PDA

View Full Version : Осмокласници,очаквате ли новата учебната годината?



did1ls
07-28-2006, 15:30
Питам ви,защото аз с нетърпение чакам учебната година.Ще бъда в нова даскало,ще се запозная с нови хора и т.н.
Е,вие сте!

07-28-2006, 16:07
Ами аз се вълнувам че ще съм в ново даскало и ще се запозная с много нови хора,но чак пък толкоз да нямам търпение.Все пак ще се почне ученето и няма да е толкова приятно.А и ще ми липсва стария клас. :smt005

macka123
07-28-2006, 16:19
ми има известно притеснение и вълнение но старият клас ще ми липсва супер мн
поне при мен е добре че с една съученичка пак сме в един клас а и в електрониката(там уча) имам мн познати от др набори

zubi
07-28-2006, 16:34
Чакам я с голямо нетърпение. Защо ли ? Защото ако не компютърът то тогава скуката и притиснението ще ме убие.

did1ls
07-28-2006, 16:40
Чакам я с голямо нетърпение. Защо ли ? Защото ако не компютърът то тогава скуката и притиснението ще ме убие.
:D :D :D

Kam4eto
07-28-2006, 17:02
нямам търпение да се срещна с нови хора надявам се да са готини :D

tedy_girl
07-28-2006, 17:09
Аз също нямам търпение да започне учебната година, ще се срещна с нови хора, ще градя нова репутация поне догодина няма да изучавам по-омразните ми предмети и така, чакам да дойде този момент :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2006, 20:25
i az nqmmam turpenie... shte se zapoznaq s novi hora shte buda na novo mqsto prosto nqmam turpenie da po4ne daskaloto
mai jegata mi e razvalila mozuka a? :-#

BobMarley
07-29-2006, 21:04
Не аз Пък не я учакфам :) ше бъде тъпа,скучна,и изпълнена с глупости за четене :evil: Но се пак си има придимстфа ще се фидя със си4ките ми саученици де :) сау тфа му е якуту :smt019

kristini4ka
07-30-2006, 17:53
Страшно много искам да дойде 15ти септември щото от новото ми даскало аз познавам сега 9ти клас който ще са и много искам да се видя с тях и да видя с кой съм в клас да се запозная с нови хора...

Lorein
07-30-2006, 18:36
Аз съм забелязала нещо... Когато сме на даскало нямам търпение да дойде ваканцията да си ходя на почивка, на басейнче и т.н. Но когато сме да речем по средата или на края на ваканцията, мн ми се почва даскало - липсва ми тръпката при изпитване, преписването на контролни, правенето на номера на даскалите и др. А сега направо искам веднага да тръгна на новото даскало... Особено мн се кефя, че в моя клас ще има досегашна съученичка, а в съседните класове още 3-4. Познавам и др приятели и т.н. Бях чела една тема, в която някой беше написал, че би изживял 8-я клас отново и отново и отново... Така че мисля подобаващо и аз да го изживея, защото вече от догодина почват по-гадните предмети и якото учене...

П.П Знам, че някои си мислят, че 8-1 клас не е особено важен ( за учене ) , защото ако си подготве и ще учиш малко неща. Но се замислете, че 8клас се взема диплома за завършено основно образование( не че е ЧАК толкова важно, но все пак... )

Sarabi
07-30-2006, 20:31
Ами и на мен ми се иска да започне новата година...нови хорица...наистина някой път ваканцията много ми доскучава,няма какво да се прави,почти всеки ден едно и също...а иначе даскалото-има я тръпката,има ги олигофрениите на съучениците-а сега и сконфузните ситуацийки докато опознаеш другите :lol: Абе не,че нямам търпение-намерих си една друга работа :oops: ,но и даскало не отказвам :wink:

BeBencEto
07-31-2006, 11:38
ami chak da nqmam turpenie ne.zashtoto super mnogo se zabavlqvam po cql den s priqteli nasam natam.drugo si e vakaciikata morence vilichka ndk pametnika razhodki po cql den i shlaene prosto ei taka bezcelno :-)
no inache se vulnuvam dosta zashtoto nqmam turpenie da se zapoznaq s novichki horica uchiteli i tn i tn :-)