PDA

View Full Version : Какво се случва бе хора??!Отворете си очите най - после!!!



Be`Real
07-28-2006, 12:57
Хеееей поспрете се малко!Докъде я докарахме приятели-тийнове се друсат като ненормални, пушат треви и боклуци??!?Не..ако не го бях видяла нямаше да го повярвам!Аз съм на 17 години, човек който е правил доста простотии, минавала съм доста граници, но не и своите собствени!Пушила съм трева и какво ?? Доста пъти при това и за да бъда честна ще ви кажа че само веднъж ме хвана яко и видях защо всъщност всеки го прави .. весело ти е..яко ти е, забравяш за проблеми..олекваш максимално..Но какъв е смисъла кажете!!Когато имаш проблем отиваш и го решаваш с алкохол, трева, наркотици??Ехоо какво стана със силните хора е, хората които отстояваха и държаха на себе си, тези които се справяха с проблемите си по най-добрият начин.Никой тук не може да ме убеди че това може да се нарече изобщо добър начин!!
Кога хаосът по-точно навлезе в живота ви .. помислете си,от кога всичките станахте Хаос маниаЦи,станахте комерсиални, станахте еднакви .. започнахте да се ДРУСАТЕ масово????!? КАкво става е хора .. малки деца и тийнове ми се наяждат с бонбони, търсачи на силни усещания ли има много или какво ??? Или защото е модерно ?? Лично мен ме отблъскват такива хора .. съжалявам ги .. съжалям ги защото са със слаби психики .. защото не са НИКОИ .. защото са като ВСИЧКИ останали .. друсащи се зомбита .. изкривени ..
Не ми пука хора дали ще получа отрицателни критики и коментари от вас, защото знам че такива ще има .. защото почти няма човек който поне да не е пробвал .. Аз съм и се гордея с това ..макар да са се опитвали да ме убеждават супер много хора .. Замислете се над това което вършите ..замислете се сериозно .. престанете да се водите от този модел който обществото създава.Аз съм фенка на техно хаоса от няколко години и съм се размазвала от танци в продължение на 4 часа без прекъсване без дори да близна алкохол какво остава за боклуците,които взимате за да скачате цяла вечер като луди ..
Дълбоко разочарована съм от всички тези хора .. би трябвало да се срамувате от себе си макар да знам че изобщо не ви пука..
Проблемът е сериозен и МАСОВ!!Помогнете си или позволете на някой да ви помогне .. защото вървим само надолу .. към пропастта ..

neutravlad
07-28-2006, 13:06
Търсят дъното. Като го стигнат продължават да копаят...да видят дали има още надолу [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
С наркотиците е по-лесно. Вместо да се сблъскаш с проблемите си отиваш в един друг нереален свят!!!

07-28-2006, 13:27
Търсят дъното. Като го стигнат продължават да копаят...да видят дали има още надолу [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
С наркотиците е по-лесно. Вместо да се сблъскаш с проблемите си отиваш в един друг нереален свят!!!

Да така е .. хайде защото реалният свят понякога не е добър или друг път просто без причина да се надрускаме всички заедно и да се пренесем на 'едно по-яко място'.Хайде искате ли ???

Sophie
07-28-2006, 13:27
za sujalenie si napulno prava. prosto kato se ogledam okolo sebe si i pogledna svoite priqteli prosto ne moga da gi poznaq. ne moga da si predstavq che za taq tva e prosto da "si napravat kefa" "da imat power" da sa "bezsmurtni". prosto gledam hora koito sa imali shans da postignat neshto v jivota si i sa rabotili dulgi godini da stignat do edno nivo kak izvednuj propadat ei taka bez da se zamislqt i zabravqt sqkash vsichko ot minaloto...i nai tujnoto e che golqma chast of fenovete na amfeti/eks vsushtnost nqmat nujda ot tqh a gi vzimat zaradi kompaniqta....nishto po jalko i tujno nqma...

nz ne sum opitvala nito treva nito nishto poveche i prosto ne si pozvolqvam dori da se zamislq da probvam....

sk8er_girl
07-28-2006, 13:48
mnoo e slojno.... ako predi dve godini mi be6e kazal 4e 6te stigna do tva polojenie 6tqh da mu se izsmeq, sq jiveq v nqkva nau4na fantastika i ne moga da se varna v realnostta
razru6ih vsi4ko v koeto vqrvah,izostavih vsi4ki koito obi4ah i sega edinstvenoto ne6to koeto me poddarja jiva me ubiva, vseki den e po-lo6 i ve4e naistina ne znam kavo da pravq

Be`Real
07-28-2006, 14:11
Хора .. разберете .. трябва да си помогнем един на друг .. НЯма по-облъскваща гледка от надрусаният човек..но всички сме хора .. правим грешки,просто трябва да се обичаме и подкрепяме един друг..Това което прочетох досега .. мненията ви .. просто потвърждават това което вече знам .. но РАЗБЕРЕТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОГОВОРИ за проблема .. нещата няма да се оправят от само себе си.Ние сме хората които можем да променим това, защото ако досега единици хора с идеали и мечти са загубили всичко .. след време броят ми ще се удвои и утрои .. трябва да се спре..положението е трагично ..
Ако имате приятели .. познати които вече са затънали - помогнете им, не ги оставяйте, помогнете им защото сега са на 15-16-17 и имат цял живот пред себе си ..

07-28-2006, 14:15
mnoo e slojno.... ako predi dve godini mi be6e kazal 4e 6te stigna do tva polojenie 6tqh da mu se izsmeq, sq jiveq v nqkva nau4na fantastika i ne moga da se varna v realnostta
razru6ih vsi4ko v koeto vqrvah,izostavih vsi4ki koito obi4ah i sega edinstvenoto ne6to koeto me poddarja jiva me ubiva, vseki den e po-lo6 i ve4e naistina ne znam kavo da pravq

Можеш да се измъкнеш, имай надежда само пожелай!! Най-лошото е че всички тези боклуци предизвикват неверояни депресии и всеки път те стават все по-дълбоки и по-дълбоки..Потърси помощ .. подай ръка .. Повярвай в себе си че можеш!!ИСкрено се надявам да не си дълбоко зависима .. но въпреки всичко можеш да се справиш!Можеш!!Успех ти пожелавам!!

sk8er_girl
07-28-2006, 14:34
ne si me razbral/a az ve4e se ottarvah ot heroina(nqma6e vreme da se pristrastq)no trevata cigarite alkohola hap4etata mi skapvat zadraveto... ve4e ne moga da si predstavq kupon bez... nqma zna4enie, 6tom az uspqh zna4i vsi4ki mogat

07-28-2006, 20:42
ot sichko nai obicham da shibam nadrusana kurva

Потребител #4527
07-28-2006, 20:58
Хеееей поспрете се малко!Докъде я докарахме приятели-тийнове се друсат като ненормални, пушат треви и боклуци??!?Не..ако не го бях видяла нямаше да го повярвам!Аз съм на 17 години, човек който е правил доста простотии, минавала съм доста граници, но не и своите собствени!Пушила съм трева и какво ?? Доста пъти при това и за да бъда честна ще ви кажа че само веднъж ме хвана яко и видях защо всъщност всеки го прави .. весело ти е..яко ти е, забравяш за проблеми..олекваш максимално..Но какъв е смисъла кажете!!Когато имаш проблем отиваш и го решаваш с алкохол, трева, наркотици??Ехоо какво стана със силните хора е, хората които отстояваха и държаха на себе си, тези които се справяха с проблемите си по най-добрият начин.Никой тук не може да ме убеди че това може да се нарече изобщо добър начин!!
Кога хаосът по-точно навлезе в живота ви .. помислете си,от кога всичките станахте Хаос маниаЦи,станахте комерсиални, станахте еднакви .. започнахте да се ДРУСАТЕ масово????!? КАкво става е хора .. малки деца и тийнове ми се наяждат с бонбони, търсачи на силни усещания ли има много или какво ??? Или защото е модерно ?? Лично мен ме отблъскват такива хора .. съжалявам ги .. съжалям ги защото са със слаби психики .. защото не са НИКОИ .. защото са като ВСИЧКИ останали .. друсащи се зомбита .. изкривени ..
Не ми пука хора дали ще получа отрицателни критики и коментари от вас, защото знам че такива ще има .. защото почти няма човек който поне да не е пробвал .. Аз съм и се гордея с това ..макар да са се опитвали да ме убеждават супер много хора .. Замислете се над това което вършите ..замислете се сериозно .. престанете да се водите от този модел който обществото създава.Аз съм фенка на техно хаоса от няколко години и съм се размазвала от танци в продължение на 4 часа без прекъсване без дори да близна алкохол какво остава за боклуците,които взимате за да скачате цяла вечер като луди ..
Дълбоко разочарована съм от всички тези хора .. би трябвало да се срамувате от себе си макар да знам че изобщо не ви пука..
Проблемът е сериозен и МАСОВ!!Помогнете си или позволете на някой да ви помогне .. защото вървим само надолу .. към пропастта ..


Много правилно. Подкрепям те напълно.

sl1ck3r
07-28-2006, 21:07
malko off topic

Кога хаосът по-точно навлезе в живота ви .. помислете си,от кога всичките станахте Хаос маниаЦи,станахте комерсиални, станахте еднакви .. започнахте да се ДРУСАТЕ масово????!?
ne slusham house nito tehno ( ne sam nqkav super zareiben imam predvid)....no tuka sum napulno suglasen s teb.Izvenduj vsichki sa house mqnaci ili po skoro drugz manqci...spored men tfa e mnoo tupo da se pravish na nqkav razbirach kato ne ti e v kruvta house-a

Real`
07-28-2006, 21:15
ot sichko nai obicham da shibam nadrusana k***a

От това не разбрах само кой се интересуваше??Моля те запази сексуалните си предпочитания за някоя друга тема, тази не е подходяща.Освен това смятам че това е крайно гнусно изказване.

Spliffy
07-28-2006, 21:24
Ти си си много права, но това е животът всъщност... една моя приятелка беше написала нещо като разказче...

"Да не виждаш всичко, което имаш, да не усещаш обичта около теб, да не ти пука за хората, минаващи край теб всеки ден, всяка секунда, да не забелязваш тревогата в очите им...забравила всичко истинско...
Загубваш вярата във всичко случващо се, вярата в себе си, в хората, вярата в чувствата, вярата в светлината... Душата ти те е напуснала... Позволила си болката да те победи, позволила си слънцето да залезе завинаги, да настане мрак... пълен мрак без нито една надежда... Търсиш изхода, търсиш сянката си, но не можеш- нея вече я няма. Търсиш спасение... Бягаш, тичаш напред, не можеш да намериш пътя, буташ всичко, което ти се изпречи... Тъмно е! Не можеш да видиш, някой ти подава ръка и поемаш по другия път. ПРосто не вярваш...
(пропускам малко, защото доста дълго се описва един "филм")...вече си забравила какво става извън него, вече си забравила, че не е истина... Това ли е животът ти? Това ли искаш?
Всъщност това е най-тъжният филм на света. Най- големият кошмар. Всички в него не намират хилядите истински неща, красиви неща. Всички те си живеят в своя свят, без да се интересуват какво става извън него. Вглеждаш се в очите им и не намираш нищо...намираш болка, на която не можеш да намериш следата, болка изникнала от нищото, намираш слепота, намираш жажда за живот, но не и живот, виждаш умората, виждаш колко са уморени, но от какво?
Колко още можеш да продължаваш така, да живееш по този начин...без смисъл?
Кога ще разбереш,че те обичат, мислят за теб? Кога ще разбереш,че ако отвориш очи животът ще бъде много по-красив?"

Magic*
07-28-2006, 23:17
emi super e,che se protiw,ama s toq post nishto nqma da postignesh.super e ,che sichki ste protiw teq 'loshi,dolni' neshta,sreshtu teq 'bokluci'.wseki predi da opita i da se zaribi gowori taka.ama posle kfo...'az sym bezsmyrten'...emi taka e za syjalenie i nikoi nishto ne moje da naprawi...prosto ima tolkowa mnogo bolka...wseki jiwee s probleite si i se opitfa da gi razreshi...ili pone da gi zabrawi za moment...koi kakto moje.w sluchaq trewata i narkoticite sa nai-lesniq nachin.jalko,no fakt.i az gledam da se napusha wyw wseki udoben sluchai,za da izbqgam...

Real`
07-29-2006, 08:44
emi super e,che se protiw,ama s toq post nishto nqma da postignesh.super e ,che sichki ste protiw teq 'loshi,dolni' neshta,sreshtu teq 'bokluci'.wseki predi da opita i da se zaribi gowori taka.ama posle kfo...'az sym bezsmyrten'...emi taka e za syjalenie i nikoi nishto ne moje da naprawi...prosto ima tolkowa mnogo bolka...wseki jiwee s probleite si i se opitfa da gi razreshi...ili pone da gi zabrawi za moment...koi kakto moje.w sluchaq trewata i narkoticite sa nai-lesniq nachin.jalko,no fakt.i az gledam da se napusha wyw wseki udoben sluchai,za da izbqgam...

Напротив!Може да се постигне много!Стига с тези оправдания е, проблеми, бягства от реалния свят и такива глупости.Това са само оправданията които ти предлага съзнанието ти защото се чувстваш гузен.И искам да ти кажа нещо човече - ти си се примирил с това си положение и това е най - жалкото, колкото и да ми е кофти да го кажа.Колкото до това което се вижда в очите им .. НИЩО .. очите са огледало на душата..когато тя е празна .. очите го отразяват изцяло..ЖАлко е че така се примирявате, че дори не се опитвате да се борите със себе си, че не правите и малкото.И аз имам проблеми е хора, вкъщи е ад,майка ми и баща ми само дето не се избиват като са заедно и още много други влияещи на психиката ми отрицателно.И какво съм направила??Отидох да се напуша/надрусам??Не,искате ли да ви кажа какво правя във всеки един момент когато изгубя надежда - отивам при най - добрата си приятелка и само една прегръдка от нейна страна променя коренно състоянието ми.ТАКА че СПРЕТЕ да се оправдавате пред себе си, да лъжете себе си че това което правите е оправдано и че все трябва да имате някакъв порок защото сте още млади и искате да се забавлявате и изкъртвате на макс.Сега видели и опитали от всичко след 10 години .. ако още се държите на краката си .. какво ще правите.. АМи родителите Ви ?? По дяволите колко от вас държат все още на родителите си,на колко им пука че тях ги боли.Не вашите разсъждения са "те не ме разбират бла бла блааа" стига с тея простотии,никой не е направил НИЩО за да го разберат и като се надрускам ще направя напук сега те ще видят ..
Просто .. без коментар .. така че .. бягайте бягайте ..

Spliffy
07-29-2006, 09:40
Magic да не би като опиташ вече да не смяташ,че тва са боклуци, хах? Нима като се натупаш и после не усещаш как искаш пак и пак, не виждаш как ти излизат пъпки и как ти се появяват ебах торбичките?
А иначе и преди съм казвала не всеки може да издържи на всичко в живота, а явно, че напоследък не може и на модата да се издържи.

Magic*
07-29-2006, 21:32
kfi pypki we?kfi torbichki?az torbichki pod ochite imam otkakto se pomnq.kfa moda be?ne sym ot oneq hous maniqci,koito prosto gi e zalqla wylnata i za tfa stanaha narkomani wsichkite.ne sym ot feshanite,koito se ebat kato mastii i ne se pribrirat.i wyobshte nedei mi prikazwa za otnesheniqta mi s roditelite mi.az sym naprawila wsichko po silite si oshte predi godina-dwe i mi e pisnala ot wsichko.hah...otiwala pri nai-dobrata si priqtelka...emi ok,kato imash takawa e super.az izlizam ot nas kolkoto da ne sedq pri bashta mi.obikalqm sys slushalite iz morskata cql den,pusha si i kato stane 9 si otiwam w kyshti.

Spliffy
07-29-2006, 22:35
Eми ти хубаво си имаш... поне като друсаш не се баламосвай,че нищо не става... иначе нищо против, всеки прави каквото иска, живота е един :wink:

Real`
07-29-2006, 22:53
kfi pypki we?kfi torbichki?az torbichki pod ochite imam otkakto se pomnq.kfa moda be?ne sym ot oneq hous maniqci,koito prosto gi e zalqla wylnata i za tfa stanaha narkomani wsichkite.ne sym ot feshanite,koito se ebat kato mastii i ne se pribrirat.i wyobshte nedei mi prikazwa za otnesheniqta mi s roditelite mi.az sym naprawila wsichko po silite si oshte predi godina-dwe i mi e pisnala ot wsichko.hah...otiwala pri nai-dobrata si priqtelka...emi ok,kato imash takawa e super.az izlizam ot nas kolkoto da ne sedq pri bashta mi.obikalqm sys slushalite iz morskata cql den,pusha si i kato stane 9 si otiwam w kyshti.

Миличка не ми говори за отношенията с родителите, защото както всеки друг и аз си имам своята история.А колкото до татенцето и при моето не се седи защото е алкохолик .. ти си прави изводите от там нататък!Не ми пука от кой вид наркомани си - от "модерните" или от "старите" отлежалите и защо се друсаш или пушиш!Това е факт и това е важното!И да,имам най- добра приятелка, но тя ми е само една, с други хора дори не контактувам и се гордея с това, защото само аз знам през какви хора съм минала и колко мръсно ми е правено.Опитвам се да си живея възможно най - добре живота, макар че ми се повръща като виждам какво се случва с хората .... с децата!Не съм се предала,уча си редовно защото държа на образованието си,обичам и съм обичана защото сама СИ ПРАВЯ ВСИЧКО.За да говоря така значи и аз съм минала от някъде и аз виждах дъното .. бях лека,пиех много и започнах да пуша цигари и всичко това по време през което такива неща бяха просто неприемливи какво остава за разпространени!Освен това бях много малка.Но се справих, защото пожелах, защото не исках да бъда човека който бях, исках да се променя и го направих и сега се гордея със себе си!!И не го казвам за да дразня някой или да се фукам както може би си мислиш .. не казвам го защото го постигнах САМА и защото истинската приятелка, която имам до себе си,приятелят ми, майка си и сестра си съм ги спечелила и съм се борила за тях!! Още веднъж - тези неща няма да решат проблемите ти .. разбери .. депресиите ще стават по - чести докато накрая съвсем изгубиш ясна представа за това коя си и какво искаш да постигнеш в живота .. А той ти е даден наготово.. наистина свободна си да правиш каквото си искаш .. но заслужава ли си ?? Замисли се

CRaZy_IKT
07-30-2006, 01:49
Човече много хубаво е всичко но знаеш ли какво точно е наркотик.Наркотик е и кафето и алкохола,и солта,и компютъра ако щеш...Човека винаги е бил заобиколен от наркотици.Основни неща,които са вълнували и ще вълнуват човечеството са СЕКСА,НАРКОТИЦИТЕ и ПАРИТЕ!Така е това е истината.Аз пуша трева и какво-това е моя избор-аз не бягам чрез тревата-пуша я не защото е фешън...и не очквам някой да ме съжелява и да ми говори глупости.Пуша за да отскоча до другия свят невидим за много хора-до нещо ново.Да не говорим че това ни е дарено от Господ-аз не взимам синтетика а няма да взимам-казвам го със сигурност защото познавам себе си...Ти си пушила трева,но това съвсем не означава че си я осъзнала.Кварталния дришльо може да пуши с години и пак да не е разбрал за кво става дума.Наркотика не е само наркотик-той е нещо много повече.Писнало ми е да слушам НЕ НА ДРОГАТА или ДА СПАСИМ ДЕЦАТА или пък ВИЕ СТЕ НА ДЪНОТО ВИЕ БЯГАТЕ ОТ РЕАЛНОСТТА ....Тва да не ти е хероин бе :-s Хич не правите разлика вие които претендирате за ПРОТИВНАТА позиция....Поне да знаехте кво говорите-аз съм 100% убедена че знаеш няколко наркотика обаче ми философстваш тука.Всичко е много хубаво живей както искаш само не ми обяснявай глупости

Real`
07-30-2006, 10:31
Човече много хубаво е всичко но знаеш ли какво точно е наркотик.Наркотик е и кафето и алкохола,и солта,и компютъра ако щеш...Човека винаги е бил заобиколен от наркотици.Основни неща,които са вълнували и ще вълнуват човечеството са СЕКСА,НАРКОТИЦИТЕ и ПАРИТЕ!Така е това е истината.Аз пуша трева и какво-това е моя избор-аз не бягам чрез тревата-пуша я не защото е фешън...и не очквам някой да ме съжелява и да ми говори глупости.Пуша за да отскоча до другия свят невидим за много хора-до нещо ново.Да не говорим че това ни е дарено от Господ-аз не взимам синтетика а няма да взимам-казвам го със сигурност защото познавам себе си...Ти си пушила трева,но това съвсем не означава че си я осъзнала.Кварталния дришльо може да пуши с години и пак да не е разбрал за кво става дума.Наркотика не е само наркотик-той е нещо много повече.Писнало ми е да слушам НЕ НА ДРОГАТА или ДА СПАСИМ ДЕЦАТА или пък ВИЕ СТЕ НА ДЪНОТО ВИЕ БЯГАТЕ ОТ РЕАЛНОСТТА ....Тва да не ти е хероин бе :-s Хич не правите разлика вие които претендирате за ПРОТИВНАТА позиция....Поне да знаехте кво говорите-аз съм 100% убедена че знаеш няколко наркотика обаче ми философстваш тука.Всичко е много хубаво живей както искаш само не ми обяснявай глупости

Хайде без да се мъчиш да ме анализираш, защото в интерес на истината съм била в среди на НАРКОМАНИ ако не си прочела вече и знам много повече от колкото си мислиш.Много близки мои хора са взимали така че знам мн добре за какво става въпрос ако това те притеснява миличка.Не ми и излизай с теотрията че кафето,солта и те са наркотици защото ако и те са такива - И КАФЕ НЕ ПИЯ, и солта ми е в мн малки к-ва в яденетата и т.н МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ ЗА КАКВО ГОВОРЯ!! "Аз си пуша само трева и нз си какво" - причината ти е тъпа.Искаш да си отидеш в другия свят??Замисли се за причините - реланият нещо не ти харесва ли ?? И да миличка - ще протестирам!! НЯма да се примиря с това че всичките ми набори се друсат или пушат трева защото знам че не е правилно!! И не си мисли че съм някое примерно момиченце което е решило да се бори за някаква според мн хора загубена кауза.ЗАЩОТО ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ, а каузата за която се боря за МЕН е мн важна защото повече не мога да живея сред упадък. Понеже съм движела доста време в тези среди и продължавам да познавам хората има един на около 30 дето си пуши само трева ама от години и от доста. Ела само да го видиш маце на какво прилича.От честото ходене в 'другия' свят ВЕЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ВЛЕЗНЕ В РЕАЛНИЯ.ВКАРВА СЕ В НЕВЕРОЯТНИТЕ ФИЛМИ И СЕ Е ПОБЪРКАЛ ВЕЧЕ.Така че не ми говорете за тревата, не била вредна и т.н.
И все пак мерси за си изяви мнението - едно да знаеш от мен - не те бива да преценяш хората или да им правиш анализи.За теб и ВСИЧКИ примирили се - дори и тези които не се занимават с тези неща - ВСИЧКИ ПРОСТО ПРИМИРИЛИ СЕ - помислете си.Можете ли да проъдлжавате да живеете така и да се правите че всичко е нормално?!?!Защото аз не мога, осъдете ме заради това !!!

niGGa
07-30-2006, 12:27
Можете ли да проъдлжавате да живеете така и да се правите че всичко е нормално?!?!Защото аз не мога, осъдете ме заради това

Чакай, чакай, чакай...
Като ти не можеш, другите могат.Различни хора - различно мнение.И тоя проблем го прайте некъв нереален.Филмирали сте се супер много.Ше стигне до дъното, ше умре, ше се метне през прозореца, ше скочи от блока...Я се осъзнайте малко.Искам да кажа точно 2 думи - ВСИЧКИ УМИРАТ!Всички!Като не друсаш какво?Нали и ти ше умреш?Капиш?Това как аз ще си изживея живота е мой собствен избор.Има страшно известни професори, които пушейки трева работят постоянно.И ми е интересно потребителя със снимката на Боб Марли...Нали си за свобода?Каква е тая свобода че всичко ще е забранено.Става ми вече смешно...
You'll neva go to heaven, if u r afraid of gettin high

CRaZy_IKT
07-30-2006, 13:07
Можете ли да проъдлжавате да живеете така и да се правите че всичко е нормално?!?!Защото аз не мога, осъдете ме заради това

Чакай, чакай, чакай...
Като ти не можеш, другите могат.Различни хора - различно мнение.И тоя проблем го прайте некъв нереален.Филмирали сте се супер много.Ше стигне до дъното, ше умре, ше се метне през прозореца, ше скочи от блока...Я се осъзнайте малко.Искам да кажа точно 2 думи - ВСИЧКИ УМИРАТ!Всички!Като не друсаш какво?Нали и ти ше умреш?Капиш?Това как аз ще си изживея живота е мой собствен избор.Има страшно известни професори, които пушейки трева работят постоянно.И ми е интересно потребителя със снимката на Боб Марли...Нали си за свобода?Каква е тая свобода че всичко ще е забранено.Става ми вече смешно...
You'll neva go to heaven, if u r afraid of gettin high
Прав си човече забелязала съм чев ти мислиш разумно...Аааа колкото до авторката-вземи се успокой и не се опитвай да се правиш на майка щото досаждаш.Има хора които умират на 20 без да са ползвали нищо просто МАЛ ШАНС...Животът в град също е рисков но кво да си хвана пътя за гората щото е по здравословно и да живея кат катеричка коят да си търси лешници.Солта е жизнено важна за организма ти ако не си запозната и ЛЕКО ДА НЕ СЕ ОБЪРКАШ от АНТИ посоката.Аз па познавам професори (ще потвърдя думите на niGGa) които пушат от сума време и с нищо не се различават от така наРЕчените от теб "нормални хора" така че не ми говори за някви твои приятели щот съм 100% сигурна че или ти преувеличаваш или въпросния ти приятел просто не е в час-щото има хора които и без трева и със трева пак не са в час.Сеш се?Просто престани да се опитваш да изкарваш хората като мен изпаднали-аре ходи си играй в пясъчника

WwanAdoO
07-30-2006, 14:33
Къде пък те изкараха пропаднала??? И в първото мнение на момичето няма едно грешно нещо... абе знаете ли кво- тук няма прав и грешащ, просто различни светогледи, различни отношения към живота. Все пак не всеки може да бъде удовлетворен от това, което има...тва са много редки случаи- хора, които не целят нещо примерно пари, гадже или дори ходене по партита, просто се кефят на всичко, което се случва и забравят лошите неща бързо. На повечето хора им се натрупва лошото, според мен простата психика на повечето хора води до масовото друсане, но за всеки има изход... по-добре да избягаш за известно време от света, отколкото за винаги, но най-добре изобщо да не бягаш, ами да си оправиш живота, но не всеки успява да го направи, е тва е просто.

Real`
07-30-2006, 14:35
Можете ли да проъдлжавате да живеете така и да се правите че всичко е нормално?!?!Защото аз не мога, осъдете ме заради това

Чакай, чакай, чакай...
Като ти не можеш, другите могат.Различни хора - различно мнение.И тоя проблем го прайте некъв нереален.Филмирали сте се супер много.Ше стигне до дъното, ше умре, ше се метне през прозореца, ше скочи от блока...Я се осъзнайте малко.Искам да кажа точно 2 думи - ВСИЧКИ УМИРАТ!Всички!Като не друсаш какво?Нали и ти ше умреш?Капиш?Това как аз ще си изживея живота е мой собствен избор.Има страшно известни професори, които пушейки трева работят постоянно.И ми е интересно потребителя със снимката на Боб Марли...Нали си за свобода?Каква е тая свобода че всичко ще е забранено.Става ми вече смешно...
You'll neva go to heaven, if u r afraid of gettin high
Прав си човече забелязала съм чев ти мислиш разумно...Аааа колкото до авторката-вземи се успокой и не се опитвай да се правиш на майка щото досаждаш.Има хора които умират на 20 без да са ползвали нищо просто МАЛ ШАНС...Животът в град също е рисков но кво да си хвана пътя за гората щото е по здравословно и да живея кат катеричка коят да си търси лешници.Солта е жизнено важна за организма ти ако не си запозната и ЛЕКО ДА НЕ СЕ ОБЪРКАШ от АНТИ посоката.Аз па познавам професори (ще потвърдя думите на niGGa) които пушат от сума време и с нищо не се различават от така наРЕчените от теб "нормални хора" така че не ми говори за някви твои приятели щот съм 100% сигурна че или ти преувеличаваш или въпросния ти приятел просто не е в час-щото има хора които и без трева и със трева пак не са в час.Сеш се?Просто престани да се опитваш да изкарваш хората като мен изпаднали-аре ходи си играй в пясъчника

Бла бла блаа май си пишеш колкото да не заспиш?!Нещо смислено досега от твоите постове не съм прочела.Слушай какво сега многознайке, живей си жалкия животец с това си мислене изобщно не ми пука - както си желаеш си го живей пуши друсай прави каквото искаш, но мен миличка не можеш да ме СПРЕШ да си изразя мнението и да се боря за това което е важно за мен.И кой ви говори за умиране и такива е ?? Май яко сте се вкарали във филма и двамата защото аз за умиране не съм говорила.Ама то си е така ТРЕВАТА УБИВА хиляди мозъчни клетки които после не се възстановяват и това ЛИЧИ от постовете ви.
И изобщо не се опитвай да ми казваш какво да правя и къде да ходя маце с грешния човек си се захванала, защото на 'пясъчника' където ходя да си 'играя' научавам доста неща и такива като теб могат са провокират вниманието ми но нищо повече ..така че не ми се занимава с теб - не искаш да се промениш ? - Ок, бягай да се напушиш - Ще пиша за хората които искат.А ти просто ми подминавай темата и не се стягай маце - живей си жовота както намериш за добре.
И все пак не съзададох тази тема за да се нареждам с някой, ами поради други причини но явно на някой не им стига акъла .. ами да, с този манталитет??
И аз няма като теб и някои други да се примиря с това.А пък ти ако щеш ми се прави на много отворена и разбираща, не ми пречиш спокойно, нито пък ще ме спреш:) Защото аз имам МЕЧТИ И ИДЕАЛИ и се стремя към тях.Чао .. и ааа да отиди да се напушиш да се успокоиш ако случайно си се натварила четейки това :) Пр изкарване в 'другия свят' :))

Magic*
07-30-2006, 15:31
da we...nie sichkite sme prosti,ne sme na twoeto intelektualno niwo...wsyshnost ti si prawa,a nie sme idioti i ne mojem da te razberem.kfo me ebe,che poznawash narkomani i napushlqci?shto ne otidesh da pomagash na tqh,a wmesto towa se zanimawash s oligofrenite w toq forum?!i za mnogo qka li se mislish kato ne pushish i konsumirash sol w malki kolichestwa?haha...mi ebati.tfa e super.fashtai se da osyshtestwqwash mechtite si,a ne da ciklish tuk

Real`
07-30-2006, 19:01
da we...nie sichkite sme prosti,ne sme na twoeto intelektualno niwo...wsyshnost ti si prawa,a nie sme idioti i ne mojem da te razberem.kfo me ebe,che poznawash narkomani i napushlqci?shto ne otidesh da pomagash na tqh,a wmesto towa se zanimawash s oligofrenite w toq forum?!i za mnogo qka li se mislish kato ne pushish i konsumirash sol w malki kolichestwa?haha...mi ebati.tfa e super.fashtai se da osyshtestwqwash mechtite si,a ne da ciklish tuk

Не съм споменавала думи като 'олигофрени' и подобни.Много мразя да ми се слагат думи в устата.Хаха .. яка .. не миличка .. идеално знам какво представлявам заедно с недостатъците и предимствата си и самочувствието което имам също го знам на каква основа е.И да - гордея се че не пуша и че 'консумирам сол в малки количества'.Сори че те хваща яд много мацка от факта.Моите мечти в момента са свързани с хората, защото колкото и тъпо да ти звучи вярвам в тях."Цикля" в този форум все още, защото той ще бъде само първата ми крачка, от тук нататък ще направя всичко по силите си за да осъществя идеите си и да се опитам да помогна на тези които имат нужда от това.Извинявай - не на теб или на момичето по - горе, защото се убедих че вие живеете хубави животи и им се наслаждавате и явно нямате нужда от промяна.
Съжалявам искрено ако съм обидила някоя от вас, не това е била целта ми.Исках просто да помогна, но в случая вие не желаете - Ок ваша воля.Но още веднъж ще повторя.Това какво правя и къде го правя си е моя работа.Тези които искат да прочетат и да поговорят просто с някой - могат да се обърнат към мен, тези които не желаят - пожелавам им всичко добро, няма да се меся в решенията и в животите им.

07-30-2006, 20:36
Иииихаааа!!...
що е това, "апология на трезвеността"??

Откакто свят светува , хората масово са употребявали психотропни веющества и растения, а трезвениците като Сталин и Хитлер са били малцинство..
По принцип се отнасям резервирано към трезвеници, и знаете ли защо?
Защото трезвениците и те се друсат, само че с идеология..
Докато пиянките и друсалките променят себе си в търсене на някакво разнообразие от сивата градска реалност, то трезвениците се опитват да променят околните, при това често насила.
А насила хубост не става.

Real`
07-30-2006, 21:47
[А насила хубост не става.[/quote]

Май си прав приятелю/ко, но не мога и да се примиря, не очаквам никой тук да ме разбере, просто не мога да се примиря, защото ако за вас това е нещо нормално .. аз не мога да го приема.И моля те .. трезвеници .. за какво говорим???

niGGa
07-30-2006, 23:00
Бла бла блаа май си пишеш колкото да не заспиш?!Нещо смислено досега от твоите постове не съм прочела.Слушай какво сега многознайке, живей си жалкия животец с това си мислене изобщно не ми пука - както си желаеш си го живей пуши друсай прави каквото искаш, но мен миличка не можеш да ме СПРЕШ да си изразя мнението и да се боря за това което е важно за мен.И кой ви говори за умиране и такива е ?? Май яко сте се вкарали във филма и двамата защото аз за умиране не съм говорила.Ама то си е така ТРЕВАТА УБИВА хиляди мозъчни клетки които после не се възстановяват и това ЛИЧИ от постовете ви.
И изобщо не се опитвай да ми казваш какво да правя и къде да ходя маце с грешния човек си се захванала, защото на 'пясъчника' където ходя да си 'играя' научавам доста неща и такива като теб могат са провокират вниманието ми но нищо повече ..така че не ми се занимава с теб - не искаш да се промениш ? - Ок, бягай да се напушиш - Ще пиша за хората които искат.А ти просто ми подминавай темата и не се стягай маце - живей си жовота както намериш за добре.
И все пак не съзададох тази тема за да се нареждам с някой, ами поради други причини но явно на някой не им стига акъла .. ами да, с този манталитет??
И аз няма като теб и някои други да се примиря с това.А пък ти ако щеш ми се прави на много отворена и разбираща, не ми пречиш спокойно, нито пък ще ме спреш Защото аз имам МЕЧТИ И ИДЕАЛИ и се стремя към тях.Чао .. и ааа да отиди да се напушиш да се успокоиш ако случайно си се натварила четейки това Пр изкарване в 'другия свят' )


Да разбулим духовете.Не ми пука какво мислиш за наркотиците, не ми пука какво мислиш за тревата, не ми пука какво мислиш за мен, не ми пука дали ще ме псуваш след постовете ни, разбираш ли?."Тревата убива хиляди мозъчни клетки, които след това не се възвръщат"Това тати ли ти го каза?А може би стринка?Какво си личи от постовете ми бе?"Като не ме познаваш - не ме съди" - имаше една фраза, мисля че трябва да ти се набие в главата.Как така като не си запозната коментираш?Изчел съм над 20 книги със страници над 200-300 за тревата.Защо спориш, като можеш само да тъпчеш на едно и също място.Имала мечти и идеали.И аз, както всеки нормален човек имам мечти и идеали.Само че аз не обичам да живея шибания забързан и комплексиран живот, където постоянно се чудиш как и откъде да свържеш двата края.Разбираш ли?Не, не вярвам, че ще го разбереш.
Спирам да споря.Следвай си мечтите и идеалите.Искрено ти желая да се сбъднат.Лека вечер!

Real`
07-31-2006, 08:26
Виж няма да се опитвам да убеждавам нито теб, нито другите две момичета в мненията си.Всеки има право на собствено и всеки за себе си е прав.Не съм искала да създавам конфликти, просто изразих гласно мнението си защото ми писна да мълча.Всеки си има своята история и знае защо и как прави дадено нещо.Щом това което правиш ти харесва - продължавай, никой освен теб самия не може да те спре.Но каквото и да стане моето мнение също не може да бъде променено както и убежденията ми.Така че нека повече да не разваляме добрия тон и всеки да си прави каквото си знае и каквото е правил досега!Всичко хубаво!

CRaZy_IKT
07-31-2006, 13:52
Виж няма да се опитвам да убеждавам нито теб, нито другите две момичета в мненията си.Всеки има право на собствено и всеки за себе си е прав.Не съм искала да създавам конфликти, просто изразих гласно мнението си защото ми писна да мълча.Всеки си има своята история и знае защо и как прави дадено нещо.Щом това което правиш ти харесва - продължавай, никой освен теб самия не може да те спре.Но каквото и да стане моето мнение също не може да бъде променено както и убежденията ми.Така че нека повече да не разваляме добрия тон и всеки да си прави каквото си знае и каквото е правил досега!Всичко хубаво!
:wink: 8)

08-01-2006, 17:50
[А насила хубост не става.

Май си прав приятелю/ко, но не мога и да се примиря, не очаквам никой тук да ме разбере, просто не мога да се примиря, защото ако за вас това е нещо нормално .. аз не мога да го приема.И моля те .. трезвеници .. за какво говорим???[/quote]
Естествено е, не само 4е е нормално.
Ненормални са ни законите, дето доскоро за 1 прашинка трева предвиждаха по- голямо наказание , отколкото за изнасилване или убийство.
и за кой ли път ще повторя- ЖИВЕЯ В ЕКОСИСТЕМА, а не в "общество".
тревата и гъбите са 4аст от тази екосистема и с тях съществуваме във взаимо изгодна симбиоза.
А това, 4е разни самозабравили се хомо сапиенси се опитват да разрушават екосистемата и да власттват над себеподобните си НЕ Е никаква при4ина да им се под4инявам, даже напротив.

п.с. Забраната върху едни или други вещества датира твърде от скоро, и резултатите от нея са пове4е от пла4евни.

macy_day_parade
08-07-2006, 19:00
za sega ne s1m posqgala k1m narkotici i da pazi gospod,dano ne mi se slu4va i za napred [-o<
vinagi se borq s problemite sama,ne iskam pomo6t ot nikogo,nai malko da se uspokoqvam s treva [-X absurd!!!Smqtam se za silna i borbena li4nost

Amayo
08-14-2006, 16:16
Вие сте си чиста проба наркомании мани манииии.... :mrgreen: А по един друг въпрос - аз отдавна слушам техно и хаус - АМА НЕ ДРУсАМ с говна. :smt016

Amayo
08-15-2006, 01:03
Вие сте си чиста проба наркомании мани манииии.... :mrgreen: А по един друг въпрос - аз отдавна слушам техно и хаус - АМА НЕ ДРУсАМ с говна. :smt016
А какво определя, че трябва да се друсаш като слушаш някакъв стил музика? :roll:
А тоя емотикон е ебааааати отвратителния...
Еми ше ме прощаваш како ама като мина покрай некви такива изтрещели скейтъри и темподобни позьори или сички ми чадят или ми ходят като живите мъртви на неколко бонбона.

SickBoy
08-15-2006, 06:31
Eдва след като стигнеш дъното,си наистина свободен.Едва след като изгубиш всичко,си способен да направиш всичко.И не,аз не пуша чадел(поне не много често),за това щяха да ме осъдят,но,виж,прекалявам с алкохола.И,честно казано,не намирам нищо лошо в това...........


FIGHT CLUB FOREVER!

08-15-2006, 23:24
Абе не ги слушайте тия .Наркотиците са супер хубаво нещо стига да не прекаляваш .Естествено има мизерници които са толкова слаби и зле че използват наркотици като средство за бягане от проблемите а не като нещо за душата .

08-20-2006, 11:55
Хеееей поспрете се малко!Докъде я докарахме приятели-тийнове се друсат като ненормални, пушат треви и боклуци??!?Не..ако не го бях видяла нямаше да го повярвам!Аз съм на 17 години, човек който е правил доста простотии, минавала съм доста граници, но не и своите собствени!Пушила съм трева и какво ?? Доста пъти при това и за да бъда честна ще ви кажа че само веднъж ме хвана яко и видях защо всъщност всеки го прави .. весело ти е..яко ти е, забравяш за проблеми..олекваш максимално..Но какъв е смисъла кажете!!Когато имаш проблем отиваш и го решаваш с алкохол, трева, наркотици??Ехоо какво стана със силните хора е, хората които отстояваха и държаха на себе си, тези които се справяха с проблемите си по най-добрият начин.Никой тук не може да ме убеди че това може да се нарече изобщо добър начин!!
Кога хаосът по-точно навлезе в живота ви .. помислете си,от кога всичките станахте Хаос маниаЦи,станахте комерсиални, станахте еднакви .. започнахте да се ДРУСАТЕ масово????!? КАкво става е хора .. малки деца и тийнове ми се наяждат с бонбони, търсачи на силни усещания ли има много или какво ??? Или защото е модерно ?? Лично мен ме отблъскват такива хора .. съжалявам ги .. съжалям ги защото са със слаби психики .. защото не са НИКОИ .. защото са като ВСИЧКИ останали .. друсащи се зомбита .. изкривени ..
Не ми пука хора дали ще получа отрицателни критики и коментари от вас, защото знам че такива ще има .. защото почти няма човек който поне да не е пробвал .. Аз съм и се гордея с това ..макар да са се опитвали да ме убеждават супер много хора .. Замислете се над това което вършите ..замислете се сериозно .. престанете да се водите от този модел който обществото създава.Аз съм фенка на техно хаоса от няколко години и съм се размазвала от танци в продължение на 4 часа без прекъсване без дори да близна алкохол какво остава за боклуците,които взимате за да скачате цяла вечер като луди ..
Дълбоко разочарована съм от всички тези хора .. би трябвало да се срамувате от себе си макар да знам че изобщо не ви пука..
Проблемът е сериозен и МАСОВ!!Помогнете си или позволете на някой да ви помогне .. защото вървим само надолу .. към пропастта ..


Човече, споделям някаква част от твоето мнение, аз съм на 21 години, като цяло не съм против употребата на наркотици, употребявам също, и експериментирам с различни неща, но като цяло съм изключително ПРОТИВ това което става със днешните тийнзле-та . Всичко се е превърнало в една отвратителна масова позьорщина , малките се друсат не заради самото друсане а за да са по-готини, имам предвид че и преди 6 години по партитата в индиго , когато електронната музика все още беше в някакъв ъндергроунд и почна да излиза, наяве, се ядяха бонбони и се пушеше трева, но първо че това го правиха малко хора, а не масово сулю и пулю , второ че тези хора бяха високо интелигентни , и не се друсаха безцелно имаха КУЛТУРА, суб-култура-та изчезна... хората се развиваха правиха , творяха , работиха мнозина от тези хора които тогава се друсаха в момента заминаха за чужбина и се развиват успешно, а други останаха тука и също така се развиха, някой от тези хора продължават и до ден днешен да употребяват наркотици, но го правят, по някакъв много по различен начин... някак си за тях основната цел не са самите наркотици, ами по скоро те са средство чрез което се развиват духовно.

В днешно време никой, не мисли никой не се развива всеки се надрусва безцелно и ходи да трещи на партита, ХОРАТА НЕ УВАЖАВАТ МУЗИКАТА, докато преди беше отивам на парти, ще пуша ей така за да ми е по яко, но не е задължително, сега по скоро е
ОТИВАМ ДА СЕ НАДРУСАМ , а между временно ще съм напарти (но не е задължително) това, е ужасно, също толкова ужасно е и това денонощно пушене на трева, аз също пуша от 6,7 години и когато го правя всеки ден, (повлиян от някой от мойте по малки приятели) , и когато го правя не толкова всеки ден, има огромна разлика ОГРОМНА
всякаш хората наистина са забравили себе си и единствената им цел е да се надрусат , ... знам го защото съм го изпитвал на моменти и ме хваща страх : ((( КЪде ОТИДЕ СУБ КУЛТУРАТА, КЪДЕ ОТИДОХА ИНТЕЛЕГЕНТНИТЕ ХОРА, ??? не ВИЖДАМ НИКОЙ ДА СЪЗДАВА НИЩО НОВО... всички се друсат и са еднакви... едно е да вземеш бонбон на парти 1 път в седмицата, като през останалото време твориш и се развиваш, друго е да ядеш всеки ден по 100 бонбона , и това да е целта на животат ти едва ли не , и после темите на разговор да са кой колко се е наял и т.н. Пак казвам и преди се взимаха наркотици,... но се правеше по различно, дори хората не говореха толкова много затова, даже въобще неискаха да говорят, те не се ГОРДЕЕХА с това, взимаха но това си беше лично за тях, и не се самозабравяха....


Жалко е че наистина употребата е станала толкова масова, и долкова ДЕградивна... опорочена потъпкана... изнасилена... без капка чувство... без идея...

Obitax
08-20-2006, 14:46
vseki moje da si pravi kakvoto iska az li4no si imam dosta problemi na glavata 4e da mislq za problemite na hora koito ne poznavam . kato iskat da si sasipqt jivota da go pravqt men me boli fara

Некаф тип
08-21-2006, 22:26
А бе всеки си има глава на раменете и сам може да седне и да си помисли..Много се дразна на тая "мода" мамка му..До вчера се кълчели на бясни чалги а днес на парти отиват... и защо??!? Дали е заради музиката?Защото съм попадал на мнооого такива хора...та има супер много хора не могат да различат техното от хауса...камоли да разлечи някои подстил на хаус музиката...както и да е... Аз ходя на парти най-много веднъж в месеца... а зимам екстри супер рядко...Да зимам екстази,но нищо повече.Отказах дори цигарите и алкохола!Наистина днешната младеж е станала леш....направо не ми се мисли до каде ще стигнем...отвратен съм!!!Имайте воля бе хораааааа...

Некаф тип
08-21-2006, 22:30
аа и не си мислете че като отида на парти и зимам нещо....когато взема си давам един голям срок в който не барам...този срок е стигал почти до ч година :D За мен музиката е най-яката дрога!!!
hOuSe muSic iS a FeelinG \:D/

Amayo
08-21-2006, 23:21
А бе всеки си има глава на раменете и сам може да седне и да си помисли..Много се дразна на тая "мода" мамка му..До вчера се кълчели на бясни чалги а днес на парти отиват... и защо??!? Дали е заради музиката?Защото съм попадал на мнооого такива хора...та има супер много хора не могат да различат техното от хауса...камоли да разлечи някои подстил на хаус музиката...както и да е... Аз ходя на парти най-много веднъж в месеца... а зимам екстри супер рядко...Да зимам екстази,но нищо повече.Отказах дори цигарите и алкохола!Наистина днешната младеж е станала леш....направо не ми се мисли до каде ще стигнем...отвратен съм!!!Имайте воля бе хораааааа...
Абе палаяк такъв, ти ли ше ми говориш за воля хем си признаваш супер нагло че друсаш най големите говна. Изчезвай много бързо от тука бе мишок.

f
08-22-2006, 09:34
А бе всеки си има глава на раменете и сам може да седне и да си помисли..Много се дразна на тая "мода" мамка му..До вчера се кълчели на бясни чалги а днес на парти отиват... и защо??!? Дали е заради музиката?Защото съм попадал на мнооого такива хора...та има супер много хора не могат да различат техното от хауса...камоли да разлечи някои подстил на хаус музиката...както и да е... Аз ходя на парти най-много веднъж в месеца... а зимам екстри супер рядко...Да зимам екстази,но нищо повече.Отказах дори цигарите и алкохола!Наистина днешната младеж е станала леш....направо не ми се мисли до каде ще стигнем...отвратен съм!!!Имайте воля бе хораааааа...
Абе палаяк такъв, ти ли ше ми говориш за воля хем си признаваш супер нагло че друсаш най големите говна. Изчезвай много бързо от тука бе мишок.


Хах тоя па, дришльо я се успокой малко да не изчезнеш ти ок? От такива селяци като тебе дето много говорят и нищо не знаят , всичко е толкова пропаднало . Мълчи си там и недей да се обаждаш ок?

Amayo
08-22-2006, 13:03
А бе всеки си има глава на раменете и сам може да седне и да си помисли..Много се дразна на тая "мода" мамка му..До вчера се кълчели на бясни чалги а днес на парти отиват... и защо??!? Дали е заради музиката?Защото съм попадал на мнооого такива хора...та има супер много хора не могат да различат техното от хауса...камоли да разлечи някои подстил на хаус музиката...както и да е... Аз ходя на парти най-много веднъж в месеца... а зимам екстри супер рядко...Да зимам екстази,но нищо повече.Отказах дори цигарите и алкохола!Наистина днешната младеж е станала леш....направо не ми се мисли до каде ще стигнем...отвратен съм!!!Имайте воля бе хораааааа...
Абе палаяк такъв, ти ли ше ми говориш за воля хем си признаваш супер нагло че друсаш най големите говна. Изчезвай много бързо от тука бе мишок.


Хах тоя па, дришльо я се успокой малко да не изчезнеш ти ок? От такива селяци като тебе дето много говорят и нищо не знаят , всичко е толкова пропаднало . Мълчи си там и недей да се обаждаш ок?Ти адвокат ли си му, кат говоря на тебе тогава ше се обаждаш?

sexY_mackA90
08-22-2006, 14:35
Em za jalost si napulno prafa...az ot vreme pusha treva i me xfashta ponqkoga no tfa ne e na4in da se reshafat problemite...naprotif po tozi na4in bqgash ot tqx...a i 4estno da ti kaja nqma kak da im pomognesh...shtoto samo i edinstfeno ti mojesh spresh...trqbfa da ima jelanie...a v poe4eto ot teq deto se drusat-nqma!!!

Real`
08-24-2006, 12:33
Казах го веднъж....Казах го два пъти...На третият започнах да се дразня
И се принудих да се изразя по-ясно:
Хората пушат трева/друсат НЕ ЗАЩОТО ИСКАТ ДА БЯГАТ ОТ ПРОБЛЕМИ И Т.Н....ПРОСТО ЗАЩОТО ИМ ХАРЕСВА
И тъпите путки,които мрънкат "мя,мя,ние сме борбени личности и можем без наркотици,това не е изход и т.н." могат просто да мълчат

Излязохме от рамките на добрия тон, което изобщо не е добре. По темата предпочитам да говорят спокойни и уравновесени хора, които могат да се владеят. Ако искате пишете отрицателни или положителни неща, интересуват ме както едните така и другите - правят си извод и от двете. Теб приятелю/ко никой не те кара да пишеш и никой не те кара да спреш там с каквото си взимаш или най - малкото което е да ти се бърка в животеца, така че ако обичаш --> показвай колко много цветущи изрази и думички притежаваш в речника си в някоя друга тема. Всеки има право да изрази мнението си, било то в разрез с твоето.
И да, колкото и странно и ТЪПО да ти звучи все още има хора които вярват в себе си, БОРБЕНИ личности, които имат цели в живота и правят всичко за да ги постигнат! А пък ако искаш ги наречи задръстени или каквото ти дойде на акъла --> на тях не им пука, резултатите хора ще са налице след 7-8 години. Тогава 'оцелелите' ще разказват ...

macy_day_parade
08-24-2006, 12:57
Силните и борбени личности не молят нереален,измислен дядка да ги пази.Те се пазят сами и вярват само в себе си.


pro4eti posta mi v temata: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=43291&highlight=

mislq 4e taka 6te me razbere6 whisskas :roll:

FiRe_LaDy
08-24-2006, 16:07
Vinagi sam se pitala kakvo tolkova namirat v tova da se sdusat kato ludi.Da se pravqt na gazari,na bezsmyrtni.A dali naistina sa bezsmyrtni ili po toq nachin doprinasqt malko po malko za smyrtta si.Da vqrno trevata e po bezobidna ot cigarite,no kogato se poprekali ne e chak tolkova bezobidna.MRAZQ shibanata treva,ne za kakvo da e,a zashtoto zaradi neq zagubih momcheto,koeto obichah i obicham istinski.Zashto pred men toi predpochete damata v zeleno.Bqh mu prechka,bqh zaplaha za nego.Da vqrno ne si pozvolqvashe da pushi pred men.MIsli si che postiga neshto?Ne!Probalqji jivota si.Pomychih se da mu pomogna.Lyga me ... gledashe na dumite mi s nadsmeshka .. Ne moga poveche da se borq,za da mu pomogna da se otyrve ot teq laina.Za boga hora kakvo tolkova vijdate v tova da se napushvate???Ima i drugi po - dobri nachini po koito da si reshite problemite.Vseki ima problemi,no ne vsichki gi reshavame taka.Zashto ne opitate i vie da gi reshite pone vednyj kato nas.A ne dokato vyznikne problema i da pribqgvate kam trevata.
Ne otricham,che shtqh i az da pochna da pusha samo za da ne zagubq chovekakoito obicham,no mislq che jivota mi ne struva tova.A i kato se zamislq kolko vreme shte go zadyrja s tova?I kolko hora naranqvam krai sebe si?

Nikoga ne sam pushila treva ili nqkvi drugi laina (edinstveno cigari) i ne mislq da pochvam ... vijdam pred ochite mi kak mnogo hora propadat zaradi tova da se gazarqt i da pushat. ](*,) ](*,) ](*,)

C0mIx_Girl
08-25-2006, 14:19
ne vsichki drusat za gazaria i da zabravqt problemite.drusame za da ni e oshte po qko kogato ni e qko.drusame po partita zashtoto probvai da iskarash cqla nosht (otnachaloto do kraq)v lud dance....tve che se poqviha nqkvi si houseri s tqhnia "fashion" stil na oblichane i che te go pravqt zashtoto vs drugi sushti.i che si mislqt che kato slushat elektronna muzika trqbva da drusat ne oznachava vsichko.tva sa hora koito izvun partita hodqt po chalgoteki imat chalga mp3-ki v telefonite si abe kefqt se na chalga.za men tva ne sa hora koito useshtat muzikata.KOITO VEDNUJ USETI NEOBIKNOVENNOTO V ELEKTRONNATA MUZIKA KOETO OBIKNOVENNITE HORA NE MOGAT DA USETQT NIKOGA NE MOJE DA SLUSHA DRUGO :!: :!: :!: :!: .az lichno sam tancuvala 8 chasa na edno parti bez da spra i togava ne bqh zimala narkotici..tva che posle 1 sedmica me bolqha krakata e druga tema.i vse pak pravq go zashtoto go iskam a otnosno problemite-vinagi sam gi reshavala bez narkotici i znam che zanapred shte e taka.

Некаф тип
08-28-2006, 00:17
KOITO VEDNUJ USETI NEOBIKNOVENNOTO V ELEKTRONNATA MUZIKA KOETO OBIKNOVENNITE HORA NE MOGAT DA USETQT NIKOGA NE MOJE DA SLUSHA DRUGO

Много яко го каза..евала! =D> Аз снощи бях на парти и го карах само на биричка,но си прекарах просто невероятно..Диджея се раздаде много и просот нямаше как да не се разцепа...трърнах си в 7 часа като пич....Omid 16b rulez...

sdadas
08-28-2006, 01:12
bez da si opitala spored ne moje6 da b1de6 polezna na drugite spored men.mn malko hora vzimat narkotici da izbqgat ot problemite az li4no ne poznavam takiva taka che ne b1di tolkova sigurna v tova koeto govori6 i ti samata znae6 za6to..v1ob6te ne znae6 za kakvo stava duma ina4e e hubavo 4e se opitva6 da pomogne6
az sam probval i mnogo dalgo sam vzimal sqkakvi narkotici i moga 100% da vi kaja ni6to hubavo nqma da vi se slu4i ako probvate nqma po golqm bokluk i nai lo6oto e 4e parvo ti razbivat psihikata predi vsi4ko ostanalo i ti ne razbira6 kolko "zle" si.no kakvoto i da napi6a znam 4e ako vseki sam ne si re6i da spre nikoi ne moje da go obedi..taka 4e se zamislete samo kak izglejdate v ochite na drugite kogato ste nadrusani i mislq 4e ako ne ste prekaleno zle samo tova e dostata4no dobra pri4ina da sprete. stiga s tezi narkotici po4nahte s narkoticite [-X sega e vreme za muzikata :-({|=

DevilWish
08-28-2006, 07:56
Ми и аз до преди 2-3 месеца бях секи ден пияна такава ,пушех си тревичка редовно.Абе много се бях провалила ,обаче се осъзнах на време и се поправих такава.
А е разбираш ли ,някой нямат воля ,а други да.
Тея ,коит няят затъват мноо на дълбоко ,а другите се спасяват такива.

BloodyMoon
09-07-2006, 20:34
Някой от мъка други от навик трети от безделия...но все не се замислят за последствията.....