PDA

View Full Version : kakvo da pravq



teen_girl4e
07-27-2006, 18:09
zdraveite na 15 sam po4ti 16 na skoro cikala mi zakasnq s 2 meseca bez pri4ina(devstvena sam)sega s priqtelq mi s me mn blizki i iskame da pravim sex az naistina go jelaq i to mn silno problema e 4e nz kak 6te mi se otrazi na cikala vie kakvo bihte me posavetvali naistina se nujdaq ot polezni saveti
blagodarq vi

07-27-2006, 18:14
po dobre kaji na maika si dokato si devstvena.mn po lesno 6te ti e da ide6 s maika ti devstvena na genekolkg ot kolkoto da ne si devstcvena i da ti se nalaga da ide6 na doktor.sled kato ide6 na genekolog..i to i ti kaje kakvo da pravi6....moje6 i da pravi6 sex no pone 6e e minalo tova s doktora.a i maika ti 6te e spokoina.

Nadelina
07-27-2006, 18:15
Pyrvite dve godini otkakto imash cikal toi moje da e neredoven.. Daje pri pochti vsichki momicheta e taka.. Ne mislq che ima problem da spish s priatelq si.. Samo s prezervatif :) Uspeh!

teen_girl4e
07-27-2006, 18:31
po dobre kaji na maika si dokato si devstvena.mn po lesno 6te ti e da ide6 s maika ti devstvena na genekolkg ot kolkoto da ne si devstcvena i da ti se nalaga da ide6 na doktor.sled kato ide6 na genekolog..i to i ti kaje kakvo da pravi6....moje6 i da pravi6 sex no pone 6e e minalo tova s doktora.a i maika ti 6te e spokoina.
ami az bqh kazala na maika mi 4e mi e zakasnql no to4no togava predi da idem na lekar mi doide i ne hodihme no sega kato mi e do6al nqma smisal da hodq pone taka mislq :-k davaite o6te saveti molq vii