PDA

View Full Version : относно първия секс



07-26-2006, 20:53
Здравейте,разглеждайки обстойно форума,се натъкнах на много теми свързани с първия секс при момчето/момичето.И всеки се чуди и задава въпросчета слагайки ги в отделни темички.Затова,след като попрегледах въпросите,реших да създам нещо от рода на анкета,та тези с опит да го споделят,а новобранците да черпят с информация.Тей като все още не съм правила секс,не мога да споделя за мен.Но бих се радвала да прочета вашите отговори.Сорка,ако съм попрекалила с въпросите.Но ми писна от излишни темички.Тази тема би могла да се отбележи,като много важна.

А ето ги и въпросите.
1 Аз съм.......... момиче/момче.
2 Първият път ми беше,когато бях на .........години
3 Човекът до мен беше на ..............години.
4Съжалявах ли,че го направих?
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства?
6Останахте ли разочаровани от първия път
7Много ли болеше
8Как се чувствах след това?
9Къде го направихме-в тях у нас,защо.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно?
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек.
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите

Въпросите са наистина много,но смятам,че темата е полезна,особенно за такива,като мен

`Death`Whore`
07-26-2006, 20:58
1 Аз съм.......... момиче/момче.
2 Първият път ми беше,когато бях на 18 години
3 Човекът до мен беше на 17 години.
4Съжалявах ли,че го направих? Съжалявам за човека и момента.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не.
6Останахте ли разочаровани от първия път Не особено.
7Много ли болеше В началото - да.
8Как се чувствах след това? Не помня.
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. Няма значение.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Не беше случайно.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха Знаят, другото е само моя и тяхна работа.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това Не, естествено.
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Няма значение.
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот 16-17 години.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите Абе, ти секс ли ще правиш, или ще танцуваш?

jerry_rsg
07-26-2006, 21:01
1) Момче
2) 17
3) 18
4) Определено не!
5) Обичах ме се :P
6) НЕ! Беше хубаво
7) ДА! Болеше я
8) Страхотно!
9) У нас, така се стекоха нещата
10) Случайно, не беше планувано
11) Не съм им казвал, но сами се досещат
12) Разбира се, че не!
13) Обичах ме се
14) 15-17
15) Много са песните ... просто си има песни за секс :-) Всеки може да си ги открие сам

miloto_girl_4e
07-26-2006, 21:03
Готина тема, на мен лично ми допада :wink:

1 Аз съм момиче :)
2 Първият път ми беше,когато бях на 15 години
3 Човекът до мен беше на 16 години.
4 Съжалявах ли,че го направих? :arrow: Определено не :!:
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? :arrow: не, аз и по принцип не употребявам такива неща :)
6 Останахте ли разочаровани от първия път? :arrow: еми.. болеше, но не бях разочарована, напротив бях бая щастлива, защото го направих с човека, когото обичках :mrgreen:
7 Много ли болеше? :arrow: еми.. не беше малко :|
8 Как се чувствах след това? :arrow: странно, но и щастлива :mrgreen:
9 Къде го направихме-в тях у нас,защо :arrow: у баба ми :mrgreen: Защото нямаше никой :mrgreen:
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? :arrow: Еми..аз го бях обмислила, но той не знаеше(може би е предполагал, не знам...)
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха? :arrow: Не, не знаят :)
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? :arrow: Както споменах те не знаят, но и да разберат, според мен не съм направила нищо лошо, че да се чувствам виновна...
13 Първият секс е бил с непознат или с обичания човек :arrow: Беше с човека, когото обожавах :!:
14 Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот :arrow: 16-17 години
15 Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искало да правите :arrow: не си спомням имена.. като съм го правила на музика повечето пъти е било в гаджето и не помня имената, но бяха.. техно :mrgreen:

kaka0155
07-26-2006, 21:18
1 Аз съм момиче.
2 Първият път ми беше,когато бях на 18 години.
3 Човекът до мен беше на 17 години.
4 НЕ Съжалявах,че го направих.
5 НЕ Бях употребявала алкохол или наркотични средства.
6 Никак не бяхме разочаровани от първия път.
7 Не болеше.
8Как се чувствах след това?- Обичахме се малко повече :P
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. - Бяхме унас, нз защото така се случи.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? - и двамата знаехме, че е време да се случи... но не сме си уговаряли дата и място! :P
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот? - Ми мисля, че са наясно, все пак съм на 19г и имам сериозна връзка, обаче не сме си говорили за това, дори и с мама...
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това - Не!
13Първият секс беше с обичания човек.
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот - Когато се почувства готов/а, знам ли? Все пак преди 15-16 години мисля, че поне момичетата не са физически готови, за да се насладят качествено на удоволствието...
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите - Честно казано в подобен момент никак не мога да обръщам внимание на подробности...

:P :P :P :smt007 :P :P :P

Въпросите са наистина много,но смятам,че темата е полезна,особенно за такива,като мен[/quote]

mravkata_z
07-26-2006, 21:43
1 Аз съм.......... момиче.
2 Първият път ми беше,когато бях на ..15.......години
3 Човекът до мен беше на ....17..........години.
4Никога не сам съжелявала! Бях щастлива, защото беше с точно този човек!
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства?- не не бях употребявала абсолютно нищо.
6Останахте ли разочаровани от първия път- не! беше като в приказките, сигурно е едно от най-вълшебните изживявания, оставили ми прекрасни спомени!
7Много ли болеше- воупще не болеше!
8Как се чувствах след това?- странно, бях щастлива и някак си ми беше малко мъчно, че вече не съм девствена....
9Къде го направихме-в тях защото имаше терен.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно?- абсолютно обмисляно, премисляно и коментирано. Е не беше коментирано точно кога, но аз си го бях решила, че ще е точно тогава....
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха- знаят, разбраха от личния, че често ходя на гинеколог, стана велик скандал. Мама била плакала цяла нощ!
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това- не. Мразех ги защото се изцепиха- "Ти се чукаш с оня"- и аз почти да ревна им искрещях: "Хората не се чукат! Хората правят любов и се обичат!"
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек.- с обичания човек
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот- след 16 и преди 20
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите- freestail!

CVETELLINA
07-26-2006, 21:53
1 Аз съм момиче. :wink:
2 Първият път ми беше?...когато бях почти на 15 години
3 Човекът до мен беше на? 15 години.
4Съжалявах ли,че го направих? мм не :lol:
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? не
6Останахте ли разочаровани от първия път? ми не беше кой знае какво,ама не съм останала разочарована,като за 1 път беше добре,(мисля) :-D
7Много ли болеше? не беше болка за умиране:}
8Как се чувствах след това? ами..нормално 8-[
9Къде го направихме-в тях у нас,защо? у тях,защото нямаше никой :D
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? ами замислено беше всичко :lol:
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха? незнаят,и по-добре де :-D
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това?ами чак виновна не,но ми беше малко странно...
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек? с харесван човек беше :lol:
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот?когато се чувства готов/а,но определено не преди 14!
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите? някоя балада нещо от сорта,най-хубаво е на някоя любима песничка,такава бавна... :wink:

LiSiKa
07-26-2006, 22:04
1 Аз съм..момче.
2 Първият път ми беше,когато бях на 18...години
3 Човекът до мен беше на 17...години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Само Водка
6Останахте ли разочаровани от първия път .. Миии ДА !!!
7Много ли болеше .. Не
8Как се чувствах след това? Уморен,засрамен ,а ве кофти беше :-D
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. .. У нас
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Обмислено
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха ..Да, шегуват се с нас :P
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това.. мм НЕ
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек.. оби4ания
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот ..16-18
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите .. Ishtar - Habibi

ragingbull
07-26-2006, 22:15
1 Аз съм..........момче.
2 Първият път ми беше,когато бях на ....18.....години
3 Човекът до мен беше на .....17.........години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не
6Останахте ли разочаровани от първия път-От себе си да
7Много ли болеше- Не
8Как се чувствах след това? Странно
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. В нас, обстоятелства
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? И двете
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха НЕ, не знаят
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това-ами като не знат защо да се чувствам виновен, пък и те са минали по тоя път
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. С харесвания човек
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот -16-17 години
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите -абе да не зема да танцувам бе.....

sLaDuR4ItUuU_F
07-26-2006, 22:23
1 Аз съм.......... момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 14 години
3 Човекът до мен беше на 17 години.
4Съжалявах ли,че го направих? - Не
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? - Не бях.
6Останахте ли разочаровани от първия път - Не.
7Много ли болеше - Не.
8Как се чувствах след това? - Както и преди това :lol:
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. - У тях.Еми просто така се случи.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? - Случайно.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха - Не знаят.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това - Не
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. - С обичан човек
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот - Няма определено,когато се почувства готов и когато го иска.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите - няма такава.

bubble_gummy
07-26-2006, 22:29
1 - Аз съм..Momiche.
2 - Първият път ми беше,когато бях нa - 15 godini.
3 - 3 Човекът до мен беше на - 17 godini.
4 - Съжалявах ли,че го направих? - NE!!
5 - Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? - Ne bqh ybotrebqvala alkohol.
6 - Останахте ли разочаровани от първия път ..M ne,no ne si go predstavqh tochno taka.
7 - Много ли болеше .. Ne,izob6to!!
8 - Как се чувствах след това?Idialno!!
9 - Къде го направихме - в тях у нас,защо..ami y tqh.zashtoto tam ni izpra hormona :mrgreen:
10 - Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? - Stana sluchaino!
11 - Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха?.. - Ne,estestveno,che ne znaqt.Ama ne mi i dreme osobeno mnogo :P
12 - Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? - ..Kategorichno - NE!!
13 - Първият секс е бил с непознат или с обичания човек?.. - S obi4aniq mn qsno.Toi vinagi e bil s nego ;)
14 - Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот?.. - Ami,........kogato,......ti i samoto ti tqlo zapo4nete da go iskate,milsq che ne e neobhodima nqkakva vbzrast.
15 - Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите?.. - Darrnen Hayes - Insatiable & Madonna - Justify My Love \:D/ \:D/

EnJoY
07-27-2006, 06:35
1 Аз съм - момче.
2 Първият път ми беше,когато бях на 14 години
3 Човекът до мен беше на 13 години.
4Съжалявах ли,че го направих? - НЕ
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? НЕ
6Останахте ли разочаровани от първия път ДА
7Много ли болеше НЕ
8Как се чувствах след това? С мн повече самочувствие!
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. - В една квартира на един приятел !
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? МИ да кажем че имаше лек замисьл!
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха- ДА ми заварвали са ни заключени с бившата ми приятелка и мн др факти..
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това - НЕ това е нормално нещо който всеки човек прави(почти всеки)
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Ми с приятелка от улицатаЧ
14Коя според вас е идеалната възраст момичето да започне да води полов живот 15-16-17 !!!
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите - Madonna - Justify My Love - препорьчвам е на всички нямате си на идея колко страст донася тази песен просто като си спомня кво правихме с бебенцето ми..искам целия момент да се вьрне :-({|=

Ice_Queen
07-27-2006, 07:52
1 Аз съм.......... момиче/момче. Момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 16 години
3 Човекът до мен беше на 17години.
4Съжалявах ли,че го направих? НЕ!!!
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? НЕ!!!
6Останахте ли разочаровани от първия път ? НЕ!
7Много ли болеше Ами малко..
8Как се чувствах след това? Готино
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. трудно е да се каже..
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Беше обмислено !
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха Само мама...попита ме и се разплака..мисли че ми е рано... ( почти на 17 съм)
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това МАлко..
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Голямата ми любов
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот 16-17
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите ПЕсни има много -зависи на какъв стил се кефите 2мата :)

alkobalko
07-27-2006, 08:23
1 Аз съм.......... момиче.
2 Първият път ми беше,когато бях на почти 17 години.
3 Човекът до мен беше на 19 години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не, направих го с човек, който обичам и който ме обича.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не.
6Останахте ли разочаровани от първия път? Не, напротив беше много хубаво.
7Много ли болеше? Не, никак даже.
8Как се чувствах след това? Прекрасно.
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. В тях. Защото там се чувствах по-удобно.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? И от двете по малко, но може би клоня към случайно.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха? Знаят. Ами те предположиха и майка ми ме попита и аз и признах. Ами нормално. Все пак това е нещо нормално и не е срамно.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? Не, това не е нещо срамно или лошо, от което трябва да ме е срам.
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек? С човека, с който съм и в момента. С човека, който обичам повече от живота си.
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот? Няма определена възраст. Всеки сам решава, когато се почувства готов. Лично аз смятам, че от 16 години нагоре е съвсем нормално.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите?
Justify my love- Madonna
No ordinary love- Sade
Love me- Morandi

IKisseDAGirL
07-27-2006, 09:35
1 Аз съм момиче :wink:
2 Първият път ми беше,когато бях на 15 години
3 Човекът до мен беше на 20 години.
4Съжалявах ли,че го направих? не
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? бях пила малко, но в никакъв случай не можех да се нарека пияна
6Останахте ли разочаровани от първия път? беше така, както очаквах - нито повече, нито по-малко
7Много ли болеше? странно, но изобщо не ме болеше
8Как се чувствах след това? доволна :P
9Къде го направихме - в тях/у нас, защо? в къщата на един приятел, той беше направил купон и така.. :)
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? не бях предполагала, че точно тази вечер ще се случи :-s
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот? Откъде научиха? Как се почувстваха? не знаят, слава богу
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? пфф кви са тия глупости :lol:
13Първият секс е бил с непознат или с обичания човек? по принцип не смятам, че първият път трябва да е с човек, когото обичаш
при мен беше един вид приятелски секс - познавахме се от около месец-два с този човек, бях имала възможност да си говоря с него мн пъти преди това, но нямах чувства
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот? 15-16 год.
15Препоръчайте песен, песнички, на които сте правили секс или би ви се искао да правите мисля че The Cube Guys - Te Quiero (Miami Mix), Sweet Juice - I Love You, Nor Do I и AB ft. Amalia - Make Luv 2 Da Music са идеални ;-)

krem4et0
07-27-2006, 13:57
1 Аз съм.......... момиче/момче. -момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 20 години
3 Човекът до мен беше на 20 години.
4Съжалявах ли,че го направих?-Не никак
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства?-1 чашка вино с вечерята,не ми подейства никак
6Останахте ли разочаровани от първия път -не нямах големи очаквания и определено беше по-добре от това,което си представях
7Много ли болеше -не много
8Как се чувствах след това? странно-но не физически,а психически.Бях станала жена-трудно ми беше да го асимилирам.
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. -у тях,ами имаше обстановка и нямаше родители
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно?--обмислно си беше-ходехме година и половина вече
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха -майка ми разбра скоро,аз и казах,прие го доста добре само дето каза обичайното хапчета и презервативи винаги:)
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това -не
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек.-с приятеля ми,с който сме вече близо 2 години,то ест с обичания човек
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот -няма такова нещо като идеална възраст-когато може да се пази,да си поема отговорностите от последствията и да може да изпита и физическа наслада от сексът.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите-не го правим на фона на музика не знам защо,но ми се иска на някой микс от балади!

123456789a
04-17-2012, 14:51
1 Аз съм момиче 18
2 Първият път ми беше,когато бях на 15 години
3 Човекът до мен беше на 15 години.
4Съжалявах ли,че го направих? ne
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? ne
6Останахте ли разочаровани от първия път? ne
7Много ли болеше ? mi ne mnogo
8Как се чувствах след това? stranno
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. v nas
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? da
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха ? da znaqt no razbraha kogato napravih 17
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? ne
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек? s mom4eto koeto obi4ah
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот? spored men nqma idealna vuzrast.Trqbva da se 4ustva6 gotova za tova
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите. ne pomnq

ShtrudeL
04-17-2012, 14:55
Стара тема, но да кажем, че е полезна.
И ще помоля 123456789a да напише мнението си на кирилица, или ще бъде изтрито.

ShtrudeL
04-17-2012, 15:10
И сега:

1 Аз съм ...момичеНЦЕнценце.
2 Първият път ми беше,когато бях на ...18, почти 19
3 Човекът до мен беше на ...ъъ 20
4 Съжалявах ли,че го направих? ...Не разбира се. Момченцето ми тогава беше адски внимателно, мило, разбирателно, търпеливо и постоянно ме питаше как съм. :>
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? ...Не.
6 Останахте ли разочаровани от първия път ...Не. Дори съжалявах, че не съм го направила по-рано. Бях се филмирала супер много от точно такива теми и гОгле търсения за прословутия първи път.
7 Много ли болеше ...Не, дори на моменти беше приятно.
8 Как се чувствах след това? ...Странно, но не шокирано.
9 Къде го направихме-в тях у нас,защо. ...У тях. Защото в нас все има някой.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? ...Случайно, но преди това имахме доста неуспешни опити.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха ...Никога не съм говорила на тая тема с майка ми, но ще е странно ако си мисли, че не водя.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това ...Не разбира се.
13 Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. ...С обичаН.
14 Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот ...От 16 нагоре.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите ...Не съм, или поне не нарочно, но искам и си имам цял списък, който част от него е в темата "sex music". <3

тарададам

cutie_pie
04-17-2012, 15:20
1 Аз съм момиче на 21.
2 Първият път ми беше,когато бях на 18 години
3 Човекът до мен беше на 29 години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не
6Останахте ли разочаровани от първия път? Не беше кой знае какво, но беше по-добре от очкаваното, тъй като ме бяха наплашили с някаква адска болка, а мен едва ме заболя.
7Много ли болеше Не
8Как се чувствах след това? Страннп
9Къде го направихме. У тях, у нас нямаше как
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Еми, знаех, че ще се случи това, когато отидох у тях, макар и да не го бяхме казали точно и ясно. Така че по-скоро обмислено.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот? Знаят, нямат нищо протов. Татко разба от майка, а на нея аз си и казах.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? Не.
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Не непознат, но не бях и влюбена, нито пък имахме връзка.
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот Когато се учвства готов/а. И ест не на 13-14. Според мен преди 16-17 човек изобщо няма как да го е обмислил това с всичките му аспекти и наистина да е готов.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите? На мен са ми слабост рок парчетата, като "Still of the Night" - Whitesnake. Други добри секс песнички са Darren Hayes - Insatiable & David Usher - Black black heart (slow version)

marilyn
04-17-2012, 16:26
1 Аз съм.......... момиче.
2 Първият път ми беше,когато бях на .........16години
3 Човекът до мен беше на ..............18години.
4Съжалявах ли,че го направих?Изобщо
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? НЕ
6Останахте ли разочаровани от първия път? Не, беше много добре
7Много ли болеше? Ми болеше си...
8Как се чувствах след това? Чудесно
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. В тях, защото имаше възможност. У нас нямаше как.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Беше обмислено и планирано.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха? Ами сега вече знаят, но тогава не знаеха. Майка ми като разбра ми направи някакъв скандал... как съм могла да правя секс на 16... С баща ми не сме коментирали въпроса.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? Не, разбира се. Сексът е нещо нормално, не съм направила престъпление. Това, че майка ми има консервативни възгледи.. си е неин проблем.
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек? Ами .. непознат
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот? Няма възраст. Важното е да имат добра сексуална култура.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите

Hess is more- Yes, Boss
Madonna- Justify my love
Jay Sean - Down

elenka0093
04-17-2012, 17:43
1 Аз съм момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 15 години
3 Човекът до мен беше на 18 години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не,бях готова и психически и физически,знаех че го искам
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства?Не.
6Останахте ли разочаровани от първия път.Разочарована е силно казано.То технически няма как да изпиташ удоволствие от самото проникване първия път..обаче страстта,която я имаше м/у нас бешеееее ....
7Много ли болеше? Не,противно на очакванията ми изобщо не ме болеше
8Как се чувствах след това?Добре
9Къде го направихме-в тях у нас,защо.У тях.Не знам така дойде,просто по-често ходим у тях.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно?Случайно беше.Поне аз нищо не съм планирала и обмисляла
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха?Техните със сигурност знаят.Няма как просто да не са ни усетили.Баща ми предполага,но не знае със сигурност.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това?Не
13Първият секс е бил с непознат или с обичания човек.С приятелят ми беше,не го обичах тогава още
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живо?Когато се почувстват готови!
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искало да правите?не мога да се сетя в момента

Въпросите са наистина много,но смятам,че темата е полезна,особенно за такива,като мен[/QUOTE]

stylo
04-17-2012, 18:11
1 Аз съм момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на почти на 18 години
3 Човекът до мен беше на 18 години.
4 Съжалявах ли,че го направих? Мисля,че трябваше да мине малко повече време. Значи донякъде да.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Алкохол
6 Останахте ли разочаровани от първия път ? Не
7 Много ли болеше ? Не. Всичко е мит .
8 Как се чувствах след това? Средна работа.
9 Къде го направихме-в тях у нас,защо. У тях.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? По-скоро случайност,пълна..
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха ? Не
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това. Не,трябва ли ?
13 Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Познат си беше,обичан не особено :Д
14 Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот? 17-18 може би.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите ? ?????!!!

naksdy
04-17-2012, 21:41
1.Аз съм момиче.
2.Първият път ми беше,когато бях на 18 години.
3.Човекът до мен беше на 17 години.
4.Съжалявах ли, че го направих? Не.
5.Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства, това как ми подейства? Не.
6.Останахте ли разочаровани от първия път? Не.
7.Много ли болеше? Въобще даже.
8.Как се чувствах след това? Никва разлика нямаше.
9.Къде го направихме - в тях у нас, защо? У нас, заради липсата на родителско тяло :D
10.Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Случайно стана (не че не съм го искала преди това де)
11.Родителите ви знаят ли, че водите полов живот? Откъде научиха? Как се почувстваха? Аз им казах, не реагираха по никакъв начин, това е нещо напълно нормално.
12.Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? Няма причина поради която да го правя.
13.Първият секс е бил с непознаt или с обичания човек. С нито едно от двете. Беше приятел с привилегии ;)
14.Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот? 16+
15.Препоръчайте песен, песнички ,на които сте правили секс или би ви се искало да правите. Няма такива.

shmatarok
04-17-2012, 22:00
Скучно ми е. ;д

1. Аз съм момиче.
2. Първият ми път беше, когато бях на 17 години
3. Човекът до мен беше на 17 години.
4. Съжалявах ли,че го направих? - Не.
5. Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? - Да, едно малко уиски за отскок.
6. Останахте ли разочаровани от първия път - Не, все от някъде трябваше да се почне. Излезе доста по-нормално, отколкото си мислех, бая се бях филмирала преди това.
7. Много ли болеше - имала съм далеч по-болезнени преживявания, пък и момчето се стараеше да е максимално внимателно и нежно.
8. Как се чувствах след това? - странно, но и доволна.
9. Къде го направихме - в тях у нас, защо. - у нас.
10. Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? - Уж се води случайно, но аз си го бях мислила, а пък и той се беше погрижил за някои неща предварително, така че по-скоро е било някакво негласно споразумение.
11. Родителите ви знаят ли,че водите полов живот? Откъде научиха? Как се почувстваха - Майка ми знае, даже си мисли, че съм почнала на 15-16. Баща ми сигурно и той знае, ама не го обсъждаме.
12. Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това - Не, даже ми беше много весело и ми се искаше да им се изцепя. Слава богу, не проявих тази глупост.
13. Първият секс е бил с непознат или с обичания човек. - Просто приятел, когото харесвах.
14. Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот - 16+
15. Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите - Lana Del Rey - "Blue Jeans", примерно.

Goddess
04-17-2012, 22:46
грешкааааа

prinncess
04-18-2012, 15:03
1 Аз съм.......... момиче.
2 Първият път ми беше,когато бях на .........почти 16.
3 Човекът до мен беше на ..............16.
4Съжалявах ли,че го направих? Не.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не.
6Останахте ли разочаровани от първия път. Не.
7Много ли болеше - Само в началото.
8Как се чувствах след това? Нормално.
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. В тях.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Беше.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха - Не знаят.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това - Не.
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. С този човек бях 3 месеца, но чак да го обичам - не.
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот. Не мисля ,че има идеална. Всеки сам решава.
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите. ....

zooyork
04-20-2012, 19:33
А ето ги и въпросите.
1 Аз съм момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 16-17 години
3 Човекът до мен беше на 17-18 години.
4Съжалявах ли,че го направих? не
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? не
6Останахте ли разочаровани от първия път не
7Много ли болеше не
8Как се чувствах след това? добре
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. у тях
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? нещо средно :Д
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха не, мо предполагам за майка ми
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това не
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. зависи
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот 15-16-17
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите snoop dog wet

Kira_fen
04-20-2012, 22:51
1 Аз съм.......... момче.
2 Първият път ми беше,когато бях на .........15.
3 Човекът до мен беше на ..............15.
4 Съжалявах ли,че го направих? Не.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не.
6 Останахте ли разочаровани от първия път. Малко - ако бях издържал поне още 5 мин нямаше да е зле :p .
7 Много ли болеше - Никак .
8 Как се чувствах след това? Странно,но щастлив - една грижа по-малко.
9 Къде го направихме-в тях у нас,защо. В нейна вила.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Ами мацката ме покани,не ми каза точно за какво,но се подразбираше.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха - Кака си пада малко детектив,като се върнах изкопчи всичко от мен,а с майка са доста близки,така че предполагам че знаят.Но не са повдигали темата,слава Богу.
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това - Не.
13 Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Обич не - по-скоро симпатия.
14 Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот. Всеки си има глава на раменете - когато се почувства готов.
15 Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искало да правите. може и да е малко банално - Bon Jovi - Bed of roses.

GraveLess
04-23-2012, 13:36
1 Аз съм момиче.
2 Първият път ми беше,когато бях на 18години
3 Човекът до мен беше на 17 години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? 1 или 2 чаши вино ;)
6Останахте ли разочаровани от първия път? Очаквах малко повече, но като цяло ми хареса.
7Много ли болеше? Не, да не кажа никак.
8Как се чувствах след това? Странно, но се радвах, защото обичах човека и мисля, че бях чакала достатъчно.
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. У тях.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? Много време го обмисляхме, но стана точно когато въобще не сме го планирали.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха. На майка ми казах няколко дни след случката. А баща ми разбра мисля, че 2 години след това :D
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това - Не.
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Обичах момчето и то много.
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот - За момчетата може и по-рано, когато някое момиче се прежали да му пусне :D Но за момичетата донякъде е по-важен момент и е хубаво да се изчака (може би 17-18 ).
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите - То зависи от музиката, която слушаш. Аз например направо се разтапям на тази : http://www.vbox7.com/play:0820c9b3 ( Nine Inch Nails - Closer )

step_up_right
04-23-2012, 14:19
1 Аз съм момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 16 години
3 Човекът до мен беше на 19 години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не
6Останахте ли разочаровани от първия път? Не
7Много ли болеше? В началото малко
8Как се чувствах след това? Добре, доволна :Д
9Къде го направихме-в тях.защото у нас седи по цял ден баба ми...
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? И да и не съвсем
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха? Ми никой не знае, само аз и приятеля ми
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това. -
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. Много обичания човек бих казала
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот. 16-17
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите не мога да измисля сега...

yonityy
04-23-2012, 14:33
1 Аз съм момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 16 години
3 Човекът до мен беше на 20 години.
4 не, не съжалявам
5 не бях употребявала алкохол или наркотични средства
6 не, не останах разочарована
7 не беше болка за умиране
8 донякаква степен станно, нещо ново беше ми се случило
9 в нас, така се случи просто
10 стана случайно
11 майка ми знае, казах и няколко месеца по-късно? аз се почувствах добре, радвам се, че и казах
12 не, не се чувствах
13 беше с гаджето ми
14 тази, на която човек се чувства готов
15 предпочитам песни без много текст, не знам защо xaxa :D

K.KaramiteV
04-23-2012, 18:04
1 Аз съм... (момче)
2 Първият път ми беше,когато бях на ... (16)
3 Човекът до мен беше на .... (16)
4 Съжалявах ли,че го направих? (Не)
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? (Не бях употребявал и не употребявам)
6 Останахте ли разочаровани от първия път (Ми не съм останал разочарован)
7 Много ли болеше (Не я болеше приятелката ми !)
8 Как се чувствах след това? (еми екстра)
9 Къде го направихме-в тях у нас,защо. (у Нас нашите бяха на почивка и беше свободно)
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? (беше си обмислено)
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха ... (Аз им споделих поискам им съвет преди това и след това им споменах ,че съм го направил)
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това ... (Не)
13 Първият секс е бил с непозна или с обичания човек ... (Обичания човек и все още обичам)
14 Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот ... (Няма идеална възраст , когато е готово и момичето и момчето но е добре да не е под 16 )
15 Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите ... (Не мога да се сетя!)

krasawichka
04-23-2012, 18:28
1 Аз съм.......... момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на ...15......години
3 Човекът до мен беше на ........17......години.
4Съжалявах ли,че го направих? даа...
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? алкохолл.. Подейства до там че да го направя с неправилното момче..
6Останахте ли разочаровани от първия път ... ем да.
7Много ли болеше .. При мен да.. Но ако момчето те обича ще го направи така че да не чувстваш голяма болка..
8Как се чувствах след това?.. не знам
9Къде го направихме-в тях у нас,защо . На вилата ми.
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? съвсем случайно.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха - Не знаят ..
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това..
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек... Познат
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот.. момиче 16 момче също 15-16
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите.. не се сещам

oldtraford
04-23-2012, 18:29
А ето ги и въпросите.
1 Аз съм.......... момче.
2 Първият път ми беше,когато бях на 16 години
3 Човекът до мен беше на .17 години.
4Съжалявах ли,че го направих? не
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? не
6Останахте ли разочаровани от първия път / не
7Много ли болеше мен не
8Как се чувствах след това? добре
9Къде го направихме-в тях у нас,защо. в един приятел
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? случайно
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха / не знаят май..
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това / не
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. / познат човек
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот 16/17

15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите / akon / i just have sex

korpin
04-25-2012, 12:31
А ето ги и въпросите.
1 Аз съм момиче
2 Първият път ми беше,когато бях на 15 години
3 Човекът до мен беше на 29 години.
4Съжалявах ли,че го направих? Не.
5 Бях ли употребявал алкохол или наркотични средства,това как ми подейства? Не.
6Останахте ли разочаровани от първия път. Малко (момчето беше много внимателно да не ме нарани и за това ме отвори едва на 2рия път)
7Много ли болеше? Търпимо
8Как се чувствах след това? Изморена и доволна
9Къде го направихме-в тях у нас,защо.В тях,защото той ме покани у тях :)
10 Беше ли обмислено или стана съвсем случайно? По-скоро беше обмислено.
11 Родителите ви знаят ли,че водите полов живот?Откъде научиха?Как се почувстваха. Не сме говорили за това
12 Чувствахте ли се виновни пред родителите си след това? Почти не
13Първият секс е бил с непозна или с обичания човек. -с малко познат
14Коя според вас е идеалната възраст момчето/момичето да започне да води полов живот Няма идеална възраст,всичко е в главата
15Препоръчайте песен,песнички ,на които сте правили секс или би ви се искао да правите-Хахаха..ами не обръщам много внимание....stop на Остава е яка :)