PDA

View Full Version : 3-ma sa pomognete mi



kiss_s_s
07-28-2006, 15:15
Zdraveite strahotno oburkana sum daite suvet ot god blizo hodq s edno mom4e mnogo svestno si4ko ok jiveem zaedno i t.n. no ot kakto sme trugnali ne sum spirala da se vijdam s bifshiq si s bego imahme mnogo dulga i krasiva vruska no azradi nai golqma glupost na zemqta se razdelihme i kkato kazah ne sme spirali da se vijdame kakto i da spim zaedno. . . obi4am go vse oshte kolkoto i da e stranno.Kato za kapak priqtel ot detstvoto mi me sreshna toi vinagi e imal simpatii kum men no nikoga ne sum podozirala za ne6to pove4e vinagi sme mnogo dobri priqteli i toi sega mi kaza 4e bil vluben v men i t.n.. . . dirji da me vijda vseki den i kazva 4e jivota mu nqmal smisul bez men . . . a sega kato se zamislih toi e visok i mngogo krasiv kato muj nz kakvo da napravq da gi zareja i trimata i da izbqgam nqkade ili kakvo da napravq s tozi koito sum sega ne sum shtastliva nikka daje pri bufshiq neiskam a se vrushatam a s vrusnika mi se struva banalno da trugna 6te sme kato v prikazka . . . .ako nqkoi vijda po trezvo ot men ne6tta neka mi kaje kakvo bih mogla da napravq na men mi e mnogo mutno sega
Blagodarq vi mnogo predvaritelno

Vodo
07-28-2006, 15:20
Според мен послушай сърцето си :) и остани с този който ще ти е най-добре ;)

LP_girl_14
07-28-2006, 15:23
Баси...не е истина как си играеш със чувствата на хората!Изясни се със себе си,реши с кой искаш да бъдеш и тва е!Ако продължаваш така,не стига че ще ги нараниш,ама накрая ще си останеш сам самичка!Никой не може да ти каже кой да избереш :!: Бъди с този,който харесваш най-много,с този с който си наистина щастлива!Но избери само ЕДИН и му бъди вярна O:)

EnJoY
07-28-2006, 15:29
Bitch :evil: .. Не си играй с чуствата на хората..но спокойно всичко ще ти се вьрне :smt013

07-28-2006, 15:31
Баси...не е истина как си играеш със чувствата на хората!Изясни се със себе си,реши с кой искаш да бъдеш и тва е!Ако продължаваш така,не стига че ще ги нараниш,ама накрая ще си останеш сам самичка!Никой не може да ти каже кой да избереш :!: Бъди с този,който харесваш най-много,с този с който си наистина щастлива!Но избери само ЕДИН и му бъди вярна O:)

Barbie
07-28-2006, 16:02
Kazva6, 4e s tozi, s kogoto si v momenta ne si 6tastliva...ok, a za6to si s nego?! Eto, edno ne6to znae6 sus sigyrnost...sled kato tazi vruzka ne te udovletvorqva, moje bi trqbva da q prekusne6? Biv6iq ti...za6to ne iska6 da se vurne6 pri nego...nali kazva6, 4e o6te go obi4a6? I sled kato ne iska6 da se vurne6 pri nego...za6to se vijdate..ii...spite?! a kum priqtelq kakvo 4yvstva6? Prosto ti haresva na vun6en vid ili kakvo?
Ne mislq 4e e na6a rabota da te vinim...vsu6tnost sum po4ti sigyrna 4e za ni6to ne si vinovna, prosto si oburkana...moje bi trqbva da si dade6 malko vreme i da po misli6 kakvo naistina iska6...sega6nata situaciq moje da produlji izvestno vreme, no vse nqkoga trqbva da vzeme6 re6enie, tui kato nakraq i 3ite mom4eta...puk i ti samata...6te budete naraneni...

iiirish
07-28-2006, 16:24
никой не ти е дал правото да си играеш със чувствата на хората. остани само с единия, независимо кой, но спри с тези долни игрички. или просто зарежи и двамата

macka123
07-28-2006, 16:28
Баси...не е истина как си играеш със чувствата на хората!Изясни се със себе си,реши с кой искаш да бъдеш и тва е!Ако продължаваш така,не стига че ще ги нараниш,ама накрая ще си останеш сам самичка!Никой не може да ти каже кой да избереш :!: Бъди с този,който харесваш най-много,с този с който си наистина щастлива!Но избери само ЕДИН и му бъди вярна O:)

Lambo
07-28-2006, 16:34
Майкоооо.... ако една година ходя с едно момиче и я обичам и мисля, че ми е вярна, а тя всъщност ми е изневерявала през цялото време и не дай си боже да разбера за това простоо..... ще има апокалипсис за нея... апокалипсис с главно "А"... да оставим на страна, че ако той разбере ще е съсипан, но просто не знаеш как може да реагира... Бягай мн на далече от него........ гледаи поне да не си на същия континент като разбере, че тогава ще си получиш заслуженото!!!! Никога не си играй с чувствата на хората!!!!!!... понякога се чудя как може да има кучки като теб...

MiRaCuLiXbb
07-28-2006, 17:02
Ти дали не си курва. Спиш с един, друг те издържа, трети те кефел. Напрао бягай на магистралата, че там са повечко. Точно по вкуса ти.

koalka
07-28-2006, 19:14
Само мога да ти кажа,че си тъпа.И най-вече лъжкиня и си играеш с чувствата на хората.Егати к****нското поведение.

e_l_i_z_a
07-28-2006, 19:52
Защо нападате така момичето?Тя не е пуснала тема "Обиждайте ме", а "Помогнете ми".Няма ли право на съвет?Форумът ни е за да помагаме,а не за да обиждаме и критикуваме непознати. :evil:Откровено казано,понякога имам чувството,че като един каже нещо,другите се юрват да го копират...както в случая..
По темата-щом не си щастлива със сегашния,няма смисъл да го лъжеш.Ако искаш нова тръпка-върви при този от детските ти години.Ако искаш стара тръпка-бившия.Но преди да направиш крачка,наистина добре осмисли как ще е животът ти без сегашния,при положение,че ходите от толкова време и сте свикнали заедно.Каквото и да направиш обаче,е наистина по-добре да спреш да го лъжеш!Дано да вземеш решението,което сърцето ти подскаже и да си щастлива,а не объркана и нещастна както сега.. [-X

BUBU_to4ka_TO
07-28-2006, 20:31
po tova koeto opisva6 sydq 4e si s biv6iq i sega6niq osnovno po navik...e kazva6 4e obi4a6 biv6iq no..??? kato cqlo tretiq mi se vijda nai dobyr variant

koalka
07-28-2006, 20:42
Защо нападате така момичето?Тя не е пуснала тема "Обиждайте ме", а "Помогнете ми".Няма ли право на съвет?Форумът ни е за да помагаме,а не за да обиждаме и критикуваме непознати. :evil:Откровено казано,понякога имам чувството,че като един каже нещо,другите се юрват да го копират...както в случая..
По темата-щом не си щастлива със сегашния,няма смисъл да го лъжеш.Ако искаш нова тръпка-върви при този от детските ти години.Ако искаш стара тръпка-бившия.Но преди да направиш крачка,наистина добре осмисли как ще е животът ти без сегашния,при положение,че ходите от толкова време и сте свикнали заедно.Каквото и да направиш обаче,е наистина по-добре да спреш да го лъжеш!Дано да вземеш решението,което сърцето ти подскаже и да си щастлива,а не объркана и нещастна както сега.. [-X Как да не я обиждам?Може ли така да лъже приятеля си????????

e_l_i_z_a
07-28-2006, 20:48
Защо нападате така момичето?Тя не е пуснала тема "Обиждайте ме", а "Помогнете ми".Няма ли право на съвет?Форумът ни е за да помагаме,а не за да обиждаме и критикуваме непознати. :evil:Откровено казано,понякога имам чувството,че като един каже нещо,другите се юрват да го копират...както в случая..
По темата-щом не си щастлива със сегашния,няма смисъл да го лъжеш.Ако искаш нова тръпка-върви при този от детските ти години.Ако искаш стара тръпка-бившия.Но преди да направиш крачка,наистина добре осмисли как ще е животът ти без сегашния,при положение,че ходите от толкова време и сте свикнали заедно.Каквото и да направиш обаче,е наистина по-добре да спреш да го лъжеш!Дано да вземеш решението,което сърцето ти подскаже и да си щастлива,а не объркана и нещастна както сега.. [-X Как да не я обиждам?Може ли така да лъже приятеля си????????
Разбирам те,но по-добре да си замълчиш,защото не правиш добро впечатление.А и между другото нарушаваш т.2,10,11 и 13 от правилника (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)!

The pretty scarlet
07-28-2006, 21:00
Съгласна съм с e_l_i_z_a !Все пак когато 4овек иска помощ е желателно да я получи...
Освен , че трябва да послушаш сърцето си не е зле и преди всичко да седнеш и да помислиш малко за това дали само засега ти е добре с някои от тримата или плановете ви за бъдещето също са хубави...добре е да се живее за момента, но в тоя случай...
Разбери ти самата какво искаш и помисли се пак и какво е най-доброто за тебе, защото всеки го заслужава!
Или поне според мене де :smt006 :-)