PDA

View Full Version : кажете ми кво да правя?



macka123
07-27-2006, 13:31
значи...има две момчета-най-добри приятели.та мисля че харесвам и двамата.но не съм сигурна.на моменти супе рмн ме дразнят,но понякога са супер мили и печени.с единия съм ходила тъкмо 2 пъти.с него си се целувам когато ми се доцелува,но нищо повече...но той не се занася само с мен а и с др.и на моменти като че ли ревнувам.тва означава ли че го харесвам?др е малко лигав но инче напоследък се държи супер готино към мен.всяка вечер си пишеме смс-и и уж се заиграваме ама нищо не правиме.в смисъл някси с него ми е по трудно да си представя да имам нещо(може би и с първия щеше да е така ако нищо не беше имало м/у нас)помогнете ми.нз какво изпитвам и какво мисля?ако имате въпроси казвайте?

koalka
07-27-2006, 13:46
Според мен няма никакъвсмисъл това,което правите.Трябва да избереш един от двамата и да бъдеш с него.Не знам на колко си,но според мен това са детски истории.

Kisses_P
07-27-2006, 13:50
Трябва да си изясниш какво чувстав към двамата.Много е гадно да харесваш двама най-добри прятели.Според мен първото момче не изпитва чувства към теб щом се занася и други.С второто момче щом си пишете смс-си значи,че той се интерсува от теб и щом се държи мило и тн. значи има нещо към теб/поне според мен/. :wink: изясни си чувствата и говори с момчето.Ако бях на твое място щях да не си и помислям за първото момче и щях да харесвам второто

macka123
07-27-2006, 13:52
misi

Kisses_P
07-27-2006, 14:00
за нищо.Надявам се с koalka сме ти помогнали поне малко