PDA

View Full Version : мн съм объркана и нз какво да правя.помогнете ми плс



macka123
07-29-2006, 08:40
значи.проблема е следния.харесвам едно момче(и като че ли всеки изминал ден го харесвам все повече и повече).с него си пращаме разни закачливи смс-и.това добре.с неговия най-добър приятел си поговорихме веднъж и аз му казах нали че определеното момче от няколко вечери насам няма вечер в която да не ми прати поне един смс.и приятелят му каза че може би той ме свалял.тогава казах нещо от сорта на "да бе" или нз точно кво беше(защото тва момче което харесвам малко лигльо си пада и мислех че се ебава защото аз в началото наистина само се ебавах).и приятелят му каза че може би той знаел повече от мене по въпроса.тогава погледнах е така :shock: и сменихме темата.от това следва ли че той ме харесва според вас или.....
а най-големия проблем не е това.най-добрата ми приятелка също го харесва.и то от няколко месеца вече.може би това мойто е временно,но...нз.кто че ли не е.а преди да почна да го харесвам се опитвах да ги уредч,но той каза че нямало да тръгне с нея защото за гадже въобще не можел да я възприеме и едва ли някога би тръгнал с нея.но на мене сърце не ми дава просто да и кажа тва.харесва го от нова година.а той дори може да се каже че я мрази(малко или много).наистина нз какво да правя.опитвам се да го избягвам за да спра да го харесвам но той постоянно се закача с мен и такива.кавете ми какво да правя защото откачам ;(

e_l_i_z_a
07-29-2006, 09:31
Незнам.Трябва да помислиш НЕ по въпроса "Какво да правя?",а по въпроса "Дали едно момче може да разруши едно приятелство?".За жалост,мисля,че отговора е ДА...освен ако не се появи лицемерие и не издържите около 1-2 седмици с приятелката ти преди да се скарате.Е,после ще се сдобрите де,и това може да ви сближи още повече,но това е относително-зависи тя какъв човек е.Ти си я познаваш. :wink:

macka123
07-29-2006, 12:02
не бих позволила той да ни скара
прекалено ми е скъпа за да го позволя
но ми кажете какво да направя за да спра да го харесвам или как да кажа на приятелката ми какво е казал той?

koalka
07-29-2006, 12:06
Ами поговори с приятелката си-няма начин,ако искаш по-малко да я боли...от друга страна пък н еси струва за едно момче,което само харесваш да има риск да си развалите приятелството.Изчакай малко време,за да видиш дали чувствата ти няма да се задълбочат.

maybelline
07-29-2006, 13:03
[b]"Дали едно момче може да разруши едно приятелство?".За жалост,мисля,че отговора е ДА...

Зависи от приятелството.С моята приятелка имахме подобен проблем.Аз бях гадже с едно момче,после то стана гадже с нея.Ние двете си запазихме чудесно приятелството.Държаха известно време и момчето се върна при мен,а с моята приятелка отново си останахме чудесни приятелки и все още сме.Така че моят отговор е НЕ - едно момче не може да разруши едно приятелство,стига приятелките да проявят малко разум.
Това,че момчето ти праща sms-и всеки ден говори,че почти със сигурност те харесва.Иначе защо ще си прави труда - има си приятели и т.н. на които да праща,но е решил на теб да пише.Сега въпросът е дали и ти го харесваш истински.Ако да,постарай се да разбереш със сигурност какви са чувствата на момчето.Нека той сам ти каже дали те харесва или не.Трябва първо с него да си изясните отношенията и да решите дали да станете гаджета,а след това да поговориш с приятелката си и да й обясниш нещата както са.Ако ти е истинска приятелка,тя ще те разбере.Ако ти каже,че си й отмъкнала момчето,отговори,че за една връзка са нужни двама,не е достатъчно само единият да харесва другият.Това само по себе си обяснява,че щом сте станали гаджета с момчето,то харесва ТЕБ.Ако той харесва теб,не би могъл да е гадже с друга(поне по принцип).Следователно - не си й отмъкнала момчето,а то само е дошло при теб.Късмет!

macka123
07-29-2006, 13:45
туко що ми клипна за пореден път :):):)
но наистина нз
приятелката ми го харесва супер мн
предтсавете си
от нова година
това са 7 месеца
и всяко нещо(дори най малкото) тя го приема за някъв знак
а той просто си е приятел с нея(дори и за такава май не я харесва особено мн)
утре тримата + някои др приятели сме на басейн и нз какво ще стане(май забравих да кажа че сме в една тайфа и 3-мата)