PDA

View Full Version : Moqta Istoriq



sad-4e f
07-28-2006, 11:02
zdraveite hora..sega 6te vi razkaja moqta istoriq..nadqvam se da ne q vzemete na NEseriozno i da mi pomognete!6te vi bada mn blagodarna!!
Momi4e na 16 godini sam,gadjeto mi e na 17.hodime ot godina bez 4 meseza i az mnogo go obi4am,toi sa6to men. Toi mi be6e parvia s koito spah,a za nego znaeh 4e toi e spal s mnogo drugi momi4eta. Az mu kazah 4e mi e za parvi pat i toi dobre go prie.. Ponqkoga mi razkazva6e za momi4etata s koito e bil,ne mu se razkazva6e mnogo,no az go karah.6eguvahme se 4e e prespal s mnooogo kurvi i nqkaksi bqh 6tastliva za6toto toi naistina darji mn na men. Ne iska6e da pravim frenska lubov,osobeno az na nego za6toto spored nego tova e nepristoino za momi4eto koeto obi4a.U4e6e me i si govorehme svobodno na tema sex. Edin den (onq den) si govorehme ne6to sled sex i bqhme super otkroveni edin s drug. Toi mi kaza 4e s nito edno momi4e ne e svar6val tolkova barzo,koeto 6te re4e 4e mn mu haresvam.. Izvednaj me popita "iska6 li da bada adski otkroven" i az razbira se kazah "da". Toi mi kaza "ti si mi parvata". Bqh v nqkakav 6ok. Toi me be6e lagal prez cqloto vreme 4e e bil s tezi momi4eta za koito mi e razpravql. Popitah go za6to me izlaga i toi mi kaza "za6toto sam kompleksar i vse o6te sam". Bqh mnogo razo4arovana,nego go e bilo sram da si priznae pred men 4e ne e spal s drugi,a e tarsel men. Imal mnogo vazmojnosti da spi s drygi momi4eta,no ne go e iskal. Tova e hubavo,no.. az se 4uvstvam izlagana. Mnogo izlagana. Toi mai ve4e ne e sa6tia 4ovek s koito az hodeh? Ami ako me laje taka dobre i za drugi ne6ta? ne znam.. A sega i ne6to mn vajno-imam nqkolko dni da pomislq dali iskam da sym s nego ili ne. Toi kaza 4e spored nego ne zaslujava da e s men. Kaza 4e e izlagal edinstvenoto momi4e koeto e obi4al nqkoga. Naistina ne znam kakvo da pravq,kakvo da mislq,kakvo da 4uvstvam.. Molq vi pomognete mi! Slu4valo li vi se e i na vas taka ? Molq , pomognete mi , 4akam otgovori!!!!

addictedtou
07-28-2006, 11:11
Еми...момчето е комплексар...просто не е знаел дали ще се съглсиш да спиш с нео при положение че той е дефтсфен..защото мн момичета тфърдят че не биха пуснали на дефстфен.,..може би и за тфа..пак и да не те разочарофа...Но..ако го ибичаш остани с него!![/b]

Sophie
07-28-2006, 11:15
naistina tova che te e izlugal e normalno da te kara da se chuvstvash neuverena v nego i v negovata liubov no mislq che vseki taka ili inache pravi greshki- dali po golemi ili malki, taka che toi e dopusnal greshka che ne ti se e doveril ot nachaloto no spored men tova e zashtoto se e strahuval da ne se izloji pred teb ili da ne go smetnesh za nezrql ili neopiten. osven tova moje da zvuchi tupo no mislq che edva li ima muj koito v daden moment da ne izluje, taka 4e spored men po-dobre mujut ti da moje da te izluje krasivo otkolkoto da se oplita v sme6ni luji. tova est si e moe mnenie no mislq che ako preusmislish neshtata surceto i razuma shte ti podskajat che trqbva da ostanete zaedno. uspex!

ragingbull
07-28-2006, 11:20
edno mu pravi 4est na mom4eto-4e si e priznal....vse pak naistina kogato mom4e kaje 4e e devstveno se priema malko stranno, az li4no go bqh kazval 4e sum takuv...e za 6tastie me prieha takuv kakuvto sum, no pone si e kazal....pone e kaza 4e ne trqbva da bude6 s 4ovek akto nego....tova ozna4ava 4e te razbira, postavq se v tfoita situaciq i sajalqva......sa6to taka mislq 4e te obi4a i zatova moje bi ne iska da te narani pove4e...pone e bil prqm.....trqbva da oceni6 tova ka4estvo, koeto pove4eto muje nqmat....i koi znae moje da mu prosti6.....ti re6ava6.....ili si s nego ili bez......nqma sreden variant.....uspeh
pozdravi 8) :-k

ViVIt0oo
07-28-2006, 11:21
Значи...ситуацията е специфична...аз смятам,че и двамата имате право:ти-да се чувсташ кофти от факта,че те е излъгал,а той...просто да се е притеснявал от факта,че не е спал с други момичета до сега и че няма опит.Но недей да го приемаш толкова навътре.Той просто не се е чувстал сигурен в себе си...чак да е комплексар...нз не го познавам,но от тази ситуация аз лично не си вадя такива изводи!Недей да предприемаш кой знае какви крайни мерки,защото не си заслужава да прекратите заради някаква глупава и непремислена лъжа [-X ! Това,което ще ти кажа още веднъж е да не го приемаш чак толкова навътре,защото доколкото разбирам много държите един на друг и той е много внимателен с теб.
Надявам се съветът,който ти дадох да ти е от полза...Късмет! :smt006

...Stef...
07-28-2006, 11:33
Toi ne te e izlagal. prosto si e premal4al ot gordost. A i ti e samo gadje, tova nezna4i 4e trqbva da znae6 vsi4ki negovi teini vse pak....

pinki
07-28-2006, 11:42
Az 6te kaja samo edno `sly6ai surceto si`,a az znam kakvo ti kazva to .... :smt007 !A i da znae6 ,4e tova da spi6 s devstveno mom4e na pove4e ot 13 god v bulgariq,a i bilo to po sveta e ne6to neveroqtno,taka 4e se gordei,4e toi se e otdal to4no na teb,navqrno zna4i6 ne6to za nego!

teen_girl4e
07-28-2006, 11:54
добре мацка чувстваш се излъгана разбирам кофти е но самият фактт че е признал грешката и разбира че повече може да не искаш да бъдеш с него говори че те обича и държи на теб а по нещата които чета разбирам че сте щастливи заедно дай му още един шанс всеки греши и послушаи сърцето си
УСПЕХХ

Mike-Jones
07-28-2006, 12:04
abe nishto ne e stanalo toi v na4aloto sa e pritesnqval dokato xodite 4e nali ako razberesh 4e ne e spal sas drugi i zatova taka ti e kazal ;0spoko trqbvalo e da kaja oba4e to nqma nishto v tova sramno dori na teb bi ti po xaresalo 4e ne e spal s drugi

vessenceto
07-28-2006, 12:16
ne moge6 da go sadi6 za tova 4e se e pritesnil togava i te e izlagal,radvai se 4e sega ne se pritesnqva ot teb i e mn otkroven! ako bqh az nqma6e da si priznaq :)

07-28-2006, 12:39
да е човека се е притеснявал не е трянвало толкова гълго да лъже но както и да е ... ся като се замислиш може би е щяло да е по дуре ако вобще не ти е казвал че те е лъгал :) смисал защо вобще ти пука ?! #-o

princeskata
07-28-2006, 12:56
Еми...момчето е комплексар...просто не е знаел дали ще се съглсиш да спиш с нео при положение че той е дефтсфен..защото мн момичета тфърдят че не биха пуснали на дефстфен.,..може би и за тфа..пак и да не те разочарофа...Но..ако го ибичаш остани с него!![/b]

еi selqnino nau4i se na pravilen bulgarski ezik!!! predi da si izkazva6 nekompetentnoto mnenie!!!

Novkov
07-28-2006, 13:22
Така.. първо Teen_bomba , ако обичаш сложи си картинка за аватар аватар, която не е предназначен за wallpaper :smt019 :smt013

По темата... и аз като спах за първи път с момиче й казах, че съм спал с 1 момиче преди това(най-удачно ми се струваше, не да казвам неква космическа бройка), а не бях. От една страна повечето момчета лъжем за това, нормално е :D Вече ти се решаваш, макар, че да лъже, че е спал с толкоз много момичета баш са е улял :-k

Mike-Jones
07-28-2006, 13:25
ei taq snimka tolkos golqma male edva mi zaredi :

shadow4e
07-28-2006, 16:29
с това,че ти е признал ти е доказал,че те обича и най-вече признал си го е и пред себе си,че много те обича и определено държи на теб,а не си за него някаква си там...

macka123
07-28-2006, 17:09
Еми...момчето е комплексар...просто не е знаел дали ще се съглсиш да спиш с нео при положение че той е дефтсфен..защото мн момичета тфърдят че не биха пуснали на дефстфен.,..може би и за тфа..пак и да не те разочарофа...Но..ако го ибичаш остани с него!![/b]

naia
07-28-2006, 17:14
Не е добре,че е излъгал,но ако го обичаш просто остани със него и продължете дайте си едно ново начало....без лъжи... :smt015

07-28-2006, 17:41
той не те е излъгал с цел да те нарани. помисли!!! притеснявал се е че ако разбереш ще падне в очите ти, ще се разочароваш и ще го оставиш. ако сега се разделите заради такава глупост, ще го нараниш за цял живот. и защо да не е същия човек?? напротив, отворил е пред теб още една врата на душевноста си.

поговорете спокойно и го накарай да ти обясни защо е постъпил така. сигурен съм че той е съжалил още в момента когато ти е казал че е имал и други преди теб.

обществото налага този тип поведение на мъжете. а и повечето жени има разни очаквания че мъжа трябва да е минал през сумати други жени за да я задоволи сексуално.

повярвай ми, когато двама души се обичат истински и никога да не са го правили, пак ще им бъде адски готино!!!

07-28-2006, 19:46
А моооооо оуууууууу ОВЦА ти базикаш ли се с нас къв е тоя аватар и подпис я бързо да ги махаш!!!!!!!!!!!(трябва да се сложат ограничения на аватарите)
По темата:Остани с него.

07-29-2006, 16:04
На тийн бомбата от първата страница ще й кажа: "Ей, курво, земи си намали аватара и подписа!"

По темата:
Важното е, че си е признал, и че осъзнава грешката си. Ти решаваш.

BUBU_to4ka_TO
07-29-2006, 16:34
off topic: Teen_bomba pls sloji si po malyk avatar 4e ujasno trudno se 4ete temata taka


a sega po temata...mislq 4e mu pravi 4est 4e si e priznal gre6kata i te obi4a tolkova mnogo; faktyt 4e te ostavil da razmisli6 i da re6i6 dali 6te si s nego govori 4e e mn blagoroden vse pak i li4no spored men trqbva da prodylji6 da si s nego kato mu postavi6 uslovie pove4e da ne te lyje taka i da byde otkroven nezavisimo dali e kompleksar ili ne;
uspeh
:wink:

gerito_malkata
07-30-2006, 17:49
spored men fakta 4e ti e priznal e dostata4en da ti pokaje 4e darji na teb ne se qdosvai 4e ne ti e kazal predi vajnoto e 4e e priznal ostani s nego

koalka
07-30-2006, 18:13
Ами не не ми се е случвало.Това според мен го е направил,за да не го помислиш за сдухан и за комплексар.И двамата се обичате и държите един на друг и защо не му простиш?Ще ти стане по-добре и няма да се чувстваш излъгана.Кажи му и го питай дали няма още нещо,което крие от теб.

nepitai
07-30-2006, 22:06
Hey momiche osuznai se ... shtom e bil devstven znachi ti si tolkova specqlna za nego kolkoto i toi za teb[i ti si bila devstvena]V nachaloto se e pravil na golqm svalqch za da te vpechatli a do sega se e strahyval ot tochno tazi reakciq koqto pravish v momenta.Ne go karai da sujelqva che e bil otkroven s teb .. tova e mnogo rqdko v dneshno vreme.Pomisli ako ti beshe sgafila i mojeshe da go izgubish - kak bi se chustvala?Obichaite se... :smt008

07-30-2006, 22:54
zdraveite hora..sega 6te vi razkaja moqta istoriq..nadqvam se da ne q vzemete na NEseriozno i da mi pomognete!6te vi bada mn blagodarna!!
Momi4e na 16 godini sam,gadjeto mi e na 17.hodime ot godina bez 4 meseza i az mnogo go obi4am,toi sa6to men. Toi mi be6e parvia s koito spah,a za nego znaeh 4e toi e spal s mnogo drugi momi4eta. Az mu kazah 4e mi e za parvi pat i toi dobre go prie.. Ponqkoga mi razkazva6e za momi4etata s koito e bil,ne mu se razkazva6e mnogo,no az go karah.6eguvahme se 4e e prespal s mnooogo kurvi i nqkaksi bqh 6tastliva za6toto toi naistina darji mn na men. Ne iska6e da pravim frenska lubov,osobeno az na nego za6toto spored nego tova e nepristoino za momi4eto koeto obi4a.U4e6e me i si govorehme svobodno na tema sex. Edin den (onq den) si govorehme ne6to sled sex i bqhme super otkroveni edin s drug. Toi mi kaza 4e s nito edno momi4e ne e svar6val tolkova barzo,koeto 6te re4e 4e mn mu haresvam.. Izvednaj me popita "iska6 li da bada adski otkroven" i az razbira se kazah "da". Toi mi kaza "ti si mi parvata". Bqh v nqkakav 6ok. Toi me be6e lagal prez cqloto vreme 4e e bil s tezi momi4eta za koito mi e razpravql. Popitah go za6to me izlaga i toi mi kaza "za6toto sam kompleksar i vse o6te sam". Bqh mnogo razo4arovana,nego go e bilo sram da si priznae pred men 4e ne e spal s drugi,a e tarsel men. Imal mnogo vazmojnosti da spi s drygi momi4eta,no ne go e iskal. Tova e hubavo,no.. az se 4uvstvam izlagana. Mnogo izlagana. Toi mai ve4e ne e sa6tia 4ovek s koito az hodeh? Ami ako me laje taka dobre i za drugi ne6ta? ne znam.. A sega i ne6to mn vajno-imam nqkolko dni da pomislq dali iskam da sym s nego ili ne. Toi kaza 4e spored nego ne zaslujava da e s men. Kaza 4e e izlagal edinstvenoto momi4e koeto e obi4al nqkoga. Naistina ne znam kakvo da pravq,kakvo da mislq,kakvo da 4uvstvam.. Molq vi pomognete mi! Slu4valo li vi se e i na vas taka ? Molq , pomognete mi , 4akam otgovori!!!!


Авей ти си много куха лейка бре! Ако предпочиТАш гаджето ти да е курвар, ела си при мене, ще си правиме 3-4ки! Много си проста :)

Айдее точка 1 от Правилника, благодаря ;)

MimityYy
07-31-2006, 08:41
opredeleno prodalji da hodi6 s nego ! o4evidno mnogo te obi4a !

cskamoni4ka
07-31-2006, 10:44
Определено остани с това момче,не позволявай една лъжа да ви раздели.По думите ти разбирам,че той много държи на теб и те обича.Просто го е било срам да ти признае,че ти си му била първата,прости му и го помоли занапред да няма повече лъжи по между ви и ако има да ти каже сега,а не след време или да ги скрие от теб!

Tempestjuji
07-31-2006, 12:49
edno mu pravi 4est na mom4eto-4e si e priznal....vse pak naistina kogato mom4e kaje 4e e devstveno se priema malko stranno, az li4no go bqh kazval 4e sum takuv...e za 6tastie me prieha takuv kakuvto sum, no pone si e kazal....pone e kaza 4e ne trqbva da bude6 s 4ovek akto nego....tova ozna4ava 4e te razbira, postavq se v tfoita situaciq i sajalqva......sa6to taka mislq 4e te obi4a i zatova moje bi ne iska da te narani pove4e...pone e bil prqm.....trqbva da oceni6 tova ka4estvo, koeto pove4eto muje nqmat....i koi znae moje da mu prosti6.....ti re6ava6.....ili si s nego ili bez......nqma sreden variant.....uspeh
pozdravi 8) :-k

dam..taka e ..6tom ti e priznal, znachi durji na teb.