PDA

View Full Version : sprq da me obi4a ...kakvo da pravq?



spanic
07-28-2006, 08:29
moq problem e 4e hodih s edno mom4e 4 meseca i bqhme mn vliubeni stra6no mn se obi4ahme i postoqnno bqhme zaedno be6e adski gotino i bqh mn 6tastliva, no edin den toi mi iztarsi 4e mn me obi4a no ve4e ne po sa6tiq na4in ami kato priqtelka. naprao bqh v 6ok!!! ostavih go da si pomisli hubavo i na drugiq den otnovo go popitah i toi potvardi 4e me obi4a samo kato priqtelka i togava ne sprqh da pla4a bqh mn zle i re6ih da izlqza s nego kato si misleh 4e kato me vidi 6te me zaobi4a pak nz i vidqhme se celuvahme se i t.n. kakto obiknoveno samo 4e v na4aloto leko se darpa6e pitah go dali me obi4a i toi kaza da i otnovo tragnahme. no posle pak mi kaza 4e ne me obi4a i sega se praim na frd ama na men mi e super gadno 6toto o6te si go obojavam a toi mne ne . kato kaja 'obi4am te' i smenq temata :( nz kakvo da pravq vsi4ko 6te napravq da se varne pri men i da me obi4a nai ve4e no nz kakvo! plss pomognete mi!

silv
07-28-2006, 08:39
Pogovori s nego-da pomisli edin pat za vinagi kak te obi4a kato priqtel ili kato ne6to drugo.Ostavi go da pomisli-sedmica-dve.ako te obi4a samo kato priqtelka,togava pomisli ti dali 6te moje6 da prenebregne6 4ustvata si za da ste samo priqteli....Ako ne moje6...6te e kofti :( Ako te obi4a i ina4e-zna4i super .Uspeh \:D/

vlubena v dvama
07-28-2006, 08:43
kolkoto pove4e ti4a6 i se moli6 na edin 4ovek tolkova pove4e toi se naslajdava,za6toto vijda 4e ima nqkoi koito e gotov na vsi4ko za nego,a toi samiqt e bezrazli4en...opitai se po nqkakav na4in da spe4eli6 otnovo lubovta mu,popitai go dali ne si napravila ne6to s koeto da si q zagubila i ti da ne si se usetila...no ne prekalqvai,za6toto ti kazax,4e 6te zapo4ne da se naslajdava

ANGEL4E
07-28-2006, 08:54
sajelqvam da go kaja no spored men toi ne te obi4a ve4e
az ste tragnali otnovo moje bi za6toto mu e pr da ste zaedno a ti si go pritisnala po dobre se otkaji

yo-ma-nigga
07-28-2006, 08:57
koito te obicha sam pri tebe she e......no kogato nqkoi spre da te obicha kakvoto i da pravish ti nemojesh da go vurnesh ..i prosto trqbva da se primirish

EnJoY
07-28-2006, 09:02
kolkoto pove4e ti4a6 i se moli6 na edin 4ovek tolkova pove4e toi se naslajdava,za6toto vijda 4e ima nqkoi koito e gotov na vsi4ko za nego,a toi samiqt e bezrazli4en...opitai se po nqkakav na4in da spe4eli6 otnovo lubovta mu,popitai go dali ne si napravila ne6to s koeto da si q zagubila i ti da ne si se usetila...no ne prekalqvai,za6toto ti kazax,4e 6te zapo4ne da se naslajdava

Много се замислих на твоите думи виж ми темата и наистина излиза че си много права.. май и при мен почнаха да се наслаждат (едва ли е така но така излежда но наистина знам че това момиче ме цени) за това си казвам стига вьпреки че май е кьсно но не искам момиче без чувства... А по темата ми мила не искам да те плаша но ТОВА Е КРАЯ. оствави го забрави го докато не си се опарила още сериозно ти говоря по добре да страдаш 1-2 седмици от колкото да се измачваш 2-3 месеца и после да го забравиш чак след 1 месец ли нешо такова... Казвам ти забрави го .. При мен стана сьщото и за това ти казвам както мислех че сьм най обичания на света( и всички ми го казват/ха ) така един ден получих смс не искам да сме заедно, нямам чувства вече ТОЧКА.. и после се сьбрахме уж отново се обичахме като луди (ми така беше но явно някой е бил по студен) сьбрахме се отново и изкарахме още 4 месеца в които се радвах истински но и страдах както никога до сеа в живота ми тогава пак получих този пьт позваняване не искам да сьм с теб мисля че е навик еми ето ти и отговора това е и при твоя пич.. и след това ще видиш кво е болка вярно е бях мн зле като скаса с мен пьрвия пьт но втория беше брутално зле.. така че сьвета ми оствави го не го моли за любов вьпреки че тук и да се насилваш някой пьт не става.. ако те потьрси до месец два ДА ако не.. ей даже ми е трудно и на теб да ти го кажа но през това време не бьди сама тьрси нови хора нова компания смени начина си на живот питай ако иксаш нещо!!!

koalka
07-28-2006, 11:41
И той не знае какво иска и какво чувства.Може би те харесва още,но за ЛЮБОВ...не мисля,че може да се говори.Погговори с него и го питай за чувствата му,защото трябва да си наясно.Не мога д аразбера защо пак тръгва с теб,при положение,че те смята за приятелка!??

iiirish
07-28-2006, 12:17
предполагам, че той никак не е наясно с чувствата си. не може един ден да обичаш, а на другия любовта просто да се изпари някъде. а и ти не можеш да обожаваш момче, което дори не знае какво изпитва към теб. останете си приятели, колото и да те боли. някой ден ще разбереш, че така е било по-добре :-k

Boot
07-28-2006, 12:21
За да разбереш дали те обича наистина взимаш една маргаритка и почваш - обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича.

Нема грешка!

pitbullbg
07-28-2006, 12:39
nai dobre se razdelete za malko volb6te ne se vijdaite ne si pi6ete... togava se razbira nai dobre kolko darji6 na 4oveka do teb... ne go nasilvai taka ni6to nqma da stane samo moje da mu pisne i da ne ste i fr...

CRaZy_IKT
07-28-2006, 13:09
kolkoto pove4e ti4a6 i se moli6 na edin 4ovek tolkova pove4e toi se naslajdava,za6toto vijda 4e ima nqkoi koito e gotov na vsi4ko za nego,a toi samiqt e bezrazli4en...opitai se po nqkakav na4in da spe4eli6 otnovo lubovta mu,popitai go dali ne si napravila ne6to s koeto da si q zagubila i ti da ne si se usetila...no ne prekalqvai,za6toto ti kazax,4e 6te zapo4ne da se naslajdava

Много се замислих на твоите думи виж ми темата и наистина излиза че си много права.. май и при мен почнаха да се наслаждат (едва ли е така но така излежда но наистина знам че това момиче ме цени) за това си казвам стига вьпреки че май е кьсно но не искам момиче без чувства... А по темата ми мила не искам да те плаша но ТОВА Е КРАЯ. оствави го забрави го докато не си се опарила още сериозно ти говоря по добре да страдаш 1-2 седмици от колкото да се измачваш 2-3 месеца и после да го забравиш чак след 1 месец ли нешо такова... Казвам ти забрави го .. При мен стана сьщото и за това ти казвам както мислех че сьм най обичания на света( и всички ми го казват/ха ) така един ден получих смс не искам да сме заедно, нямам чувства вече ТОЧКА.. и после се сьбрахме уж отново се обичахме като луди (ми така беше но явно някой е бил по студен) сьбрахме се отново и изкарахме още 4 месеца в които се радвах истински но и страдах както никога до сеа в живота ми тогава пак получих този пьт позваняване не искам да сьм с теб мисля че е навик еми ето ти и отговора това е и при твоя пич.. и след това ще видиш кво е болка вярно е бях мн зле като скаса с мен пьрвия пьт но втория беше брутално зле.. така че сьвета ми оствави го не го моли за любов вьпреки че тук и да се насилваш някой пьт не става.. ако те потьрси до месец два ДА ако не.. ей даже ми е трудно и на теб да ти го кажа но през това време не бьди сама тьрси нови хора нова компания смени начина си на живот питай ако иксаш нещо!!!
Не питай старило,а патило ;) Е тоя пич знае кво е послушай го

addictedtou
07-28-2006, 13:27
Тфа момченце не те заслужава...па и ти не заслужафаш да страдаш..тка че по дуре го игнорирай от жифота си...не си заслужафа да страдаш...няя сми просту

sLaDicHK{}7{}
07-28-2006, 13:34
личи си колко много го обичаш,но само недей да тичаш постоянно по него,защото на него ще му писне и може да реши изобщо да не сте приятели,защото ще си мисли че ти дава някакви надежди!затова по-добре го запази като приятел,колкото и да ти е мъчно.....

qgodkata__
07-28-2006, 13:41
Не дей да тичаш след него и само да му повтаряш колко го обичаш,остави нещата както са,ако той иска да се върне при теб,ще се върне,ако не-няма смисъл. [-X Обаче с тичане след някой нищто не постигаш(личен опит)

IKisseDAGirL
07-28-2006, 13:48
май втория път е тръгнал с теб или по навик, или от съжаление, или пък е сбъркал приятелските чувства с нещо по-сериозно

когато обичаш някого, ти не чакаш някой да ти го напомня, нито пък имаш нужда да си го изясняваш - ти просто го чувстваш и това е :roll: чувствата не се променят толкова бързо
този човек може до някъде да е привързан към теб и за това така да се е получило, но любов - забрави =;

и други такива случаи съм срещала - насилва себе си да обича някое момиче, просто защото тя е мн влюбена в него, появяват му се някакви чувства за известно време и двамата изкарват няколко месеца заедно, тя е щастлива с него, на него също не му е зле, като обаче през това време той не е сигурен точно какво изпитва (надява се да е любов, ноо..) и един ден се събужда и разбира, че просто е залъгвал самия себе си, само за да не бъде той причината някой друг да страда :?

ако искаш така да бъде и с теб - продължавай да го караш да вижда колко ти е зле и да предизвикваш милосърдие у него, но ако ли не, тогава ще го оставиш намира да си живее живота и ще спреш да му натякваш колко го обичаш :wink:
мислиш, че той не го вижда ли? съмнявам се да е толкова малоумен, че да има нужда постоянно да му го повтаряш.. така само го караш да се чувства виновен и нищо повече :-k

spanic
07-28-2006, 14:29
mn blagodarq za vsi4ki teq saveti i kakto vijdam pove4eto sa da go ostaq da go zabravq i tva e no razbirate li prosto nemoga imam nujda ot nego i go obi4am pove4e ot vsi4ko. imah pak takav slu4ei obi4ah edin a toi men ne i hodihme mn malko no mn go obi4ah i mi trqbvaha 4-5 meseca da go zabravq i da mi izleze o sarceto napalno i to ne go vijdah i ni6to neznaeh za nego! a v tozi slu4ei obi4am mom4eto mn po silno i da iskam ne moga da go ostavq i da go zabravq imam nujda da sam blizo do nego. i edinsvenoto koeto iskam e da si go v1rna i vsi4ko da e kakto predi. :( :( :(

EnJoY
07-28-2006, 15:35
Не дей да тичаш след него и само да му повтаряш колко го обичаш,остави нещата както са,ако той иска да се върне при теб,ще се върне,ако не-няма смисъл. [-X Обаче с тичане след някой нищто не постигаш(личен опит)

Покрепям те и знаеш защо... аз пак изглупях ама кво да правя ](*,) ](*,) ](*,) ...

EnJoY
07-28-2006, 15:37
mn blagodarq za vsi4ki teq saveti i kakto vijdam pove4eto sa da go ostaq da go zabravq i tva e no razbirate li prosto nemoga imam nujda ot nego i go obi4am pove4e ot vsi4ko. imah pak takav slu4ei obi4ah edin a toi men ne i hodihme mn malko no mn go obi4ah i mi trqbvaha 4-5 meseca da go zabravq i da mi izleze o sarceto napalno i to ne go vijdah i ni6to neznaeh za nego! a v tozi slu4ei obi4am mom4eto mn po silno i da iskam ne moga da go ostavq i da go zabravq imam nujda da sam blizo do nego. i edinsvenoto koeto iskam e da si go v1rna i vsi4ko da e kakto predi. :( :( :(

Е това не трябваше да го казваш... забравила си го за 4-5 месеца..значи ли че аз няма да забравя мойта любов ( аз не искам да е забравям но искам да не боли толкова ) .. и то след като се виждаме не ме убивай я разкажи ..излизала ли си с други ...с компания или си е затваряла у вас ?

spanic
07-28-2006, 19:54
emiiiii izlizah si s priqtelite mi no vseki boji den plakah za nego. :( ama sega izob6to ne mi puka za nego.
a za sega6niq mi slu4ei ne iskam da stradam i da go zabravqm a da bada s nego.

07-28-2006, 20:29
Вече ти го казаха: :arrow:
коллкото повече тичаш след някой,толкова по бързо му омръзваш
колкото повече се дърпаш,толкова побече той иска да е с теб... :wink:


Успех :!: \:D/

macka123
07-29-2006, 08:59
Pogovori s nego-da pomisli edin pat za vinagi kak te obi4a kato priqtel ili kato ne6to drugo.Ostavi go da pomisli-sedmica-dve.ako te obi4a samo kato priqtelka,togava pomisli ti dali 6te moje6 da prenebregne6 4ustvata si za da ste samo priqteli....Ako ne moje6...6te e kofti :( Ako te obi4a i ina4e-zna4i super .Uspeh \:D/

Mike-Jones
07-30-2006, 09:21
abe shto se zanimavash sas nqkav drislio neseriozen deto oshte vqtar go vee mai nego toi napravo se gavri s teb i 4ustvata ti shto taka se unijavash macko stegni sa to toq napravo ebaxti podigravkata deto ti pravi toi samo se vuzpolzva ot teb toq za cuni guni koi znai moje i drugi neshta maxni go toq