PDA

View Full Version : Мъчно ми е...



07-27-2006, 00:25
Значи... Ситуацията е следната. Ходихме с едно момче известно време... Излизахме така, прегръщахме се, целувахме се... Но дойде 1 момент, в който той се сдобри с бившата си приятелка и там с разни др момичета който аз ИЗОБЩО НЕ ПОНАСЯМ и аз го скъсах... След това го помолих пак да сме заедно и да ми се обади като си дойде от почивка, но в последствие пък разбрах че 1 ден след като сме скъсали ТОЙ ЗВЪНЯЛ на една да я кани на среща като е разчитал вероятно на факта че ние с нея не си говорим нали и няма да разбера може би..или пък изобщо не му е пукало...
И най-гадния факт, който не мога да преглътна е че нито ми пожела късмет на изпитите ми тука (ами си отиде на почивка както казах), нито ми честити рождения ден и... Не знам много ми е тъжно от цялата ситуация... Ако си пишем някакви СМСи те са адски бритални и неприятни...
Много ми е мъчно за тоя човек, не мога да спра да мисля за него нз... Но не мога да му простя, вътрешно се разкъсвам, а изглежда си го обичам но не мога да преглътна не мога....

rocT
07-27-2006, 02:38
Спокойно... трябва да го забравиш, защото ( извинявай, че ще ти го кажа), но явно той нищо не е изпитвал към теб... Вероятно само те е използвал, вероятно за да накара бившата си приятелка да ревнува... или пък просто не е искал да е сам и се е възползвал от теб. Такъв тип момчета не ти трябват, тъй като гледам не си от тези момичета...което е добре. Спокойно, забрави го.. гледай напред и не му мисли толкова :wink: Защо да ти е мъчно за него, след като той умишлено те е накарал да страдаш.. !? :-k Ай сиктир ! Свиркай си и да не ти пука ::: Знай, че той е с класи по-надолу от теб... тъй че не си заслужава да се тръшкаш за него.
Успех

koalka
07-27-2006, 07:01
Мъчно ти е,но няма какво да направиш.Явно не иска да е с теб.Ако искаше нямаше да постъпи така.Ако държеше на теб щеше да ти се обади за рожденния ти ден.Не се занимавай с него.Няма смисъл.

BeBencEto
07-27-2006, 07:07
dobre...znachi az iskam da ti kaja che sled kato si bila shtastliva s nego o edno vreme sichko e bilo ok i che ti e dal moje bi malkoto shtastie koeto si zaslujavala..est koeto ne ti e bilo dostatuchno.mislq che sega nqma nujda taka mnogo da se izterzavash pri polojenie 4e na nego dori ne mu puka za teb.vqrno boli mnogo sled kato si imala chuvstva kum nego no spored men vaobshte ne se zanimavai s nego a produlji napred i kogato namerish podhodqsht moment mu go vurni tupkano.. :-)

maybelline
07-27-2006, 07:16
Как точно се е сдобрил с бившата си приятелка?Поискал е пак да ходят и тя се е съгласила или просто са решили да не се мразят след като са скъсали?Защото ако е вторият случай,това не е повод за ревност.А при първия случай - тоя човек щом е с теб какво въобще търси при бившата си?!Явно ти си скъсала с него и той се е почувствал обиден и наранен (ако не наранен,то поне егото му е било накърнено че си скъсала ти с него,а не той с теб).Нищо чудно да ти е сърдит,но ако въобще не се интересува какво става с теб,то тогава ти си късметлийка че си разбрала що за кретен си разкарала от себе си.По-добре го забрави и си продължи живота.

ANGEL4E
07-27-2006, 07:17
az sa6to sam na mnenie 4e toi ne e izpitval ni6to kam teb
spri da misli6 za nego znam trudno e no az znam 4e 6te se spravi6 badi silna i my natrii nosa kato si hvane6 mn poqko gadje i bade6 6tastliva s novoto.
USPEH :)

yo-ma-nigga
07-28-2006, 09:09
toi prosto ne e za teb...qvno e poredniq glupak ..trqbva da go zabravish inache mnoo she stradash .........shte vidish sled vreme che ne si e struvalo da se zanimavash s izvinenie s takuv shibanqk [-X

07-28-2006, 10:29
ами не знам точно как са се сдобрили, той тогава каза че просто са се сдобрили и аз се разсърдих... След това си поговорих и с нея и тя каза че не мислела да се събират, но не беше убедена. А и аз като знам той колко много си я обичаше и до последно винаги я е обичал... И общо взето каквото и да ми беше казъл, дори и да не са се събрали като гаджета пак, той си беше лъжец и ме лъжеше за много неща.
Само че проблема не точно там, а в това че 1 ден след като скъсахме той си е уреждал среща с друго момиче и доколкото и сега знам (не че си говоря с него) той смята да се вижда и с други момичета, абе женкар какво да ви говоря... ](*,) [-X
Кофти ми е че не мога да изляза с друг човек, защото нямам нито желание нито пък някой ми харесва... Дори и да излезем така на по кафенце няма да ми е приятно и нали знаете като правиш нещо без да го искаш не се получава, не е истинско

Boot
07-28-2006, 10:53
Абе еби го.
В смисъл... откъсни се от тоя човек, не се задълбавай в тея чувства, щото после по-трудно.
Сега ще ти е кофти примерно 1 месец. Ама после ще ти мине и ще дойде да те спаси някой принц.
Иначе, ако не го заебеш, той ще те мотае твърде дълго и ще ти е кофти 5 месеца, примерно.
А той изобщо не е принц.

ANGEL4E
07-28-2006, 11:04
za6to trqbva da si s 4ovek koito ti pri4inqva samo bolka haide uspokoi se
da znam mn e gadno katokasa6 s nqkoi no pak taka ima6 6ans da se sre6ne6 s nqkoi po gotin ne si li mislila po vaprosa
a i za6to trqbva da trrpi6 4ovek koito samo te laje?
:-k [-X :roll:
haide spoko izlez s priqtelki otidete po magazinite zaglejdai se po minava6tite pi4ove i ste vidi6 kak ste ti olekne

07-28-2006, 13:24
Такива като него не ти трябват [-X Той не е изпитвал нищо към теб и явно не те заслужава. Знам, че няма а го забравиш лесно, но трябва, защото това ти причинява само болка :-k

sLaDicHK{}7{}
07-28-2006, 13:30
явно няма никакви чувства към теб,щом е чакал удобен случай да покани друга на кафе:(
няма смисъл да се тормозиш защото не го заслужава!Постъпил е адски гадно спрямо теб :smt013 Затова си гледай живота и продължавай напред с високо вдигната глава!

addictedtou
07-28-2006, 13:33
явно няма никакви чувства към теб,щом е чакал удобен случай да покани друга на кафе:(
няма смисъл да се тормозиш защото не го заслужава!Постъпил е адски гадно спрямо теб :smt013 Затова си гледай живота и продължавай напред с високо вдигната глава!
и аз тка мисла