PDA

View Full Version : pls pls pls help me ! :|



07-28-2006, 18:56
hi manqci ..ta problema mi e sledniqt:az sam momi4e i sam na 13 i na skoro se zapisah v edna videoteka ...kadeto toq videotekara ..mn mi haresa ..izglejda mi svesten 4ovek i e suippper sladuk..mislq 4e e nqkade na okolo 15 ..taaa vaprosa mi e :kak da go zagovorq ?pls znam 4e temata e typa oba4e naistina imam nujda ot help ...

priti_kiti
07-28-2006, 19:02
:lol: :lol:
Ми мацко,няма точно определени фразички,които да му кажеш но има начин да му покажеш,че го харесваш.. никога ли не си заговаряла някой..? Щото са не мога да ти обясня точно как става.. покани го някой път да излезете някъде или му остави там номера си.. :)
Въпреки че лично аз се въздържам от такива запознанства щото може да се окаже първия идиот.. кво като е готин на вид? то много момчета са яки,ама не сички имат мозък в главата си.. имай го в предвид и успех :)

koalka
07-28-2006, 19:02
Как да го загорориш?Ами,като за начало по-честичко ходи там и може да го заговориш като го питаш за някой филм.Може да го поканиш да излезете.

MimityYy
07-28-2006, 19:18
mi spored men sa6to trqbva da se zagovorite za filmi ...

kristini4ka
07-28-2006, 19:39
Xax kaji my-"Kaji nai-xybaviq film koito da gledame dovechera" :mrgreen:

ni6to_ob6to
07-28-2006, 21:25
Xax kaji my-"Kaji nai-xybaviq film koito da gledame dovechera" :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

ANGEL4E
07-28-2006, 21:28
HODI PO 4ESTO TAM PITAI ZA GOTINI FILMI I ZA NEGOVOTO MNENIE

iiirish
07-28-2006, 22:10
не можеш ли просто когато го видиш да се блъснеш уж случайно в него. извиняваш се, между временно се и запознавате... пък каквото излезе после :wink:

freaky_FK
07-28-2006, 22:12
ami videoteka....filmi....kakvo da izberesh...posl film kakuv e bil....toi kakuv film bi predpochel....dali ne uchi v tvoito daskalo zashtoto ti se struva poznat ot nqkade....elementarno e!

macka123
07-29-2006, 08:46
:lol: :lol:
Ми мацко,няма точно определени фразички,които да му кажеш но има начин да му покажеш,че го харесваш.. никога ли не си заговаряла някой..? Щото са не мога да ти обясня точно как става.. покани го някой път да излезете някъде или му остави там номера си.. :)
Въпреки че лично аз се въздържам от такива запознанства щото може да се окаже първия идиот.. кво като е готин на вид? то много момчета са яки,ама не сички имат мозък в главата си.. имай го в предвид и успех :)

`C`y`3`k`a`
07-29-2006, 11:23
moje .. primerno da go pitash za nqkoi na skoro izlqzyl film .. ala bala ;] posle .. kaji ti ot grada li si .. zashtoto ne sym te vijdala .. aha i v koq chats ;p i taka ;]
UspeH :smt006

Sarabi
07-29-2006, 12:07
Я,какво съвпадение-моята бест френдка беше на същото дередже :lol: Ами тя направи номера,като влизаше винаги усмихната и го питаше кой филм е готин,кой филм него го радва...той слушаше музика във видеотеката,тя правеше коментарчета за изпълнителите...е,естествен о беше лесничко,защото и той помагаше в ситуацийките :-)