PDA

View Full Version : Perfektnata vruzka



Sophie
07-28-2006, 17:57
zamislqli li ste se koi sa nai vajnite kachestva u dvama choveka za da imat ako ne perfektna, to pone prilichna i stabilna vruzka?

est vseki znae che tova sa razbiratelstvo..turpenie..no naprimer zashto se kazva, che protivopolojnostite se privli4at i kak ako nqmash ob6ti 4erti s nqkoi mojete da imate tolkova harmonichna vruzka?

SunnyG
07-28-2006, 18:11
i az mnogo pati sam se pitala tova...vseki pat kogato imam vrazka s nqkoi to e s chovek korenno razlichen ot men.no pak kato se zamislq she e adski skuchno da si s nqkoi koito e sashtiq kato teb...v tova nqma nishto interesno.mojebi tochno tova koeto pritejava drugiq,a ti go nqmash te privlicha nai mnogo kam nego..inache v perfektnata vrazka trqbva da ima razbiratelstvo... doverie...izvestna doza priqtelstvo,no ne prekaleno,zashtoto kato se smesqt dvete ne se poluchava tova koeto e bilo v nachaloto...osven tova trqbva da sa seriozni i dvamata zashtoto v kraina smetka kato hodish s nqkoi ti poemash nqkakva otgovornost kam nego...no vse pak mislq che e razlichno pri vseki,zashtoto ima razlichni vidove vrazki... :-k

LP_girl_14
07-28-2006, 18:19
:arrow: чувства от двете страни
:arrow: доверие
:arrow: компромиси
:arrow: постоянство
:arrow: вярност
:arrow: искреност
:arrow: тръпка

priti_kiti
07-28-2006, 18:53
est vseki znae che tova sa razbiratelstvo..turpenie..no naprimer zashto se kazva, che protivopolojnostite se privli4at i kak ako nqmash ob6ti 4erti s nqkoi mojete da imate tolkova harmonichna vruzka? :D неска точно тва говорихме с един приятел..
ми... вика му се химия и мисля че няма обяснение защо става така..
но е факт,че противоположностите се привличат.. но пък понякога не е много добре половинката ти да е много различна щото ще се карате за всяко нещо,тъй като сте с ралични разбирания ... но всичко е според/зависи :)

Иначе съм напълно съгласна:

:arrow: чувства от двете страни
:arrow: доверие
:arrow: компромиси
:arrow: постоянство
:arrow: вярност
:arrow: искреност
:arrow: тръпка

koalka
07-28-2006, 19:00
Ами,за да се изгради една хубава връзка най-вече трябва да обичаш човека до себе си истински.То е ясно,перфектна връзка не може да има.А и какво означава перфектна връзка?Нали знаеш-много хубаво не е на хубаво.Но с любов не става само.Трябва да има и доверие и да няма изневери,да държите един на друг,да не се лъжете.Нормално е да се поскарвате,но това е нормално,но и без това вие си знаете,че се обичате.Какво означава общи черти?Тези хора,които намот обще черти трябва да се разделят ли?Но е важното и да има тръпка,както казаха,защото може и да си омръзнете,но не мисля,че ако обичаш някой много може да си омръзнете.

MimityYy
07-28-2006, 19:07
:arrow: чувства от двете страни
:arrow: доверие
:arrow: компромиси
:arrow: постоянство
:arrow: вярност
:arrow: искреност
:arrow: тръпка
:arrow: i az taka mislq :) \:D/ =D> =D> =D> =D> =D>

sasho_metallico
07-28-2006, 19:20
Афе ми секс?! : )
Не че е най-важен, обаче тряаа да се добави... и

macka123
07-29-2006, 08:53
мове би противоположностите се привличат защото когато хората са различни и да речем единия обича да ходи по кафета а др обича да се разхожда те правят и 2-те неща и така е по разнообразно ежедневието им.

EnJoY
07-29-2006, 09:15
Аз мисля че за да е перфекна една врьзка трябва да има различие.. Ако и двамата са еднакьв тип характер кьде ще е трьпката.. Например с мойта бивша приятелка бяхме абсолютно различни характери в малко отношение имаше еднаквост.. Но така всеки допьлваше другия и врьзката беше обсипана с любов и красиви мигове е кьде без караници..... На един му се прави това на друг онова и точно когато в края достигнахме някакава хармония тя сложи край на врьзката ни И УМРЯХ... ТОчно когато почнахме да си споделяме толкова неща за живота а преди само за Нас си говорехме вече се зароди и голямо приятелство и точно заради това и страдам толкова щото загубих и приятел на който доверието ми беше хвьрлено. но знаете ли колко повече ще И се доверя ако се вьрне при мен сещате се за какво!!! по добре в тази тема всеки да дава случки а не да повтаря ме - доверие любов дрьн дрьн.. Мисля че перфекната двойка трябва да е от двама с различни интереси с големи сьрца и изпьлнени любов сьрца ако тези неша ги няма всичко е обречено..... Ето защо аз сьм сигурен че ако мойта любов се вьрне няма да има шпо щастливи от нас иначе ще имам ли желание [-X

`Death`Whore`
07-29-2006, 09:16
мове би противоположностите се привличат защото когато хората са различни и да речем единия обича да ходи по кафета а др обича да се разхожда те правят и 2-те неща и така е по разнообразно ежедневието им.
Много се лъжеш. И наистина - трябва да се прибави хубавият секс. :)

The pretty scarlet
07-29-2006, 09:33
Тука прочетох доста работи и бих казала, че донякъде е истина, че противоположностите се привличат и това е просто поради причината, че човека, които е до теб е това, което ти не си и те прави нещо цяло, кара те да се чувстваш истинска...
Но мойта история, която искам да споделя е, че моето бивше гадже. първоначално ми беше само приятел и то доста добър...впоследстъвие нещата се равиха така...но целта не ми е да ви разправям сълзливи истории, а да кажа че той ми беше като брат през цялото време.Каквото той кажеше, аз можех да довърша мисълта му.Бяхме едно цяло.Раздялата ни беше не от омръзване или скука, а от намесата на трети индивит.Но смело мога да ви противореча, като кажа, че и абсолутно еднаквите хора също се привличат. независимо от това какво кйазват хората! O:)

CVETELLINA
07-29-2006, 10:02
мове би противоположностите се привличат защото когато хората са различни и да речем единия обича да ходи по кафета а др обича да се разхожда те правят и 2-те неща и така е по разнообразно ежедневието им.ами ако на единия не му се ходи там,където иска другия,какво правят?! :-D :roll:

мисля,че перфектната връзка си зависи изцяло от хората
едно от най-важните неща са чувствата им да са взаимни..от там нататък,характерите им нямат такова голямо значение,може и да са абсолютни крайности и пак да имат хубава връзка,а може и да си приличат :wink:

iiirish
08-01-2006, 08:54
:arrow: чувства от двете страни
:arrow: доверие
:arrow: компромиси
:arrow: постоянство
:arrow: вярност
:arrow: искреност
:arrow: тръпка
:arrow: i az taka mislq :) \:D/ =D> =D> =D> =D> =D>

Krem4eto
08-01-2006, 11:10
zamislqli li ste se koi sa nai vajnite kachestva u dvama choveka za da imat ako ne perfektna, to pone prilichna i stabilna vruzka?

est vseki znae che tova sa razbiratelstvo..turpenie..no naprimer zashto se kazva, che protivopolojnostite se privli4at i kak ako nqmash ob6ti 4erti s nqkoi mojete da imate tolkova harmonichna vruzka?

Аз мисля,че разбирателството е най-важно както и външното привличане!!!