PDA

View Full Version : ZA MOM4ETATA!:)~



mimi_sugababe
07-27-2006, 14:40
poprincip znam 4e mom4etata sa po-4uvstvitelni i ot momi4etata no mogat da go sahranqvat po-dobre ot nas?tova vqrno li e?ami........kogato slu6ate tajna pesen zamislqte li se?zamislqte li se kogato gledate moreto?mn mi e interesno!:}}}}}}}}}}}

anichkaaa
07-27-2006, 14:46
Na men sa6to mi e lubopitno:)Haide mom4eta priznaite dali e taka :)

Love__DaLi
07-27-2006, 14:49
100% Вярно :mrgreen:

mmite
07-27-2006, 14:52
Няма какво да ви е интересно така е.каквото и да казват другите замисляме се .

anichkaaa
07-27-2006, 14:53
Няма какво да ви е интересно така е.каквото и да казват другите замисляме се .

Tova samo moje da ni radva:)..ili pone men :P

ragingbull
07-27-2006, 15:00
absolutno vqrno...zavisi ot pesenta zavisi ot denq i moreto....awe vqrno.....pone kogato mom4e pla4e moje da mu se vqrva.....mujkite salzi sa istinski.....taka che nqma ko da lubopitsvate.....po-chustvitelni sme, no mojem da kriem, da preglu6tame gor4ilkata i vinoto s otrova..... =; [-( :-({|= :)

~KUCHKATA~
07-27-2006, 15:07
a za kvo togava se pravite na bezchuvstveni

pickpocket
07-27-2006, 15:14
Добър въпрос за който нямам отговор.

Lambo
07-27-2006, 15:30
a za kvo togava se pravite na bezchuvstveni

Ем аз лично го правя защото ако се държа чувствително към едно момиче тя веднага ме приема за "само приятел" и милиони пъти са ме рязали заради тва тъпо и несъществуващо словосъчетание и вече ми писна, така че внимавам колко чувствително се държа...

По темата: Ем когато ми е мн мн кофти винаги отивам да гледам морето, за радост живея само на 1км от него, или ако не ми се ходи си пускам някоя тъжна песен...

wow89@abv.bg
07-27-2006, 15:49
vijte sega-niakoi mom4eta sme mnogo po 4uvstvitelni ama edin istinski maj nikoga ne go pokazva osven na pravilnoto momi4e-ina4e 6te misliat za pedal ili za jen4o-malko slojna e rabotata-mene primerno edinstvenoto koeto me natajava e nekoia tajna pesen

EnJoY
07-27-2006, 15:56
Ми не бях такьв човек но откакто загубих това за което умирах именно половинката си станах мн романтичен и кьдето и да ида се замислям.. слушам бавни и бьрзи песни и всичко свьрзвам с нея.. Но иначе в началото като ходехме наистина задьржах чуствата си за да се правя на мьжкар и тя беше луда по мен ама луда като казвам сещате се ...след като станах романтичен (което винаги е искала) тя ме заряза..подкрепям те @Lambo - момичетата нз кво искат :!:

Mike-Jones
07-27-2006, 16:00
mi :)vsi4ko e do 4oveka pak tova 4e shte te mislqt za pedal ne mislq ili za jen4o kakvo losho ima nqkoi da e 4ustvitelen dori e xubavo

07-27-2006, 16:15
i az si mislq ponqkoga 4e momi4etata ne znaete kvo iskate... ponqkoga 1 govorite i kato go polu4ite posle dr p1k iskate i taka ... mn e t1po.az mn 4esto se opitvam da ne si izrazqvam 4uvstvata kato mi e t1po... i vinagi kogato i da mi e nqkvo si mn glupavo pak si vikam 4e sam si dobre i malko ili mn si se prestruvam 4e sam si ok.4uvstvitelnite mom4eta .... kak da go kaja ... ne sa na "moda" pone za sega ... nz za dr-te.

pinki
07-27-2006, 16:24
Bojee az li4no mnogo cenq 4yvstvitelnostta na edno mom4e!I samo da dopulnq,4e ako edno muj ako ne pokazva istinskite si 4yvstva toi ne e nikakuv MUJ :!:

mimi_sugababe
07-27-2006, 16:30
povqrvaite mi ne vsi4ki momi4eta sa ednakvi vse pak ima izklu4eniq primerno az ne sam mn revniva i ako gadjeto mi se darji po milo s men ako imam nqkav problem koeto me samnqva 6te govorq s nego a nqma da kasam ako si go obi4am 6te napravq vsi4ko vazmojno prosto tq sigurno ne iskala da ti priznae (qvno e mn....)are ni6to nqma da kazvam za6toto ne q poznavam no...(mom4eta)ne si smenqite mnenieto za momi4etata pod vliqnieto samo na edno prosto ne sme ednakvi abe....vie me razbrahte!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}

DuraceLL
07-27-2006, 16:33
na pesnite koito mi napomnqt za ne6to se zamislqm ,est! oba4e kato gledam zvezdite i moreto i drugi takviz ne se raz4uvstvam. ne sym tolkova santimentalen.

acidburn
07-27-2006, 16:36
mi 100% vernu ~ ...ama ako sa zamislish nekfi tujni pesni..nz..kat mi e kofti si slusham takia tunji inache.. House , Rap ...etc za moreta i gluposti ne ispitvam nishtu :-)

07-27-2006, 19:50
~KUCHKATA~ написа:
a za kvo togava se pravite na bezchuvstveni


Ем аз лично го правя защото ако се държа чувствително към едно момиче тя веднага ме приема за "само приятел" и милиони пъти са ме рязали заради тва тъпо и несъществуващо словосъчетание и вече ми писна, така че внимавам колко чувствително се държа...

TVA E NAI GADNOTO I VQRNO NESHTKO KOETO SUM CHEL SKORO MINAH PO TOQ PUT . STAVAM GRUB TAPANAR SAMO TAKA IMA OPRAVIQ !!!!!!!!

not`here
07-28-2006, 09:48
Всеки един човек е чуствителен малко или много. Това дали го показва е признак на характер. Лично за мен да покажеш чуствата си няма нищо лошо. Едва ли ще те помислят за някакъв лигав тип или нещо подобно.

ragingbull
07-28-2006, 10:03
dobre we hora, sq 4eta i i ne vqrvam u6ite si(tfa nqma smisal da go obqsnqvam), ama naistina momi4etata ne znaete kakvo iskate( ili po-to4no nqkoi ot tqh)......predi nqkolko dni pusnah tema muje vs. jeni i tam mn momi4eta kazaha 4e iskat silna natura sas silen harakter, tova ozna4ava da ne pokazvame nqkakvi 4uvstva(e izklu4vam lubov razbira se ako tfa ne go pokaje6 zna4i ne si muj ili ne obi4a6)...togava za6to 4eta izkazi ot tipa: a togava za6to se pravite bez4uvstveni?!?!?! vse pak vsi4ko e do 4ovek......no ne moga da priema 4e hem tursite silen harakter hem nqkoi koito si lee 4uvstvata nalqvo i nadqsno...nqkak si e protivopolojno...vse pak naistina mujete trqbva da izlivat 4uvstvata si pred to4no opredelen 4ovek, i ne mislq 4e pove4eto momi4eta 6te haresvat nqkvi revliovci ili ligliovci, koiot samo gi e strah i se pritesnqvat ot absolutno vsi4ko...i vse pak....vsi4ko e do 4ovek...no mislq 4e samo zaradi tova 4e mojem da skriem 4uvstvata si ni pravi silniq pol.... :-k :-k :-k :-({|= [-( :-k :-k

CaSsPeR
07-28-2006, 10:28
Az si se zamislqm ;) v po4ti si4ko ;)

Lambo
07-28-2006, 14:59
~KUCHKATA~ написа:
a za kvo togava se pravite na bezchuvstveni


Ем аз лично го правя защото ако се държа чувствително към едно момиче тя веднага ме приема за "само приятел" и милиони пъти са ме рязали заради тва тъпо и несъществуващо словосъчетание и вече ми писна, така че внимавам колко чувствително се държа...

TVA E NAI GADNOTO I VQRNO NESHTKO KOETO SUM CHEL SKORO MINAH PO TOQ PUT . STAVAM GRUB TAPANAR SAMO TAKA IMA OPRAVIQ !!!!!!!!

Така е човече няма оправия иначе. И аз вече като съм влюбен в някое момиче вместо "Добро утро красавице" сутрин ще и кавам "Добро утро кучко :P~~~" така че да си мисли че мисля само за ебане и да държа "само приятелството" далече от главата й!!!

07-28-2006, 15:49
vqrno e po 4ustvitelni sme
edni go pokazvat drugi ne
i pitate za6to nego pokazvame... ami otgovora e mnogo lesen... kogato go pokajem ve4e drugite mom4eta smqtat 4e sme pedali daje ve4e i momi4etata mislqt taka...

XXX_f
07-28-2006, 16:26
ne pokazvat chyvstvitelnostta si, zashtoto smqtat , che edno momi4e 6te se vuzpolzva ot tova i shte go pravi lud, ne pokazvat chyvstvata si ,zashtoto gi e strah momicheto da znae che te sa vlubeni i smqtat , che momicheto shte im otneme svobodata. Spored men e taka i men tova mn me tormozi iskam da znam , choveka s koito sum dali me obicha ili ne , no toi nikoga ne go pokazva po kakuvto i da e bilo nachin , ima samo leki namecheta , koito moje i da ne oznachvata nishto

pitbullbg
07-28-2006, 17:32
a za kvo togava se pravite na bezchuvstveni

Ем аз лично го правя защото ако се държа чувствително към едно момиче тя веднага ме приема за "само приятел" и милиони пъти са ме рязали заради тва тъпо и несъществуващо словосъчетание и вече ми писна, така че внимавам колко чувствително се държа...

По темата: Ем когато ми е мн мн кофти винаги отивам да гледам морето, за радост живея само на 1км от него, или ако не ми се ходи си пускам някоя тъжна песен... ba6... mn to4no brat... evala

Nasindo
07-28-2006, 17:35
vqrno e :)

AssShot
07-28-2006, 18:47
Има една руска поговорка, която гласи : "На вкус и на цвят, приятели няма". Смисъл нито момчетата не сме еднакви, нито момичетата не са еднакви. Всички хора сме различни, за това различно мислим, действаме и реагираме. Не знам дали момичетата незнаят какво искат или ние не можем да ги разберем, но мисля че едно момче може да е и малко по-чувствително, но важното пред кого и къде можем да дадем поле на изява на своите емоции и къде не. Мисля че някъде на купонец у някой friend не можем да се спукаме да ревем, но някъде на саме с любимото момиче можем да покажем чувствата си без да ни помислят за гейчета или женчовци. А по въпроса, че сме си криели чувствата, не мисля че ги крием, просто на нас не ни е толкова лесно да плачем за щяло и нещяло, поне на мен. Но да, плакъл съм и аз. Да, заслушвам се в текста на песните (слушам и тъжна музика, тя също може да е страхотна). Да, много ми харесва да седя с моята приятелка на плажа и да гледам залеза или просто късно вечер с нея да се поусамотим на някой спасителски пост. И да, мился, че е по-добре ако едно момче е по-рамантично.

07-30-2006, 06:21
ne pokazvat chyvstvitelnostta si, zashtoto smqtat , che edno momi4e 6te se vuzpolzva ot tova i shte go pravi lud, ne pokazvat chyvstvata si ,zashtoto gi e strah momicheto da znae che te sa vlubeni i smqtat , che momicheto shte im otneme svobodata. Spored men e taka i men tova mn me tormozi iskam da znam , choveka s koito sum dali me obicha ili ne , no toi nikoga ne go pokazva po kakuvto i da e bilo nachin , ima samo leki namecheta , koito moje i da ne oznachvata nishto



Има наистина такива жени, но се съгласете, че когато двама души се обичат истински, тогава за какво възползване говорим? А за свободата...когато вземеш решение да си с един човек и да имате връзка-ти сам правиш този избор, за да сте заедно...правиш компромиси и се отказваш от някой неща, но жените също се отказват, така че за какво отнемане на свобода говорим, неможе да искаш да си с един човек и да твърдиш, че го обичаш,а да си живееш като еррен и да не ти пука за чувствата на любимата жена и това, кое не бива и кое може да правиш, за да не я нараниш!

Аз лично от 2 години съм с приятелката ми и Страшно Много Я Обичам...за 2 години ме е виждала веднъж да плача...това значи ли, че не и показвам, че я Обичам или значи ли че не я обичам истински? НЕ РАЗБИРА СЕ!

МЪЖЕТЕ НИКОГА НЕ ПЛАЧАТ,поне не и пред хората, които обичат и изпитват чувства към тях...я сега жените да си кажат, как биха се почувствали, ако видят мъжът си да плаче, човека, които ги подкрепя и им е бил упора...и още е! Мъжете СМЕ ТВЪРДИ И РЕШИТЕЛНИ, НЯМА МЯСТО ЗА КОЛЕБАНИЕ И ПРОЯВА НА СЛАБОСТ!Просто светът те задължава да си такъв...това е някакъв изтъркан стереотип, които обаче още не може да се превъзмогне...помислете си обаче как се чувстваме ние, когато ви видим да плачете...правилната дума е БЕЗПОМОЩНИ.

Но малко се отклоних от същноста на темата- песен, която ми навява хубав спомен-ме разчувства много, място на което съм бил с любимата жена, като се върна на него-пак, спомен за приятна емоция-също, вглеждането в звездите вечер, някъде далеч, от любимата жена-също ме разчувстват и ми се иска да сме заедно! Истината е че мъжете в действиелност, ама въобще не сме толкова железни и корави, колкото изглеждаме...един прост пример-какво ще стане, ако мъж роди? Няма Да Роди, защотото ще умре преди това от болка!

Какво ще стане, ако на мъж му дойде? Ще Избухне 3та Световна Война!!!

Дайте да не се лъжем, в деиствителност жените са силния Пол...айде да излезе някой мъж, които обича приятелката си и да каже, че не би направил всичко, което иска тя, само за да види усмивката и и тя да се чувства удовлетворена и щастлива!

Ако някой каже, че не би направил и невъзможното за това...просто ще му кажа, че не обича жена си или е някакъв темерут(не искам да обиждам никого)!

WILD__BOY
07-30-2006, 06:24
Определено момчетата не изразяват чувствата си. Ние не говорим за проблемите си, а ги решаваме.

koalka
07-30-2006, 19:01
Според мен до голяма степен си зависи от човека,а не от пола.

love_megi
07-30-2006, 21:02
м да чувствителнисме и при това много ......... поне аз де .... дори и се е случвало много пъти да плача за 1 момиче и много пути ми се е случвало да се замислям дори на последък понеже съм далеч от момичето което обичам и ми се случва да се замислям дори да гледам в някоя тухла :((( а на тъжна песен наструхвам дори се случва и просто еи така да се на сълзя :(( не е много за хвалене ......но когато обичаш е така

Pi4a_Bateto
07-30-2006, 21:13
тая тема не е за тук преместете я 4е 6те я затворят

07-30-2006, 22:56
poprincip znam 4e mom4etata sa po-4uvstvitelni i ot momi4etata no mogat da go sahranqvat po-dobre ot nas?tova vqrno li e?ami........kogato slu6ate tajna pesen zamislqte li se?zamislqte li se kogato gledate moreto?mn mi e interesno!:}}}}}}}}}}}


И докато сера се замислям... Бая чувствителен съм....

Krem4eto
07-31-2006, 21:02
Определено момчетата не изразяват чувствата си. Ние не говорим за проблемите си, а ги решаваме.

Ей това е истинско момче :smt023 !!!

Аз мисля,че момчетата трябва да показват чувствата си до едно време!Не включвам любовта това е друго.Говоря за проблемите,тъпо е напред назад да разказва едно момче и да реве как да ги оправи...Разбира се слушат музика и си мислят нещо ама какво това е табу!!!И затова мъжете се наричат "Силния пол"...

Алминатора
07-31-2006, 21:06
По принцип знам че момчетата са по чувствителни...
Ами не такова чудо като чувствително момче няма.Ако всяко "чувствително" момче се вгледа в себе си ще разбере че се прави на чувствително само зашото е чуло че момичетата харесват чувствителни момчета.

pavelludiq
07-31-2006, 21:11
Еми Аз съм поет, но никога не съм писал работи за любовта или за морето или за луната и звездите, защото това е тъпо. Плача, но рядко и никога за жени. За да ме развълнува една песен не е достатъчно да е тъжна и нежна, защото много такива буламачи има(повечето чалга балади са боклуци) Ако текста е светен и песента ме кефи, например скорпиънс-вятарът на промяната не е песен за любов, а е песен за промяна и за начало, плакал съм на нея, защото тази песен отразява човешки съдби, а не просто някаква си любов написана от текстописец и продадена на изпълнителката за нейния нов чалга албум с "балади". А и всяка вечер преди да си легна излизам на балкона и гледам небето, повечето хора мислят че гледам звездите, но всъщност търся прелитащи самолети(аз много обичам самолети)

Потребител #4527
07-31-2006, 22:16
a za kvo togava se pravite na bezchuvstveni

Ем аз лично го правя защото ако се държа чувствително към едно момиче тя веднага ме приема за "само приятел" и милиони пъти са ме рязали заради тва тъпо и несъществуващо словосъчетание и вече ми писна, така че внимавам колко чувствително се държа...

По темата: Ем когато ми е мн мн кофти винаги отивам да гледам морето, за радост живея само на 1км от него, или ако не ми се ходи си пускам някоя тъжна песен...

И аз така мисля. Но когато ми е хофти не отивам до морето ( за мен то е голяма локва) нито пускам тъжна песен, защото тя ме отегчава още повече.

FLiPpeRa
08-01-2006, 08:59
Hah mn qsno 4e sme po 4uvstvitelni imam predvid nie go kriem ama tva e za pred drygite mom4eta a ako pokajem na 1 momi4e 4e sme malko po 4uvstvitelni spred men de to vednaga 6te razberem tq dali ni haresva ili ni vzema prosto za ta6*k btw koe momi4e ili mom4e ne obi4a 1 romanti4na razhodka po plaja :-k [-( :-({|= vse pak hora sme \:D/ ::: 8-[

N.C.L
08-01-2006, 11:35
Зависи дали човека е романтик все пак, но знам ли аз лично се замислям като гледам морето

Frank_Lampard
08-01-2006, 12:03
аз специално винаги се замислям преди и като правя нещо :)
за жалост в сегашния свят е по-добре да си без съвест и да мачкаш всички и всичко наред и все повече хора, стават емоционални мутанти...

BladeMaster
08-01-2006, 12:03
Ebahti vaprosa :roll: Mnogo qsno che vsichko si e do chovek ... Na men lichno tezi raboti zavisqt ot tova kak e minal denq mi

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:14
еми та естествено че да.... и ние сме хора бе...

FiSoLiNka
08-01-2006, 12:43
A za6to vinagi se pravite na tolkova bez4ustveni ...qvno tova e nqkakva za6titna reakciq

fen4e_m4e
08-01-2006, 13:38
awe moje da si pusna pesen ama da gledam moreto (sam) ne !!!
spored men i mom4etata sa su6to tolkova 4uvstvitelni kolkoto momi4etata ama ne go pokazva za6toto taka e prieto (mujete po silniq pol) i ako te po4nat da pla4at kato momi4etata cqliq svqt (s izklu4eniq -bezsurde4nite) 6e reve po cql den!!!

mimi_sugababe
08-05-2006, 13:23
ami damz mn zavisi ot mmi4eto!parvo trqbva da q opoznaete i da razbereta kakvo iska!az primerno mn mrazq lubovni belejki ne mi haresva tozi na4in na izrazqvane na lubov!:}primerno:o4iteti sa kato.....kosata ti kato trevata abe nqkvi takiva gluposti!no malko ili mn mislq 4e na lubimite hora trqbva dfa se pakazva i malko 4uvstvitelnost qsno e 4e nikoga momi4etata nqma da opoznaem mom4etata i obratnoto!vinagi 6te ostanem zagadka za mom4etata i mom4etata za nas zagadka!:}

Paduan`
08-05-2006, 13:36
mnogo prosto , Nicshe smqta che kogato obichash nqkogo - tova e slabost .. i i ne e dalech ot istinata . Instinktivno ili ne vse pak nie trqbva da sme ot "silniq pol" .. na vas za kvo sa vi nekvi revlivi jenchovci ?! :-k

siergooo
08-05-2006, 15:11
amiiii taka si e da,samo 4e pove4eto mom4eta ne go pokazvat,aama az pak si go pokazvam

mimi_sugababe
08-06-2006, 10:54
ponqkoga e nujno ot revliovci povqrvai mi!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}da razbere6 4e 4oveka do teb ima 4uvstva kam teb i ne mu e bezrazli4no da po4uvstva6 obi4ta mu da se dokosne6 do du6ata mu vsi4ko tova e ot zna4enie:}}}}}}}}}}}}}

PleasureSeeker
08-06-2006, 10:57
Ако съм на морето...и някой ми липства...замислям се...ако слушам някоя тъжна песен..пак се замислям...мн зависи от самото момче дали е чувствително

NicknameANdPasswORd
08-06-2006, 11:04
a za kvo togava se pravite na bezchuvstveni

Защото Чувствителните Ги отхвърля обществото ... защото когато Видиш момче да плаче на филм ..... да бъде нежен спрямо Момиче да се държи по специално .... ГО МИСЛЯТ ЗА ГЕЙ !!!!!! ЕТО ЗА ТОВА ПОДЯВОЛИте ......
Защото 90% от момичетата се чустват по добре ... с един МАЧО !!! до себе си който е напомпан и само някой да го погледне на криво и се казва ТИ МЕН ЛИ ГЛЕДАШ БЕ КЕЛЕШ ... ела тука да ти чупа главата ....
И му бичи 2 ...... и т.н.
Защото Вие жените Имате нужда да бъдете нагрубявани .... блъскани удряни .... защото това ви харесва .... и защото МАСОВО ПРЕДПОЧИТАТЕ ГРУБИЯНИ ... Пред нормални момчета .....
Защото неможе да се възприеме че един Мъж ... може да плаче да бъде слаб ... не Той винаги трябва да е най-силният ... иначе за какво ти е едно ревливо лапе ..... ????
Ето Още 10000 причини мога да изброя това не ти ли стига ?!

аз съм
08-06-2006, 17:10
Нормално е да се разплачеш на някой тъжен филм или някоя балада на Марая Кери :-$ .
Това от предния пост е вярно :|
Помпат некои и до такава степен се забравят , че ми се е случвало да бъда в такава компания , и да се чудя на безмислените и малоумни думи , относно момичетата :-k
Пример:

Тая , че я прасна с к*ра по черепа , че че и строшим кратуната
:-s :-k :?

Paduan`
08-06-2006, 17:26
mnogo sum suglasen s NicknameANdPasswORd

osobeno v onazi chast .... naistina mi se struva che momichetata imat "nujda" da gi obijdat i unijavat .. po moi nabludeniq kolkoto poveche vikash na edna "kurva" tq tolko poveche turchi sled tebe
jenska mu rabota
mn sa zle ...

Klizmata
08-06-2006, 18:44
Vqrno e no kolkoto i da sum 4uvstvitelen ima kurvi koito pluzvat na vsqkude i te ne sa sled moqta 4uvstvitelnost a prosto iskat da mi bruknat v djoba v smisul da mi vzemat kintite ne za drugo...

IdiOtKa
08-06-2006, 18:55
темата е кажи речи тъпа ...според мен не може да се определи кой пол е по чувствителен ... просто си зависи от човека ..всичко е индивидуално ... има някои пичове дето са супер чувствителни
(мани мани) а има някои на които не им пука ...според мен същата работа е и с момичетата ... аи когато познаваш един човек добре можеш много лесно да разбереш кога как се чувства ... :mrgreen:

c0n7r0l
08-06-2006, 20:22
ne opredeleno e tkaa...pone az sym mnoo 4uvstfitelen :oops: (lele sq ko ma 4uqt averite)...i ne sa raz4ustfam sao kato 4uq nqkoq pesen i kato vida moreto ami i ei tka kato is sedq i si mislq moiti ... :-({|=