PDA

View Full Version : menzis



gloriq
07-27-2006, 16:54
kak moga za 2 dena da si spra menzisa molq vi,kajete mi. na 2-den ot cikala sum.dali s aspirin ili vitamin C.kajete mi molq vi. za malko mi trqbva za dva dena.ne pove4e no naistina osuznavam posledstviqta.blagodarq vi i raz4itam na vas!

Nadelina
07-27-2006, 17:12
Ti iskash sled 2 dni da ti spre ili vednaga da spre? I za kolko vreme iskash da go nqma? Ili.. krai za toq mesec?

gloriq
07-27-2006, 17:20
sega sum vuv vtoriq si den. no mi se nalaga da mi spre za dva dena. molq vi kajete mi.prosto vremenno da mi spre!blagodarq 4e otkliknahte!

Nadelina
07-27-2006, 17:25
Sega nz dali az sym typa ama pak ne razbrah kakvo tochno iskash.. Da ti spre sega i da tfa e kraq za toq mesec... ili iskash da ti spred sled 2 dni? Btw vij tfa .. moje da ti pomogne - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=46165 :)

gloriq
07-27-2006, 17:32
blagodarq ti mn.da 6te piq vitamin C.ta do ytre da mi spre.iskam da mi spre za 2 dena samo ama ako stane za podulgo ok.stava!mersi.ako misli6 4e trqbva da znam o6te ne6to mi kaji:)

Nadelina
07-27-2006, 17:36
A ti zashto iskash da ti spre inache.. q kaji.. moje da izmislq neshto po umno ot tfa Vitamin C.. koeto trqbva da galtash postoqnno ?

thirteen
07-29-2006, 04:13
офф момичета,въобще не отговаряйте на такива теми.Как може да подкрепяте такива неща.. колкото и да е важно тва е тялото ви уе мамка му.Измислени са тампони,превръзки.... [-( . Едни чакат да им дойде с нетърпение... други пък ...

onelesslonelygirl
08-09-2010, 11:56
neznam no az sam v izkluchitelno skapano polojenie !! :x
znachi dnes mi doide .. dori neznam zashto na tazi data ???! :(

a po-gadnoto e che ytre sytrinta rano rano zaminawam na sl brqgg ..
tamponite gi zabrawqm oshte sam malka ;D
nqma kak s brewrazka shte podgizne zwerski ;;[
kazaxa mi che kato si w wodata ne ti teche no posle e kato reka ?

pomooshhtt !!! :-)
незнам но аз съм в изключително скапано положение !! :x
значи днес ми дойде .. дори незнам защо на тази дата ???! :(

а по-гадното е че утре сутринта рано рано заминавам на сл брягг ..
тампоните ги забравям още сам малка ;Д
няма как с бревръзка ще подгизне зверски ;;[
казаха ми че като си в водата не ти тече но после е като река ?

помоощтт !!! :-)

Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

Claymore
08-09-2010, 12:28
Тва за превръзките е простотия. А тампони...ако притеснението ти е, че си девствена има малки тампони за девствени. Аз лично използвах такива миналата година докато бях на море. :)
И да те светна, че темата е от преди 4 години ;]

cveteto64
08-10-2010, 09:02
Темата е стара