PDA

View Full Version : Бръснене



Reebok
07-28-2006, 13:19
Нормално ли е мъжете/момчетата да се бръснат на различно място от лицето?
Вторият ми въпрос е към момичетата:
Към какви момчета имате по-големи симпатии:към тези които се бръснат около гениталиите и/или краката си или към тези,които не си?
И въобще гейско ли е да се бръснеш около половите си органи?

MiRaCuLiXbb
07-28-2006, 13:20
Нормално ли е мъжете/момчетата да се бруснат на различно място от лицето?
Я пак? :shock:

Вторият ми въпрос е към момичетата:
Към какви момчета имате по-големи симпатии:към тези които се бръснат около гениталиите и/или краката си или към тези,които не си?
И въобще гейско ли е да се бръснеш около половите си органи?
Хаха към кои момчета имали по-големи симпатии, ние щото се разхождаме по хуй на улицата.

Reebok
07-28-2006, 13:22
Нормално ли е мъжете/момчетата да се бруснат на различно място от лицето?
Я пак? :shock:

Вторият ми въпрос е към момичетата:
Към какви момчета имате по-големи симпатии:към тези които се бръснат около гениталиите и/или краката си или към тези,които не си?
И въобще гейско ли е да се бръснеш около половите си органи?
Хаха към кои момчета имали по-големи симпатии, ние щото се разхождаме по хуй на улицата.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Просто питам...
Иначе има и луди,които се разхождат така навън :P

Eclipse_bb
07-28-2006, 13:22
...ние щото се разхождаме по хуй на улицата.

Е че що, някои се разхождаме... :lol:

Challenger\-f
07-28-2006, 14:33
4estno kazano sexa e mnogo po hubav kogato i mom4eto i momi4eto sa napravili takova brusnene i e po higieni4no...i vob6te ne e geisko :!:

ProstoAz
07-28-2006, 15:18
За да стигна до там да сваля на някой гащичките, значи трябва да имам някакви симпатии (в най-общия случай). :lol: Ама те като нищо ще се изпарят, ако се натъкна на буйна растителност. :? Наистина никак няма да съм очарована...
А за краката - по-хубаво без косми според мен, но не е кой знае колко фатално ако не си ги маха. :-D
Въпрос на личен избор...
А дали е гейско? До там ли стигнаха днешните мъже, че да си защитават мъжествеността с гори от косми? :?

hollaback_girl
07-29-2006, 22:43
За да стигна до там да сваля на някой гащичките, значи трябва да имам някакви симпатии (в най-общия случай). :lol: Ама те като нищо ще се изпарят, ако се натъкна на буйна растителност. :? Наистина никак няма да съм очарована...
А за краката - по-хубаво без косми според мен, но не е кой знае колко фатално ако не си ги маха. :-D
Въпрос на личен избор...
А дали е гейско? До там ли стигнаха днешните мъже, че да си защитават мъжествеността с гори от косми? :?
=D> =D> =D> nqma6 si i na predstava kolko si prava \:D/