PDA

View Full Version : Moderated: Винаги преди да ми дойде ям страшно много



07-28-2006, 14:45
Hora vinagi predi da mi doide menzisa qm stra6no mnogo ,sladko normalno no az qm kakvoto mi padne napravo nemoga da se ponasqm ve4e ,ne sam gladna a postoqnno se tap4a spored vas na kakvo se dalji pomognete mi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

mishletoo_mrrrrrrr
07-28-2006, 14:51
Hora vinagi predi da mi doide menzisa qm stra6no mnogo ,sladko normalno no az qm kakvoto mi padne napravo nemoga da se ponasqm ve4e ,ne sam gladna a postoqnno se tap4a spored vas na kakvo se dalji pomognete mi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

Аз съм същата,повярвайми.3-4 дена преди да ми дойде се тъпча като свиня и като ми дойде почти нищо не ям,нямам никъв апетит,и аз се чудя на какво се дължи това и ще чакам за мненията ви.
Благодаря

ProstoAz
07-28-2006, 14:51
На това, че си нямаш друга работа. :lol:
Брат ми като му е скучно и няма какво да прави яде - вафлички, бисквитки, фъстъци, пържи си картофки, краставици яде, кисело мляко...абе, отваря хладилника и...квото му видят очите. :lol: Поне не му личи. :-D
Та...намери си някакво занимание или просто не обикаляй около хладилника.
Незнам пък как преди да ти дойде ядеш като прасе, не те ли заболява коремчето? :?

Stasi`f`
07-28-2006, 15:49
Izles navun s priqteli,razhodi se, otvlechi vnimanieto si ot hranata po nqkakav nachin.Nai dobre izlez ot vkashti ... tam kadeto go nqma hladilnika ! :wink:

08-03-2006, 09:35
Ами то това си е нормално.От мензиса имаш по-голям апетит .И при мен е така.Просто гледай да не мислиш много за храна.Както по-горе ти казаха намери си някяква занимание. :-({|=

_crazy_baby_
08-03-2006, 10:15
Nikoi ne dade edno smisleno obqsnenie zashto se tup4ish kato svinq?zashto li zashtoto hormonite ti kogato si v cikal proso podivqvat kato narkomani kogato vidqt neshto s koeto da se drusat razbirash li me togava v organizmut ti e kato podivql na bqsni oboroti hormonite nai ve4e poneje shte ti idva i pri mene e taka kakto kazaha drugi razhodi se izlizai s priqteli ili kogato posegnesh kum nqkoq hrana koqto ti se e priqla prosto kaji NE nqma da qm i tova e aide uspeh i vnimavai s sladkoto 4e naistina da ne napulneesh :smt006

SweetBunny
08-03-2006, 10:41
И аз не спирам да ям точно преди цикала :-D Като побъркана съм.
Мдамм...и моя съвет е просто да си намираш някакво занимание. От личен опит знам, че когато нямам какво да правя, ям :shock: ](*,) :-D