PDA

View Full Version : Разделите Любов и Секс



WWW
07-27-2006, 09:45
Абе да му се невиди от това, което съм прочел, оставам с впечатление, че във този форъм не пишат нормални хора.

Всички тия на по 15-16, които пишат, ми се струват доста неориентирани и с тотално грешна представа за живота и заобикалящия ги свят. ХОРА земете се стегнете малко......

Според мене тук пишат ВСЯКАКВИ ОТКАЧАЛКИ... айде стига толко.

ragingbull
07-27-2006, 09:48
ti pa si o6te po-golema otka4alka ta da gi 4ete6...a ko lo6o ima...horata se obichat i tfa e ot kakto svqt svetuva.....

WWW
07-27-2006, 09:51
да прочетох малко .... и хората на тази възраст 14-15-16-17 мислиш, че се обичат ? те не знаят още за какво става дума ... това тяхното са детски простотии, занимават се с това, за да им е интересно, че по цял ден си нямат работа, вместо да земат да прочетат нещо.. те се занимават с глупости, но ще го осъзнаят когато е късно

ragingbull
07-27-2006, 10:07
e dobre az sum na 18...i kaji mi ti kvo da ne si im ba6ta......da pravat ko si iskat....tfa si e tehen problem, i za6to misli6 4e edno teen-4e na 15 ili 16 ne moje da obi4a.....ami to sega na tazi vazrast ako ne si fanat po nekoe gaje koga??!??! na 20 ili kogato stanat na 30 i da se 4udat posle kvo da pravat v legloto ili s 4oveka koito moje bi obi4at.......i tova sa nai-sladkite godini ot jivota....taka che sega mu e vremeto da luduvat i da se opoznavat, bilo to intimno ili 4isto psihi4eski....a i ne trqbva da sudim vseki...kakto e kazal Hristos....tozi koito NE e gre6en neka pruv hvurli kamuk........taka che sedi miren i ne se kosi za tfa koi kakvo i kak go pravi.......vseki si ima mozuk v glavata nezavisimo v kvo koli4estvo e.... [-(

LoRinSeR
07-27-2006, 10:08
Има модераторски екип, ти какво се косиш ?

ragingbull
07-27-2006, 10:12
Има модераторски екип, ти какво се косиш ?
i ti si prav.......te da si otgovarqt......

WWW
07-27-2006, 10:13
e dobre az sum na 18...i kaji mi ti kvo da ne si im ba6ta......da pravat ko si iskat....tfa si e tehen problem, i za6to misli6 4e edno teen-4e na 15 ili 16 ne moje da obi4a.....ami to sega na tazi vazrast ako ne si fanat po nekoe gaje koga??!??! na 20 ili kogato stanat na 30 i da se 4udat posle kvo da pravat v legloto ili s 4oveka koito moje bi obi4at.......i tova sa nai-sladkite godini ot jivota....taka che sega mu e vremeto da luduvat i da se opoznavat, bilo to intimno ili 4isto psihi4eski....a i ne trqbva da sudim vseki...kakto e kazal Hristos....tozi koito NE e gre6en neka pruv hvurli kamuk........taka che sedi miren i ne se kosi za tfa koi kakvo i kak go pravi.......vseki si ima mozuk v glavata nezavisimo v kvo koli4estvo e.... [-(

Добре съгласен, но мнението не мога да се променя както и да е :) това не е важно, просто исках да кажа аз какво мисля :)

Поздрави .. :)

Jenifer
07-27-2006, 10:34
ragingbull написа:
e dobre az sum na 18...i kaji mi ti kvo da ne si im ba6ta......da pravat ko si iskat....tfa si e tehen problem, i za6to misli6 4e edno teen-4e na 15 ili 16 ne moje da obi4a.....ami to sega na tazi vazrast ako ne si fanat po nekoe gaje koga??!??! na 20 ili kogato stanat na 30 i da se 4udat posle kvo da pravat v legloto ili s 4oveka koito moje bi obi4at.......i tova sa nai-sladkite godini ot jivota....taka che sega mu e vremeto da luduvat i da se opoznavat, bilo to intimno ili 4isto psihi4eski....a i ne trqbva da sudim vseki...kakto e kazal Hristos....tozi koito NE e gre6en neka pruv hvurli kamuk........taka che sedi miren i ne se kosi za tfa koi kakvo i kak go pravi.......vseki si ima mozuk v glavata nezavisimo v kvo koli4estvo e....


evala :smt038 Mnogo dobre kazano :smt038


http://img278.imageshack.us/img278/3963/biosbushjh8.png (http://imageshack.us)

`Death`Whore`
07-27-2006, 10:37
Аз съм на 20 и какво? На 18 го направих за пръв път и тогава хванах първото си истинско гадже. И не се чудя какво да правя в леглото с човека, когото обичам. И той не се чуди, макар да го е правил само с мен, а е на 19 години. Защо да са най-сладките години от живота? Защото батковците могат да ебат момиченцата по-лесно, като им кажат, че ги обичат?

ragingbull
07-27-2006, 10:49
Аз съм на 20 и какво? На 18 го направих за пръв път и тогава хванах първото си истинско гадже. И не се чудя какво да правя в леглото с човека, когото обичам. И той не се чуди, макар да го е правил само с мен, а е на 19 години. Защо да са най-сладките години от живота? Защото батковците могат да ебат момиченцата по-лесно, като им кажат, че ги обичат?
da az puk sum na 18 i go napravih za pruv put na 18, ne 4e sajalqvam, no dosega ne sum imal naistina seriozno gaje koeto da me obicha, se za po1 ili 2 meseca...nekvi takiva gluposti......ne sum opoznal lubovta takava kakvato mi se iska(ne 4e trqbva da tursq idealnata lubov i takava kakvato q iskam) no nqkak sajalqvam 4e ne sum luduval pove4ko kogato trqbva6e..a sega naistina predstoqt trudnite godini.....i smislat na toa koeto kazah be 4e kogato po-otrano opoznae6 kakvo e sex, lubov, moje bi i 6tastie to togava 6te ima6 nqkakva predstava za jivota, dori i minimalna( sq ne kazvam 4e trqq si4ki da po4nat da se e*at o6te ot 12-13-14 godi6ni) no vse pak v dne6no vreme e malko stra6ni4ko da kaje6: az sum na 20-25 imal sum samo 1 ili dve gajeta.....ili neopiten sum.....ne 4e ima ne6to starnno no horata go priemat po razli4en na4in....i kakto kazah vseki si otgovarq za sebe si..... :roll:

07-27-2006, 10:50
Абе да му се невиди от това, което съм прочел, оставам с впечатление, че във този форъм не пишат нормални хора.

Всички тия на по 15-16, които пишат, ми се струват доста неориентирани и с тотално грешна представа за живота и заобикалящия ги свят. ХОРА земете се стегнете малко......

Според мене тук пишат ВСЯКАКВИ ОТКАЧАЛКИ... айде стига толко.

Прав си ако всички са като теб така ще да е.

`Death`Whore`
07-27-2006, 10:54
Отчаяно търсиш причина за неуспеха си да намериш споделена любов. Това, че не си имал гадже преди 18 или че не си правил секс, няма връзка. Аз съм имала 4 гаджета, и за 4-те ми е пукало и това не ме прави по-нисша от някои момичета, които правят секс от 14 годишни и са се натискали, сваляли и ебали с доста момчета. Даже ми прави чест.

Какво от това, че си имал малко гаджета и че си неопитен? Не позволявай да ти бъде комплекс.