PDA

View Full Version : ORGAZUM



07-26-2006, 12:23
Imam edin problem,az sum momi4e i mi e dosta stranno,za6toto mnogo ama mnogo rqdko izpitvam orgazum po vreme na sex,i nai- strannoto e 4e nqma zzna4enie s koi sum,tova mi se e slu4valo s vsi4ki gadjeta do sega.Uj vsi4ko e normalno,t.e. vuzbujdam se max i posle ni6to ot moq strana,a gadnoto e 4e na gadjeto mi mu e o6te po krivo za6toto si misli 4e ne6to ne e napravil kakto trqbva i ne me vuzbujda,a puk ne e taka prosto az ne uspqvam,bez zna4enie produljitelnosta na akta i ot tova kolko sum vuzbudena!Qvno e 4e na men mi ima ne6to! :(

07-26-2006, 12:24
Zabravih da spomena,4e stigam do krai samo 4rez frenska

Nadelina
07-26-2006, 12:28
Jenite mnogo trudno mogat da stignat do orgazam.. Nqma ti nishto..

neutravlad
07-26-2006, 12:30
Нищо ти няма. Голям процент от жените изобщо не получават оргазъм през живота си!

cecko_boy
07-26-2006, 12:32
taka e trydno stigat ama si zavisi i ot 4oveka deto gi vuzbujda de :P

07-26-2006, 13:31
ne se pritesnqvai mila:) edinstvenoto ne6to koeto moje da ti ima v slu4aq e frigidnost, no frigidna jena ozna4ava takava koqta nikoga ne use6ta udovolstvie pri celuvki , dokosvane, frenska i t.n. , koeto v tvoq slu4ai ne e taka! spox , samo se otpusni :P uspeh \:D/

Night_Knight
07-26-2006, 14:17
Zabravih da spomena,4e stigam do krai samo 4rez frenska
Ами, значи все пак зависи от това с кого си. :wink:

Намери си приятел, който да си пада по френската любов.

Nasindo
07-26-2006, 14:33
i sega da dam opredeleni na dumata
RIGIDNOST - syznatelna saprotiva sre6to stimuli. (syotvetno i F-rigidnost)...
4esto pati sme 4uvali frazata "Nqma frigidni jeni , ima nesposobni maje" - Ne ne e taka ... prosto za poreden pat jenite tarsqt vinata v majete ,a ne v sebe si ... dokazano e ,4e 90 % ot jenite ,koito ne izpitvat orgazam ne sa frigidni deistvitelno...a prosto vsi4ko e vapros ma psihika t.e vsi4ko im e v glavite.... za6to majete ne sa frigidni a ? emi za6toto majete ne sme tolkova emocionalni i predir4ivi i zatva "hvarlqme vajetata" po4ti vseki pat
:mrgreen:

[EG]MISSY
07-26-2006, 14:38
i sega da dam opredeleni na dumata
RIGIDNOST - syznatelna saprotiva sre6to stimuli. (syotvetno i F-rigidnost)...
4esto pati sme 4uvali frazata "Nqma frigidni jeni , ima nesposobni maje" - Ne ne e taka ... prosto za poreden pat jenite tarsqt vinata v majete ,a ne v sebe si ... dokazano e ,4e 90 % ot jenite ,koito ne izpitvat orgazam ne sa frigidni deistvitelno...a prosto vsi4ko e vapros ma psihika t.e vsi4ko im e v glavite.... za6to majete ne sa frigidni a ? emi za6toto majete ne sme tolkova emocionalni i predir4ivi i zatva "hvarlqme vajetata" po4ti vseki pat
:mrgreen:
тук вее съм съгласна,всъщност почти всичко е на психическа основа,въпрос на време и нагласа е да изпиташ,пък и има хора,които твърдят,че до оргазъм се стига по-лесо,когато паралеллно със секса има и чувтсва,не знам дали е така,но го подлагам на съмнение.може проблема да ти е на нервна почва,просто не мисли за това,рано или късно ще се случи ")