PDA

View Full Version : Защо е болеше постоянно ?



EnJoY
07-27-2006, 06:55
Хора много ми е интересно..отговора на този вьпрос ? Значи говоря за секса с бившата си приятелка. Всеки пьт я болеше малко или много.. Песиса ми е 17.5см та мисля че е нормално. Аз сьм и пьрвия и когато се маахме на Задна или когато влизаше целия нея много е болеше и ме караше да спирам дори.. Например на задна като влиза целия пак е болеше абе само настрани (защото не влиза целия) не я болеше. Преди секс с базик но като ли и с молба ми викаше сладко. "ма нали с малкия пишо" :lol: .. Та какьв е бил проблема при положение че сме правили секс мн редовно ..случвало се е в седмицата 5 пьти !!! а по принцип 2-3-4 пьти .. Айде кажете ми да не се чудя.. с пьрвите ми момичета не ги болеше толкова или не сме сподяли че врьзките ни са били малки и аз нз.. А да допьлня най е болеше когато пениса беше се изпьнал до край което беше почти всеки пьт ? :-#

EnJoY
07-27-2006, 07:14
Ъъ...Наистина ли те интересува защо я е боляло,или просто се гордееш,че пишката ти е 17 см?

Ако се гордея щях да пусна тема ей нормално ли е да ми е... както гледам правят другите а мисля че трябваше да споделя колко е голяма за да предцените що е боли ?

LoRinSeR
07-27-2006, 07:17
Слабо овлажняване ?

EnJoY
07-27-2006, 07:30
Слабо овлажняване ?

Да бе ти луд ли си ... Бих казал много силно !!! Иначе ако беше слабо щеше ли генеталите ми винаги да са мокри!!

а @Whisskas - ми щото винаги сьм се чудил а когато човек се пита и неможе да си отговори тьрси отговора от други хора!!

07-27-2006, 07:39
Бе говори с нея не пиши по форумите все едно някой е гинеколог и е виждал путката на приятелката ти кво що за да ти каже.

Mike-Jones
07-27-2006, 08:23
Ъъ...Наистина ли те интересува защо я е боляло,или просто се гордееш,че пишката ти е 17 см? da i az mislq taka pi4 4e samo da se istuknesh iskash 4e pishkata ti e 17

07-27-2006, 08:53
Ъъ...Наистина ли те интересува защо я е боляло,или просто се гордееш,че пишката ти е 17 см? da i az mislq taka pi4 4e samo da se istuknesh iskash 4e pishkata ti e 17

Ма то на половината хора на света пишката им е 17 какво да изтъква за изтъкване е ако ти е 21-22 и нагоре.

ragingbull
07-27-2006, 09:01
ne sum kompetenten ama spored men kogato e na zadna vaginata se stesnqva i e normalno da q boli...a kazva6 4e kogato go vkara6 celiq sa6to q bolqlo.....ami normalno...samata vagina e dalga ot8 do 10 cm(e pri vsqka e razlichno, 4ernite imat po-dulboki dokato aziatkite imat po-kusi) ta tvoq e 17(ne se fukai) ama da kajem 4e na neq sa i do6li ot5 do 7cm pove4e fani pomisli malko i 4eti nau4na literatura...puk i tq moje da e bila mn vlajna ama s tqsna vagina...trqq malko mozuk.....ta mai tfa ti e problema.... ](*,)

EnJoY
07-27-2006, 09:22
ne sum kompetenten ama spored men kogato e na zadna vaginata se stesnqva i e normalno da q boli...a kazva6 4e kogato go vkara6 celiq sa6to q bolqlo.....ami normalno...samata vagina e dalga ot8 do 10 cm(e pri vsqka e razlichno, 4ernite imat po-dulboki dokato aziatkite imat po-kusi) ta tvoq e 17(ne se fukai) ama da kajem 4e na neq sa i do6li ot5 do 7cm pove4e fani pomisli malko i 4eti nau4na literatura...puk i tq moje da e bila mn vlajna ama s tqsna vagina...trqq malko mozuk.....ta mai tfa ti e problema.... ](*,)

Ми такьв отг тьрсех..немоа да разбера само кво ме нападате че ми 17 :smt011 .. ? Както вече казах неговорим колко ми е а защо е боляло нали..ако искате да пусна тема йеее имам голям к*р ? Та ако има още с научни изказвания без нападки да се изказва по малките пишоци да мьлчат :evil: :evil:

LoRinSeR
07-27-2006, 09:24
ne sum kompetenten ama spored men kogato e na zadna vaginata se stesnqva i e normalno da q boli...a kazva6 4e kogato go vkara6 celiq sa6to q bolqlo.....ami normalno...samata vagina e dalga ot8 do 10 cm(e pri vsqka e razlichno, 4ernite imat po-dulboki dokato aziatkite imat po-kusi) ta tvoq e 17(ne se fukai) ama da kajem 4e na neq sa i do6li ot5 do 7cm pove4e fani pomisli malko i 4eti nau4na literatura...puk i tq moje da e bila mn vlajna ama s tqsna vagina...trqq malko mozuk.....ta mai tfa ti e problema.... ](*,)

Ми такьв отг тьрсех..немоа да разбера само кво ме нападате че ми 17 :smt011 .. ? Както вече казах неговорим колко ми е а защо е боляло нали..ако искате да пусна тема йеее имам голям к*р ? Та ако има още с научни изказвания без нападки да се изказва по малките пишоци да мьлчат :evil: :evil:


На повечето мъже им е 15-17, затова ти казват да не се фукаш.

`Death`Whore`
07-27-2006, 09:24
Боже, боже! На моя мъж му е толкова и не ме боли на задна прашка. Не е нормално да я боли през цялото време. Нормално е няколко месеца след започване на полов живот да я боли в началото.

LoRinSeR
07-27-2006, 09:33
Боже, боже! На моя мъж му е толкова и не ме боли на задна прашка. Не е нормално да я боли през цялото време. Нормално е няколко месеца след започване на полов живот да я боли в началото.

И моята приятелка я болеше в началото и в някои пози просто не прониквам до край.

sssxcv
07-27-2006, 10:52
Как ще се кефи с 17санта чувате ли се, на 15 годишни са и толкова че и повече ;). Може пък да ти е много дебел, вземи го премери :mrgreen: .

07-27-2006, 10:54
imah sy6tiq problem s moq priqtel, toi mi be6e pyrviq i me bole6e bih kazala daje 3 meseca(ne koi znae kva bolka ama...) na nego 4lena mu e 18sm (kakto pri pove4eto mom4eta) i otidoh na lekar , pri koeto se okaza 4e az sym tqsna i tr da mine malko vr da mi se raz6iri vaginata ot samosebe si :) uspeh :lol:

`Death`Whore`
07-27-2006, 10:55
Вие сте напълно малоумни! 17 сантиметра е доволно голям пенис. И да е повече, няма как да влезе в жената, така че е по-зле за мъже. Колкото и да мислите, че жените се кефят на огромни пениси, толкова по-заблудени сте.

iskamTe_vednaga
07-27-2006, 11:15
ili ne si q vazbujdal dostata4no.ili e bila plitka(sa6tnost tq na kolko e )

krem4et0
07-27-2006, 13:43
Ами ако се е стегнала или е в началото на половия си живот е нормално.И аз съм така в началото ама като мине време минава.А и ако си ръгал като дървар!

aprilia`rs`
07-27-2006, 14:51
Слабо овлажняване ?

Да бе ти луд ли си ... Бих казал много силно !!! Иначе ако беше слабо щеше ли генеталите ми винаги да са мокри!!

а @Whisskas - ми щото винаги сьм се чудил а когато човек се пита и неможе да си отговори тьрси отговора от други хора!!ae pi4 qsno razbraxme 4e pi6kata ti e golqma are sq spri da pi6e6 tapi temi s cel da se poxvali6 mnogo qsno izliza ot cqlata rabota kakva ti e celta trqa si maloumen da nerazbere6 za6to q boli ili da si nekoi na vazrast mejdu 10 i 12(ama4e teoriq vkarax :mrgreen: )

07-27-2006, 19:32
Да ти кажа, и мен ме боли, когато с гаджето ми го правим на задна, но межи би това се дължи на факта, че га правим от скоро и може би в начолото е нормално. Но ти казваш, че с приятелката ти сте го правили често и дълго време, значи не би трябвало да я е боляло... А КАкто горе попитаха може би не е било достатъчно овлажнена...? Според мен, размерът не е причината за болката й. А тази болка винаги ли я е имало, при всеки един път?

07-27-2006, 20:11
аз от целия разказ само разбрах че му голям к*ра..още веднъж да беше "споменал" че му е голям няааше да му е за пръв път...сиг супер мн се кефи че не се усеща колко пъти се похвали.. бати дърваря..

EnJoY
07-29-2006, 06:55
Да ти кажа, и мен ме боли, когато с гаджето ми го правим на задна, но межи би това се дължи на факта, че га правим от скоро и може би в начолото е нормално. Но ти казваш, че с приятелката ти сте го правили често и дълго време, значи не би трябвало да я е боляло... А КАкто горе попитаха може би не е било достатъчно овлажнена...? Според мен, размерът не е причината за болката й. А тази болка винаги ли я е имало, при всеки един път?

Ми вечче почнах да се замсилям че е от овлажняването щото не е всеки пьт боляло но почти всеки пьт може .. А вече няма да коментирам тьпите Ви изказвания за размера ми[-X ... . Година и нещо сме имали постоянен полов живот .. А да питам може ли да е от организма и...или е просто от малка вьзбуда - а това е толкова не логично след като се има на впредвид че секс играта ни е около по 30-40 минути (ние нея си е най обичахме) Лизане близане пипане ауу като си спомняяяяяяяяяя :smt008 ? А казах ли колко ми е голям хахаха тцтц моля пишете по вьпросите ми !!!

`Death`Whore`
07-29-2006, 08:35
А тя да не би да изсъхва в края на любовната игра?

EnJoY
07-29-2006, 09:17
А тя да не би да изсъхва в края на любовната игра?

Да бе точно пьт тогава е най HOTTTTTTT

p0w3r
07-29-2006, 09:30
Абе на мен са ми казвали , че вагината в началото може да побере 8см. , а след време като се разтвори към 13см. ... мнооо ми е чудно как си и го наврял целия (17см.) ... :-k

CaSsPeR
07-29-2006, 10:59
ako si misli6 4e s 17.5 pravi6 ne6t ........... hoi se pregledai

LoRinSeR
07-31-2006, 06:15
Абе на мен са ми казвали , че вагината в началото може да побере 8см. , а след време като се разтвори към 13см. ... мнооо ми е чудно как си и го наврял целия (17см.) ... :-k


ХАХА ти биология учил ли си ?

tubeme
08-01-2006, 09:01
ne sum kompetenten ama spored men kogato e na zadna vaginata se stesnqva i e normalno da q boli...a kazva6 4e kogato go vkara6 celiq sa6to q bolqlo.....ami normalno...samata vagina e dalga ot8 do 10 cm(e pri vsqka e razlichno, 4ernite imat po-dulboki dokato aziatkite imat po-kusi) ta tvoq e 17(ne se fukai) ama da kajem 4e na neq sa i do6li ot5 do 7cm pove4e fani pomisli malko i 4eti nau4na literatura...puk i tq moje da e bila mn vlajna ama s tqsna vagina...trqq malko mozuk.....ta mai tfa ti e problema.... ](*,)

Ако беше прочел нямаше да питаш. Но от друга страна за това са тези форуми за да попиташ. Ragingbull е прав. Влагалището на жената е доста кусичко и тясно особенно в по ранна възраст. С времето нещата се оправят но все пак влагалището си остава плитко. Нормално мъжете имат 15-17 сантиметра но твойта е малко повечко. 17,5 вече е доста болезнено за женичка на тази възраст. Още повече че тези две пози в които я боли най - много са позите в които може да проникнеш най - дълбоко. Има пози в които не можеш да влезнеш толкова навътре. Като например тази настрани... Има много пози при които не може да проникнеш до край. Прочети някоя книга и виж кои са те.

G-точката на жената се намира на 2-3 сантиметра на вътре във влагалището. Така че технически само 3,4 сантиметра да си вкараш в нея тя ще скимти от удоволствие. Болката идва като опреш в стената на влагалището.

Не искам да пропусна и факта че има, много рядко, жени които изпитват удоволствие от усещането за натиск върху най - дълбоката част на влагалището. Тези жени обикновенно са манячки на големите фалоси и се кефят от дулбоко проникване. Това обаче са редки случаи. Товита мацка не е от тях. За да и направиш секса само удоволствие без болка направи тези три неща.


1. Винаги смазка
2. Не си го пъхай до край! А пробвайте с нея до къде не я боли и след това не смей да си го вкарваш целия.
3. Не блъскай, а го прави по бавно и нежно. Може да се разблускаш само ако тя те е оторизирала за това. Някой жени обичат болката но чак след като са се възбудили до небесата!

Успех

N.C.L
08-01-2006, 11:34
Как са ти влажни генеталите през презерватива ? освен ако не пускаш семенен секрет преди да свършиш, което не нормално за мъжа, мхм както пиша за 10ти път вземете крем, или отдели половин час преди половия акт да я възбуши, проникваи нежно, не прави бързи движения бавни и плавни и непрекъснато ако е позволено от позата стимулираи клитора

qgodkata__
08-03-2006, 22:53
Enjoy,не мислиш ли,че това е малко лично,та да го разправяш по форуми.Дали ако тя го прочете ще и стане приятно,че разкриваш сексулания ви живот във форум?!И плюс това това нали не е вече твой проблем,тя ти е бивша само неин е.Тя ако иска ще пусне тема.Вярно,че докато сте били заедно е бил 90% неин и 10% твой проблем,защото ти явно не си можал да си направиш кефа като хората.Ама не знам какъв и е смисъла на тая тема сега!!! [-X Ако аз съм тъпа и не разбирам може да ми осбясниш ](*,)