PDA

View Full Version : mn mi e gadno ;(



07-28-2006, 13:52
uff.hi teen4eta!izob6to ne sam o4akvala 4e 6te trqbva da se obarna kam vas.mn mi e gadno!s edno mom4e hodim ve4e 7 meseca.az mn pati sam mu kazvala 4e sam vljubena i 4e go obi4am a toi mi vika-tova e mn silna duma,nemoga da ti go kaja no te haresvam mnogo i imam mnogo silni 4uvsva!az sam mu parvata i toi kazva 4e dosega ne e izpitval takiva 4uvstva kym drugi momi4eta!s nego se razbirame mnogo dobre,no toi neznae kak da si izrazqva 4usvtvata.az se darja nejno i milo,a toi ponqkoga daje ne 6te da me CELUVA ](*,) !!nemoga da go razbera-vika mi iskam pove4e du6evnata vrajka,ee ne.ili kat go cleivam ne iska da go celuvam mnogo.otna4alo toi me zaribqva6e no az se drupnah.sled tova osazah 4e go obi4am no toi mi kaza 4e ne me haresva ve4e.mn stradah :smt010 :smt010 i sled 1 sedmica mi kaza 4e ve4e me haresval :shock: :shock: i iska da byde s men.no vypreki tova toi flirtuva6e s momi4eta prted men i mi vika"nqma ni6to sami si igraq s tqh !".sega e na selo i sme razdeleni.vika 4e uj o6te me haresval i sam mu lipsvala!kazva mi 4e ima nekvi kurvi det mu sa se natiskali no toi gi reje,a v4era mi akza 4e se zapoznal s edna deto si govorili prez cqlata ve4er-no ne q haresval a bili priqteli =; =; .emi neznam ve4e 6te se pobarkam"bili si samo govorili"kajete dali me haresva kato se ima predvid 4e hodim 6-7 meseca i ne me e ostavil.poznavam go i zna 4e mi kazva vinago istinata no ne izdarjam ve4e.pi6ete mi pls.

sLaDicHK{}7{}
07-28-2006, 14:38
този човек явно не е наясно със себе си,затова недей да съдиш прибързано и най-добре вземете да си поговорите и да се уточните какво липсва и какво е в повече във вашата връзка!Ако се окаже че вече няма чувства към теб го остави,защото има и по-добри от него,които ясно ще ти показват чувствата си!УСПЕХ ВСЕ ПАК!

koalka
07-28-2006, 14:44
Ами какво да ти кажа...сигурна ли си,че те харесва дори?Най-добре поговори с него и му кажи,че имаш нужда от нежност и внимание.Ок,ти си се дърпала,но не мога да разбера защо се е зарибявал с други,при положение,че те харесвал и защо си говори с оная,уж само като "приятел"(надявам се,разбираш защо съм го сложила в кавички)?Не мога да разбера.Говори сериозно с него.Да,прав е,че е много сериозно да кажеш на някой,че го обичаш и поне не те е излъгал,че те обича,а само те харесва,въпреки че и за това не съм много сигурна...

lost_girl
07-28-2006, 14:44
ми според мен щом вече ходите 7-8 месеца малко или много има чуства към теб!дОВЕРИ Му се!

Nadelina
07-28-2006, 14:48
Ot edna strana e hubavo che ti kazva vsichko.. i ti dava otchet za neshtata koito e pravil.. Nqmashe da e po dobre ako si mylcheshe nali? Posle shteshe da si po mnitelna i ot sega.. Shtom ste zaedno tolkova mnogo vreme znachi si ima prichina.. I tq nesymneno e lubovta koqto vi svyrzva.. Ne se pritesnqvai tolkova.. i mu vqrvai.. Ne ubivai shtastieto si s tazi paranoq.. No .. syveta mi e .. Govori s nego i mu kaji kakvo te pritesnqva!

07-28-2006, 14:49
някаф тъп суполяк дето незнае кфо иска

07-28-2006, 15:21
koalka nie s nego mn pati sme si govorili i toi vse mi vika "ok 6te ti obra6tam vnimanie no ..".toi vse ili ne e v nastroenie ili ne iskal pred drugite hore "6tot go gledali" a az mnogo go obi4am i nemoga da go ostavq zaradi tova.a tova za priqtelkata-uff mn mi e gadno i ne izdarjam.toi vse hodi nqkade v provinciqta(az sam ot sofiq de) i vse se zapoznava s nekakvi ama vse mi vika 4e gi e rejel.ne im bil obra6tal vnimanie i misalta 4e mi kazva vsi4ko me radva za6toto ako ima6e ne6to e po hubavo da si be6e zamal4al,nali?no sega si bil govoril s neq dalgo vreme!!!i stanali priqteli a to taka se po4va.uff vika mi 4e ne q bil haresval i nqmalo stra6no no az pak ...Nadenica kakto si me posavetvala 6te govorq s nego no...toi 6te si idva sled 10-11 dni i togava na 4 o4i mn seriozno.nie mn pati sme si govorili,ne misli 4e sam go ostavqla taka.Sa6to taka s nego sme se i karali za6toto me e revnuval(koeto mn me radva-4e me revnuva)!6tom me revnuva zna4i ima nqkakvi 4uvstva no az pak se pritesnqvam za6toto na momenti e edin takav ....

MERSI ZA SAVETITE!na vas moje da se raz4ita!!!!!!!!!!!!

EnJoY
07-28-2006, 15:31
Nadenica


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nadelina
07-28-2006, 15:35
Nadenica kakto si me posavetvala 6te govorq s nego no...toi 6te si idva sled 10-11 dni i togava na 4 o4i mn seriozno.nie mn pati sme si govorili,ne misli 4e sam go ostavqla taka.Sa6to taka s nego sme se i karali za6toto me e revnuval(koeto mn me radva-4e me revnuva)!6tom me revnuva zna4i ima nqkakvi 4uvstva no az pak se pritesnqvam za6toto na momenti e edin takav ....

Revnost ne znachi lubov.. Revnost i lubov ne se rimuvat! Ama naistina govori s nego mnogo seriozno.. i ne ostavqi razgovora da prikluchi i neshtata sled 3 dni pak da sa sashtite.. Uspeh!

P.S. Az sym Nadelina a ne Nadenica !

EnJoY
07-28-2006, 15:38
Nadenica kakto si me posavetvala 6te govorq s nego no...toi 6te si idva sled 10-11 dni i togava na 4 o4i mn seriozno.nie mn pati sme si govorili,ne misli 4e sam go ostavqla taka.Sa6to taka s nego sme se i karali za6toto me e revnuval(koeto mn me radva-4e me revnuva)!6tom me revnuva zna4i ima nqkakvi 4uvstva no az pak se pritesnqvam za6toto na momenti e edin takav ....

Revnost ne znachi lubov.. Revnost i lubov ne se rimuvat! Ama naistina govori s nego mnogo seriozno.. i ne ostavqi razgovora da prikluchi i neshtata sled 3 dni pak da sa sashtite.. Uspeh!

P.S. Az sym Nadelina a ne Nadenica !

Що бе второто ми по допада хахах скасах се от смях като го видях \:D/ \:D/ РУЛИРАШ :smt008

Nadelina
07-28-2006, 15:42
Inache i na men mi stana smeshno.. i se setih za detstvoto mi.. V detskite gradini momchetata kato se biehme i za da me draznqt mi vikaha Nadenica.. haha :)

macka123
07-28-2006, 16:47
този човек явно не е наясно със себе си,затова недей да съдиш прибързано и най-добре вземете да си поговорите и да се уточните какво липсва и какво е в повече във вашата връзка!Ако се окаже че вече няма чувства към теб го остави,защото има и по-добри от него,които ясно ще ти показват чувствата си!УСПЕХ ВСЕ ПАК!

07-28-2006, 17:07
Nadelina izvinqvai mn mn .hahaha neznam ne sam ti pro4ela pravilno imeto!

TAAA kak mi vikate ostavi go.lesno vi e da go kajete.znaete li kolko pati sam se opitvala da skasam vsi4ki vrazki s nego i da go zabravq!NO NE STAVA! :-k ](*,) :smt011 :smt017

koalka
07-28-2006, 19:16
Nadenica kakto si me posavetvala 6te govorq s nego no...toi 6te si idva sled 10-11 dni i togava na 4 o4i mn seriozno.nie mn pati sme si govorili,ne misli 4e sam go ostavqla taka.Sa6to taka s nego sme se i karali za6toto me e revnuval(koeto mn me radva-4e me revnuva)!6tom me revnuva zna4i ima nqkakvi 4uvstva no az pak se pritesnqvam za6toto na momenti e edin takav ....

Revnost ne znachi lubov.. Revnost i lubov ne se rimuvat! Ama naistina govori s nego mnogo seriozno.. i ne ostavqi razgovora da prikluchi i neshtata sled 3 dni pak da sa sashtite.. Uspeh!

P.S. Az sym Nadelina a ne Nadenica !Напълно съм съгласна!!!