PDA

View Full Version : Започвам да мразя сестра ми заради майка и татко



07-26-2006, 16:42
И така, нещата стоят по следния начин: Аз съм на 13 години, сестра ми е на 2...
Всеки ден излизам с нея навънка, а тя се държи ужасно, нарича ме тъпа пред всички, не ме слуша какво й говоря и т.н.
През деня не излизам защото е топлик и няма никой(тогава съм сама вкъщи)
И фактически се получава така, че когато изляза с нея в 6 часа уж за половин час докато майка ми сготви(а на нея само това й остава понеже аз върша всичко останало през деня) а като я прибера след 1 час , майка ми тепърва започва да готви. Вече е 7! Добре излизаме и след половин час се прибираме да вечеряме. Става 8 и се стягам да изляза сама, но майка ми домъква и сестра ми: искала да излезе!
И като се прибирам с нея се прибирам в 11 часа!
Тоест, винаги когато аз съм навънка и сестра ми е с мен: нито колело мога да карам, нито да се разходя някъде! С баща ми не мога да говоря за това зашото вече съм пробвала и той е игати нервния! За всяко малко нешо! Една седмица не излизах заради една тъпа кукла!
С майка ми опитам ли да говоря тя казва какво детство имала, как чакала по 3 часа на опашка за мляко на сестра си и така нататък. Или колко й е тешко сега като бачкала толкова много!
Сестра ми се държи ужасно с мен защото вече й умръзвам! Тя почти постоянно е с мен и е нормално да й умръзна.
А майка ми никакво внимание не й обръща
Свършила съм всичко през деня: чистене, простиране, гладене, прахосмукачка, боклук и така нататък
Но след всичко това ако не изкарам сестра си аз съм черната овца в семейството, аз съм егоист, който само кефа си гледа!
И да прибавя че лошото отношение на сестра ми към мене майка ми и баша ми си го обясняват с това, че аз съм я била наплашила и съм се отнасяла зле с нея!
Е, хич ли нямам право на свобода! Наистина ли съм такъв егоист! Дайте ми някакъв съвет да се оттърва от сестра ми за една вечер! Мечтая за това!

miloto_girl_4e
07-26-2006, 21:29
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=47713