PDA

View Full Version : iskam da otida,no kak?



07-28-2006, 18:07
zdr hora.na4i skoro sum pokanena na rd na edin fr.oba4e toi e baq po golqm ot men i 6te si go praznuva do sutrinta..na6te nz 4e imam takiva fr.pak i ne trqq da znaqt.i nz kak da ida ili bez na6te da znaqt ili kvo da im kaja 4e da me psunat.se pak sum na 13 a za cqla no6t......nomera da kaja 4e spa v nqkoi ne minava.az si znam za6to.are kazvaite kvo da napravq da skriq li ot tqh 4e 6e ida i da izlaja s ne6to ili pak d aim kaja ne6to ma kvo 4e da me psunat i da ne razberat istinskite god.na mom4eto.a i o6te ne6to kvo da mu podarq??nqmam nikva ideq

Sophie
07-28-2006, 18:27
zavisi kolkopo-golqm e ot teb iii dali ne si imala predi nqkakvi provineniq zaradi koito da ti nqmat doverie vashte

07-28-2006, 18:51
zavisi kolkopo-golqm e ot teb iii dali ne si imala predi nqkakvi provineniq zaradi koito da ti nqmat doverie vashteami 6te stava na 19.ne az nikoga ne sam hodila na takav kupon do sutrinta.na6te nqmat nikva ideq 4e izlizam s po golemi.daje sq ako im go kaja 6te im doide kato grum ot qsno nebe.az moga da im kaja 4e stava na 15 primerno ama se 4udq dali izob6to da im kazvam ne6to.ina4e nikoga ne sum zakasnqvala mnogo i nikoga ne sa mi digali skandali za takiva ne6ta.a kvo d amu podarq ako otida???

ni6to_ob6to
07-28-2006, 21:43
Рискуваш ако им кажеш, че ще спиш в приятелка .. защото според мен все от някъде ще разберат, че си ги излъгала и ще стане много лошо.
По-добре им кажи, че става на 15 или нещо такова .. или че е приятел на твоя много добра приятелка и много държи да отидеш .. Не знам как да подходиш .. ти познаваш ваште и реакциите им по-добре от нас .. :roll:

Magic*
07-28-2006, 22:00
pfff...shto pyk da ne im kaje,che shte spi w priqtelka?otkyde shte razberat?az sym go prawila tozi nomer nqkolko pyti,shtoto i men ne me puskat po kuponi,shtoto sym na 16 i ne sym imala problemi...da chukam na dyrwo

07-29-2006, 09:10
ama tva s priqtelkta ne stava vi kazah ve4e.ni6to_ob6to e prava po dobre da im kaja 4e stava na 15 ama i na 10 da stava nqma da me pusnat do sutrinta izklu4eno.

Heaven_Can_Wait
07-29-2006, 09:13
И аз съм казвала,че ще спа в приятелка, ама майка ми като почна: слагай си нощницата, белио и дрехи за сутринта, и какви почна да ги дрънка :mrgreen: :lol: :smt005 :smt005 :smt005

maybelline
07-29-2006, 13:36
a kvo d amu podarq ako otida???

Това сега ти е най-малкият проблем.Ако с някаква постъпка си показала на вашите,че не могат да ти имат доверие(незнам защо номера с приспиване у приятелка не върви),шансовете да те пуснат са нулеви.На 13 си,а никой сериозен родител не би пуснал 13-годишно момиче за цяла нощ на рожден ден на момче,което не познават(да не говорим,че става на 19,а не на 15).Вероятно няма да можеш да си на този рожден ден,но това не е най-важното.По-добре го запознай с родителите си,за да не се притесняват когато излизаш с разни на неговата възраст.И аз на 14 излизах с момче на 18-19,но казах на нашите и те нямаха нищо против(друг въпрос е,че ми имат доверие,което се печели само с показване на отговорност).Така че проблемът не е в годините на момчето,а в проявената от теб отговорност.
Помисли си дали наистина искаш да си на този рожден ден.Момчето става на 19,а приятелите му едва ли са по-малки от него(освен теб и още 2-3 може би).Там вероятно ще има алкохол,цигари...те са пълнолетни и могат да правят каквото искат.През нощта може да искат да излязат навън,да отидат до кварталната дискотека и т.н.Сигурна ли си,че там с тях ще си в безопасност?Ако се напият могат много опасни неща да им минат през главата.Там няма да се занимават с теб като детегледачки и вероятно никой няма да мисли за твоята сигурност.Ти си преценяваш,но помисли добре все пак.

IKisseDAGirL
07-29-2006, 14:00
ам предполагам, че имаш някой и друг приятел на 15-16 години :arrow: можеш да го запознаеш с вашите и да кажеш, че той ще има РД :) така като видят кое е момчето и че е свястно има вероятност да те пуснат

macka123
07-29-2006, 15:15
а задължително ли е да стоиш цялата нощ?
по принцип до колко часа ти позволяват да стоиш навън?

07-29-2006, 19:20
hora izmislih go.6te ida za malko. sq mi kajete kvo da mu podarq oba4e.

mai4et0
08-09-2006, 12:11
oh dosta slojno!az ako iskam da otida nqkade vinagi kazvam 4e 6e spa u nekoq priqtelka.ama 6tot ne stava....

Elektra_x
08-09-2006, 14:35
a kvo d amu podarq ako otida???

Това сега ти е най-малкият проблем.Ако с някаква постъпка си показала на вашите,че не могат да ти имат доверие(незнам защо номера с приспиване у приятелка не върви),шансовете да те пуснат са нулеви.На 13 си,а никой сериозен родител не би пуснал 13-годишно момиче за цяла нощ на рожден ден на момче,което не познават(да не говорим,че става на 19,а не на 15).Вероятно няма да можеш да си на този рожден ден,но това не е най-важното.По-добре го запознай с родителите си,за да не се притесняват когато излизаш с разни на неговата възраст.И аз на 14 излизах с момче на 18-19,но казах на нашите и те нямаха нищо против(друг въпрос е,че ми имат доверие,което се печели само с показване на отговорност).Така че проблемът не е в годините на момчето,а в проявената от теб отговорност.
Помисли си дали наистина искаш да си на този рожден ден.Момчето става на 19,а приятелите му едва ли са по-малки от него(освен теб и още 2-3 може би).Там вероятно ще има алкохол,цигари...те са пълнолетни и могат да правят каквото искат.През нощта може да искат да излязат навън,да отидат до кварталната дискотека и т.н.Сигурна ли си,че там с тях ще си в безопасност?Ако се напият могат много опасни неща да им минат през главата.Там няма да се занимават с теб като детегледачки и вероятно никой няма да мисли за твоята сигурност.Ти си преценяваш,но помисли добре все пак.
Няма какво повече да кажа по този въпрос...maybelline го каза много добре.Наистина знам че много ти се иска да отидеш,но наистина трябва да помислиш за реалната ситуация.И на мен като по малка ми се е искало да ида на дискотека с батковците от квартала или на купон...но много добре знам (предполагам и на теб ти е известно) какво става на подобни места.Те ще се напият(най-вероятно) и тогава ти вече няма да си малката им приятелка...а може да погледнат на теб под друга светлина(сещаш се какво имам в предвид)Според мен не трябва да лъжеш родителите си...защото рано или късно ще разберат и ще стане много по лошо(от личен опит го знам) попитай ги...кажи им истината или вземи някоя по голяма приятелка с теб,на която можеш да имаш доверие.Може би с нея ще те пуснат.

light_purple
08-09-2006, 18:43
Mi ne moje6 li da im kaje6 4e 6te izleze6 kum 6-7 sutrinta,a vsu6nost da se izmukne6 kum 12-1 prez no6ta{kogato spat} i taka kato se subudqt tebe niama da te ima.