PDA

View Full Version : Exorcism of emily Rose



07-27-2006, 20:22
tva e film za istoriqta na tova momi4e, koeto e obladano ot demoni, i i se prilaga 1vo medicinsko le4enie, no nqma efekt. sled tova se pribqgva do ekzorsizum. no zavur6va s1s smurt. nqma da razkazvam s podrobnosti filma. samo 6te dobavq 4e fima e po deistvitelen slu4ai.
iskam da vi pitam, dori da ne ste gledali filma, vqrvate li v demoni, svruhestesveni sili, nabojni li ste? mislite li 4e tva momi4e naistina e bilo obladano, ili naistina e bilo ludo. zamislqte li se za osn smisul na religiqta, ne samo hristqnskata. mai mn vupros4eta postvaih, sujalqvam no tozi film nadigna v men mn vuprosi. ako nqkoi iska da gleda filma, kazva se "Exorcism of Emily Rose"
10x

Ku4eNcE
07-29-2006, 23:53
Filma sam go gledal xaresva mi kolkoto do demonite i svraxestestvenite sili moje da gi ima moje i da gi nqma koi znae :roll: .Moje bi momi4eto naistina e bilo obladano.Predi sam gledal dokymetalen film za demon koito obladava edna jena ili ne6to takova nz zabravix no be6e dokymentalen film :oops: .Ima dosta filmi na takava tematika.

Jamalska
07-30-2006, 09:37
линк?

Swinkenhoffer
07-30-2006, 12:27
http://free.linkos.bg/download.php/19237/The.Exorcism.Of.Emily.Rose.UNRATED.DVDRip.XviD-DiAMOND.torrent

филма ми се стори доволно тъп и го спрях след половин час.

самата тема за "обладаване от зли сили" е доста обширна и сложна... на мен лично ми се иска да вярвам, щото така е по-интересно.

bl00dmage
07-30-2006, 14:55
filma e fun,osobeno na kraq det se joinva i gospod