PDA

View Full Version : Какво да правя



Оля
07-29-2006, 09:45
Имам приятел от 2 години (е,ако може се каже 2 години) през това време на няколко пъти късахме-по точно аз ,щото той непрестанно прави грешки(е не казвам,че и аз съм безгрешна),но последният път се задържахме повече(човек да не повярва)макар и неодобрението на неговите приятели и недоволството на моите..все прощавам,ала ми писна -само нерви ,5 дни скарани 2 щастливи .. обичам го ,щото като не сме заедно или сме скарани ,скъсали немога да спра за него -ала май това е грешна"любов ..нз ,ако пак го скъсам дали ще се съберем отново не се знае,неговите ще ме гледат на криво и прочей ,а и може да не открия момче толкоз внимателно (на моменти ) ..дайте съвет какво да правя( досега не ми е изневерявал-но замалко беше) обичаме се ,но се държиме адски глупаво -уж порастваме-глупости ..писна ми все аз първа да прощавам,все да става на неговото-и аз имам поне мъничко достойнство
Помогнете,дайте си мненията плс,10х

`C`y`3`k`a`
07-29-2006, 11:37
mi vij sega spored men tva ne e lubov a nqkaky vid sajylenie .. tva ne e lubovV i az imah takyf priqtel i znaesh li kvo napraeh ostAvih go .. da beshe mi typo 2-3 sedmici moje bi mesec no posle sreshtnah dr i posle drug .. i taka ;){}

koalka
07-29-2006, 12:00
А защо не поговориш с него?Така ще се изясните.Бъди по-сдържана и не се карай с него....така започвате да се карате.Обичате си и това е тъпо.

`Guns`N`Roses_f
07-29-2006, 12:01
mi ako bqh na tvoq mqsto 6tqh da skysam s nego 6toto ne moje seki pat ediniq da pro6tava i da prai kompromisi a drugiq postoqnno da gre6i. [-X

iiirish
08-01-2006, 08:45
обясни му, че не може винаги ти да прощаваш. за да бъде една връзка пълноценна трябва да има отстъпки и от двете страни. не е често само единия да отспътва