PDA

View Full Version : Косопад... при момче на 16г



WERT
07-26-2006, 15:15
Здравейте,
Момче на 16г съм и напоследък забелязвам, че косата ми започна да пада ... това става като се къпя..Много започна да пада и се притиснявам страшно много ... мия си косата на 3 дена :( нормален ли е този косопад , и ако не е кажете с какво мога да се лекувам...
Благодаря ви страшно много за вниманието...

Lumidee
07-26-2006, 15:37
Ako si tolkova pritesnen i polojenieto e napregnato otidi na lekar..

KpuCuTo0o
07-26-2006, 16:08
Ako si tolkova pritesnen i polojenieto e napregnato otidi na lekar..
Mmm dammm...

`Death`Whore`
07-26-2006, 16:15
Попитай баща си и дядовците си дали си оплещивяли на такава възраст. Тези неща се предават по наследство. А ако не е оплешивяване, отиди на лекар.

07-26-2006, 16:16
spored men ti e rano za ople6ivqvane,no vse pak ne znam na kakva vuzrast nai-rano moje da zapo4ne.po-dobre pro4eti ne6to pove4e za tova i po patekite ima edni ampuli za kosopad ama ne znam kak se kazvat,brat mi gi polzva.otidi v nqkoq apteka i pitai ili pri frizior su6to moje,toi su6to moje da ti kaje kakvi produkti da polzva6.

SwEeT_pAiN_F
07-27-2006, 12:14
zdravei prichinata za padaneto na kosata moje da byde mnogo stranna: stress, smqna na klimata, namalena imunna zashtita i red drugi prichini, vkliuchitelno i kakto nqkoi spomena- ako nqkoi ot rodninite ti im e zapochnala da pada kosa po-rano moje i ot DNK-ato taka che, po-dobre za tvoe spokoistvie otidi pri tvoeto GP i mu razkaji za problema si. Ne mislq che shte ti otneme poveche ot 30 min.
Uspeh i ne se panirai!

deem
07-28-2006, 09:56
Ако искате хвърлете един поглед в клуб 'У дома'.
Там съм постнал една тема 'За депресираните'. Много се надявам,че предоставената там информация ще ви бъде полезна.
Успех и горе главата.
Върнете се в началото