PDA

View Full Version : Момчето ми...



07-26-2006, 23:07
Здрасти.Искам само да ви питам дали това е нормално.
Та запознах се с едно момче,с което страшно много си допаднахме и видяхме,че си приличаме много.И тръгнахме.
Но три дни излизаме и постоянно сме заедно от сутринта до вечерта и вече малко не се изчерпаха темите за разговор.Не,че е някаква неудобна тишина-напротив,приятно ни е да си седим прегърнати и да "слушаме" тишината.Но не знам дали това значи,че нещо не е както трябва между нас.Или може би просто няма за какво толкова да се говори през ваканцията-все пак няма дасклаи,които да плюем или да си разправяме какви простотии сме правили в даскало.
Просто се чудя защо нямаме за како да си говорим...и ако може-кажете нещо интересно за което да си приказваме,нещо увлвкателно,защото всички стандартни разговори вече сме ги провели.Но просто няма с какво да продължим,защото не се случва нищо интересни,което да обсъждаме

BUBU_to4ka_TO
07-26-2006, 23:11
gledaite oblacite v nebeto i tyrsete figurki i si govorete za tova ili pyk kakvo bihte mogli da pravite zaedno ili prosto me4taite zaedno...

kisS``me
07-26-2006, 23:19
mi da malko ili mnogo v daskaloto staat masa qki neshta i ima za kfo da se govori :) a inache s priqtelq ti si govorete za nqkoe predavane kfo mislite za nego kfo sa vi podarili za RD kat ste bili po-malki i takiva :)

LP_girl_14
07-26-2006, 23:27
Няма какво да си кажете като сте заедно три дни...представям си ако станат месеци или години какво ще е .Малко странно,но понякога така става,че като че ли наистина ти е толкова пиятно д си с дадения човек,че и дори мълчанието с него с приятно.Пък и не е задължително да гооворите.Отделяйте време да се поцелувате малко,да се гушкате..просто се радвайте един на друг.Пък то темите за разговор ще си дойдат от самосебе си :wink:

EnJoY
07-27-2006, 06:16
Спокойно, така бяхме и с бившото ми гадже, пьрво едва говорехме а след около 1-2 месеца просто никой неможше да ни затвори устите!!! Просто в началото е трудно но лесно начало няма, както и лесен край(е ако не обичаш човека до теб е лесен ако не ...) Вдигай главата горе и плещете за околните хор, плещете за вас, за миналото ви, кьде сте били , с кого, за кво. Верно че даскалото е най -добрия разговор в началото но миналото сьщо е не почвай че си ходила с друг и ти е било хубава.просто как ти се е развил живота но не бьрзо а в подробности... :)

iiirish
07-27-2006, 06:42
Няма какво да си кажете като сте заедно три дни...представям си ако станат месеци или години какво ще е .Малко странно,но понякога така става,че като че ли наистина ти е толкова пиятно д си с дадения човек,че и дори мълчанието с него с приятно.Пък и не е задължително да гооворите.Отделяйте време да се поцелувате малко,да се гушкате..просто се радвайте един на друг.Пък то темите за разговор ще си дойдат от самосебе си :wink: =D>

ANGEL4E
07-27-2006, 06:47
"слушаме" тишината

ne se bezpokoi az sa6to imam tozi problem
az sa6to se pritesnqvam no ve4e go prieh prosto se naslajdavai na vremeto prez koeto ste zaedno

koalka
07-27-2006, 06:57
Ами според мен стеси омръзнали и не знаете за какво да си говорите.Ние с моя приятел сме заедно от няколко месеца и винаги има за какво да си говорим.Никога не сме си мълчали.

maybelline
07-27-2006, 07:09
Така се получава много често,ако от скоро познаваш човека до себе си.Преди да станете гаджета трябваше известно време да сте приятели,после по-близки приятели и накрая като усетите,че сте повече от приятели и си имате доверие,тогава да станете гаджета.А сега (донякъде) от притеснение ви се изчерпаха темите.Хем сте гаджета,хем не можете да си задавате лични въпроси,защото се познавате от скоро и незнаете как ще реагира другият.Щом ви се изчерпват темите,ходете понякога на кино (там не е нужно да говорите,а и няма да се чувствате неловко) или на някой развлекателен парк(София-Ленд),като не е нужно да се качвате на най-скъпите атракции.Ходете например на билярд(евтино е) или в някой парк да играете тенис на маса(в София в Западен парк има маси) и т.н.

BeBencEto
07-27-2006, 07:12
Няма какво да си кажете като сте заедно три дни...представям си ако станат месеци или години какво ще е .Малко странно,но понякога така става,че като че ли наистина ти е толкова пиятно д си с дадения човек,че и дори мълчанието с него с приятно.Пък и не е задължително да гооворите.Отделяйте време да се поцелувате малко,да се гушкате..просто се радвайте един на друг.Пък то темите за разговор ще си дойдат от самосебе си :wink:
taka az podkrepqm donqkude tova no macka msiql che se otnasq za malko po zadulbocheni neshta imam predvid vruzka v koqto horata veche znaqt absolutno vsichko edin za drug .....vij az mislq che ne si sreshtnala tochniq pich zashtoto sled kato nqma za kakvo da si govorite oshte na tretiq den...kakvo da ne bi da iskash da mi kajesh che ste si kazali vsichko edin za drug!? za men mejdu vas e imalo prosto prevli4ane i nishto po zadulbocheno.....kogato dvama choveka nqma za kakvo da si govorqt to tova znachi che si nqmat doverie....a vruzka bez doverie ne e vruzka!

Kotetoto
07-30-2006, 16:18
Ami izmislete da pravite ne6to interesno,4e posle da ima za kakvo da si govorite cqla sedmica

cskamoni4ka
07-31-2006, 10:22
Излизайте с приятели,тогава няма начин да мълчите,и ходете някъде,примерно на кино,някъде да се забавлявате,тогава пак няма да ви се налага да мълчите!

freaky_FK
07-31-2006, 10:38
gledaite nqkvi filmi koito da obsujdate.hodete na razlichni mesta.izlizaite zaedno s priqteli.prosto vie ste ot 3 zaedno i imate po mlaki onehsta koito ste pravili zaedno.kato si strupate bshti spomeni she imate oshte temi na razgovor ;)

MiRaCuLiXbb
07-31-2006, 11:07
Не съм чел темата и незнам дали е предлагано, но защо не мръднете някъде? Планина, море, на село някъде? То да седиш по цял ден в кафето и в голяма компания да си омръзва яко.

yo-ma-nigga
07-31-2006, 11:35
3 dni sa nishto bih kazala...ako e da rechem....3 meseca...3 godini ai da ne e tolkova che e mn ama se pak 3 dni sa nishtO....

07-31-2006, 12:15
Ами според мен стеси омръзнали и не знаете за какво да си говорите.Ние с моя приятел сме заедно от няколко месеца и винаги има за какво да си говорим.Никога не сме си мълчали.
Глупости!
Как по точно ще си писнат за два дни. maybelline е най-права. Просто сте на начален етап и личните въпроси изглеждат някак 'срамни' и далечни все още. И тяхното време ще дойде. В началото всички си говорим на общи теми, разказваме някакви случки от миналото си и т.н. За разнообразяване...не се виждайте по цял ден. Отделяйте по 4-5 часа вечер, така неловкото положение няма да е толкова неловко. А идеи има много. От разходки по планини, извън града, пикници с приятели, срещи с приятели, кино и т.н.
Успех :)