маму стара.. всичко глеа тея пари бахти и филма... кат няя кинти за дурекс дай с тея ментете от 30 стинки ххахахаха :arrow:
:arrow: Въх народа мноо зе да пропада с тея китайски боклуци ...

`Death`Whore`
07-27-2006, 10:50
А ти използвал ли си някога презерватив? Аз съм използвала достатъчно. И тези от 30 стотинки не са се късали, а Дюрекс са се късали няколко пъти. Не се изказвай, без да имаш представа.

07-27-2006, 10:58
А ти използвал ли си някога презерватив? Аз съм използвала достатъчно. И тези от 30 стотинки не са се късали, а Дюрекс са се късали няколко пъти. Не се изказвай, без да имаш представа.
що при мен не се късат а се при вас ибах туй ебане дет прайте ... честно ... тея от 30 стинки са ментета ... използвал съм до ся споко .. иначе няяше да пиша ... не съм толкова прост.. :evil: :evil:

^KaSiDi^
07-27-2006, 11:03
А ти използвал ли си някога презерватив? Аз съм използвала достатъчно. И тези от 30 стотинки не са се късали, а Дюрекс са се късали няколко пъти. Не се изказвай, без да имаш представа.

a huuu mu go kaza =D> =D> =D> ne vinagi(po skoro NIKOGA) skypite kondomi sa nqkva garanciq!!!

a po temata,ami sled kato si napravish vtoriq test veche shte se uspokoish,no ne mislq dori,che ima nujda ot nego,zashtoto testa moje da pokaje,che si bremenna(t.e. dve chertichki),ako ne si,no ne i dade obratnata gresha,v smisyl da ti pokaje,che ne si bremenna(edna chertichka),a v kraina smetka da si ... [-X aide uspeh,vqrvam,che vs shte e nared :wink:

alkobalko
07-27-2006, 13:21
А ти използвал ли си някога презерватив? Аз съм използвала достатъчно. И тези от 30 стотинки не са се късали, а Дюрекс са се късали няколко пъти. Не се изказвай, без да имаш представа.
Много добре го каза. Какво като използваш по-скъпи, това не е гаранция. Правила съм го и с Дюрекс и с обикновен, разлика няма. Така че и тези от 30 ст. са толкова сигурни, колкото и тези от 3,30 лв.

secret
07-27-2006, 19:53
awe hora,za6to mi se stryva 4e si4kite ste dosta zabludeni?zamislete se v kraina smetka 4e moje bi durex ne slu4aino stryvat 3 leva...slu6aite sq.6te vi kaja az kakvo znam!po-evtinite prezaervativi se s4itat za po-fakani,za6toto nqma garanciq za materialite,ot koito as napraveni.moje da se polu4i alergiq ili ne6to ot sorta.prosto po-skupite kaputi sa kvalificirani i ustanoveni.za6to ne reklamirat kaput ot 20 st??pravila sum go s vsqkakvi,kakvito sum sre6tala po sptekite no ot durex i sportex sum nai-nedovolna.sportexa mnoo sa kusat we.. :| a s durex seki put suhna.sq si kopuvam to4no ot proslovutite kaputi ot 30 i trqa vi kaja 4e problemi ne sum imala i si4ko si use6tam,golqm kef mi e!pri po-debelite kaputi ima po-malka veroqtnost da se skusat,est.ot zna4enie sa materialite!!a za mackata-spoko du6ko,99% sum sigurna 4e ne si bremenna.ot edna strana za radost,ot druga za sujalenie-NE STAVA TOLKOVA LESNO! :smt048