PDA

View Full Version : птосто искам да споделя...



sladkata_hilary
07-28-2006, 12:50
ми значи..има едно момче,което ми казваше че е влюбено в мен,но това ми го е казвал и преди и след това казва че се бъзика но този път продължаваше..и аз му повярвах!После започнах да се влюбвам и аз...пишем си вс ден и т.н. ,беше отишъл на село..каза че поне 5 дни няма да го има,ноа ако му липсвам мн ще се върне на др ден още..върна се.Дотук вс е ок,каза че ме обича и т.н. ,но...аз знам че така но просто искам да ми говори мило,а напоследък се държи грубо.Преди ми говореше със сладникави обръщения а сега не.Казах му че така ми е по-приятно и той каза че нп и ще ми говори както искам,само за да съм щастлива..и в същия ден е казал на едно момиче,с което аз си пиша(той не знае де) че това е тъпо и съм нямала право да го насилвам така. #-o .После му писах"ако не искаш недей,не съм те задължила с нищо" ,а той ми вика че искал :shock: ..ми ебати и работата... :| :cry:

sladkata_hilary
07-28-2006, 12:51
упс,извинявам се за грешката в заглавието на темата ама...мн ми е кофти и едва пиша :(

sLaDicHK{}7{}
07-28-2006, 12:57
Миличка ако питаш мен този изобщо не те заслужава,щом ти се прави на интересен :? Няма смисъл да си тровиш нервите с глупости!
И изобщо недей да му се извиняваш,защото тоя май незнае как трябва да се отнася с едно момиче,затова забрави за него,защото около теб има много други момчета дето те заслужават и звездите ще ти свалят-само трябва да разпознаеш правилния :P

ANGEL4E
07-28-2006, 12:59
moje pak da haresva i teb i momi4eto s koeto si pi6e6 i da iska da se haresa i na dvete znam zvu4i mn tapo no ne moga da si go obqsnq
drugoto koeto mi idva na ym e 4e prosto si igrae s teb taka 4e po dobre vnimavai s 4yvstvata si ne mu vqrvai mnogo-mnogo dano ne si igrae s teb za6toto ako e taka mn 6te strada6
VNIMAVAI DA NE SE VLUBI6 TOI NE E PODHODQ6

sladkata_hilary
07-28-2006, 13:00
Миличка ако питаш мен този изобщо не те заслужава,щом ти се прави на интересен :? Няма смисъл да си тровиш нервите с глупости!
И изобщо недей да му се извиняваш,защото тоя май незнае как трябва да се отнася с едно момиче,затова забрави за него,защото около теб има много други момчета дето те заслужават и звездите ще ти свалят-само трябва да разпознаеш правилния :P


mi prava si,naistina ne znae kak da se dyrji i tva e mn kofti ama mn :cry: oba4e kvo da napravq kato go obi4am..btw dori ne sme gadjeta :shock: a se obi4ame..uff stranno mi e mn

iiirish
07-28-2006, 13:04
Миличка ако питаш мен този изобщо не те заслужава,щом ти се прави на интересен :? Няма смисъл да си тровиш нервите с глупости!
И изобщо недей да му се извиняваш,защото тоя май незнае как трябва да се отнася с едно момиче,затова забрави за него,защото около теб има много други момчета дето те заслужават и звездите ще ти свалят-само трябва да разпознаеш правилния :P

съгласна

addictedtou
07-28-2006, 13:05
Миличка ако питаш мен този изобщо не те заслужава,щом ти се прави на интересен :? Няма смисъл да си тровиш нервите с глупости!
И изобщо недей да му се извиняваш,защото тоя май незнае как трябва да се отнася с едно момиче,затова забрави за него,защото около теб има много други момчета дето те заслужават и звездите ще ти свалят-само трябва да разпознаеш правилния :P


mi prava si,naistina ne znae kak da se dyrji i tva e mn kofti ama mn :cry: oba4e kvo da napravq kato go obi4am..btw dori ne sme gadjeta :shock: a se obi4ame..uff stranno mi e mn

E kak ne ste gadjeta??Nali ti kazva che te obicha ??Togafa zashto ne hodite??
Mnobyrkanja istoriq..

sladkata_hilary
07-28-2006, 13:11
Миличка ако питаш мен този изобщо не те заслужава,щом ти се прави на интересен :? Няма смисъл да си тровиш нервите с глупости!
И изобщо недей да му се извиняваш,защото тоя май незнае как трябва да се отнася с едно момиче,затова забрави за него,защото около теб има много други момчета дето те заслужават и звездите ще ти свалят-само трябва да разпознаеш правилния :P


mi prava si,naistina ne znae kak da se dyrji i tva e mn kofti ama mn :cry: oba4e kvo da napravq kato go obi4am..btw dori ne sme gadjeta :shock: a se obi4ame..uff stranno mi e mn

E kak ne ste gadjeta??Nali ti kazva che te obicha ??Togafa zashto ne hodite??
Mnobyrkanja istoriq..

mi kazva 4e me obi4a oba4e ne sme gadjeta..uff typa rabota-ama kvo da napravq 4e go obi4am i prosto iskam da se dyrji milo s men,za6toto ne mislq 4e zaslujavam da se dyrji kato temerut #-o :smt011

sLaDicHK{}7{}
07-28-2006, 13:24
не си заслужава изобщо да си мислиш за него-не заслужава тази привилегия!Да си намери друга дето да третира като боклук!Не се унижавай-колкото и да го обичаш!С времето ще го забравиш и ще си се смееш че изобщо си имала нещо с този човек :P

lost_girl
07-28-2006, 14:47
според мен добре си направила като така си му казала!

koalka
07-28-2006, 14:56
И защо не сте гаджета?Според мен,ако обичаш някой искаш да си с него.И какво означава,че това било тъпо?Просто искаш нежност,а не да се държи грубо,както прави.Поговори с него и го питай тези неща.Трябва да си наясно и да знаеш какви са чувствата му.

macka123
07-28-2006, 16:32
Миличка ако питаш мен този изобщо не те заслужава,щом ти се прави на интересен :? Няма смисъл да си тровиш нервите с глупости!
И изобщо недей да му се извиняваш,защото тоя май незнае как трябва да се отнася с едно момиче,затова забрави за него,защото около теб има много други момчета дето те заслужават и звездите ще ти свалят-само трябва да разпознаеш правилния :P

07-29-2006, 10:27
uff v4era se dyrja mnogo dobre s men-da mu vqravm li 4e e iskren?! O:) [-o<

sladkata_hilary
07-29-2006, 10:28
uff v4era se dyrja mnogo dobre s men-da mu vqravm li 4e e iskren?! O:) [-o<
tva bqh az :-D

Pretty_Killer
07-29-2006, 16:50
Той май не е наясно със себе си...Първо,за да обикнеш някого ти трябва много време,трябва да познаваш добре този човек.Второ ако не иска да ти казва така,тогава защо преди го е правил.Попитай го защо си е променил мнението и отношението.

iskamTe_vednaga
07-29-2006, 16:57
Nedei da si trovi6 nervite s toq idiot! ne te zaslujava.bii mu duspata.(darjise kato dete) nemoje da ti kazva na teb 4e mu e priqtno da te napi4a s "sladnikavi " imena a na nqkoi drug da govori ne6to koreno razli4no

Lorraine
08-01-2006, 09:35
off i az imam sy6tiq problem..mn e gadno :( .Ami ako sam ne pojelae da govori taka nqma da moje6 da go nakara6-ot li4en opit znam.Govori mi taka na men samo kogato iska ...nz :smt011

Mike-Jones
08-01-2006, 17:30
abe maxni go toq drislio ebasi liglioto

nasty_f
08-05-2006, 15:56
Ами,има два варианта.Единият е да те е харесвал наистина и да е мислил каквото казва.Вторият вариянт е да си е говорел празни думи и само да се е ебавал с теб,което никак не е хубаво!Но аз мисля за съжаление,че е вторият вариянт,дано греша.Момчетата са такива-глупаци...много прости!Един ден ти свалят звездите,а на другия без нищо да си им направил се държът супер гадно с теб...и лошото е,че ние им се връзваме и постоянно страдаме за тях [-X ](*,) !!!Един съвет от мен,не се занимавай с такава путка,той не те заслужава нито грам!И да не си си помислила повече да го караш да ти говори мили думи,насила хубост не става!Послушай ме и нямя да съжаляваш,момчета има безброи и ще има много такива като него,други не.....успех! :wink:

nasty_f
08-05-2006, 16:08
sladkata_hilary,ima6 perfekten podpis,ebasi dobriq eii.Sega si go zapisah,mnogo me kefi,stra6en e!!!!!!!!!! :lol:

chelka
08-08-2006, 18:39
STRANNA E I VA6TA RABOTA ..OBI4ATE SE(ILI PONE TAKA RAZBRAX) A SI GOVORITE ZAD GARBA I TOI SE DARJI STRANNO DA..I AZ SPODELQM MNENIETO 4E NE ZNAE KAKVO ISKA ;)

Axxxel
08-08-2006, 20:13
Няма да чета другите мнения...мързи ме...но този е двуличник...дразня се от такива хора...искал да ти казва нежни работи, ама пред други друго говори...плюя на такива хора...пфуууу...чак се изнервям като чета кви тъпотии вършат хората... :smt013

BeBcHeTo
08-08-2006, 20:22
Toq hi4 neznae kfo iska i ne te zaslujava