PDA

View Full Version : ПЯНАТА МИ ЗА КОСА СЕ СЧУПИ :((



07-27-2006, 19:34
Наскоро си купих една пяна за коса и дадах много пари за нея (много съм доволна от нея), но не6то явно съм натисната бутона отгоре силно... :shock: и се счупи...натискам, натискам...и нищо не пуска...
А пяната е пълна и не ми се дават пари пак за нова.
Много ще съм благодарна, ако някои ми даде савет как мога да я оправя :)
{}{}{}

07-27-2006, 19:39
Наскоро си купих една пяна за коса и дадах много пари за нея (много съм доволна от нея), но не6то явно съм натисната бутона отгоре силно... :shock: и се счупи...натискам, натискам...и нищо не пуска...
А пяната е пълна и не ми се дават пари пак за нова.
Много ще съм благодарна, ако някои ми даде савет как мога да я оправя :)
{}{}{}
Ето какво представлява http://img116.imageshack.us/img116/5537/pqnazakosafc5.png

sLaDuR4ItUuU_F
07-27-2006, 19:47
И на мен ми се е случвало и не успях да я оправя... :lol:

Suss
07-27-2006, 19:48
Не знам не мога да преценя от смимка :-k
Обаче ако става си махни бутончето и я ползвай без него.
Но може доста да се повреди да знаеш. Най-вероятното е нищо да не стане.

borovinca_
07-28-2006, 13:24
И на мене ми се беше счупила така пяната.Начи това бутонче просто трябва да го притиснеш от двата края и да го понатиснеш по-силничко.При мене стана така.

mil4eto_
07-28-2006, 16:09
И идея си нямам как да я оправиш,но не е болка за умиране-винаги можеш да си вземеш нова.

ycMuBkaTa
07-28-2006, 17:28
И все пак внимавай, че да не ти гръмне в ръцете :!: Иначе както казаха пробвай съвсем внимателно да я притиснеш от двете страни, но щом това се е счупило то е от доста тънка пластмаса по принцип, така че и дори да стане 1-2 пъти...едва ли ще се получи...
Не се ядосвай за една пяна, за такива материални неща, които могат да се купт винаги, не трябва да се тровят нерви :wink: