PDA

View Full Version : Имам проблем. Не знам какво да правя



Не знам какво да правя
07-27-2006, 16:33
Здравейте. Имам проблем. Значи такава е ситуацията, моля съвсем сериозно да подходите към проблема ми и да ме посъветвате...

Запознахме се с едно момиче в чата. Допадаме си. Имаме много общи черти. НО ни делят километрите (45 км). И вече ви стана ясно, че не можем да се виждаме често. За капак на всичко тя "ходи" (е, уж по чата само) с някакъв и не може да направи избор между нас двамата. :(
Е, аз естествено не искам да има между нас "виртуална" връзка. Много искам да се видим и да тръгнем заедно, но... не знам, не мога да реша. Разбирам я, че и на нея не и е лесно да направи избор, но все пак с мен повече се разбира от колкото с него. Моля за сериозен съвет. Вие как ще постъпите? ](*,)

DuraceLL
07-27-2006, 16:50
az ne bih se obvarzal s neq. tova da se vijdate 1-2 pati na sedmica 4e i po rqdko ne e rabota! [-(

Nadelina
07-27-2006, 16:51
Pyrvo nikoga nqma da izpadna v podobna situacia.. Nikoga nqma da se vlubq po chata.. Ne mojete li da go razberete.. che da chatish s nqkoi i da se vijdash s nego .. da govorish s nego lichno e savsem razlichno.. Ne ti davam poveche ot 14-15 god.. Oshte po malko che problema ne sa samo kilometrite ami ima i drug (koito sashto e ot chata).. povqrvai mi tova sa detski istorii.. Jivei v realniq jivot momche - tova e moq syvet!

LP_girl_14
07-27-2006, 17:11
Не искам да съм песемистично настроена,но не виждм бъдеще във вашата връзка.Тва твоето е само увлечение,а не мисля че то е достатъчно за да се полчи нещо между вас.Тя не знае какво чувства,избира между двама...абе не ми изглежда много обнадеждаващо :? Според мен се отдръпни докато не си хлътнал повече

07-27-2006, 17:17
Благодаря за мненията. :roll:

Nadelina
07-27-2006, 17:27
Благодаря за мненията. :roll:
Kakvo she pravish? Do kakaf izvod stigna sled mneniata?

Smokinka
07-27-2006, 19:15
абе начи един познат беше изпаднал в същото положение. защо се ограничаваш с някакви си виртуални истории без бъдеще като около теб има толкова много РЕАЛНИ хора с които можеш да си говориш наживо и които можеш да виждаш по всяко време а не само 1 път в седмицата :-k

strange__
07-27-2006, 19:17
Доста ми е чудно как успявате да се влюбите в някой без да сте разговаряли на живо,без да сте имали някакъв пряк контакт?!....
И те стояха и натискаха клавишите и така час след час,след час...ии ооо чудо тя му прати виртуална целувка,а тои и каза 4е иска да ходят :!: Тя получаваше от него всякакви ласки,като например hugs,kisses....всичко беше прекрасно докато...докато компютъра на момчето не се прееба...тъжно,но факт,една толкова искрена и силна виртуална любов загина :idea:
:smt005
:arrow: Стегни се моля те,такива връзки нямат бъдеще :wink:

sLaDicHK{}7{}
07-27-2006, 19:32
Щом има такова разстояние връзката няма бъдеще :(
до известно време бях в същата ситуация,но се осъзнах навреме,затова и ти вземи направи същото за да не страдаш после :wink:

koalka
07-27-2006, 19:38
Мисля,че ако чувствата не са достатъчно силни и любовта не може да издържи,може да има връзка от разстояние.Сам си прави изводите.

e_l_i_z_a
07-28-2006, 08:16
Виртуалната връзка е възможна,щом някои си въобразяват,че са обвързани с някого чрез нея.Но тя не е реална,не е истинска.Не е предмет,за да се докосне.Но тя е състояние,а чрез интернет не може да се усети.Ето затова ти не искаш такава връзка.А очевидно момичето е маниячка на тема "интернет връзки".Нямаш работа с нея.Тя може да ти предложи общуване за разнообразие или пък "виртуално обвързващо общуване",което е чиста загуба на време.По-добре потърси нещо реално.Гледай на интернета като на забавление,а не като на заместващ човешките взаимоотношения в ежедневието продукт на техниката..Замисли се над това :wink:

vlubena v dvama
07-28-2006, 08:22
Виртуалната връзка е възможна,щом някои си въобразяват,че са обвързани с някого чрез нея.Но тя не е реална,не е истинска.Не е предмет,за да се докосне.Но тя е състояние,а чрез интернет не може да се усети.Ето затова ти не искаш такава връзка.А очевидно момичето е маниячка на тема "интернет връзки".Нямаш работа с нея.Тя може да ти предложи общуване за разнообразие или пък "виртуално обвързващо общуване",което е чиста загуба на време.По-добре потърси нещо реално.Гледай на интернета като на забавление,а не като на заместващ човешките взаимоотношения в ежедневието продукт на техниката..Замисли се над това :wink: napylno sam saglasna s neq

ANGEL4E
07-28-2006, 08:25
virtualnite vrazki ne sa mi po vkusa zatova sam malko pristrastna no ako super mn q haresva6 moje i da izleze ne6to no ne mi se vqrva po dobre ne se ma4i :roll:

lost_girl
07-28-2006, 14:55
Виртуалната връзка е възможна,щом някои си въобразяват,че са обвързани с някого чрез нея.Но тя не е реална,не е истинска.Не е предмет,за да се докосне.Но тя е състояние,а чрез интернет не може да се усети.Ето затова ти не искаш такава връзка.А очевидно момичето е маниячка на тема "интернет връзки".Нямаш работа с нея.Тя може да ти предложи общуване за разнообразие или пък "виртуално обвързващо общуване",което е чиста загуба на време.По-добре потърси нещо реално.Гледай на интернета като на забавление,а не като на заместващ човешките взаимоотношения в ежедневието продукт на техниката..Замисли се над това :wink: napylno sam saglasna s neq

и аз :)

k0rN`
07-28-2006, 16:49
както вече някой каза,ако чувствата са истински може да се задържи такава връзка от разстояние.Изисква се търпение,стига да искаш - МОЖЕ.

pitbullbg
07-28-2006, 17:20
6tom ne ste se vijdali do sega ako se vidite 6te vi e mn stranno se edno sq se zapoznavate... da ti kaja 4esno ostavi q...