PDA

View Full Version : Kak da go spechelia?



07-28-2006, 22:49
Taka privet na vsichki forumnici, imam slednia vupros:
Ako edno momche haresva edno momiche to togava shte se vurti okolo neia kolkoto se moje poveche. Shte se starae da ia vijda kolkoto se moje poveche,taka li e? Shtoto az sega si haresvam edin mnogo gotin pich, no mai toi ne. Ne mislia che me haresva po po gornite vuprosi. Moje da se vurti okolo men poveche, no ne go pravi tova me kakra da si mislia che ne me haresva.
Imalo e vuzmojnost da me zagovori, no ne go e pravi, tova pak me kara da si mislia che toi ne me haresva. S nego se poznavame, no nishto poveche, samo na edno zdrasti, kak si sme. Napravo vseki put kato se razmineme poludiavam kato mi kaje: "Zdrasti Maria" i me pogledne s tezi negovi prekrasni ochi. :smt007 Kak da go spechelia, kak da go nakaram da me jelae- dali da se durja nedostupno ili da mu pokaja che go haresvam :?:
Molia vi se pomagaite.

Axxxel
07-28-2006, 22:57
А ако момчето и представя си няма, че изпитваш някакви чувства към него?То да се държиш недостъпно в случая е пълна глупост...така момчето пак нищо няма да разбере.Намекни му...с действия.Недей да ползваш приятелки да му казват, защото е детинско и показва липса на самоувереност.Може и да се срамува.Това, че момчетата трябва да предприемат първата крачка е остаряло...и в интерес на истината за мен си е тъпо твърдение.Заговори го ти...предлойи му да ти се обади...ала бала... :)

Shukaritetka
07-28-2006, 23:20
Ми направи ти първата крачка и мисля че после ще си проличи дали са ви взаимни чувствата,но с какви деиствия да направиш тази първа стъпка.... :-k

Obitax
07-28-2006, 23:38
Mime ako 4ustvata ne sa vzaimni kauzata e obre4ena :cry: no Ti opitai da mu kaje6 kakvo 4ustva6 kam nego. Koi znae Moje da stane to4no tova koeto iska6 .

Good luck !

ANGEL4E
07-28-2006, 23:55
abe po dobre razu4i dali te haresva i po to4no kakvo misli za teb taka ako slu4aino ne te haresva(ne6to koeto ne ti pojelavam6te strada6 po malko

koalka
07-29-2006, 06:38
Ами бъди по-близка с него и му покажи чувствата си.

macka123
07-29-2006, 08:31
Ми направи ти първата крачка и мисля че после ще си проличи дали са ви взаимни чувствата,но с какви деиствия да направиш тази първа стъпка.... :-k

SlyN4o`f
07-29-2006, 15:45
Shukaritetka Пуснато на: Съб Юли 29, 2006 1:20 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ми направи ти първата крачка и мисля че после ще си проличи дали са ви взаимни чувствата,но с какви деиствия да направиш тази първа стъпка....
i az taka mislq! :-k

Pretty_Killer
07-29-2006, 16:46
Казвай му и ти 'Здрасти',питай го как е,разбери кои са любимите му теми на разговор и когато мине покрай теб го заговори.Друго предложение,за което се сещам е да го помолиш за услуга..да кажем,помоли го да ти даде някакъв диск,или учебник,помоли го да ти помогне с някой доклад под предтекст,че ти не си успяла да го направиш,а си чула ,че той е мн добър в тази област.Така ще имате време да сте заедно и да поговорите за повече неща.Успех!