PDA

View Full Version : Protivodeistviq na L-cartinine



Vampire_girl
07-28-2006, 20:41
Mlq vi ,poneje az ne namiram v net-a a nqmam recepta,bihte li mi kazali ,ako znae nqkoi protivodeistviqta na L-kartinina?!

Пепи Пекторалиса
07-28-2006, 23:42
Все едно питаш търся противодействие на Витамин С. Формулирай си питането по-точно!

Vampire_girl
07-29-2006, 07:41
[color=darkred]s kakvi dr lekarstva ne moje da se vzima naprimer.

Пепи Пекторалиса
07-29-2006, 16:48
[color=darkred]s kakvi dr lekarstva ne moje da se vzima naprimer.
Карнитина не е лекарство. Ми попринцип няма проблем да го пиеш с всичко. Има си упътване, каквото пише го спазвай.
И питаш за противопоказания. :wink:

Vampire_girl
07-30-2006, 07:43
[color=darkred]s kakvi dr lekarstva ne moje da se vzima naprimer.
Карнитина не е лекарство. Ми попринцип няма проблем да го пиеш с всичко. Има си упътване, каквото пише го спазвай.
И питаш за противопоказания. :wink:

kupih si samo bliste+ koito ne davat uputvane ;(

Composure
07-30-2006, 12:44
л-карнитина е мн лека химия може да се взема с всичко той просто действа като совалка която изтрелва мазнините ти и ги ползваш като -горивна- енергия :) ако ще го ползваш за отслабване бягай МНОГО иначе няма да има чак такъв ефект :)

MiRaCuLiXbb
07-30-2006, 12:52
Противопоказания ли искаш да кажеш? Не се пие постоянно, защото организмът се пренасища, освен това тялото ти спира да си синтезира собствен. Затова 2-3 седмици пиеш и толкова почиваш след това.

Vampire_girl
07-30-2006, 15:32
stava dyma 4e skoro 6te mi pravqt izsledvaniq i zatova iskam da znam dali nqma da se ot4ete 4e go priemam..dr e vuprosa 4e piq lekarstvo za bubreci i ne iskam da preeba ne6to...

MiRaCuLiXbb
07-30-2006, 16:30
Не, нямаш проблем. Карнитина не се следи в изследванията. Има други хранителни добавки обаче, които определено биха оказали негативно влияние.

Пепи Пекторалиса
07-30-2006, 23:33
Vampire_girl
Все пак деня преди изследванията не го пий. И щом си правиш изследвания значи ще се срещнеш с лекаря си. Питай го дали би инало проблеми да пиеш карнитина. Не вярвам, но все пак.

Vampire_girl
07-31-2006, 08:17
Vampire_girl
Все пак деня преди изследванията не го пий. И щом си правиш изследвания значи ще се срещнеш с лекаря си. Питай го дали би инало проблеми да пиеш карнитина. Не вярвам, но все пак.

lekarkata e na gusto s maika mi...za sega sum go sprqla..sled izsledvaniqta 6te si go po4na pak..a maika mi ne iskam da razbira 4e go piq,poneje ne odobrqva takiva .."hap4eta"..