PDA

View Full Version : лентти Veet



07-28-2006, 15:12
момче съм. За да премахна по-големите косми от краката реших да пробвам с крема Veet. Но след третия ден отново избиха и реших докато са малки космите да пробвам с лентичките на Veet. И беше без резултат тез ленти никва работа не вършат.Какво да правя на кола маска при козметик ли да ходя?

Nadelina
07-28-2006, 15:16
Trqbva da izchakash da stanat 3-4 mm za da moje kola maskata da gi hvane.. Moje da sa bili prekaleno malki kato si probval sys lentichkite.. A inache depilatoara e taka.. Izbivat pochti vednaga.. seedno si se brysnal e..

kiki riki
07-28-2006, 15:21
Normalno e ot krema da ti poniknat barzo to e vse edno gi brasne6 ,vapros na li4en izbor e kak da se obezkosmqva6 nie ne mojem da ti kajem

Suss
07-28-2006, 18:30
Е, ясно, че не можем да и кажем какво да прави, но нали ПИТА!?
Та мене лентичките на Veet ми хващат идеално. Не знам защо при теб се е получило така. Депилаторите по принцип никаква работа не вършат. Преди една моя приятелка и поникнаха косми отвътре. Гадост! Сега вече и се махнаха, но... И отиди на козметик и го попитай, ако искаш, за лентичките. [-X

^sladyranka`
07-28-2006, 18:53
Po-dobre otidi na kozmetik samo4e iz4akai da ti izrasnat dobre kosam4etata za po-dobar efekt.Uspeh