PDA

View Full Version : kakvo da napi6a?!!



ge4o
07-29-2006, 08:55
zdraveite na vsi4ki otdavna nesam puskal tema 6toto nemi se e nalagalo ama sega mi se naloji...v4era pr-kata mi si otidi na selo za 1 sed ...iskam sqka sutren da i pi6a nqkoi sms za dobro utro ama nese se6tam za nikuv ..i za leka no6t iskam da i pi6a ..molq vi pomognete mi [-o< 6te sam vi mngoo blagodaren

`Death`Whore`
07-29-2006, 08:56
1. "Лека нощ, липсваш ми...*текст по твой избор*
2. "Добро утро, обичам те...*текст по твой избор*"

Shukaritetka
07-29-2006, 09:48
Тъй далеч съм,а копнея сладки устни да целуна,да им звънна аз не смея,затова им пращам СМС
Слънцето изгря или ти се усмихна
Чувствам се адски зле.Не съм болен от шарка,нито от грип.Аспирин няма да ми помогне,защото не ме боли глажа.Много по-рериозно е-Липсваш ми
Гледам една звездичка и си мисля колко много си приличате по 3 причини-блести като теб,далече е като теб и не мога да я докосна,както и теб
Обикнах те толкова много,за толкова кратко време,че ми липсваш толкова много,а те няма от толкова малко време
Ако всеки път,когато си мисля за теб пада по една звезда,значи много скоро луната ще разбере какво е самота
Искам да те видя,но не мога.Искам да те докосна,но и това не мога.Но мога да те накарам да се сети6 за мен,докато четеш този СМС
Опитах се за теб да не мисля,но целувката ти дяволска адски ми липсва
Мисля че тези са подходящи за случая :) Дано съм ти помогнала

IKisseDAGirL
07-29-2006, 11:23
според мен е малко банално постоянно да я затрупваш с sms-и
ако по-рядко й пращаш, ще са по-специални за нея :)

и все пак, щом си решил, не й пиши някакви заучени фразички и готови любовни послания, а просто това, което на теб ти идва от вътре 8)