PDA

View Full Version : Alex-rs.hit.bg - мнения и коментари за сайта



klamer4o
07-28-2006, 23:21
Коментар?

Novkov
07-29-2006, 07:04
Ми... добре, само трябва да го подредиш, да оправиш цветовете и размерите на текстовете в някои раздели. Можеш да ги оформиш по-динамично. Иначе като цяло от 0 до 10 давам 6

Santino
07-29-2006, 07:23
С готов темплийт и искаш коментар?

:smt024 :-s :-#

teenkopele
07-29-2006, 08:25
С готов темплийт и искаш коментар?

:smt024 :-s :-#

Не всички са толкова грамотни, за да си направят темплейт сами!

За сайта:arrow: Има разноонбразие, добре измислен е...кефи ме! :wink:

Santino
07-29-2006, 15:10
Прозвуча ми като смъмряне...

Не одобрявам ползването на готови неща и пускането им като лични. След което искането на коментар.

А и не е грамотен оня, който прави темплийти. Грамотни са тези, които умело съчетават цветовете.

:idea:

08-08-2006, 20:30
Santino ти на къф се праиш бе. Много ли лесно ти изглежда да си изградиш сам сайт ??? :x
Да ти дам notepad да го отвориш и да ми напишеш един сайт да те видим след втория ред кво ше праиш. А и дори по изготвен темплейт не е лесно съставянето на сайта. Говоря да има валиден HTML код! А не някоя галимация. Възможно е и да ги разбираш нещата, но ме съмнява много да е така, понеже щеше да знаеш, че не е хич лесно било то и с темплейт.

08-09-2006, 00:08
Мнооого сложно било... едитваш, прайш лого по темплейта и качваш.
Първо - не съм казал, че е сложно, казах, че не е лесно с темплейт.
Второ - написал съм валиден HTML код - тоест верен. Ако знаеш какво е. Ако нямаш нищо против прати ми утре на get_force@abv.bg темплейт изготвен от теб със валиден HTML код на тема спорт. Искам да бъде Valid HTML 4.01 Transitional. Нали ти е много лесно..?

Сам ще се увериш, че не е толкова лесно за колкото го мислиш.