PDA

View Full Version : just friends???



sk8er_girl
07-28-2006, 15:02
sprait iska da ti kaje ne6to: "tvoqt nai dobar priqtel te jelae..." istina li e tova ili e prosto izmi6liotina??? vsi4ko v koeto vqrvah vqrvam i 6te vqrvam se postavq pod samnenie ot taq reklama... ne q bqh gledala skoro no samo kato q vidq i me hva6ta paranoqta... kajete vie ima li takova ne6to

pinki
07-28-2006, 15:03
Za sujalenie da :smt009

sk8er_girl
07-28-2006, 15:04
buf,mnoo e gadno we, ti im vqrva6 pak te???

did1ls
07-28-2006, 15:07
Za sujalenie da :smt009

teenkopele
07-28-2006, 15:11
sprait iska da ti kaje ne6to: "tvoqt nai dobar priqtel te jelae..." istina li e tova ili e prosto izmi6liotina??? vsi4ko v koeto vqrvah vqrvam i 6te vqrvam se postavq pod samnenie ot taq reklama... ne q bqh gledala skoro no samo kato q vidq i me hva6ta paranoqta... kajete vie ima li takova ne6to

Възможно е да има такова нещо, но в никакъв случай не е задължително.
Ако, все пак, има ще разбереш по държането и много други неща. :wink:

ProstoAz
07-28-2006, 15:11
Приятелство без никакви задни мисли м/у момче и момиче МОЖЕ да съществува, така че Спрайт може да иска да ви каже много неща, но не всичките ще са верни. Това е само реклама.
Съжалявам, ако до сега не сте имали такова приятелство или имате такова, но го поставяте под съмнение, заради една си реклама... :-k

macka123
07-28-2006, 16:15
Приятелство без никакви задни мисли м/у момче и момиче МОЖЕ да съществува, така че Спрайт може да иска да ви каже много неща, но не всичките ще са верни. Това е само реклама.
Съжалявам, ако до сега не сте имали такова приятелство или имате такова, но го поставяте под съмнение, заради една си реклама... :-k

thirteen
07-28-2006, 16:55
Нещата такива,каквито са... :lol:
Не винаги се получава така.. де , ама има и такива случеи.

DaDdY_BoY
07-31-2006, 10:21
ми...според мен има нещо вярно,но не винаги :!: :!: :!: разбира се,че може да са JUST FRIENDS !!!

08-01-2006, 12:39
100 % sam sigurna che moqt nai-dobyr priqtel ne me jelae!

BeBencEto
08-01-2006, 17:21
ami spored men go ima tozi moment..smisul verno qko tupichko e da se vqrva na reklama..no tq ni kara da se zamislim nad jivota nad priqtelstvoto si specialno tazi..i opredeleno ima zashto...

Loshotia
08-04-2006, 14:44
sprait iska da ti kaje ne6to: "tvoqt nai dobar priqtel te jelae..." istina li e tova ili e prosto izmi6liotina??? vsi4ko v koeto vqrvah vqrvam i 6te vqrvam se postavq pod samnenie ot taq reklama... ne q bqh gledala skoro no samo kato q vidq i me hva6ta paranoqta... kajete vie ima li takova ne6to
Принципно не е невъзможно, но ако наистина е "твоят най- добър приятел", не би те пожелал по този начин. Рекламата си е реклама, за да примами хората да купят продукта. Не приемай всичко за сто процента истина. Ако наистина те желае, ще ти го покаже по по- достоен и адекватен начин, а не по този от рекламата

6emet4e
08-04-2006, 21:33
Приятелство без никакви задни мисли м/у момче и момиче МОЖЕ да съществува, така че Спрайт може да иска да ви каже много неща, но не всичките ще са верни. Това е само реклама.
Съжалявам, ако до сега не сте имали такова приятелство или имате такова, но го поставяте под съмнение, заради една си реклама... :-k =D> =D> =D> =D> =D>

IKisseDAGirL
08-05-2006, 08:12
Приятелство без никакви задни мисли м/у момче и момиче МОЖЕ да съществува, така че Спрайт може да иска да ви каже много неща, но не всичките ще са верни. Това е само реклама.
Съжалявам, ако до сега не сте имали такова приятелство или имате такова, но го поставяте под съмнение, заради една си реклама... :-k =D> =D> =D> =D> =D>
8)

protoss
08-05-2006, 10:10
Естествено че е така, това е нормално. Аз имам 4-5 приятелки и ги желая и бих правил секс с тях ако ми дадат. :shock:

niGGa
08-05-2006, 10:16
Съществува това, да.

Dark_Queen
08-05-2006, 10:26
Приятелство без никакви задни мисли м/у момче и момиче МОЖЕ да съществува, така че Спрайт може да иска да ви каже много неща, но не всичките ще са верни. Това е само реклама.
Съжалявам, ако до сега не сте имали такова приятелство или имате такова, но го поставяте под съмнение, заради една си реклама... :-k
i az sum na tva mnenie...