PDA

View Full Version : Бягане сутрин



NaTaLi
07-27-2006, 10:38
Бягате ли сутрин ??? И това помага ли за отслабване и хубаво тяло или трябва и други упражнения??? И ако бягате колко горе долу бягате и колко е най-добре за най-добър ефект и преди ядене ли трябва да се бяга? На плажа по-добре ли е? Въобще кажете нещо за бягането

ss
07-27-2006, 10:49
Бягате ли сутрин ??? И това помага ли за отслабване и хубаво тяло или трябва и други упражнения??? И ако бягате колко горе долу бягате и колко е най-добре за най-добър ефект и преди ядене ли трябва да се бяга? На плажа по-добре ли е? Въобще кажете нещо за бягането
Ще ти кажа как стоят нещата с хубавото тяло. Има няколко тима хора, ектоморф -> бърз метаболизъм, трудно или почти невъзможно качване на мазнина, бързо изчистване. Ендоморф -> бавен метаболизъм, качва бързо мускулна маса и мазнини, трудно се свалят. Избирай си, ако си ендо ограничи храненето и бягай, ако си екто яж каквото си искаш и се кефи, няма да надебелееш.

totev
07-27-2006, 11:06
аз се поддържам с бягане футбол и фитнес, но напоследък ме мързи да ходя на фитнес, поради което наблягам на бягането....
бягам рано сутрин или вечер.. след като ям не бягам, бяга се преди ядене...
за разстоянието, на което да бягаш.. това зависи само от теб, от това колко си напреднал, кокло можеш и така... бягай толкова колкото чувстваш че можеш.. не се насилвай че после боли гадно :)
незнам от коя група съм аз, но единствено си тичкам и тялото ми е хубаво :oops:

CooL_CheRRy
07-27-2006, 11:25
еми аз пък си бягам когато си искам ама ако искаш сериозно да отслабнеш трябва да бягаш всеки ден.................
според мен плувай повече и пий повече минерална вода

tainstvenata
07-28-2006, 19:49
hubavo e da se bqga .. az ne bqgam no karam kolelo sashto e dobre.Lelq mi bqga sutrin i ve4er redovno .. prosto za zdrave .. hubavo e i mislq i az da po4vam da bqgam :) bqgai kolkoto moje6 naistina kakto pi6e totev ne se pritovarvai mnogo 6toty ako ne trenira6 redovno i ne si sviknala na golqmo natovarvate 6te te boli dosta :) aide uspeh v bqganeto xaxax :)

vra4ka
07-28-2006, 20:05
След тренировка всеки ден правя ОФП, което включва 3-4 км бягане - крос с бързо темпо. Тъй като винаги съм тренирала не мога да отслабна. Затова при мен единствения начин са диетите. Но при теб съм убедена, че ще има резултати. Според мои наблюдение не е хубаво да се прави строга диета и същевременно много спорт. Като тренираш не изклюючвай от менюто си въглехидратите.
А за тичането на плажа - 1км. на блажа се равнява на 2 в парка.
А и е много по-приятно! :wink:

powerman
08-23-2011, 18:36
Ако тръгваш с целта ,че трябва да тичаш ,за да отслабнеш много трудно ще стане ,защото след всяко тичане само се висиш пред кантара.. ,а така не става трябва постоянство ,аз мога да ти кажа да тичаш 2-3 километра ти ако не можеш да ги издържиш какво правим? Ти сама трябва да прецениш колко въздух имаш за тичане може да тичаш 600 метра пак са добре:)

zoreto
08-23-2011, 18:37
И защо решихте да извадите тема от 2006г ?